خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Hi !

1.بنظرت پول زیاد یعنی خوشبختی؟

۲.تجربه کمال گرا بودن داشتی؟اگه داشتی چجوری باهاش کنار اومدی؟

۳.چرا اومدی تجربی؟خانوادت مخالفت نکردن؟

۴.دلیل وضعیت بد ایران چیه؟دین؟مسئولین؟ یا چیز دیگه

۵.امیدی به آینده ایران داری؟

همین دیگه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali54333 نمایش پست ها
      Hi !
      Hi
      1.بنظرت پول زیاد یعنی خوشبختی؟
      بستگی داره خوشبختی رو چی تعریف کنی. شاید برای یک مادیگرا خوشبختی یعنی شنا در استخر دلار و سکه . که هیچ هم عیبی ندارد . اما برای من خیر خوشبختی تعریفی گسترده تر را شامل میشود.

۲.تجربه کمال گرا بودن داشتی؟اگه داشتی چجوری باهاش کنار اومدی؟
      بله بله مگر میشود. خیلی هم آسیب زننده است . ببین سخته باهاش کنار اومدن و حتی شاید من هنوزم کامل نتونسته باشم باهاش کنار بیام چون انسان ذاتا گرایش رو به کمال داره . اما میتونی با تقسیم کردن کار ها و انجام دادن کارای کوچیک خودت رو کم کم عادت بدی به اینکه سنگ ریزنه هات رو کوچیک تر کنی . و کم کم اتفاق بیافته . این چیزی بود که من تونستم یکم خودم رو بهبود بخشم خودم رو . ولی هنوزم حس کمال گرایی دارم . شاید دیگه این کمالگرایی به اهمال کاری و به تعویق انداختن نمیکشه ولی باز هم حسش با من باقی هستش .
      ۳.چرا اومدی تجربی؟خانوادت مخالفت نکردن؟
      خانواده مخالفت که میکنن . از دید خانواده شما هر کاری میکنی که دیدگاه اونا نیست باهات خب مخالفتهایی میکنن . اما من تصمیم گرفته ام که با خانواده معاشرت سازنده داشته باشم . با صحبتها و دلایلی که برایشان اوردم قبول کردند.
      اینکه چرا اومدم تجربی. ببین اگر بخوام خیلی قبل تر برم کلا اونزمان که انتخاب رشته کردیم من به زور رفتم ریاضی فیزیک . منطقه ما دبیر ریاضی خوبی نداشت و خب نمرات ریاضی و فیزیک من هم کمتر از زیست شناسی بود . برای همین مدرسه فورس داشت که اولویت اول هدایت تحصیلی مد نظر باشه که تجربی بود . اما من چون اونزمان غرق در دنیای تکنولوژی بودم . به عششق کامپیوتر رفتم رشته ریاضی . ولی بعد ها فهمیدم که این اون چیزی نیست که من دنبالشم . منظورم برنامه نویسی هستش . برنامه نویس بودن با روحیات من سازگار نبود .هر چند که برایم شگفت انگیز بود .
      من دچار ادمی هستم که از روزمرگی فراری ام و اینکه هر روزم مثل دیروزم باشه و امروزم مثل فردا آزار میبینم . به خاطر همین به خاطر پزشکی اومدم سمت تجربی . پزشکی رو دوست دارم .کلا سبک زندگیش رو خیلی برای خودم میپسندم. شاید باورت نشه ولی من حتی طولانی بودنش رو هم یک اپشن میدونم برای خودم . اینکه تو محیط اکادمیک باشم و این درجات رو طی کنم برای من لذت بخشه

۴.دلیل وضعیت بد ایران چیه؟دین؟مسئولین؟ یا چیز دیگه
      سیاسی ش نکن دیگه
      ببین من نه در جایگاهی هستم که سواد کافی داشته باشم برای این سوالت و نه قدرت کافی داشته باشم برای دونستن جواب این سوالت.
      نظر شخصی من اینه که ایران با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنه . مشکلات سیاست داخلی و خارجی و فرهنگی و اجنماعی و ... اقتصاد فلج و ...
      ولی اینکه بگیم دین مشکل زاست و مسئولین و ..... به نظرم حرف دقیقی نیست . شاید جاهایی مشکل از مسئولین و یا از فرهنگ سنتی و دینی باشه هااا ولی اینکه ریشه تمام مشکلات رو تو اینا بدونیم درست نیست . باید دید گسترده تری نسبت به مشکلات داشت. و به نظرم مردم باید بیشتر علوم انسانی بخونن

۵.امیدی به آینده ایران داری؟
      باید امیدوار بود . باید
      نا امیدی سمه
      همین دیگه
      خوشحال شدم .
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 15 شهریور 1401 در ساعت 19:31

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      خوشحال شدم .
      جالب بود ولی با جمله آخرت مخالفم من هر کی رو میبینم که میخواد انتخاب رشته کنه بهش میگم فقط برو تجربی حداقل سمت انسانی نیا! من خودم رتبه ۲۰۰ منطقه دو شدم امسال و حقوق دانشگاه خوب میرم ولی راضی نیستم باید قبول کنیم به جز تجربی بقیه رشته ها آینده شغلی درستی ندارن کسی باید مثلا بیاد حقوق که پشتوانه مالی داشته باشه هر چند اگه توش موفق بشی خیلی درآمد خوبی داره! منم به این خاطر اومدم که خانواده به نسبت ثروتمندی دارم و میتونم به راه های دیگه فکر کنم ولی افراد پایین جامعه همون تجربی برن بهتره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      جالب بود ولی با جمله آخرت مخالفم من هر کی رو میبینم که میخواد انتخاب رشته کنه بهش میگم فقط برو تجربی حداقل سمت انسانی نیا! من خودم رتبه ۲۰۰ منطقه دو شدم امسال و حقوق دانشگاه خوب میرم ولی راضی نیستم باید قبول کنیم به جز تجربی بقیه رشته ها آینده شغلی درستی ندارن کسی باید مثلا بیاد حقوق که پشتوانه مالی داشته باشه هر چند اگه توش موفق بشی خیلی درآمد خوبی داره! منم به این خاطر اومدم که خانواده به نسبت ثروتمندی دارم و میتونم به راه های دیگه فکر کنم ولی افراد پایین جامعه همون تجربی برن بهتره
      سلام . ممنون که نظرت رو گفتی
      منظور من این نبود که برن علوم انسانی انتخاب رشته کنند . حقیقتا من دروس انسانی رو هم نیم نگاهی بهش انداخته ام به کتاباش و به نظرم کتب علوم انسانی در ایران از زیر تیغ سانسور رد شده و جانبدارانه نوشته شده . و تفکری پشت این دروس خلق نمیشه . مخصوصا فلسفه که علوم انسانی میخونن از نظر من جای دفاع نداره .
      منظورم از اینکه گفتم مردم بیشتر علوم انسانی بخونن این بود که بیشتر از اقتصاد و جامعه شناسی سر دربیارن و سعی کنن یه سری چیزایی که موجب میشه به ادم بهتری تبدیل بشن رو بیشتر بهش توجه کنن
      راجب اینکه هم گفتید افراد پایین جامعه برن سمت تجربی و ..... به نظرم دیدگاه خوبی نیست و حتی اشتباهه . نمیشه رشته های تحصیلی رو بر حسب جایگاه اجتماعی افراد دسته بندی کرد. میشه؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام . ممنون که نظرت رو گفتی
      منظور من این نبود که برن علوم انسانی انتخاب رشته کنند . حقیقتا من دروس انسانی رو هم نیم نگاهی بهش انداخته ام به کتاباش و به نظرم کتب علوم انسانی در ایران از زیر تیغ سانسور رد شده و جانبدارانه نوشته شده . و تفکری پشت این دروس خلق نمیشه . مخصوصا فلسفه که علوم انسانی میخونن از نظر من جای دفاع نداره .
      منظورم از اینکه گفتم مردم بیشتر علوم انسانی بخونن این بود که بیشتر از اقتصاد و جامعه شناسی سر دربیارن و سعی کنن یه سری چیزایی که موجب میشه به ادم بهتری تبدیل بشن رو بیشتر بهش توجه کنن
      راجب اینکه هم گفتید افراد پایین جامعه برن سمت تجربی و ..... به نظرم دیدگاه خوبی نیست و حتی اشتباهه . نمیشه رشته های تحصیلی رو بر حسب جایگاه اجتماعی افراد دسته بندی کرد. میشه؟
      من با توجه به شخصیت شما فکر میکنم فیلسوف خوبی میشید حیف که پولی توش نیست!!! بله متاسفانه منم این سه سال بسیار سر همین سانسور ها حرص خوردم منظورم این نبود که مثلا رشته انسانی خیلی لاکچری هست منظورم اینه کسی که پشتوانه نداره باید بتونه پول خوبی در بیاره و توی تجربی شانس بیشتری داره هر چند همیشه کسایی هستن که برن دنبال علاقه شون و موفق بشن

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوشحال شدم .
      آقا یه سوال من زیاد از این انجمن سر در نمیارم چجوری جواب ها زیر سوال هام نوشتی؟ قراره باهام‌ مصاحبه کنن مدیر سایت گفته جواب ها زیر سوالات بنویس به صورت ورد برام بفرست من بلد نیستم میتونی کمک کنی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      آقا یه سوال من زیاد از این انجمن سر در نمیارم چجوری جواب ها زیر سوال هام نوشتی؟ قراره باهام‌ مصاحبه کنن مدیر سایت گفته جواب ها زیر سوالات بنویس به صورت ورد برام بفرست من بلد نیستم میتونی کمک کنی������
      وقتی نقل میگیری با صفحه ای اینچنینی مواجه میشی که میتونی حتی تو پیغامی که نقل قول گرفتی هم دخل و تصرف کنی و تغییرات انجام بدی
      ببین وقتی زیر اون Quote بنویسید . نقل قول میشه و پیغام تغییری نمیکنه که ناحیه A میشه
      اگر در ناحیه B چیزی بنویشی داخل اون کروشه ها که پیغام اصلی هستش همون چیزی میشه که من نوشتم

11.png

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      وقتی نقل میگیری با صفحه ای اینچنینی مواجه میشی که میتونی حتی تو پیغامی که نقل قول گرفتی هم دخل و تصرف کنی و تغییرات انجام بدی
      ببین وقتی زیر اون Quote بنویسید . نقل قول میشه و پیغام تغییری نمیکنه که ناحیه A میشه
      اگر در ناحیه B چیزی بنویشی داخل اون کروشه ها که پیغام اصلی هستش همون چیزی میشه که من نوشتم

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11.PNG
مشاهده: 146
حجم: 31.3 کیلو بایت
      ببخشید میشه بگید چجوری فونت رو بولد و غیر بولد کرد؟؟ شرمنده ها اینجا یه ذره گیج کننده هست

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببخشید میشه بگید چجوری فونت رو بولد و غیر بولد کرد؟؟ شرمنده ها اینجا یه ذره گیج کننده هست
      خواهش میکنم عزیز این ه حرفیه
      ببینید اون عکسی که واستون اپلود کردم سمت راست بالا سه تا علامت هستش در ردیف دوم علامت دکمه ها یکیش B یکی دیگه i و یکی دیگه U اگر قسمتی که میخوایید رو هایلایت کنید و B رو بزنید بولد نوشته میشه

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم عزیز این ه حرفیه
      ببینید اون عکسی که واستون اپلود کردم سمت راست بالا سه تا علامت هستش در ردیف دوم علامت دکمه ها یکیش B یکی دیگه i و یکی دیگه U اگر قسمتی که میخوایید رو هایلایت کنید و B رو بزنید بولد نوشته میشه
      دمت گرم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلاااام
      من اومدم با سوالات همیشگی[قبلا از رضوان و فروزن پرسیدم]

۱. اگر بخوای تو سه کلمه، خودت رو توصیف کنی، اون کلمات چی هستند؟
      ۲. چه چیز‌هایی باعث خنده‌ی عمیق ات می‌شه؟
      ۳. چه عادتی داری که اگر بتونی اون رو بشکنی، به خودت افتخار میکنی؟
      ۴. دوست داری تو چه چیزی واقعا خوب باشی؟
      ۵. اگر یک ماشین زمان داشتی، به گذشته سفر می‌کردی یا به آینده؟ چرا؟
      ۶. اگر بتوانی برای یک روز، به کسی دیگه تبدیل شی، دوست داشتی جای چه کسی باشی؟
      ۷. اگر مجبور باشی تا آخر عمر، تنها به یک موسیقی گوش کنی، چه آهنگی رو انتخاب می‌کنی؟
      ۸. دوست داری شریک زندگیت چه ویژگی‌هایی داشته باشه؟
      ۹. عجیب‌ترین تنبیهی که از سمت پدر و مادرت صورت گرفته چی بوده؟
      ۱۰. نظرت درباره‌ی ازدواج چیه؟
      ۱۱. بزرگ‌ترین ترس زندگیت؟
      ۱۲. بدترین خصوصیت یه آدم از نظرت؟
      ۱۳. بی‌فایده‌ترین استعدادت چیه؟
      ۱۴. کدوم عضو بدنت رو اگر از دست بدی برات مهم نیست؟
      ۱۵. بدترین و بهترین خریدی که تا به حال انجام دادی چی بوده؟
      ۱۶. مسخره‌ترین کاری که یکی از معلم‌ها یا اساتیدت انجام دادن چی بوده؟
      ۱۷. احمقانه‌ترین فریبی که تا به حال خوردی چی بوده؟

با تشکر

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehiyy نمایش پست ها
      سلاااام
      من اومدم با سوالات همیشگی[قبلا از رضوان و فروزن پرسیدم]

۱. اگر بخوای تو سه کلمه، خودت رو توصیف کنی، اون کلمات چی هستند؟
      فکر میکنم ادم مهربونی ام /صبور / گاها حوصله هیشکی رو ندارم .
      ۲. چه چیز‌هایی باعث خنده‌ی عمیق ات می‌شه؟
      جدیدا خیلی کم پی میاد عمیق بخندم ولی چیزای خنده دار دیگه { چند وقت پیش یه فیلم ترسناک دیدم اینقدر خندیدم واقعا اسم فیلم هم smile بود که یعنی بخند . واقعا هم خنده دار بود /:
      ۳. چه عادتی داری که اگر بتونی اون رو بشکنی، به خودت افتخار میکنی؟
      قطع خوردن شیرینی و شکلات + قطع Overthinking + برای خودمم که شده سکوت کنم .
      ۴. دوست داری تو چه چیزی واقعا خوب باشی؟
      نمیدونم راستش بهش فکر نکردم . خوب شد پرسیدی . باعث شدی اون نیمه تاریک مغزم قلقلک داده بشه . شاید به نظرم از اونجاییکه ادمیزاد همیشه رو به کمال هستش . و اون چیزی رو همیشه دوست داره که خوبه . منم دوست دارم تو همه چیز واقعا خوب باشم . ولی هممون میدونیم که نشدنیه تقریبا و هر کسی یه جاهایی نقص ها و کاستی هایی داره . پس من به نظرم یک جاییکه واقعا میخوام توش خوب باشم . اینه که خودم باشم . و این خودم بودن رو توش اینقدر خوب باشم که مو لا درزش نره .
      ۵. اگر یک ماشین زمان داشتی، به گذشته سفر می‌کردی یا به آینده؟ چرا؟
      من گذشته رو انتخاب میکنم . چونکه به ظر من آینده برای ادمی مبهمه . و انسان خاطره ای از انیده نمیتونه داشته باشه و با سفر به اینده هم لذت تجربه کردن اینده رو از خودش دریغ میکنه . ولی خاطرات گذشته همیشه در ذهن ادمی درخشان باقی میمونن و من به گذشته میرفتم تا دوباره اون لحظه رو تجربه کنم و در عین حال جا برای تجربه های شیرین انیده هم باقی بمونه و اسپویل نشن
      ۶. اگر بتوانی برای یک روز، به کسی دیگه تبدیل شی، دوست داشتی جای چه کسی باشی؟
      ولادیمر پوتین
      ۷. اگر مجبور باشی تا آخر عمر، تنها به یک موسیقی گوش کنی، چه آهنگی رو انتخاب می‌کنی؟
      خیلی سوال سختیه . خیلی خیلی سخته
      فکر کنم آهنگ شبان آهسته میگریم پرواز همای + افشانه عیلرضا قربانی و حسام ناصری + Lorne Blafe Forgotten + Ill keeep comming Low roar + Night Fiver Bee Gees این 5تا تا هیچ وقت فراموشم نمیشن .

۸. دوست داری شریک زندگیت چه ویژگی‌هایی داشته باشه؟
      دوستم داشته باشه . و من رو همونجوری که هستم بپذیره و خود آگاه یا ناخودآگاه ازم نخواد نقش یه ادم دیگه رو براش بازی کنم که نیستم و یا دوست ندارم . و صداقت داشته باشه
      ۹. عجیب‌ترین تنبیهی که از سمت پدر و مادرت صورت گرفته چی بوده؟
      کولرخاموش تو تابستون
      ۱۰. نظرت درباره‌ی ازدواج چیه؟
      با تمام چالش ها و فراز و نشیب ها و آسیب ها و در قبالش لذت ها و شادی ها و خوبی هایی که داره . قطعا راه جایگزینی براش نیست و به همین خاطر هم تبدیل شده به یک امر جهان شمول و در همه دنیا پذیرفته شده است که دو نفر میرن زیر یه یقف و زندگی میکنن و میسازن و ..... ولی ما باید خودمون رو بیشتر در این زمینه رشد بدیم . جهان پیرامون رشد کرده . بالغ تر شده . ما نباید با قوانین 100 سال پیش در این باره برخورد کنیم .
      ۱۱. بزرگ‌ترین ترس زندگیت؟
      ترس از دست دادن عزیزانم که هر وقت حتی فکرش رو هم میکنم گریه ام میگیره چه رسد اتفاق بیافته .
      ۱۲. بدترین خصوصیت یه آدم از نظرت؟
      دو رویی و ادعا کردن چیزی که نیست و ندارد .
      ۱۳. بی‌فایده‌ترین استعدادت چیه؟
      استعداد چاقی
      ۱۴. کدوم عضو بدنت رو اگر از دست بدی برات مهم نیست؟
      همش مهمه
      ۱۵. بدترین و بهترین خریدی که تا به حال انجام دادی چی بوده؟
      بد ترین خریدم مربوط میشه به یک ساعت مچی که هیچوقت استفاده نکردم ازش هنوزم تو قوطی ش مونده . بهترین خریدم هم مربوط میشه به یه جفت کفش که اینقدر خوبه که فکر نکنم از مارک و مدل دیگه بخرم .
      ۱۶. مسخره‌ترین کاری که یکی از معلم‌ها یا اساتیدت انجام دادن چی بوده؟
      کارای مسخره زیاد میکردن . مسخره ترینشون هم این بود که الکی گیر میدادن به چیزی که نبود و تو نمیتونستی براشون روشن کنی که دارن اشتباه فکر میکنن . دیکتاتوری آموزشی بود رسما
      ۱۷. احمقانه‌ترین فریبی که تا به حال خوردی چی بوده؟
      فریب اینکه این هندونه شیرینه ولی از توش اب هندونه در اومد
      با تشکر
      به به به سلام سلام . دختر خانم همیشه لایک کن انجمن .
      خیلی معذرت میخوام از اینکه دیر دارم جواب میدم . مدتی نبودم . الانم برای یه کاری اومدم که دیدم با کوهی از سوال و جواب و ... طرف هستم
      ویرایش توسط _Joseph_ : 11 دی 1401 در ساعت 20:09

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)