خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

🎬 کلاکت رنگی ( تاپیک فیلم و سریال سازی و کارگردان درون) 🎬

بسم الله الرحمن الرحیم
      ⚠️توجه توجه : این تاپیک صرفا جنبه فان و سرگرمی داره ، لطفا از هر گونه حاشیه به دور باشید ممنون .⚠️
      ⛔️توجه اگه حوصله خوندن متن رو ندارین فقط قسمت های رنگی رو بخونین⛔️

ladies and gentelmansهمین الان که داشتم یه نقد برای آخرین فیلمی که دیده بودم توی تاپیک مربوطه مینوشتم یه ایده بمب و توپ اومد تو ذهنم و گفتم خالی از لطف نیست با شما درمیون بزارم . همه ما عاشق یه سری فیلم ها و سریال هایی هستیم که اصلا عجیب روشون غیرتی میشیم و اگه کسی زر مفت دربارشون بزنه با اینکه میدونیم داره حق میگه ولی میزنیم دهن مهن شونو صاف و صوف میکنیم ، مثل آرمی های امروزی یا اوتاکو ها که اصلا مبادا بگی بالا چش بی تی اس ابرو یا فلان دراما بد بود یا فلان انیمه فلان جاش خار داشت رفت تو چشم فلانی ، خلاصه که همه این فیلما و سریالا به شدت جذاب لعنتی هستن ولی ، ولی تا زمانی که نویسنده و کارگردان صلواتی نیومده باشن قسمت بعدی رو برای دوشیدن بیشتر فیلم بسازن . اقا جای دور نرو همین ستایش خودمون با بازی بانو نرگس محمدی ، همین سریال توی قسمت اول انقدر خوب ظاهر شد که تو دل مردم جا گرفت و دست سازندش درد نکنه ، ولی همین ستایش وقتی ادامه پیدا کرد آفتابه لگنی بیش نشد ، دیگه گریم سمی ستایش یادآوری نکنم تازه قسمت بعدی شوهر کرد جوون شد الان تو imdb باید تو دسته تخیلی شخمی دسته بندی بشه ، الان شما بیا تصور کن مختار نامه دو رو بخوان بسازن ، دیگه هیشکی نمیبینه ، الان میبینی صدا و سیما عنشو دراوورده ولی باز یه عده ای از اول و از اول از اول هی هی هی فرت فرت میشینن میبینن ، اگه دو شو بسازه حتی یه بارم نمیبینن ، حتی اگه تو ماه رمضون پخش بشه ، والله بخدا ، چون قراره ستایش بازی دربیارن خب ! و همه از قبل میدونن ، خلاصه سرتون درد نیارم اغلب فیلما و سریالای خوب دنیا هم از این قاعده مستثنا نیستن ، البته همه سریالا و فیلما در ادامه این شکلی نبودن و خیلی هاش مثل گیم آف ترونز و بریکینگ بد ، شبیه کالافدیوتی و گاد آف وار هستن ، هر قدرم ادامه پیدا کنن بازم جذابن ، خلاصه که بریم سر اصل موضوع و این رو مقدمه ای بیش- نشماریم :

1_اگه شما کارگردان و نویسنده قسمت بعدی فیلم یا سریال مورد علاقتون بودین ادامه داستانشو چطور میساختین ؟ ایده شما برای ادامه داستان چی مییتونست باشه ؟

2_راستی بیاین تاپیک رو جذاب ترش بکنیم ؛ اگه قرار بود شما کارگردان یه اثر اقتباسی باشین کدوم بازی یا کتاب یا هرچیز دیگه ای برای ساختن انتخاب میکردین ؟
      ( قابل توجه عزیزانی که نمیدونن اقتباس چیه : به ساختن فیلم یا سریال از روی مثلا یه بازی مثل همین انیمیشن ماریو اقتباس میگن و بلعکس )

3_اگه بخوام تاپیک کامل تر بکنم : کدوم فیلم یا سریال رو اصلا نمیساختین و کارگردانی نمیکردین ؛ دلیلتون چیه ؟
      shonen magazine for konkour and entertainment
      ویرایش توسط shonen : 26 اردیبهشت 1402 در ساعت 14:46

2. Top | #2
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shonen نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم
      ⚠️توجه توجه : این تاپیک صرفا جنبه فان و سرگرمی داره ، لطفا از هر گونه حاشیه به دور باشید ممنون .⚠️
      ladies and gentelmansهمین الان که داشتم یه نقد برای آخرین فیلمی که دیده بودم توی تاپیک مربوطه مینوشتم یه ایده بمب و توپ اومد تو ذهنم و گفتم خالی از لطف نیست با شما درمیون بزارم . همه ما عاشق یه سری فیلم ها و سریال هایی هستیم که اصلا عجیب روشون غیرتی میشیم و اگه کسی زر مفت دربارشون بزنه با اینکه میدونیم داره حق میگه ولی میزنیم دهن مهن شونو صاف و صوف میکنیم ، مثل آرمی های امروزی یا اوتاکو ها که اصلا مبادا بگی بالا چش بی تی اس ابرو یا فلان دراما بد بود یا فلان انیمه فلان جاش خار داشت رفت تو چشم فلانی ، خلاصه که همه این فیلما و سریالا به شدت جذاب لعنتی هستن ولی ، ولی تا زمانی که نویسنده و کارگردان صلواتی نیومده باشن قسمت بعدی رو برای دوشیدن بیشتر فیلم بسازن . اقا جای دور نرو همین ستایش خودمون با بازی بانو نرگس محمدی ، همین سریال توی قسمت اول انقدر خوب ظاهر شد که تو دل مردم جا گرفت و دست سازندش درد نکنه ، ولی همین ستایش وقتی ادامه پیدا کرد آفتابه لگنی بیش نشد ، دیگه گریم سمی ستایش یادآوری نکنم تازه قسمت بعدی شوهر کرد جوون شد الان تو imdb باید تو دسته تخیلی شخمی دسته بندی بشه ، الان شما بیا تصور کن مختار نامه دو رو بخوان بسازن ، دیگه هیشکی نمیبینه ، الان میبینی صدا و سیما عنشو دراوورده ولی باز یه عده ای از اول و از اول از اول هی هی هی فرت فرت میشینن میبینن ، اگه دو شو بسازه حتی یه بارم نمیبینن ، حتی اگه تو ماه رمضون پخش بشه ، والله بخدا ، چون قراره ستایش بازی دربیارن خب ! و همه از قبل میدونن ، خلاصه سرتون درد نیارم اغلب فیلما و سریالای خوب دنیا هم از این قاعده مستثنا نیستن ، البته همه سریالا و فیلما در ادامه این شکلی نبودن و خیلی هاش مثل گیم آف ترونز و بریکینگ بد ، شبیه کالافدیوتی و گاد آف وار هستن ، هر قدرم ادامه پیدا کنن بازم جذابن ، خلاصه که بریم سر اصل موضوع و این رو مقدمه ای بیش- نشماریم :

1_اگه شما کارگردان و نویسنده قسمت بعدی فیلم یا سریال مورد علاقتون بودین ادامه داستانشو چطور میساختین ؟ ایده شما برای ادامه داستان چی مییتونست باشه ؟

2_راستی بیاین تاپیک رو جذاب ترش بکنیم ؛ اگه قرار بود شما کارگردان یه اثر اقتباسی باشین کدوم بازی یا کتاب یا هرچیز دیگه ای برای ساختن انتخاب میکردین ؟
      ( قابل توجه عزیزانی که نمیدونن اقتباس چیه : به ساختن فیلم یا سریال از روی مثلا یه بازی مثل همین انیمیشن ماریو اقتباس میگن و بلعکس )

3_اگه بخوام تاپیک کامل تر بکنم : کدوم فیلم یا سریال رو اصلا نمیساختین و کارگردانی نمیکردین ؛ دلیلتون چیه ؟
      یه خلاصه واسه ما تنبلا بذار
      ? Happy or sad

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TomyShellby نمایش پست ها
      یه خلاصه واسه ما تنبلا بذار

فقط پایین تاپیک قسمت رنگی هارو بخون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      @Eve

5. Top | #5
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از تگت، پسر خوش ذوق

من اگه کارگردان میشدم اولین کاری که میکردم نمیذاشتم تو سریال مرلین، آرتور بره با گوئن ازدواج کنه
      چهار بار این سریال رو دیدم، هر بارم امید دارم که این بار آرتور نظرش عوض میشه
      گرفتار شدیم به مولا
      یه وقتایی میخوای دیوونه باشی
      می‌بینی توی شهر، عاقل زیاده ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eve نمایش پست ها

من اگه کارگردان میشدم اولین کاری که میکردم نمیذاشتم تو سریال مرلین، آرتور بره با گوئن ازدواج کنه
      گرفتار شدیم به مولا

Nice and thank you

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eve نمایش پست ها

گرفتار شدیم به مولا
      دیدین که برتر انجمن به من گفت خوش ذوق
      شما از این تاپیکا بزنین چیه این تاپیکا پزشکی تو دوماه آخه اهههههه عیش

8. Top | #8
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shonen نمایش پست ها
      دیدین که برتر انجمن به من گفت خوش ذوق
      شما از این تاپیکا بزنین چیه این تاپیکا پزشکی تو دوماه آخه اهههههه عیش
      لطف داری، شایدم محبت داری، یه همچین چیزی خلاصه
      خیلی درگیر اعداد و ارقام اینجا نشو
      به کسی وفا نکرده شایان
      یه وقتایی میخوای دیوونه باشی
      می‌بینی توی شهر، عاقل زیاده ...

9. Top | #9
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      پست پایینم حاوی اسپویل اگه کسی ندیده میخواد ببینه نخونه
      ? Happy or sad

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن