خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

کنکور+نهایی=پعَ (๑•﹏•)

سلام زیبایان
      12 تجربی هستم و درگیر امتحانات نهایی به معنای واقعی از هر طرفش میگیرم یه طرفش میریزه (t_t)
      قبلا خوندم یه چیزایی رو ولی امتحانا اوضاع رو بد کرده بین 10 تا 15توانایی خوندنو دارم ولی نمیدونم این زمان رو اختصاص بدم به نهایی یا بدم به کنکور چجوری تنظیمش کنم که به دوتاش برسم البته میدونم
      باهم ناسازگار نیستن مخصوصا اختصاصیا ولی یجای کار میلنگه میخوام نظر شما رو بدونم چیکار کنم ولک؟
      تجربه ای دارید؟ فقط میخوام وقتی برگشتم یه نگاه به گذشته کردم پشیمون نباشم که چرا نخوندم؛ هدفم از درس خوندن این روزا همینه (つ≧▽≦)
      یه مثال یا یه برنامه کلی مثلا از یه روز میشه پیشنهاد بدید.
      ممنون بابت وقتی که برا خوندن گذاشتید (✪‿✪)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینگونه نباشید دینگ دینگ شبکه ی پویا حاجی میبینی یه حرفی بزن میدونم دس به تایپت خوب نیس شاید حالتم خوب نباشه چمیدونم کلی مشکل تو زندگی هس ولی تو با چندتا جمله میتونی یه نفرو کومک کنی اینطور نباش جواب بده لطفا دارم اینا رو با خنده مینویسم وگرنه کتاب بیشعوری هم بیشعوری منو ثابت کرده هم تورو اوکی بت بر نخوره یخورده خق به جانب گونه شد ولی (。◕‿◕。) بهم جواب بدید یه چیزی بگید اذیت نکنید
      ماچ آی لاو یو سو ماچ
      (灬º‿º灬)♡ ای خدااا
      ویرایش توسط ʕ ꈍᴥꈍʔ yasi_0 : 03 خرداد 1402 در ساعت 10:40

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امتحان نهایی ها رو خوب ندادم درصد هامم جالب نیست. بعد از امتحان دینی انقدر حالم بد بود ک فیزیک رو هم با بی دقتی خراب کردم در حالی که همه سوالا رو بلد بودم... احساس میکنم همه چیو از دست دادم... نميتونم بهت کمکی کنم...

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ʕ ꈍᴥꈍʔ yasi_0 نمایش پست ها
      سلام زیبایان
      12 تجربی هستم و درگیر امتحانات نهایی به معنای واقعی از هر طرفش میگیرم یه طرفش میریزه (t_t)
      قبلا خوندم یه چیزایی رو ولی امتحانا اوضاع رو بد کرده بین 10 تا 15توانایی خوندنو دارم ولی نمیدونم این زمان رو اختصاص بدم به نهایی یا بدم به کنکور چجوری تنظیمش کنم که به دوتاش برسم البته میدونم
      باهم ناسازگار نیستن مخصوصا اختصاصیا ولی یجای کار میلنگه میخوام نظر شما رو بدونم چیکار کنم ولک؟
      تجربه ای دارید؟ فقط میخوام وقتی برگشتم یه نگاه به گذشته کردم پشیمون نباشم که چرا نخوندم؛ هدفم از درس خوندن این روزا همینه (つ≧▽≦)
      یه مثال یا یه برنامه کلی مثلا از یه روز میشه پیشنهاد بدید.
      ممنون بابت وقتی که برا خوندن گذاشتید (✪‿✪)
      من که هر روز ی مقداری واسه نهاییا وقت میزارم ( مثلا ۱ ساعت)
      روز قبل امتحانم فقط نهایی میخونم
      البته بستگی به خودتم داره اگه تسلطت رو درسا خوب نیست میتونی بیشتر بخونی، هرچیم گذاشتی برا امتحان نهایی خیلی جای دوری نمیره بالاخره اگه اختصاصی باشه و ضعف داشته باشی درصد کنکورتو میکشه بالا اگه هم عمومی باشه که این بندگان خدا بیشترین تاثیرو دارن تو امتحان نهایی خیلی بهت تراز میدن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vina نمایش پست ها
      من امتحان نهایی ها رو خوب ندادم درصد هامم جالب نیست. بعد از امتحان دینی انقدر حالم بد بود ک فیزیک رو هم با بی دقتی خراب کردم در حالی که همه سوالا رو بلد بودم... احساس میکنم همه چیو از دست دادم... نميتونم بهت کمکی کنم...
      تو همه چیو از دست ندادی (灬º‿º灬)♡ فقط بخش کوچکی از یه چیزو از دست دادی میتونی هنوزم نتایج خوبی رو بگیری (◍•ᴗ•◍) ❤

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FighterMan نمایش پست ها
      من که هر روز ی مقداری واسه نهاییا وقت میزارم ( مثلا ۱ ساعت)
      روز قبل امتحانم فقط نهایی میخونم
      البته بستگی به خودتم داره اگه تسلطت رو درسا خوب نیست میتونی بیشتر بخونی، هرچیم گذاشتی برا امتحان نهایی خیلی جای دوری نمیره بالاخره اگه اختصاصی باشه و ضعف داشته باشی درصد کنکورتو میکشه بالا اگه هم عمومی باشه که این بندگان خدا بیشترین تاثیرو دارن تو امتحان نهایی خیلی بهت تراز میدن
      اوکی مچکرم ◍)✧*

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)