خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      توصیه نمیشه
      با ذکر دلیل لطفا
      و إن لو إستقاموا علی الطریقة لأسقیناهم ماء غدقا

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirmtn نمایش پست ها
      سلام در خدمتم اگه سوالی هست.توضیح کلی اینکه دانشگاه جو علمی خوبی داره اساتید اکثرا سخت گیرن.جو مثل دانشگاه های دیگه س با کمی تفاوت خاص خودش.یه دوره آموزش نظامی داره که پارسال دوماه بود ولی امسال شاید بیشتر باشه.حقوق هم از ابتدا هست سوال دیگه ای بود در خدمتم
      سلام ببخشید یه سوال داشتم. شنیدم فارغ التحصیلان دانشگاه بقیة الله رو مناطق مرزی میفرستن.من پرستاری بقیة الله معاینه و مصاحبه اش قبول شدم و ترازمم ۸۴۰۰ هست و احتمالا قبول میشم میخواستم بپرسم اگه معدل طول مدت تحصیلم بالا باشه و جزء نمرات الف باشه و بسیجی فعال داشته باشم و اردوهای جهادی و فرهنگی هم شرکت مداومی داشته باشم آیا امکانش هست بیمارستان های مرزی نفرستنم؟مثلا بیمارستان های تهران یا شیراز یا شمال کشور یا مرکز کشور بفرستن؟چیکار باید کنم برای این مناطق؟و اینکه استان خودمون بیمارستان سپاه مشخصی نداره ممنون ‌میشم پاسخ بدید

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAYAN_0192 نمایش پست ها
      سلام ببخشید یه سوال داشتم. شنیدم فارغ التحصیلان دانشگاه بقیة الله رو مناطق مرزی میفرستن.من پرستاری بقیة الله معاینه و مصاحبه اش قبول شدم و ترازمم ۸۴۰۰ هست و احتمالا قبول میشم میخواستم بپرسم اگه معدل طول مدت تحصیلم بالا باشه و جزء نمرات الف باشه و بسیجی فعال داشته باشم و اردوهای جهادی و فرهنگی هم شرکت مداومی داشته باشم آیا امکانش هست بیمارستان های مرزی نفرستنم؟مثلا بیمارستان های تهران یا شیراز یا شمال کشور یا مرکز کشور بفرستن؟چیکار باید کنم برای این مناطق؟و اینکه استان خودمون بیمارستان سپاه مشخصی نداره ممنون ‌میشم پاسخ بدید
      سلام وقت بخیر محل خدمت معمولا نزدیک شهر به محل زندگی هست.برای طرح دوساله امکانش هست به مناطق مرزی بفرستن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن