خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

راهنمایی درباره رشته های کاردانی بی آزمون وزارت بهداشت

سلام دوستان

من در دفترچه کنکور علاوه بر رشته اصلی ، یکسری رشته شرایط خاص هم زدم که مخصوص استان خودمون بود ، یکی از اون رشته ها كارداني بهداشت حرفه اي و كارداني بهداشت عمومي بود ، بعد در صفحه اعلام نتایج کنکور بعد از اعلام رشته اصلی که قبول شدم، اینطور اومده :

کد 32) وضعيت شما در رشته هاي کارداني بي آزمون وزارت بهداشت ، توسط دانشگاه هاي علوم پزشکي در دست بررسي مي باشد، براي اطلاع بيشتر به توضيحات مندرج در اطلاعيه اعلام اسامي پذيرفته شدگان مراجعه نمائيد.

خواستم بدونم رشته های کاردانی بی آزمون وزارت بهداشت چطوره؟ یعنی بورسیه اس یا نه؟ چرا شرایط خاص؟ اگه دوستان میدونن بی زحمت راهنمایی کنن ، ممنون ♥♥♥

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بدرد نمیخورن بعد تحصیل باید بری منطقه محروم چند سال کار کنی تا مدرکت ازاد کنن تازه اگه نیاز نداشته باشن همون چند سال هم استخدامت نمیکنن الکی از جوونای مردم با این عنوان های تعهدی بیگاری میکشن اخر سر هم استخدام در کار نیست اگه دنبال استخدامی بشین بخون دبیری رجایی برو صد درجه ازین بهتره
      ویرایش توسط mohammad1397 : 04 مهر 1400 در ساعت 19:10

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      بدرد نمیخورن بعد تحصیل باید بری منطقه محروم چند سال کار کنی تا مدرکت ازاد کنن تازه اگه نیاز نداشته باشن همون چند سال هم استخدامت نمیکنن الکی از جوونای مردم با این عنوان های تعهدی بیگاری میکشن اخر سر هم استخدام در کار نیست اگه دنبال استخدامی بشین بخون دبیری رجایی برو صد درجه ازین بهتره
      دمتگرم بابت راهنماییت داداش ، خیلی عشقی ، خودمم بهش خوشبین نبودم اما الان دیگه مطمعن شدم بدرد نمیخوره.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      دمتگرم بابت راهنماییت داداش ، خیلی عشقی ، خودمم بهش خوشبین نبودم اما الان دیگه مطمعن شدم بدرد نمیخوره.
      سلام
      استخدام رسمی نمیکنن و در صورت گذراندن نصف تعهد میتونید ادامه تحصیل بدید یا هم انتقالی بگیرید.
      تنها خوبیش اینه که یه چند سالی میدونید که شغل دارید و حقوق دریافت میکنید .
      در کل ارزشی نداره.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام
      استخدام رسمی نمیکنن و در صورت گذراندن نصف تعهد میتونید ادامه تحصیل بدید یا هم انتقالی بگیرید.
      تنها خوبیش اینه که یه چند سالی میدونید که شغل دارید و حقوق دریافت میکنید .
      در کل ارزشی نداره.
      ببخشید پیامتون رو دیر دیدم ، ب نظرتون حقوقش حدودا چقدره؟ آیا بعد از 6 سال تعهد خدمت ، استخدام رسمی هم تو کار هست؟
      محل خدمتش تو مناطق محرومه ( شهر خواف ، خراسان رضوی ) ، من مهندسی برق هم قبول شدم ، به نظرت کدومش بهتره؟

ممنون ♥♥♥♥♥

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      ببخشید پیامتون رو دیر دیدم ، ب نظرتون حقوقش حدودا چقدره؟ آیا بعد از 6 سال تعهد خدمت ، استخدام رسمی هم تو کار هست؟
      محل خدمتش تو مناطق محرومه ( شهر خواف ، خراسان رضوی ) ، من مهندسی برق هم قبول شدم ، به نظرت کدومش بهتره؟

ممنون ♥♥♥♥♥
      حقوقش تفاوتی با کسی که استخدام شده نداره و یکیه .
      در مورد استخدام هم که استخدام نیستید فقط یه تعهد میدین بابت اینکه سه برابر طول تحصیل توی منطقه محروم کار کنید.

نمیدونم والا زیاد نمیدونم در مورد برق بازم از دوستان بپرسید. ولی خب به نظرم مهندسی برق رشته اینده دار تریه نسبت به بهداشت .

ویرایش توسط ha.hg : 09 مهر 1400 در ساعت 21:48

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)