خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا تو 8 ماه میشه رتبه زیر هزار آورد؟؟

با پایه صفر و دو سال از درس دور بودن...
      صادقانه بگید🙂
      و اینکه اگه نمیشه حداقل چه رتبه ای آورد با این وضعیت؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه دیگه از این تاپیکا نزنی آره
      اگه نه، نمیشه واقعا
      چون اونموقع ماه بعد هم میپرسی تو 7 ماه میشه؟ و ماه بعدش، تو 6 ماه میشه؟ و ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ی سوال داشتم ازت. الان ما بگیم نمیشه تو بی خیال درس خوندن میشی؟ یا اگه بگیم اره خیلی راحت میتونی زیر هزار بیاری تو تلاشت ده برابر میشه؟
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

4. Top | #4
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      شجاع باش و براش تلاش کن واقعا
      منتظر نباش کسی بگه میشه
      تو بخوای بشه و تلاش کنی میشه

چقد بشه و میشه اوردم
      در کل از ته دلت بخواه و واقعا زمان بزار
      زمانی موفق میشی که اونقدر خوب تلاش کنی که چاره ای جز موفقیت نمونه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین خواهر جان، چون یه زمانی خودمم اینجوری بودم و متاسفانه کسی نبود که بدون توهین و توپیدن بهم کمکم کنه، دلم میخواد حداقل بقیه کنکوریا که تو شرایط مشابهی قرار میگیرن درست و محترمانه راهنمایی شن حدالامکان
      من چن روزیه هر از گاهی سر میزنم به انجمن، اونم بخاطر قضیه ترمیم معدل که ببینم بچه ها چیکار میکنن و آموزش پرورش شهرشون به اونا چی گفته و لابه‌لای اونا تاپیک های شما رو میبینم
      یا برنامه‌اتو فرستادی و گفتی که "میشه" این برنامه رو خوند یا نه؟ یا الان که پرسیدی تو ۸ ماه "میشه" رتبه زیر ۱۰۰۰ اورد یا نه!
      از اونجایی که تا همین چن ماه پیش خودمم اینجوری بودم میتونم حدس بزنم پشت این کاربری و این تاپیک ها چه طرز فکری -حداقل نسبت به کنکور و پیرامونش- نشسته، و تا وقتی که تصمیم نگیری یک بار برای همیشه دیدگاهت رو نسبت به یه سری چیزا از جمله کنکور عوض نکنی، رتبه زیر ۱۰۰۰ که چه عرض کنم، زیر ده هزارم نمیشه!
      فرض کن میخوای برا مهمونات انار بگیری، با وسواس تمام کل انارفروشی های شهرو میگردی و از اونا قول و قسم میگیری که انارهاشون دانه درشت و قرمز باشن، یه عده به دروغ به هزارجا قسم میدن و تضمین میکنن که انارشون درجه یکه، یه عده با وجدان هم میگن خواهر ما که ندیدیم داخل همشونو ولی خب یدونه برا نمونه بریدیم دیدیم خوب بود!
      اینجا تو با داشتن پول اضافی تر میتونی بدون قول و قسم کسی و اینهمه سرگردونی احتمال انار خوب گرفتنتو ببری بالا
      چون فوقش میری از یه جا که جنس خوب و نسبتا گرون میفروشه میخری و اگه اوکی نبود از یه جا دیگه هم میگیری!
      بالاخره عمل میکنی، حرف نمیزنی، فکر اضافی نمیکنی
      الان تو قضیه کنکورم هرچقدر بیشتر و بهتر بخونی، تست بیشتر کار کنی، مث همون پولیه که پس اندازش کردی
      هرچقدر بیشتر، دستت بازتر و نگرانیت کمتر
      هیچ کسی به من و شما تضمین نکرده و نمیکنه و نخواهد کرد که با ۸ ماه درس خوندن میشه رتبه ی فلان رو اورد، مگر کسایی که یا عمدا دارن اخلاق و وجدانشون رو زیر سوال میبرن، یا سهوا بخاطر بی تجربگی‌شون.
      در نهایت هیچ چیزی تضمین شده نیست تو این مسیر، جز یه چیز و اونم حس رضایت از تلاشی که داشتی، از وقتی که تلف نکردی، از دوری از حواشی ‌ای که وقت و تمرکزت رو ازت میگرفت...
      هر وقت این سوال اومد تو ذهنت که میشه یا نه؟ ببین اون قضیه چقدر برات اهمیت داره؟ اگه اونقدری برات اهمیت نداره که راحت میتونی وقتت رو صرف حواشی کنی کلا بیخیالش شو
      ولی اگه اونقدری مهمه که با تمام وجودت میخواییش، به خودت بگو من تلاشم رو میکنم که بشه، دیگه دنبال تایید و تکذیب بقیه نباش
      امیدوارم موفق باشی
      ویرایش توسط StarryNight : 08 آبان 1401 در ساعت 11:20

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پشت کنکورری نمایش پست ها
      با پایه صفر و دو سال از درس دور بودن...
      صادقانه بگید������
      و اینکه اگه نمیشه حداقل چه رتبه ای آورد با این وضعیت؟؟؟
      سلام و عرض ادب
      به احتمال زیاد سخت باشه و اگه فرضتو این رتبه بگیری نا امیدت بکنه چون معمولا در رشته تجربی (فک کنم تجربی باشی) یا باید پایه ات خوب باشه یه ساله بتونی نتیجه ک می فرمایی رو بگیری یا صبور باشی تا نتیجه بگیری و بتونی اون چیز ک میخوای برسی ان شا الله. اما پر واضح هست بخوای و تلاش درست کنی هر چیزی رو بدون قید زمان به امید خدا میرسی بهش
      یه چیزم بگم الان خیلی مد شده همه میان میگن بله میشه چرا نشع .... ولی بدون طبق تجربم اغلب این ناامید شدن ها در مسیر کنکور و اینکه فردی میاد میگه میخونم تراز نمیارم یا یه سال خوندم آخرش هیچی اغلبش به خاطر همین پایه مناسب نداشتن و اصرار بر نتیجه گرفتن سریع هست ک آخرش باعث میشه اشتباهی فرد فکر کنه مثلا استعدادشو نداره یا ...
      اما امسال عمومی طبق اون چیز ک گفتن نیستنش و همین شانس افرادی مثل شما رو بیشتر میکنه که در زمان کمتر نتیجه بهتری بگیرین
      موفق باشین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدا رو شکر زود این تاپیک زدی اگه نخونی عنوان بعدی تاپیک میشه تو سه ماه میشه پزشکی آورد پس بشین درس بخونی
      وگرنه اون موقع با قشری عصبی و مضطرب مواجه میشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب این نوع نگرش تا قبل از تاثیر مستقیم معدل در پذیرش نهایی جواب های داشته ! ( بله میشود، و ممکنه ، به خودت بستگی داره، پایه ات ضعیف باشه نه و.... )
      اما با این وضعیت مصوبه کنکوری: از این به بعد باید در دو قسمت این نوع سوالات بررسی بشه :
      شرط لازم : معدل دیپلم خوب که حداقل باید 19 الی 20 باشید ( با شرایط فعلی جامعه آماری ) و برای دروس تخصصی کنکور هم عالی عمل کنید،
      شرط کافی : در صورت وجود و برقرار شرط لازم، تلاش و تلاش و تلاش برای محقق کردن کنکوری خوب در 8 ماه ! ( بله در 8 ماه هم میشه دروس تخصصی رو خوب عمل کنی و اهمال کاری و چرند و پرند عمل نکنی ).

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)