خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Smile کلاس های جامع در سال یازدهم

سلام دوستان
      من امسال یازدهمی هستم با توجه به شرایط موجود که مشخص نیست دروس عمومی سال ۱۴۰۳ از کنکور حذفن یا نه
      برای اختصاصیام کلاس جامع گرفتم
      برای زیست کلاس همدانی رو گرفتم سئوالم اینه ک من زیست یازدهم و دوازدهم رو نخوندم
      خود همدانی برای کتاب تست گفته آیکیو گاج
      اگه بخوام آیکیو گاج رو بگیرم میتونم مباحث رو خوب ببندم با توجه به اینکه اصلا دو پایه دیگه رو نخوندم؟؟
      یا باید کتاب سطح پایین تر بگیرم
      خیلی سبز برای یازدهم و دوازدهم خوبه؟
      ویرایش توسط Firnadly : 25 مرداد 1401 در ساعت 00:29

2. Top | #2
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم فیلم های تحلیل منابع دکتر مردوخی رو ببینید ، در آپارات هست ولی برای شما که کنکوری ۱۴۰۳ هستید فکر کنم باید برنامه سیب ترش رو نصب کنید تا بتونید از داخلش ببینید.
      البته داخل گوگل سرچ کنید تحلیل منابع دختر مردوخی کنکور ۱۴۰۳ شاید بیاره براتون.
      خیلی عالی هستن و میتونن کمک کننده باشن ������

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

سلام
      باید بگم که کتاب آیکیو منبع سطح بالایی و شما به عنوان یک دانش آموزی که تازه میخواد شروع کنه بسیار سخته و ممکنه شمارو زده کنه و شما برای زدن این کتاب تست باید نکات ترکیبی رو حدالامکان بلد باشید پس با منابع پایه به پایه خیلی سبز شروع کنید اگه خیلی میخواید سطح بالا شروع کنید آیکیو های پایه و یا میکرو قرن جدید منابع سخت هستند که در انتخاب های بعدی قرار میگیرن

در مجموع پیشنهاد میکنم اصلا برای درسی مثل زیست در ابتدا با توجه به اینکه پایه ی یازدهمی هستید و زمان مناسب دارید سراغ جامع ها نردید و از منابع پایه به پایه استفاده کنید این توهم رو لطفا کنار بزارید که کتاب های حتما سختی باید کار کنید
      منابع سخت رو باید حتما به سطحش برسید
      Call me Meta

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنونم⚘

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن