خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Metanoia نمایش پست ها
      بله فکر میکنم چون خودم کلاس های ایشون رو شرکت میکنم دبیر خوبی در ریاضی داشتم در مدرسه، آموزشم کامله تقریبا و بیشتر برای آشنایی با تیپ تست های مختلف کلاسشون رو شرکت میکنم و کاملا کمک کنندست به شخصه
      فرموده بودید که از تدریس آقای حیدری خوشتون اومده از همون استفاده کنید اما خواهشا دربارش یکم با احتیاط عمل کنید و خیلی جدب روش هایی که استاد حیدری استفاده میکنن نشید و سعی کنید خیلی تست بزنید چون ماهیت درسی مثل ریاضی تست خیلی زیاده و راه حل فراری هم نداره
      و اگر دبیری رو انتخاب کردید با همون کامل پیش برید
      سلام
      نه من نمیخوام با حیدری پیش برم
      با لحنش خیلی حال کردم ، ولی بالا هم گفتم که نمیخوام با ایشون پیش برم چون تکنیک های تستی میگه و روش هاش ریسکی هست
      دنبال یادگیری مفهومی و اصولی هستم
      ریاضیم هم ضعیفه
      بین ملاک پور، عباسپور،معین کرمی ، سروش مویینی ، مقدم نیا و .. کسایی که بالا هم گفتم مرددم
      ولی نمیخوام با آریان حیدری کلاس برم
      به نظرتون عباسپور برای کسی که ریاضیش ضعیفه میتونه مناسب باشع؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردرگم نمایش پست ها
      سلام
      نه من نمیخوام با حیدری پیش برم
      با لحنش خیلی حال کردم ، ولی بالا هم گفتم که نمیخوام با ایشون پیش برم چون تکنیک های تستی میگه و روش هاش ریسکی هست
      دنبال یادگیری مفهومی و اصولی هستم
      ریاضیم هم ضعیفه
      بین ملاک پور، عباسپور،معین کرمی ، سروش مویینی ، مقدم نیا و .. کسایی که بالا هم گفتم مرددم
      ولی نمیخوام با آریان حیدری کلاس برم
      به نظرتون عباسپور برای کسی که ریاضیش ضعیفه میتونه مناسب باشع؟

اگر نظر بنده ی حقیر رو بخواین استاد ملاکپور عالین جزوه کامل کلاس بی حاشیه، تست ها خوب با همون پیش برین راه می افتید

البته آقای کرمی رو هم شنیدم اما خودم برسی نکردم ولی دبیر خیلی سلیقه ایه خداروشکر الان کلاس های همه دبیر ها تو تلگرام هست یه جلسه با دبیر های انتخابی ببینی جزوه رو برسی کنید بعد تصمیم بگیرید
      Call me Meta

3. Top | #18
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

فیزیک : ذهبی ( تاملند ) بسیار حرفه ای و خوب اما مثل بابایی کلاس یه طرفه و همه باهاش نتیجه نمیگیرن یعنی اگر تو فیزیک خوب باشی حتی میتونی باهاش 100 بزنی اما همه نمیتونن با کلاسش بالا بیان - یحیوی ( تاملند ) دبیر کارکشته اما حوصله سر بر و طیف گسترده تری از بچه ها باهاش میتونن پیشرفت کنن - میر حسینی ( کنکور هدف ) دبیر بسیار حرفه ای برای همه همه سطحی خوبه و بچه ها پیشرفت خوبی باهاش میکنن مخصوصا پایه های ریاضی مورد نیازم کار میکنه اما یکم نوسان کاری داره هر سال بال پایین داره واسه همینم به اندازه بقیه معروف نشد

سلام

شما گفتید کلاس ذهبی یکطرفه هست و همه باهاش نتیجه نمیگیرن و همه نمیتونن با کلاسش بالا بیان ، چرا؟ مگه چه طوری درس میده که همه نمیتونن باهاش نتیجه بگیرن؟

منظورتون از یکطرفه اینه که تعاملی با دانش آموز نیست و مثل دی وی دی هست ، درسته ؟
      ولی به نظرم کلاس یحیوی هم کاملا یکطرفه هست ، چون فقط توضیح میده و مثال حل میکنه
      اینطور نیست؟

گفتید اگه فیزیکتون خوبه میشه باهاش حتی ۱۰۰ زد ( من سطح فیزیک طوریه که از دهم اصلا هیچی یادم نیست و ضعف دارم ، یازدهم هم ضعیفم و دوازدهم هم هنوز شروع نکردم )
      به نظرتون برای من کدوم مناسبه؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ،
      ریاضی : ملاک پور عالیه اگه میتونی باهاش پیش بری همین رو برو...بجز ملاک پور سادات هم خوبه که خیلی پایه ای درس میده ولی خوب کلاسش حداقل اون سالی که من بود حاشیه زیاد داشت ، جدای از اون زیاد جیغ و داد میکشید پیشنهاد اولم همون ملاک پور هست
      زیست : حنیف عظیمی
      شیمی : بابایی از صفر درس میده و یه جوری توضیح میده که نفهمیدنش واقعا سخته...آقاجانی هم خوب و اصولی از پایه درس میده شاید برای کسی که خیلی ضعیف از بابایی بهتر باشه بخصوص که جزوه کاملی هم میده و نیاز نیست کتاب درسی بخونی
      فیزیک : توی فیزیک مرزی بین تستی و تشریحی وجود نداره هرکی خلاف اینو گفت باور نکنشاید باورت نشه ولی تست های سخت با روش های تشریحی (مفهومی) حل میشن نه تاکتیک و تکنیک..بقول آقای شهریاری سوال تشریحی سخت که چهار تا گزینه گذاشتن جلوش میشه تست.....پیشنهادم ذهبی هست ، بجز ذهبی شهریاری و میرحسینی هم خوبن.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام ،
      ریاضی : ملاک پور عالیه اگه میتونی باهاش پیش بری همین رو برو...بجز ملاک پور سادات هم خوبه که خیلی پایه ای درس میده ولی خوب کلاسش حداقل اون سالی که من بود حاشیه زیاد داشت ، جدای از اون زیاد جیغ و داد میکشید پیشنهاد اولم همون ملاک پور هست
      زیست : حنیف عظیمی
      شیمی : بابایی از صفر درس میده و یه جوری توضیح میده که نفهمیدنش واقعا سخته...آقاجانی هم خوب و اصولی از پایه درس میده شاید برای کسی که خیلی ضعیف از بابایی بهتر باشه بخصوص که جزوه کاملی هم میده و نیاز نیست کتاب درسی بخونی
      فیزیک : توی فیزیک مرزی بین تستی و تشریحی وجود نداره هرکی خلاف اینو گفت باور نکنشاید باورت نشه ولی تست های سخت با روش های تشریحی (مفهومی) حل میشن نه تاکتیک و تکنیک..بقول آقای شهریاری سوال تشریحی سخت که چهار تا گزینه گذاشتن جلوش میشه تست.....پیشنهادم ذهبی هست ، بجز ذهبی شهریاری و میرحسینی هم خوبن.
      سلام
      ممنونم از راهنماییتون

در رابطه با فیزیک یحیوی نظری ندارید؟ ایشون خوب هستن مثل ذهبی؟
      و همچنین شیمی مرادی و ریاضی عباسپور یا کرمی ؟
      ملاک پور لحنش یکنواخت و یکم خسته کننده هست ، میتونم اوکی باشم باهاش ولی میخوام گزینه های دیگه رو هم بررسی کنم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ریاضی من سادات دیدم و راستش اصلا راضی نبودم اصلااا با اینکه از حس و حال کلاسش خیلی خوشم میومد
      ریاضی الان ملاک پور میبینم واقعا محشره تا الان استادی به این خوبی ندیده بودم تست هایی که حتی با خوندن پاسخنامه هم نمیفهمیدم پی شده رو الان کاملا درک کردم و خیلی راحت به جواب میرسم
      خوبیش اینه که تکنیکی زیاد درس نمیده و آدم مطمئنه که توی سوال نمیمونه البته بعضی جاها یه سری روش ها میگه که اونا مختص به سوالای خودش نیست اکثرا جواب میده
      فیزیک هم چندتا استاد دیدم از یحوی شروع کردم از همه بدتر نوکنده بود چون روش هاش فقط و فقط روی سوال های خودش جواب میداد حیف وقتم و یه دور زدم و باز رسیدم به یحیوی از بقیه بهتر بود.
      زیستم فقط فصل تولید مثل و تقسیم یاخته که مشکل داشتم حنیف عظیمی دیدم راضی بودم.
      شیمی هم دوزادهم بابایی دیدم چندتا جلسه خیلی خوب بود دیگه اصلا نیازی به درسنامه نداشتم بعد کلاسش اما چون تعداد کلاس هام زیاد شده بود و وقت برای خوندن و تست زدن کم دیگه شیمی رو رها کردم چون درسنامه های مبتکران کامله با همونا پیش میام.
      امیدوارم مفید واقع بوده باشه

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیلا_بانو نمایش پست ها
      برای ریاضی من سادات دیدم و راستش اصلا راضی نبودم اصلااا با اینکه از حس و حال کلاسش خیلی خوشم میومد
      ریاضی الان ملاک پور میبینم واقعا محشره تا الان استادی به این خوبی ندیده بودم تست هایی که حتی با خوندن پاسخنامه هم نمیفهمیدم پی شده رو الان کاملا درک کردم و خیلی راحت به جواب میرسم
      خوبیش اینه که تکنیکی زیاد درس نمیده و آدم مطمئنه که توی سوال نمیمونه البته بعضی جاها یه سری روش ها میگه که اونا مختص به سوالای خودش نیست اکثرا جواب میده
      فیزیک هم چندتا استاد دیدم از یحوی شروع کردم از همه بدتر نوکنده بود چون روش هاش فقط و فقط روی سوال های خودش جواب میداد حیف وقتم و یه دور زدم و باز رسیدم به یحیوی از بقیه بهتر بود.
      زیستم فقط فصل تولید مثل و تقسیم یاخته که مشکل داشتم حنیف عظیمی دیدم راضی بودم.
      شیمی هم دوزادهم بابایی دیدم چندتا جلسه خیلی خوب بود دیگه اصلا نیازی به درسنامه نداشتم بعد کلاسش اما چون تعداد کلاس هام زیاد شده بود و وقت برای خوندن و تست زدن کم دیگه شیمی رو رها کردم چون درسنامه های مبتکران کامله با همونا پیش میام.
      امیدوارم مفید واقع بوده باشه
      واقعا کامل گفت
      اینایی که میگم بعداز عوض کردن چندین دبیر رسیدم بهش،واقعا دنبال کسی دیگه ای نباش
      تو فیزیک یحیوی فوق العادست هرآنچه لازم داریو میگه،از تستی و تکنیک تا تشریحیو کتابی
      ریاضی فقط ملاک پور ببین کند درس میده ولی تست زدن برات راحت میشه
      زیست تا پارسال میگفتم حنیف الانم میگم ولی فرهمند نیا بهتره
      شیمی هم درسنامه مبتکران بخون کافیه ،بابایی هم عالیه،مرادی خوب درس میده منظمه،تکنیکی تر درس میده ،بابایی بهتره،همینا قطعا عالین ،اگر شک کنی وقتت تلف میشه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها شیمی فراهانی چطوره؟
      به هیچ کس اعتماد نکن!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام اینا دبیرای من بودن منم خیلی ازشون راضی بودم ریاضی حیدری زیست رضاامیر فیزیک یحیوی شیمی رو هم با استاد شهرمون رفتم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهار99 نمایش پست ها
      سلام اینا دبیرای من بودن منم خیلی ازشون راضی بودم ریاضی حیدری زیست رضاامیر فیزیک یحیوی شیمی رو هم با استاد شهرمون رفتم
      اگه مشکلی نداره ، میتونم درصد فیزیکتون رو بدونم؟ امسال کنکور دادید؟ میخوام ببینم یحیوی چقدر موثر بوده در پیشرفت فیزیکتون
      پایه فیزیکتون ضعیف بود؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ویرایش توسط سردرگم : 28 مرداد 1401 در ساعت 17:37

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنونم از راهنماییتون

در رابطه با فیزیک یحیوی نظری ندارید؟ ایشون خوب هستن مثل ذهبی؟
      و همچنین شیمی مرادی و ریاضی عباسپور یا کرمی ؟
      ملاک پور لحنش یکنواخت و یکم خسته کننده هست ، میتونم اوکی باشم باهاش ولی میخوام گزینه های دیگه رو هم بررسی کنم
      اره یحیوی هم خوبه
      در مورد مرادی ، عباسپور و کرمی شناختی ندارم.

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام برای تخصصی کلاس نرفتم و فقط دو ماه اخر کلاسای جمع بندی رفتم که اونم 90 درصد دیدم و با سرعت زیاد. دبیرا> فیزیک میر حسینی/ شیمی اسماعیلی/ریاضی عباسپور/زیست فرهمند. از زیست نکته و تست راضی نبودم...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام. خوبین؟

شرمنده بابت تاخیر در پاسخگویی.

خدمتتون عرض کنم که من کلاسی رو از ابتدای سال شرکت نکردم. فقط دو تا نکته و تست آرش آلاء در دروس شیمی و زیست رو خریداری کردم. ولی طول سال، "فقط برای مباحثی که اشکال داشتم و از روی کتاب نمیفهمیدم"، از محتوای رایگان آلاء، در همون بخش به خصوص استفاده میکردم. خیلی روی انتخاب دبیر و منبع دو دل نباشین، اکثریت قریب به اتفاق دبیرا خوبن و محتوایی که ارائه میدن یکسان؛ فقط باید ببینین با کدوم بیشتر ارتباط برقرار میکنین.

هر چند من هنوز معتقدم که نیاز نیست همه ویدئوها رو ببینین و فقط بخش‌هایی که اشکال دارید و هیچ‌جوره از روی کتاب متوجه نمیشین رو فیلم ببینین.

هیچی به اندازه "تست زدن از یه مطلب خاص"، نمیتونه توش ایجاد تسلط کنه.

اگه باز سوالی بود درخدمتم. شرمنده اگه ناکامل یا ناکافی بوده.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه مشکلی نداره ، میتونم درصد فیزیکتون رو بدونم؟ امسال کنکور دادید؟ میخوام ببینم یحیوی چقدر موثر بوده در پیشرفت فیزیکتون
      پایه فیزیکتون ضعیف بود؟
      من 78 زدم گرچه مطمعنم همش رو درست زده بودم ودرصدم باید 86.7میشد ظاهرااشتباه وارد کردممن نکته وتست اقای یحیوی بودم فوق العاده بودن پایمم متوسط بود

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن