خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      هعییی افسرگی چیز عجیبیه فکر میکردم پولدار ها افسرده نمیشند ولی هزینه های درمان افسردگی جوریه که انگار یه بیماریه لاکچریه واسه پولداراس یه حسی میده به من اسم افسردگی انگار باید پول بدی تا افسرده بشی ورودیه داره. نمیدونم ماهام همچین حسی میگیریم ولو بدتر ولی مال ما احتمالا گ.. ی سگ باشه. نمیدونم استارتر عزیز متن تاپیکت منو یاد یه جوکی انداخت میگفت خواب بنز دیدم ولی چون تابحال توشو ندیده بودم شبیه پرشیا دیدمش حالا که هزینه ها انجام شده دیگه چیز ناله کردنت واسه چیه خداییش چه کمکی از ما بر میاد؟
      نمیدونم تنها جایی که میتونم دردمو بگم و کسی نمیشناسه اینجاست ببخشید دیگه تکرار نمیشه در ضمن نه افسردگی خیلیم لاکچری نیست حس مرگ دارم میفهمی حس مرگ

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اللهم اشفِ مرضانا بالقرآن ...
      خدایا یه مورد شفای سریع بی نوبت لطفا

3. Top | #18

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر۸۱ نمایش پست ها
      درسته ولی شرایط من خاص بود من استرس شدید دارم و وسواس فکری شدید حدودای ۱۵ خرداد و اینا بود از روی صندلی پاشدم بیام رو میز غذا خوری یه لحظه کلا افتادم زمین پاهامو حس نمیکردم اصلا هر چه قدر قسم میخوردم باور نمیکردن اخرش اورژانس و... رفتم دکتره مشکوک به ام اس شد و کلی ازمایش اخر سر گفت حمله ی شدید عصبی و پانیک بوده پدرم دیگه اجازه ندادن بمونمشت من ظرفیتشو ندارم خیلی مشکلات دارم خیلی ‌...
      خوب کی گفته ورودی به پزشکی باید از کنکور ایران بگذره شما که امکانش رو داری برو نگران هزینه هم حالا که جور شده نباش چون هزیه بر میگرده مخصوصا تو رشته های تاپ یه جور سرمایه گذاری بدون ریسک و با صد در صد برگشت هست اما مهمتر از هزینه یکم فکر کن شما که سطح استرست انقدر بالاست اصلا رشته هایی مثل پزشکی که ذاتا پر استرس و افسرده ککنده هستن برات مناسب هست ؟ طرف سالم میره تو دانشگاه پزشکی افسرده برمیگرده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه حسی بهم میگه همون محمد پسندیده با کاربری جدید اومده ( نمیشه آی پی که با ثبت نام کرد رو فهمید ؟ )
      9/9/2022

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پدرتون وظیفشون رو انجام دادن و قطعا آینده و موفقیت شما مهمتر از عوض کردن ماشینشون بوده دیگه
      حالا هم اگر میخوایید از بار این عذاب وجدان کم بشه باید ببینید وظیفتون چیه و اونو به کمال احسن انجام بدید

پ.ن : و خدا این همه نعمت به ما داده برای رشد ما
      حتی قادر به دیدن اونها نیستیم
      چه برسه به عذاب وجدان گرفتن
      خدایا مارو ببخش ...
      فإذا صحوت فأنت أول خاطري ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      بچه ها خانوادتون برای شما ۵۰۰ میلیون اگر هزینه کنه تا برید مدرک بگیرید خارج و بیاید ۱ میلیارد حدودا خرجتون میشه پدرتون هم حدود ۱۰ میلیارد خونه و زمین داشته باشه ولی یه ۲۰۶ شش ساله داشته باشه و اون ۵۰۰ میل پول عوض کردن ماشینش باشه عذاب وجدان نمیگرفتید ؟شب و روزم گریست دارم میمیرم
      الان بابام حداقل تا ۶ سال دیگه مجبورا همین ماشینو برونه گناهش چیه ماشینش دیگه خیلی کهنه شده
      خواهشا نظرتونو بگید
      متوجه نشدم .
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر۸۱ نمایش پست ها
      کدوم دلار بابا میرم ترکیه
      در ضمن من ۶ سال کنکور ندادم ۲ سال کنکور دادم ۶ سال تو تیزهوشان خوندم
      خب الان مشکل چیه؟؟ برید ترکیه به سلامت . سلام ما رو هم به سیبل جان برسونید
      پون: اگر تونستید به دخترش اول سلام برسونید . بعدشم خودش
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 21 شهریور 1401 در ساعت 22:58

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Ebrahimii نمایش پست ها
      اللهم اشفِ مرضانا بالقرآن ...
      خدایا یه مورد شفای سریع بی نوبت لطفا
      انشاالله

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

خوب کی گفته ورودی به پزشکی باید از کنکور ایران بگذره شما که امکانش رو داری برو نگران هزینه هم حالا که جور شده نباش چون هزیه بر میگرده مخصوصا تو رشته های تاپ یه جور سرمایه گذاری بدون ریسک و با صد در صد برگشت هست اما مهمتر از هزینه یکم فکر کن شما که سطح استرست انقدر بالاست اصلا رشته هایی مثل پزشکی که ذاتا پر استرس و افسرده ککنده هستن برات مناسب هست ؟ طرف سالم میره تو دانشگاه پزشکی افسرده برمیگرده
      دارو میخوام

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      یه حسی بهم میگه همون محمد پسندیده با کاربری جدید اومده ( نمیشه آی پی که با ثبت نام کرد رو فهمید ؟ )
      باشه به هر کی گه دلت میخواد بگو بیاد چک کنه من اون کاربرو نمیشناسن و هیچ مشکلی با ثبت ایدی ندارم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها خانوادتون برای شما ۵۰۰ میلیون اگر هزینه کنه تا برید مدرک بگیرید خارج و بیاید ۱ میلیارد حدودا خرجتون میشه پدرتون هم حدود ۱۰ میلیارد خونه و زمین داشته باشه ولی یه ۲۰۶ شش ساله داشته باشه و اون ۵۰۰ میل پول عوض کردن ماشینش باشه عذاب وجدان نمیگرفتید ؟شب و روزم گریست دارم میمیرم
      الان بابام حداقل تا ۶ سال دیگه مجبورا همین ماشینو برونه گناهش چیه ماشینش دیگه خیلی کهنه شده
      خواهشا نظرتونو بگید
      من اگر شرایط شما رُ داشتم اصلا سراغ درس نمیرفتم
      +

نمیدونم چقدر درس خوندید ولی اگر تلاشتونو کردید و نتیجه شده این دلیلی نداره ناراحت باشید
      اوناهم اطلاع دارن که تلاش کردید
      .......................................بی تو عذابیست
      خنده هایی که بروی صورتم همچون نقابیست

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوست عزیز در همین انجمن و جاهای دیگه افرادی رو خواهید دید که با سهمیه 25 و درصد های منفی و صفر در 3 رشته پذیرفته شده اند نه تنها عذاب وجدان ندارند بلکه از شما طلبکار هم هستند. حالا این سهمیه 25 رو پدر با هزینه کردن برای شما فراهم کرده تا بدون استرس فراوان و n سال پشت کنکور موندن بتونید به رشته و دانشگاه مورد علاقه تون برسید. حالا که در ایران سهمیه خاصی به شما تعلق نگرفته و با تلاش خودتون هم مطمئنید به هیچ جا نمی رسید حداقل هزینه ای که برای خرید قبولی کرده اید رو با داشتن عذاب وجدان زیر سوال نبرید این یک.
      دوما این 10 میلیارد خانه و زمینی که می فرمایید تماما متعلق به خودتونه، فردا روزی که روح بلند پدر دور از جان به ملکوت اعلی پیوست تمام سرمایه ایشان به شما میرسه، حالا اگر برادر یا خواهری داشته باشید با احتساب مالیات بر ارث تقسیم میشه بین تون، در ذات نتیجه هر دو عمل یکیست با این تفاوت که این هزینه ای که الآن برای موفقیت شما کرده اند خیلی هوشمندانه تر از مال و اموالی هست که بعدا به شما برسه درحالیکه شما عمر و جوانی تان را در مسیری که دوست نداشته اید هدر داده باشید. شما هر موقع که خواستید ناامید بشید و عذاب وجدان بگیرید به این فکر کنید اون ارث و میراثی که بعدا به شما میرسید و شما نمی دونستید باهاش چیکار کنید داره صرف تسهیل قبولی شما و رسیدن به هدفی که داشتید میشه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      دوست عزیز در همین انجمن و جاهای دیگه افرادی رو خواهید دید که با سهمیه 25 و درصد های منفی و صفر در 3 رشته پذیرفته شده اند نه تنها عذاب وجدان ندارند بلکه از شما طلبکار هم هستند. حالا این سهمیه 25 رو پدر با هزینه کردن برای شما فراهم کرده تا بدون استرس فراوان و n سال پشت کنکور موندن بتونید به رشته و دانشگاه مورد علاقه تون برسید. حالا که در ایران سهمیه خاصی به شما تعلق نگرفته و با تلاش خودتون هم مطمئنید به هیچ جا نمی رسید حداقل هزینه ای که برای خرید قبولی کرده اید رو با داشتن عذاب وجدان زیر سوال نبرید این یک.
      دوما این 10 میلیارد خانه و زمینی که می فرمایید تماما متعلق به خودتونه، فردا روزی که روح بلند پدر دور از جان به ملکوت اعلی پیوست تمام سرمایه ایشان به شما میرسه، حالا اگر برادر یا خواهری داشته باشید با احتساب مالیات بر ارث تقسیم میشه بین تون، در ذات نتیجه هر دو عمل یکیست با این تفاوت که این هزینه ای که الآن برای موفقیت شما کرده اند خیلی هوشمندانه تر از مال و اموالی هست که بعدا به شما برسه درحالیکه شما عمر و جوانی تان را در مسیری که دوست نداشته اید هدر داده باشید. شما هر موقع که خواستید ناامید بشید و عذاب وجدان بگیرید به این فکر کنید اون ارث و میراثی که بعدا به شما میرسید و شما نمی دونستید باهاش چیکار کنید داره صرف تسهیل قبولی شما و رسیدن به هدفی که داشتید میشه.
      ممنونم بابت متنتون خیلی کمکم کرد نه تک فرزندم خواهر برادری ندارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن