خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      mv5bmtayn2jmzmetnjaymy00nzywlthmy2mtywq3ognhnjexmmm4xkeyxkfqcgdeqxvyndk3nzu2mtq%40._v1_.jpg
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      images.jpg

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      سلام بر آیینه ی صاف.
      نشانه های حیات غیر کنکوری کم کم داره در تو پدیدار میشه. درود
      من چند روز پیش چند تا از فیلمای مورد علاقمو گذاشتم. از اینجا شروع میشه. برو ببین حتما

http://forum.konkur.in/thread46960-648.html#post1784567
      عه Split
      اینم اگه کسی ندیده ببینه من که خیلی حال کردم باهاش
      نمی دونم چرا من هر وقت کسی میپرسه فیلم چی خوبه تقریبا کل حافظم به یکباره از دست میره
      ویرایش توسط yahya_moz : 16 تیر 1401 در ساعت 20:11

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      تو این تاپیک فیلمهای متفاوتی رو معرفی کردم ولی بهترین فیلم های عمرم اینا هستن . ولی توصیه نمیکنم ببینید چون حالتون ازشون به هم میخوره . ولی کسی خواست ببینه و بفهمه دیگه سینما براش تموم میشه و فیلم دیگه ای رو تحمل کردنش براش سخت میشه چون سینما براش جدا میشه به قبل و بعد از دیدن این شاهکار ها

b339a2207f70f6ca40560d50f867a1ee.jpgmv5bmjm5mzgymdu1nv5bml5banbnxkftztgwmtu4mti2mte%40._v1_.jpgkarhozat-year-1988-director-bela-tarr-a12pak.jpgmv5bmtmynzg1mzm2ml5bml5banbnxkftztcwmzq5njcxnw%40%40._v1_.jpgp4599_p_v8_ba.jpgwerckmeister_harmonies.jpgs%C3%A1t%C3%A1ntang%C3%B3_dvd_cover.jpg

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      عه Split
      نمی دونم چرا من هر وقت کسی میپرسه فیلم چی خوبه تقریبا کل حافظم به یکباره از دست میره
      Split وسطی محسوب میشه
      اولی انبریکبل هستش و اخری هم گلس . اینا سه گانه هستن توصیه میکنم اولی و اخری رو هم ببینیشون . خط داستانی دارن اینا

mv5bmdiwmjaxnzktnmezys00zdy5lweyzjktm2y0mmuzzdkyymzkxkeyxkfqcgdeqxvynta4nzy1mzy%40._v1_.jpgmv5bmty1ota2mji5ov5bml5banbnxkftztgwnzkxmju4njm%40._v1_.jpg

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      Split وسطی محسوب میشه
      اولی انبریکبل هستش و اخری هم گلس . اینا سه گانه هستن توصیه میکنم اولی و اخری رو هم ببینیشون . خط داستانی دارن اینا

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: MV5BMDIwMjAxNzktNmEzYS00ZDY5LWEyZjktM2Y0MmUzZDkyYmZkXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_.jpg
مشاهده: 76
حجم: 68.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: MV5BMTY1OTA2MjI5OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNzkxMjU4NjM@._V1_.jpg
مشاهده: 76
حجم: 135.2 کیلو بایت
      دیدم ولی بین این سه تا فقط split بود که چشمم رو گرفت (‌البته کسی split رو تک ببینه هم مشکلی براش پیش نمیاد)

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      به فیلمهای ایرانی هم اشاره ای بکنیم بد نیست و این سه تا فیلم ایرانی رو بیشتر دوست داشتم در این چند سال اخیر

chizhaei_hast_ke_nemidani.jpgmv5bodhinzvlngutm2e1ys00yje0lthkogutzwrkzjzmmdezymfjxkeyxkfqcgdeqxvymje4ndu3nze%40._v1_.jpgbedon_tarikh_bedon_emza_poster.jpg

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا
      هی یکی یکی داره یادم میاد همون پست اول رو ویرایش می کنم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به فیلمهای ایرانی هم اشاره ای بکنیم بد نیست و این سه تا فیلم ایرانی رو بیشتر دوست داشتم در این چند سال اخیر

نام: Chizhaei_hast_ke_nemidani.jpg
مشاهده: 75
حجم: 26.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: MV5BODhiNzVlNGUtM2E1YS00YjE0LThkOGUtZWRkZjZmMDEzYmFjXkEyXkFqcGdeQXVyMjE4NDU3NzE@._V1_.jpg
حجم: 69.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Bedon_tarikh_bedon_emza_poster.jpg
حجم: 14.0 کیلو بایت
      من یه بار گفتم بذار به یه فیلم ایرانی یک شانس بدم.
      خیلی خوب بود ولی وقتی وسط فیلم تمومش کردن و هیییییییییییچ پایانی نداشت دیگه گذاشتم کنار فیلم ایرانی رو بی شرفا یه چیزی از پایان باز فقط شنیدن وسط فیلم یهو نوشته ها میاد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عه Split
      منم. خعلی باهاش حال کردم برا خانواده هم گذاشتم. اونا هم حال کردن. با گلس هم خعلی حال کردن.
      حقیقتا من اول اسپلت رو دیدم. بعد از دیدنش فهمیدم که سه گانه س ولی از اونجایی که درس داشتم بیخیال شدم و خب یادمم رفت.
      ولی با این حال کامل فیلمو فهمیدم. بعد جوزف یاداوری کرد رفتم گلس رو دیدم. با این که unbreakble رو ندیده بودم ولی کامل متوجه شدم.
      بنابراین پیشنهاد من: اول اسپلت رو ببینید بعدش هم گلس. کامل متوجه میشید.حال هم میکنید.

برنامه ی الانم اینه که مینی سریال های my name و چرنوبیل رو ببینم. به انضمام 2 تا از اون فیلمای جوزف . یادم نی الان. وای بریکینگ بد هم باید ببینم خعلی تعریف شنیدم
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....
      ویرایش توسط Gord_Afarid : 16 تیر 1401 در ساعت 22:25

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم. خعلی باهاش حال کردم برا خانواده هم گذاشتم. اونا هم حال کردن. با گلس هم خعلی حال کردن.
      حقیقتا من اول اسپلت رو دیدم. بعد از دیدنش فهمیدم که سه گانه س ولی از اونجایی که درس داشتم بیخیال شدم و خب یادمم رفت.
      ولی با این حال کامل فیلمو فهمیدم. بعد جوزف یاداوری کرد رفتم گلس رو دیدم. با این که unbreakble رو ندیده بودم ولی کامل متوجه شدم.
      بنابراین پیشنهاد من: اول اسپلت رو ببینید بعدش هم گلس. کامل متوجه میشید.حال هم میکنید.

برنامه ی الانم اینه که مینی سریال های my name و چرنوبیل رو ببینم. به انضمام 2 تا از اون فیلمای جوزف . یادم نی الان. وای بریکینگ بد هم باید ببینم خعلی تعریف شنیدم
      به My name خیلی امید نداشته باش. من که اصلا خوشم نیومد ازش و نتونستم کامل ببینم (‌اگه نبینی هم چیزی رو از دست ندادی)
      عجیبه که Chernobyl رو ندیدم . اینم شکار امشب رفت برای دانلود

البته اگه کسی یک فیلم جنایی مریض یا اسلشر خوب معرفی کنه هم میذارم تو برنامه امشب . امروز در مورد I saw the devil صحبت کردم دوباره فیلم تو این سبک هوس کردم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به My name خیلی امید نداشته باش. من که اصلا خوشم نیومد ازش و نتونستم کامل ببینم (‌اگه نبینی هم چیزی رو از دست ندادی)
      عجیبه که Chernobyl رو ندیدم . اینم شکار امشب رفت برای دانلود

البته اگه کسی یک فیلم جنایی مریض یا اسلشر خوب معرفی کنه هم میذارم تو برنامه امشب . امروز در مورد I saw the devil صحبت کردم دوباره فیلم تو این سبک هوس کردم
      عه جدن. بد شد که. حالا تعداد قسمتاش کمه ببینم چی میشه....... چرنوبیل رو زود ببین بگو بم خوب بوده یا نه. 5 قسمتع. چون هنوز دانلود نکردم. ولی مای نیم رو دانلود کردم دیگه.....
      اها از اون فیلمای مریض گونه میگن old boy خیلی تو مخه و وحشیه. تریلرش رو دیدم از همونا بود. من که اصلا نمیبینم ولی خاستی برو ببین.
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تو این تاپیک فیلمهای متفاوتی رو معرفی کردم ولی بهترین فیلم های عمرم اینا هستن . ولی توصیه نمیکنم ببینید چون حالتون ازشون به هم میخوره . ولی کسی خواست ببینه و بفهمه دیگه سینما براش تموم میشه و فیلم دیگه ای رو تحمل کردنش براش سخت میشه چون سینما براش جدا میشه به قبل و بعد از دیدن این شاهکار ها

نام: b339a2207f70f6ca40560d50f867a1ee.jpg
مشاهده: 80
حجم: 73.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: MV5BMjM5MzgyMDU1NV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTU4MTI2MTE@._V1_.jpg
مشاهده: 79
حجم: 34.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: karhozat-year-1988-director-bela-tarr-A12PAK.jpg
مشاهده: 80
حجم: 82.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: MV5BMTMyNzg1MzM2Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMzQ5NjcxNw@@._V1_.jpg
حجم: 51.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: p4599_p_v8_ba.jpg
حجم: 86.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Werckmeister_Harmonies.jpg
حجم: 19.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Sátántangó_dvd_cover.jpg
حجم: 15.4 کیلو بایت
      من با فیلمای قدیمی خیلی بیشتر حال میکنم. منظورم قرن بیست هست. جدیدا فیلما فقط روی شهوت و اینچیزای بچه بازی تمرکز کرده و ادم دیگه حالش از این فیلمای نسل جدید داره بهم میخوره.هرکاری برای جذب مخاطب میکنن

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من سریالایی که میبینم هی جلو میزنم نمیتونم بشینم از اول تا اخرو ببینم. شما هم اینجوری هستین ؟ قبلا از اول تا اخرو میدیدم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عه جدن. بد شد که. حالا تعداد قسمتاش کمه ببینم چی میشه....... چرنوبیل رو زود ببین بگو بم خوب بوده یا نه. 5 قسمتع. چون هنوز دانلود نکردم. ولی مای نیم رو دانلود کردم دیگه.....
      اها از اون فیلمای مریض گونه میگن old boy خیلی تو مخه و وحشیه. تریلرش رو دیدم از همونا بود. من که اصلا نمیبینم ولی خاستی برو ببین.
      old boy رو اول تو لیستی که معرفی کردم گذاشتم ولی بعد پاکش کردم چون داستانش ممکنه برای یه سری خیلی زننده باشه .
      old boy دیگه به طرز وحشتناکی داستانش مریضه و مثل I saw the devil نیست (البته I saw the devil جوریه که حین فیلم بیشتر احساساتت جریحه دار میشه)
      اگه قبلا ندیده بودمش یه پیشنهاد خیلی خوب بود
      old boy همچنین soundtrack خیلی خفنی هم داشت

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن