خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 134
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظام قدیمیا کمک کنید برای ثبت نام کنکور

بچه های نظام قدیم که پیش دانشگاهی داشتن، کد 19 رقمی رو که گرفتید از سایت اموزش پرورش، یکی بود؟ ینی یه کد داد بهتون؟ به من یه دونه داد ولی برای ثبت نام دو تا کد نوزده رقمی میخواد که یکیش مال پیشه یکیش مال دیپلم. اصلن توی سایت اموزش پروررش برای من نزده بود که مال کدومشه این کدی که بهم داده. شما چیکار کردید؟
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط titimousavi نمایش پست ها
      بچه های نظام قدیم که پیش دانشگاهی داشتن، کد 19 رقمی رو که گرفتید از سایت اموزش پرورش، یکی بود؟ ینی یه کد داد بهتون؟ به من یه دونه داد ولی برای ثبت نام دو تا کد نوزده رقمی میخواد که یکیش مال پیشه یکیش مال دیپلم. اصلن توی سایت اموزش پروررش برای من نزده بود که مال کدومشه این کدی که بهم داده. شما چیکار کردید؟
      سلام ... خب همونه نمیشه برای جفتش زد؟

من کلا نمی تونم در سامانه عضو بشم و میگه خطا داد...برای شما مشکلی پیش نیومد؟
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید شما کی کد 19 رقمی از اموزش پرورش گرفتید؟ چطور گرفتید؟ من از کنکور سال پیش یک کد سوابق تحصیلی دیپلم دارم که 15 رقمیه و کد دانش آموزی هم دارم. برای کنکور امسال باید کد های جدید دریافت کرد؟
      Motivation alone is not enough. If you have an idiot and you motivate him, now you have a motivated idiot.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا اگر فهمیدید اینجا هم بگید برای ما

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      لطفا نگران نباشیددددددددددد این فقط یک عدد باگ.
      پس صبور باشید و به سیستم پاسخگو هم پیام بدید.
      چون خیلیا پیام دادن، پس هول هم نکنید. صبور باشید درست میشه
      THE MAN WHO DIED STANDING

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی متوجه شد کد 19 رقمیو چطوری و از کجا باید بگیریم؟
      خودم توی سایت my.medu.ir کد ملی و سریال شناسنامه میزنم میگه دانش آموز یافت نشد
      کسی این مشکلو داشته حلش کرده باشه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R4S7IN نمایش پست ها
      از قسمت والدین و غیره وارد شوید فقط اطلاعات خودتان را بزنید نه والد و شماره تلفن تان باید به نام خودتان باشد!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R4S7IN نمایش پست ها
      میگن فارغ التحصیلا باید نقش رو والدین بزنن بعد اطلاعات خودتونو وارد کن سایت کد میده. منم همینطوری کد گرفتم
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      سلام ... خب همونه نمیشه برای جفتش زد؟

من کلا نمی تونم در سامانه عضو بشم و میگه خطا داد...برای شما مشکلی پیش نیومد؟
      من الان 5 ساعته نشستم هنوز نتونستم ثبت نام کنم کامل. به زور وارد شد توی سامانه ثبت نام بعد از سه ساعت. وقتی هم که وارد شدم، کد دیپلمو پیش 19 رقمی خواست ازم. که من از سایت مای مدو آر گرفتم ولی فقط یه کده! ولی دو تاکد نیاز هست برای ثبت نام. از چندتا مشاور هم پرسیدم همه هاجو واج مووندن. تازه به من میگن تو خوش شانسی که وارد سیستم شدی و وارد مای مدو. چون مثکه خیلی سرورا شلوغه و قاطی پاطی شده همه چی. بذار ساعت 3 شب که خلوته اینکارو بکن. من مشکلم همین کده.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      میگن فارغ التحصیلا باید نقش رو والدین بزنن بعد اطلاعات خودشونو وارد کنن سایت کد میده. منم همینطوری کد گرفتم
      خب شما برای پیش و دیپلم گرفتی؟ ینی دو تا کد یا یه کد؟ فارغ التحصیل چه سالی هستی؟ مشکل ما اینه که دو تا کد میخوایم ولی سامانه یه دونه میده

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب شما برای پیش و دیپلم گرفتی؟ ینی دو تا کد یا یه کد؟ فارغ التحصیل چه سالی هستی؟ مشکل ما اینه که دو تا کد میخوایم ولی سامانه یه دونه میده
      نه منم یه دونه دارم. کنکور رو هنوز ثبت نام نکردم
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من الان 5 ساعته نشستم هنوز نتونستم ثبت نام کنم کامل. به زور وارد شد توی سامانه ثبت نام بعد از سه ساعت. وقتی هم که وارد شدم، کد دیپلمو پیش 19 رقمی خواست ازم. که من از سایت مای مدو آر گرفتم ولی فقط یه کده! ولی دو تاکد نیاز هست برای ثبت نام. از چندتا مشاور هم پرسیدم همه هاجو واج مووندن. تازه به من میگن تو خوش شانسی که وارد سیستم شدی و وارد مای مدو. چون مثکه خیلی سرورا شلوغه و قاطی پاطی شده همه چی. بذار ساعت 3 شب که خلوته اینکارو بکن. من مشکلم همین کده.
      همون کد رو نمیشه برای پیش هم زد؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نه اونا قدیمیه. این جدیده 19 رقمیه. توی خود دفترچه هم نوشته که یا کد پیش یا کد دیپلم. ننوشته کد دیپلم و پیش! ولی اینجا دو تا میخواد برای ثبت نام. دوتا 19 رقمی. باید بری توی سایت my.medu.ir اونجا قسمت والدین رو بزنی و اگر سیمکارتت به اسم خودت نیست کاربر بدون سیم رو بزنی و بقیه مراحل رو خودش نوشته. اونجا کد رو میگیری که یه کده! یه کد نوزده رقمی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      همون کد رو نمیشه برای پیش هم زد؟
      نه من اینکارو کردم ولی اررور داد. نوشت یه کدو دو جا وارد نکن :/

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما باید والدین رو بزنی یا کاربر بدون سیمکارت اگه سیمکارتت به اسم خودت نیست

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن