خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تاسیس مرکز توانبخشی

۲۱ سالمه دانشجوم دلم میخواد مرکز توانبخشی بزنم رشتم مدیریت صنعتی هستش با رشته من میشه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط گوجه سیز نمایش پست ها
      ۲۱ سالمه دانشجوم دلم میخواد مرکز توانبخشی بزنم رشتم مدیریت صنعتی هستش با رشته من میشه؟
      شرایط متقاضی مرکز روزانه آموزشی توانبخشی خانواده و کودک مبتلا به اختلالات شنوایی:
      دارای مدرک تحصیلی دکترای پزشکی عمومی-کارشناسی ارشد در یکی از رشته های شنوایی شناسی یا گفتاردرمانی سابقه کار مرتبط(حداقل ۲ سال)
      شرایط متقاضی مرکز روزانه آموزشی توانبخشی سالمندان:
      دارای مدرک تحصیلی دکترای پزشکی عمومی-متخصص طب سالمندی و یا مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته های مرتبط با توانبخشی، روانشناسی، مشاوره، مددکاری اجتماعی و پرستاری(سابقه کار مرتبط حداقل ۲ سال)
      شرایط متقاضی مرکز روزانه آموزشی توانبخشی چند معلولیتی:
      دارای مدرک تحصیلی دکترای پزشکی عمومی-کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های کاردرمانی، گفتاردرمانی، شنوایی شناسی، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، روانشناسی، مددکاری اجتماعی، مدیریت و مشاوره توانبخشی
      شرایط متقاضی کارگاه تولیدی حمایتی تیپ یک:
      دارای مدرک تحصیلی دکترای پزشکی-کارشناسی مرتبط به امورتوانبخشی کاردرمانی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، ارتوپدی فنی) روانشناسی و علوم تربیتی با داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار، کارشناسی ارشد در رشته های فنی و مهندسی، مدیریت(در رشته مربوطه) کارآفرینی و حداقل یک سال سابقه کار)
      تبصره: متقاضی بایستی طرح کسب و کار اولیه خود را به کمیته توانبخشی حرفه ای و اشتغال ارائه نمایند.
      -انتخاب افراد شایسته جهت تاسیس مرکز با در نظر گیری شرایط علمی و تجربی متقاضی) ارائه رزومه افراد واجد شرایط الزامی است).
      -انتخاب افراد و یا موسسات دارای بضاعت مالی اداره مرکز بدون تکیه به تسهیلات یارانه(ارائه تعهد نامه محضری)
      ? Happy or sad

3. Top | #3
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تو ماده 5 میگه انگار رشته فرد مهمه
      ماده 5 : کادر اختصاصی توانبخشی به افرادي اطلاق میشود که حداقل داراي درجه کارشناسی در یکـی ازرشتههاي علوم توانبخشی (فیزیوتراپی، کادر درمـانی، گفتـار درمـانی، ارتوپـدي فنـی، بینـائی سـنجی، شـنوائیسنجی و مهندسی توانبخشی) یا رشتههاي پرستاري، مددکاري اجتماعی از یکی از مراکـز دانشـگاهی داخـل یـاخارج کشور باشند. مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور باید به تائیـد و تصـویب وزارت بهداشـت،درمان و آموزش پزشکی و یا وزارت فرهنـگ و آمـوزش عـالی (در مـورد فـارغ التحصـیلان سـالهاي گذشـته)رسیده باشد.
      ? Happy or sad

4. Top | #4
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ولی خو به نظرم برو تو شهر تون پرس و جو کن اونا احتمالا بیشتر بدونن

شاید مالک اون مرکز میتونه رشته دیگه بخونه ولی کادرش رو حالا استخدام تخصصی کنه

حالا یه روز برو سازمان بهزیستی شهر تون ببینین چی میگن

موفق باشی
      ? Happy or sad

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن