خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 66
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دعوت از دوستان بالای 30 سال که میخان کنکور سراسری 1402 شرکت کنن .

سلام دوستان گرامی انجمن کنکور .

من قصد دارم بعد از سالها برای کنکور 1402 تجربی بخونم و به قولی کج دار و مریز یه دو سه هفته ای میشه شروع کردم به خوندن . پایه درسیم هم متوسطه نه خیلی ضعیفم نه خیلی قویم .

والا من الان 33 سال دارم . حالا شاید بگید میخای توی این سن و سال کنکو تجربی شرکت کنی خب که چی بشه ؟؟ ولی این تصمیمیه که بنا به دلایل و شرایطی گرفتم و به سود و زیانش و عواقبش و اینده اش از جهات مختلف فکر کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که بعد از سالها بیام دوباره برای کنکور 1402 شرکت کنم. به قول معروف جو گیر نشدم .

ولی خب اکثریتتون میدونید مسیر کنکور یه مسیر پرفراز و نشیبیه و حالا مشکلم اینه چون هنوز تا کنکور 1402 زمان نسبتا زیادی باقی مونده و از طرفی من هم سنم خب خیلی بیشتر از اکثریت بچه های کنکوریه چون اغلب کنکوریا رنج سنیشون بین 18 سال تا 21 22 ساله و از طرفی هر چند وقت یه بار هم یه خبری در مورد کنکور 1402 بیرون میدن مسئولین محترم ، باز یکی دیگه میاد تکذیبش میکنه ، اون یکی دیگه میاد تاییدش میکنه خلاصه که یه مقدار بعضی مواقع احساس میکنم اگر چند نفری که همسن و سال خودم باشن یعنی بالای 30 سال و جدی قصد داشته باشن درس بخونن و کنکور 1402 شرکت کنن ، بیایم یه گروه درسی کوچیک تشکیل بدیم ، این خیلی خوب به نظرم توی ثابت قدم موندن توی مسیر کنکور بهمون کمک میکنه .

حالا از دوستان بزرگوار بالای 30 سال که قصد دارن واقعا جدی و فکر شده برای کنکور 1402 درس بخونن ، لطفا در همین تاپیک اعلام کنن یا از طریق پیام خصوصی بهم پیام بدن ، تا یه گروه درسی از بچه های داوطلب کنکور 1402 بالای 30 سال تشکیل بدیم . در هر صورت اگر این گروه درسی بالای سی سالمون تشکیل شد که چه بهتر اگرهم نشد من به قولی عزمم جزمه که مسیر رو ادامه بدم .

راستی دو تا نکته :
      اول این که با اجازه ی دوستان این تاپیک رو تا چند مدتی اپدیت میکنم تا ببینم میتونم یه چند نفر ( بالای 30 سال ) پیدا کنیم و یه گروه درسی برای کنکور 1402 تشکیل بدیم .
      دوم این که طبق مطالبی که بالاتر عرض کردم ، لطفا اگر شما دوست عزیزم مخاطب این تاپیک نیستید لطفا پستی در این تاپیک نفرستید و مسائل حاشیه ای هم ایجاد نشه . دَم همتون گرم . به امید موفقیت همه داوطلبای کوشا کنکور .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من چند ساله قصد شرکت دارم که موفق نشدم به شرط زنده بودن 1402 شرکت میکنم سنمم 38 حتی 50 سالم هست که پزشکی قبول میشه مهم اراده و تلاش شماس ن سن حتما شرکت کنید

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژان والژان نمایش پست ها

من قصد دارم بعد از سالها برای کنکور 1402 تجربی بخونم و به قولی کج دار و مریز یه دو سه هفته ای میشه شروع کردم به خوندن . پایه درسیم هم متوسطه نه خیلی ضعیفم نه خیلی قویم .

والا من الان 33 سال دارم . حالا شاید بگید میخای توی این سن و سال کنکو تجربی شرکت کنی خب که چی بشه ؟؟ ولی این تصمیمیه که بنا به دلایل و شرایطی گرفتم و به سود و زیانش و عواقبش و اینده اش از جهات مختلف فکر کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که بعد از سالها بیام دوباره برای کنکور 1402 شرکت کنم. به قول معروف جو گیر نشدم .

ولی خب اکثریتتون میدونید مسیر کنکور یه مسیر پرفراز و نشیبیه و حالا مشکلم اینه چون هنوز تا کنکور 1402 زمان نسبتا زیادی باقی مونده و از طرفی من هم سنم خب خیلی بیشتر از اکثریت بچه های کنکوریه چون اغلب کنکوریا رنج سنیشون بین 18 سال تا 21 22 ساله و از طرفی هر چند وقت یه بار هم یه خبری در مورد کنکور 1402 بیرون میدن مسئولین محترم ، باز یکی دیگه میاد تکذیبش میکنه ، اون یکی دیگه میاد تاییدش میکنه خلاصه که یه مقدار بعضی مواقع احساس میکنم اگر چند نفری که همسن و سال خودم باشن یعنی بالای 30 سال و جدی قصد داشته باشن درس بخونن و کنکور 1402 شرکت کنن ، بیایم یه گروه درسی کوچیک تشکیل بدیم ، این خیلی خوب به نظرم توی ثابت قدم موندن توی مسیر کنکور بهمون کمک میکنه .

حالا از دوستان بزرگوار بالای 30 سال که قصد دارن واقعا جدی و فکر شده برای کنکور 1402 درس بخونن ، لطفا در همین تاپیک اعلام کنن یا از طریق پیام خصوصی بهم پیام بدن ، تا یه گروه درسی از بچه های داوطلب کنکور 1402 بالای 30 سال تشکیل بدیم . در هر صورت اگر این گروه درسی بالای سی سالمون تشکیل شد که چه بهتر اگرهم نشد من به قولی عزمم جزمه که مسیر رو ادامه بدم .

راستی دو تا نکته :
      اول این که با اجازه ی دوستان این تاپیک رو تا چند مدتی اپدیت میکنم تا ببینم میتونم یه چند نفر ( بالای 30 سال ) پیدا کنیم و یه گروه درسی برای کنکور 1402 تشکیل بدیم .
      دوم این که طبق مطالبی که بالاتر عرض کردم ، لطفا اگر شما دوست عزیزم مخاطب این تاپیک نیستید لطفا پستی در این تاپیک نفرستید و مسائل حاشیه ای هم ایجاد نشه . دَم همتون گرم . به امید موفقیت همه داوطلبای کوشا کنکور .
      شما و عزیزان بزرگتر سرور مایید..با تمام وجود از خدا میخوام ک مسیر همواری برا شما قرار بده و انشالله با تلاش به خواستتون برسید

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم موفق باشی عزیز
      حقیقتش من از این گروهها قبلا داشتم. میشه گفت تنها کاری که توش انجام نمیشه همین درس و صحبت در مورد کنکوره
      ولی خب ممکنه برای شما موفقیت آمیز باشه نمیدونم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      امیدوارم موفق باشی عزیز
      حقیقتش من از این گروهها قبلا داشتم. میشه گفت تنها کاری که توش انجام نمیشه همین درس و صحبت در مورد کنکوره
      ولی خب ممکنه برای شما موفقیت آمیز باشه نمیدونم
      حق با شماست دوست گرامی ، ولی البته دو تا نکته ی مهم وجود داره ، اول این که همون طور که گفتم قصد ندارم یه گروه بزرگ تشکیل بدم . معمولا هر چی اعضا بیشتر مطالب حاشیه ای بیشتر . یعنی اگر بتونم 5 نفر داوطلب واقعی اهل کوشش برای کنکور 1402 پیدا کنم . هم کافیست هم عالیست .
      دوم این که انسان خودش باید بر زمان و رفتار خودش مدیریت کنه ، یعنی اگر من اومدم عضو همچین گروهی شدم و دیدم حاشیه داره و من و از هدفم دور میکنه ، باید اون گروه بی درنگ سریع ترک کنم . ادم باید خودش به فکر خودش باشه .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژان والژان نمایش پست ها

راستی دو تا نکته :
      دمت گرم موفق باشی ولی چرا 1402؟ اگه امسال ثبت نام کردی هدفتو بذار امسال درسته سخته ولی عوضش این سه ماه رو کار کنی خودتو تو فشار بذاری مطمعن باش واسه سال بعد خیلی کارت راحت تر میشه. علی الخصوص امسال ما که سنمون بالاس امسال باید تلاشتو بکنی قبول شی. پزشکی به درد ما نمیخوره طول دوره تحصیلش بالاس 7 سال میخونی تازه میشی عمومی دو سال طرح داری بعدش باید تخصص شرکت کنی. بهترین رشته ها واسه ما پیرمردا دندون و داروسازیه. دندون بعد ۶ سال درس خوندن میتونی کار کنی. داروسازیم که از سال ۴ میتونی توی داروخونه ها کار کنی. شیفت اینا هم ندارن خداروشکر .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط freedom39 نمایش پست ها
      سلام من چند ساله قصد شرکت دارم که موفق نشدم به شرط زنده بودن 1402 شرکت میکنم سنمم 38 حتی 50 سالم هست که پزشکی قبول میشه مهم اراده و تلاش شماس ن سن حتما شرکت کنید
      درود بر شما.... ان شاءالله که خدا شما رو حفظ کنه. پایدار و سرافراز باشید.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عمومی ها حذف شده بیشتر روی اختصاصیا تمرکز کن عمومی ها رفته به بخش سوابق تحصیلی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما یه رزومه از خودت بده ببینیم تا الان چیکار کردی چی خوندی تا چه مقطعی سطح درسیت چطوره

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikomari نمایش پست ها
      عمومی ها حذف شده بیشتر روی اختصاصیا تمرکز کن عمومی ها رفته به بخش سوابق تحصیلی
      حرف های ضد و نقیض بسیاری در مورد کنکور ۱۴۰۲ و قوانینش شنیده میشه ، هیچ چیز قطعی نیست
      حتی اگه عمومی ها هم حذف بشه باز به نظرم حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد مطالعه واسه دروس عمومی باشه چون اگه به فرض محال مصوبه اجرا بشه امتحانات نهایی سخت خواهد شد و به راحتی نمیشه ۱۹ یا ۲۰ گرفت و باید واسه نمره بالا تسلط بالایی روی دروس داشت و مثل امتحان نهایی های سابق نیست که با یک شب مطالعه بشه نمره بالا گرفت ، در ضمن با حذف دروس عمومی ۱۰۰ درصد تراز این دروس میره بخش سوابق تحصیلی و بیست و پنج صدم نمره کمتر به شدت عقب مینداره فرد رو ، باز تو دروس اختصاصی این نکته کمرنگ تره چون واسه اختصاصی ها ۴۰ درصد تراز کنکور مهمه و ۶۰ درصد سوابق تحصیلی
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
      ویرایش توسط Amir_H80 : 17 اسفند 1400 در ساعت 14:10

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ماشالله چه انگیزه ای دارین شماها من19 سالمه حس میکنم کل زندگیمو از دست دادمو دیگه دیره...امیدوارم موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Para3too نمایش پست ها
      ماشالله چه انگیزه ای دارین شماها من19 سالمه حس میکنم کل زندگیمو از دست دادمو دیگه دیره...امیدوارم موفق باشید
      شما چقدر منی منم دقیقا همینجوری ام ، با اینکه میدونم افراد زیادی مثل ما یا حتی مثل بقیه دوستان هستن ولی بازم همش این فکر میزنه به سرم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezagh10 نمایش پست ها
      شما چقدر منی منم دقیقا همینجوری ام ، با اینکه میدونم افراد زیادی مثل ما یا حتی مثل بقیه دوستان هستن ولی بازم همش این فکر میزنه به سرم
      بیشتر این منو نگران میکنه که دارم با چشمای خودم میبینم روزامو فرصتامو دارم از دست میدمو بازم به اشتباهاتم ادامه میدم
      باید سعی کنیم جلوی افکار منفی رو بگیریم ولی خب سخته

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط یه راه داره،نت رو خاموش کنی عین فرشته فقط تست بزنی،بقیه حاشیه است،
      تا پیامی دیگه بدرود

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. موفق باشید. تک رقمی 1402 از آن شماست...
      تا درودی دیگر بدرووود!

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)