خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

📢📢📢صفر تا صد پیام نور و نظام وظیفه📢📢📢

سلام.

این تاپیک تعلق میگیره به دوستان عزیز پسر و مشمول خدمت سربازی .

قبل شروع بحث دو نکته شایان ذکر است :

1- اگر کنکور اول داده اید و قصد پشت کنکور برای بار اول را دارید . نگران نباشید تا یکسال مشمول حساب نشده و معافیت یکساله دارید .
      2- دانشگاه مدنظر ما در این بحث پیام نور میباشد .

مراحل :
      1- گواهی پایان تحصیل دائم دیپلم یا موقت که بایستی از مدرسه بگیرید .
      2- مراجعه به یکی از شعب پلیس +10 شهر . و درخواست صدور وضیعت نظام وظیفه
      3- مراجعه به یکی از شعب پیشخوان دولت و درخواست تایییدیه تحصیلی یا سامانه مستقیم :
      https://emt.medu.ir/
      4- سه مدرک بالا + شناسنامه (صفحه1 و توضیحات) + کارت ملی + عکس 3در 4 اسکن شود .
      5- مراجعه به سیستم گلستان در تاریخ مقرر از دانشگاه پیام نور که به مدت یکهفته است . ( برای امسال از 7 مهر تا 12 میباشد)
      6- اپلود اطلاعات و ثبت نام اولیه
      7- انتظار برای تایید از دانشگاه حداقل تا یک روز
      8- دریافت شماره دانشجویی رسمی
      9- ورود دوباره به سیستم گلستان و پرداخت شهریه ثابت
      10 - اگر مرخصی میخواید . قبل از انتخاب واحد » مراجعه به درخواست ها » تکمیل فرم مرخصی
      11- انتظار برای تایید از دانشگاه حداکثر تا یک الی دو روز !
      12- مراجعه به دانشگاه برای تکمیل اطلاعات ثبت نام ( توجه شود که دانشگاه موعد مقرر میکند)
      13- برای اطمینان خاطر ، مراجعه مجدد به پلیس +10 و استعلام دوباره وضیعت نظام وظیفه . دوستان عزیز توجه کنین . که تا 30 مهر ماه حداکثر فرصت دارید . و تنبلی که موجب حتی 1 روز غیبت بشه ، از طرف دانشگاه لغو ثبت نام و مجبور به اعلام امادگی سربازی به نظام وظیفه خواهید بود!!!!!!!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 06 مهر 1400 در ساعت 08:13

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دمت گرم

کاش یه تاپیک هم بنویسی راجب کسایی که دانشجوی پیام نور هستن و امسال کنکور قبول شدن و حالا میخوان از پیام نور انصراف بدن.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام.

1- اگر کنکور اول داده اید و قصد پشت کنکور برای بار اول را دارید . نگران نباشید تا یکسال مشمول حساب نشده و معافیت یکساله دارید .

مراحل :
      3- مراجعه به یکی از شعب پیشخوان دولت و درخواست تایییدیه تحصیلی یا سامانه مستقیم :
      5- مراجعه به سیستم گلستان در تاریخ مقرر از دانشگاه پیام نور که به مدت یکهفته است . ( برای امسال از 7 مهر تا 12 میباشد)
      10 - اگر مرخصی میخواید . قبل از انتخاب واحد » مراجعه به درخواست ها » تکمیل فرم مرخصی
      12- مراجعه به دانشگاه برای تکمیل اطلاعات ثبت نام ( توجه شود که دانشگاه موعد مقرر میکند)
      13- برای اطمینان خاطر ، مراجعه مجدد به پلیس +10 و استعلام دوباره وضیعت نظام وظیفه . دوستان عزیز توجه کنین . که تا 30 مهر ماه حداکثر فرصت دارید . و تنبلی که موجب حتی 1 روز غیبت بشه ، از طرف دانشگاه لغو ثبت نام و مجبور به اعلام امادگی سربازی به نظام وظیفه خواهید بود!!!!!!!
      من متولد ۷۹ هستم
      و ۹۷ اولین کنکورمو دادم .و قبول نشدم وسال بعدش معافیت گرفتم و کنکودر دادم ۹۸ هم قبول نشدم بعدش رفتم پیام نور حسابداری دو ترم مرخصی گرفتم ۹۹ کنکور دادم قبول نشدم . دوباره دو ترم انتخاب واحد کردم اما پا‌س نکردم و ۱۴۰۰ دادم بازم نشدم ..و حالا میخوام انتخاب واحد کردم پاس خواهم کرد دو ترم بعدی رو خب میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
      مشکی نداره؟
      رفتم دانشگاه پرسیدم
      گفتن بهت گیر میدن نظام وظیفه و از این حرفا؟
      درست میگن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من مدرک دیپلم موقت گم کردم هرجا میرم میگن دوباره صادر نمیشه ولی ریزنمرات گرفتم بردم آموزش پرورش همه مهر و امضا زدن میتونم اینو بجاش بدم؟ تاییدیه تحصیلی هم ارسال کردم .
      و اینکه رفتم پلیس + ۱۰ گفت مدرسه معافیت تحصیلی صادر نکرده با همون مدرکت برو ثبت نام کن. میشه اینجوری یا ن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      من متولد ۷۹ هستم
      و ۹۷ اولین کنکورمو دادم .و قبول نشدم وسال بعدش معافیت گرفتم و کنکودر دادم ۹۸ هم قبول نشدم بعدش رفتم پیام نور حسابداری دو ترم مرخصی گرفتم ۹۹ کنکور دادم قبول نشدم . دوباره دو ترم انتخاب واحد کردم اما پا‌س نکردم و ۱۴۰۰ دادم بازم نشدم ..و حالا میخوام انتخاب واحد کردم پاس خواهم کرد دو ترم بعدی رو خب میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
      مشکی نداره؟
      رفتم دانشگاه پرسیدم
      گفتن بهت گیر میدن نظام وظیفه و از این حرفا؟
      درست میگن
      من اطلاع ندارم ، دوستان اگر میدونن راهنمایی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCH نمایش پست ها
      سلام من مدرک دیپلم موقت گم کردم هرجا میرم میگن دوباره صادر نمیشه ولی ریزنمرات گرفتم بردم آموزش پرورش همه مهر و امضا زدن میتونم اینو بجاش بدم؟ تاییدیه تحصیلی هم ارسال کردم .
      و اینکه رفتم پلیس + ۱۰ گفت مدرسه معافیت تحصیلی صادر نکرده با همون مدرکت برو ثبت نام کن. میشه اینجوری یا ن
      اگر برای ریز نمرات دیپلم دبیرخانه مهر و توضیحات داده ، فکر کنم تایید بشه از طرف دانشگاه!

و اینکه برای پلیس +10 بگین عیب نداره یدونه وضیعت نظام وظیفم رو بده!

اگر هم راه نیومدید بگو کد سخا بده بهم ! با کد سخا میتونین خودتون استعلام بگیرید!

در خصوص نظام وظیفه چه در ثبت نام و چه پس از ثبت نام حساس باشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام.

مراحل :
      سلام
      یه سوال داشتم.
      اگر سال بعد یه کنکوری اون رتبه‌ای که میخواد رو بیاره باید بعد از اعلام نتایج انصراف بده یا زمان اعلام نتایج انتخاب رشته؟
      یه سوال دیگه. اگه به فرض در کنکور سوم قبول بشیم و رتبه ای که میخوایم رو بیاریم و از دانشگاه پیام نور انصراف بدیم آیا بلافاصله مشمول سربازی نمیشیم؟ یعنی میتونیم دانشگاه روزانه ثبت نام کنیم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من امسال کنکور دومم بود . الان برای ثبت نام دانشگاه برای بخش نظام وظیفه همون برگه اشتغال به تحصیلی که پارسال از مدرسه گرفتم رو اسکن و آپلود کنم کافیه یا باید از پلیس +10 هم نامه بگیرم ؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این مدرک نظام وظیفه که سامانه گلستان میخواد چیه ؟
      من رفتم سابت services.epolice.ir استعلام وضعیت نظام وظیفه گرفتم فقط مهلت نظام وظیفه و اسم مدرسه رو نوشته . اینو عکس بگیرم بفرستم میشه ؟
      اونی که از طرف مدرسه رفتیم گرفتیم موقع 18 سالگی میشه بفرستیم ؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سایت دانشگاه پیام نور اینجوری نوشته
      ارائه مدرک نظام وظیفه
      تبصره: دانشجویان پسر که کارت پایان خدمت ندارند و از معافیت تحصیلی استفاده میکنند بعد از انجام ثبت نام و مشخص شدن تاریخ مراجعه حضوری با هماهنگی کارشناس نظام وظیفه درخواست صدور معافیت تحصیلی نمایند.
      یعنی اون قسمت آپلود مدرک نظام وظیفه مال بعد از مراحل ثبت نام غیرحضوری و حضوری هستش؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم واقعا گیج شدم منظورشون چیه
      اون قسمتی که نوشته "تعیین وضعیت نظام وظیفه" باید بذاریم مشمول یا معافیت تحصیلی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ham1;1750880]سلام
      یه سوال داشتم.
      اگر سال بعد یه کنکوری اون رتبه‌ای که میخواد رو بیاره باید بعد از اعلام نتایج انصراف بده یا زمان اعلام نتایج انتخاب رشته؟
      یه سوال دیگه. اگه به فرض در کنکور سوم قبول بشیم و رتبه ای که میخوایم رو بیاریم و از دانشگاه پیام نور انصراف بدیم آیا بلافاصله مشمول سربازی نمیشیم؟ یعنی میتونیم دانشگاه روزانه ثبت نام کنیم؟[/QUOTE
      این چه حرفیه خب معلومه میتونی من یه رفیق دارم پیام نور ثبت نام کرده رنگ دانشگاهم ندیده کنکور 1401 پنجمین کنکورشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ، یه سوال دارم لطفاً جواب بدید! من میخوام امسال برای بار سوم کنکور بدم و برای همین دانشگاه پیام نور باید ثبت کنم، اما پارسال که دانش آموز بودم اصلا نامه از طرف مدرسه برای پلیس+۱۰ نبردم ، و امروز رفتم پلیس +۱۰ و با ارائه جواب قبولی سازمان سنجش و مدرک دیپلم یه گواهی برام صادر کرد ، الان باید تو سایت گلستان برای وضعیت نظام وظیفه بزنم مشمول یا معافیت تحصیلی؟؟ چون خوندم که باید چند روز دیگه از دانشگاه نامه بگیرید ببرید پلیس! الان من چکار کنم������

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh123 نمایش پست ها
      سلام ، یه سوال دارم لطفاً جواب بدید! من میخوام امسال برای بار سوم کنکور بدم و برای همین دانشگاه پیام نور باید ثبت کنم، اما پارسال که دانش آموز بودم اصلا نامه از طرف مدرسه برای پلیس+۱۰ نبردم ، و امروز رفتم پلیس +۱۰ و با ارائه جواب قبولی سازمان سنجش و مدرک دیپلم یه گواهی برام صادر کرد ، الان باید تو سایت گلستان برای وضعیت نظام وظیفه بزنم مشمول یا معافیت تحصیلی؟؟ چون خوندم که باید چند روز دیگه از دانشگاه نامه بگیرید ببرید پلیس! الان من چکار کنم������
      سلام
      یه سوال داشتم. به شما نگفتن که باید اینترنتی تو سایت epolice ثبت کنی؟ من رفتم پلیس به علاوه ۱۰ گفتن که دیگه معافیت دست ما نیست. الان گیر افتادم، نمیدونم چیکار کنم؟
      معلوم نیست کی به کیه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال داشتم. به شما نگفتن که باید اینترنتی تو سایت epolice ثبت کنی؟ من رفتم پلیس به علاوه ۱۰ گفتن که دیگه معافیت دست ما نیست. الان گیر افتادم، نمیدونم چیکار کنم؟
      معلوم نیست کی به کیه
      سلام نه به من گفت که این مدارک و بیار و چون تا حالا تو سایت نظام وظیفه ثبت نام نکردی خودش ثبت نامم کرد و یه عکس هم ازم انداخت که یه گواهی ثبت نام موقت بهم داد که توش نوشته معافیت تحصیلی تا سال۱۴۰۵، تو هم با این مدارک برو یه پلیس +۱۰ شعبه دیگه ،اگه قبول نکردن برو دانشگاه پیام‌نور از اونجا نامه بگیر ببر پلیس +۱۰، یا اینکه من شنیدم میشه بدون مدرک معافیت ثبت نام کرد و توی قسمت نظام وظیفه یه فرم دیگه رو ارسال کنی و چند روز دیگه که ثبت نام تایید شد بری دانشگاه نامه بگیری ببری پلیس +۱۰
      ویرایش توسط soroosh123 : 09 مهر 1400 در ساعت 03:41

15. Top | #15
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من توی درخواست معافیت تحصیلی دانشجویی شماره و تاریخ نامه اتمام تحصیل رو اشتباه زدم و حالا واسم زده نقص اطلاعات. قابلیت ویرایشم نداره. الان چیکار کنم منن؟؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن