خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

منبع دوم شیمی برای دی‌ماه

سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه.
      من تقریبا همه تست‌های مبتکران رو کار کردم و برای دی ماه که جمعبندی دهم هستش (کنکور تیر رو شرکت می‌کنم و تجربی ام)، نمی‌دونم از کدوم منبع تست بزنم.
      خودم نظرم اینه که چون تست‌های مبتکران از سطح پایین تا پیشرفته کنکور رو شامل میشه، بیام و تست‌های نزده و غلط و نکته دارش رو دوباره حل کنم ولی بعضی‌ها میگن باید برم سراغ منبع دوم (ای کیو جامع شیمی).
      بنظر شما چی‌کار کنم بهتره؟
      در ضمن بگم که شیمیم رو حدود ۴۰-۵۰ می‌زنم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته در بهترین حالت ۴۰-۵۰ درصد می‌زنم!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موج ازمون
      فصل ازمون
      ازمون پلاس مهر و ماه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_H83 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه.
      من تقریبا همه تست‌های مبتکران رو کار کردم و برای دی ماه که جمعبندی دهم هستش (کنکور تیر رو شرکت می‌کنم و تجربی ام)، نمی‌دونم از کدوم منبع تست بزنم.
      خودم نظرم اینه که چون تست‌های مبتکران از سطح پایین تا پیشرفته کنکور رو شامل میشه، بیام و تست‌های نزده و غلط و نکته دارش رو دوباره حل کنم ولی بعضی‌ها میگن باید برم سراغ منبع دوم (ای کیو جامع شیمی).
      بنظر شما چی‌کار کنم بهتره؟
      در ضمن بگم که شیمیم رو حدود ۴۰-۵۰ می‌زنم.
      سلام اگه سوالای علامت دار رو کامل بلدی و روشون مسلطی میتونی بری سراغ منبع دوم در غیر اینصورت همون سوالایی که علامت زدی رو چندبار حل کن تا مسلط بشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط serendipity21 نمایش پست ها
      موج ازمون
      فصل ازمون
      ازمون پلاس مهر و ماه
      سلام
      کدومش بهتره
      🕊

داشتم‌میگفتم‌این‌ڪوفیان چہ‌ڪردن
      "با‌حسین‌‌(؏)‌"!!!
      یاد‌خودم‌افتادم‌...
      "‌گناهانم"‌چہ‌‌کردن‌باق ݕ‌ مهدی(؏)😔💔
      و دراخر....
      .
      .
      "من کان لله،کان الله له"
      هرڪی با خدا باشہ خدا با اوست...🙂🌿

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط serendipity21 نمایش پست ها
      موج ازمون
      فصل ازمون
      ازمون پلاس مهر و ماه
      متشکرم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      سلام اگه سوالای علامت دار رو کامل بلدی و روشون مسلطی میتونی بری سراغ منبع دوم در غیر اینصورت همون سوالایی که علامت زدی رو چندبار حل کن تا مسلط بشی
      خیلی ممنونم از راهنماییتون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه زهرا نمایش پست ها
      سلام
      کدومش بهتره
      مهروماه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام.

همون‌طور که بالاتر pcstud گفت؛ بهتره منبع اول خوب کار بشه ولی به طور کلی برای منابع جمع بندی شیمی، موج آزمون و فصل آزمون و آزمون پلاس مهر و ماه خوبه؛ هر کدوم رو که کار کنین خوبن.

به نظر من(نظر من لزوماً درست نیست)؛ اگه شخصی زمان بیشتری داره بهتره بره سراغ موج آزمون(چون تعداد تست های بیشتره)، اگه زمانت داوطلب خیلی زیاد نیست، بهتره بره سراغ فصل آزمون (کتاب خیلی خوبیه و حجمش هم طوریه که میشه رسوند. ضمن اینکه از نظر سطح هم کتاب خیلی خوبی محسوب میشه.)

آزمون پلاس مهر و ماه هم تا جایی که یادم هست حالت جمع بندی موضوعی داشت ولی خب نمیدونم تو چاپ های جدید تغییر کرده یا نه.

ولی اگه یکیشون (یا حتی کتاب دیگه ای) رو الآن داری؛ اگه همون رو کامل بخونی خیلی خوبه. منابع مطرح بازار اکثرشون از نظر محتوا مشابهن؛ چیزی که تفاوت داره نحوه بیانه. به همین دلیل بین این کتب چندان تفاوتی رو نمیشه متصور بود.

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سوال از ریشه غلط هست
      مهم نیست که همه تست های مبتکران رو زدید یا روش رو هم باز نکردید
      مهم اینه که در بهترین حالت 50 درصد میزنید! در صورتی که اگه حتی فقط vit های مبتکران رو مسلط میشدید(یعنی کمتر از نصف تست ها) اونموقع درصد نرمالتون هم از این بالاتر بود...چه برسه به بهترین حالت و ماکزیمم درصد!
      پس توصیه میکنم کتاب جمع بندی، منبع دوم و ... رو ببوسید بذارید کنار و دوباره همون مبتکران رو کار کنید( حتی اگه شده مضربی، مثلا ضریب 5 ) و با به تسلط رسیدن همون تست ها ( و البته درسنامه...بدون تسلط به درسنامه مبتکران نمیشه رو تست هاش مسلط شد) میتونید درصد خودتون رو تا کنکور دی تو 50 فیکس کنید ( نه اینکه بهترین حالت 50 بزنید ) و برا تیر هم ایشالا برا بالاترین درصد ها آماده بشید...اگه تونستید مبتکران رو مسلط بشید یه فصل آزمون هم خواستید بزنید، بعدش قشنگ میرید سرجلسه برا بالای 85 (:

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      سوال از ریشه غلط هست
      مهم نیست که همه تست های مبتکران رو زدید یا روش رو هم باز نکردید
      مهم اینه که در بهترین حالت 50 درصد میزنید! در صورتی که اگه حتی فقط vit های مبتکران رو مسلط میشدید(یعنی کمتر از نصف تست ها) اونموقع درصد نرمالتون هم از این بالاتر بود...چه برسه به بهترین حالت و ماکزیمم درصد!
      پس توصیه میکنم کتاب جمع بندی، منبع دوم و ... رو ببوسید بذارید کنار و دوباره همون مبتکران رو کار کنید( حتی اگه شده مضربی، مثلا ضریب 5 ) و با به تسلط رسیدن همون تست ها ( و البته درسنامه...بدون تسلط به درسنامه مبتکران نمیشه رو تست هاش مسلط شد) میتونید درصد خودتون رو تا کنکور دی تو 50 فیکس کنید ( نه اینکه بهترین حالت 50 بزنید ) و برا تیر هم ایشالا برا بالاترین درصد ها آماده بشید...اگه تونستید مبتکران رو مسلط بشید یه فصل آزمون هم خواستید بزنید، بعدش قشنگ میرید سرجلسه برا بالای 85 (:
      درسته. حق با شماست. متشکرم از راهنماییتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن