خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا کسایی که کلاس شیمی بابایی و فیزیک یحیوی ثبت نام کردند بیان

میشه بگین بعد از کلاس چجوری بود بازه های مطالعاتی و مرورهاتون
      بعد کلاس پایه رو مرور میکنید یا دوازدهم؟؟
      بازه انجام تکالیفتون چجوریه؟؟
      تایماتون چند ساعتس

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jananamm نمایش پست ها
      میشه بگین بعد از کلاس چجوری بود بازه های مطالعاتی و مرورهاتون
      بعد کلاس پایه رو مرور میکنید یا دوازدهم؟؟
      بازه انجام تکالیفتون چجوریه؟؟
      تایماتون چند ساعتس
      سلام عزیزم من خودم تازه یه چندوقتیه ثبت نام کردم
      من خودم بعد از اینکه کلاس تموم شد همون شب مرور میکنم،فرداش تکلیفاشو حل میکنم و بعد دیگه تست زنی شروع میشه
      بعد چون قبل کلاس ازمون داره مجبوری بخونی و همین باعث مرور میشه
      حالا من نمیدونم کارم درسته یا نه
      ولی بنظرم هر وقت میخوای جزوشو بخونی از اول دوره کن تا دیگه تو حافظت بمونه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام نگاه اقای یحیوی و بابایی خیلی سری درس میدن و میرن جلو خصوصا اقای یحیوی راستش رو بخایی من چند جلسه از اقای یحیوی دیدم کتاب تست ایشون خیلی سبز هست و تکالیف اونجا رو به دانش اموزان میدن و درزم انچنان فرقی نمیکنه که تو کلاسش ثبت نام کنی یا نه چون اون قرار نیست مثل اقایاریان حیدری بیاد کلی استراتژی یادت بده و کلی ایده جدید فقط تشریحی حل میکنه درزم اکثر سوالات تو کلاس هم به عهده بچه هاست فرضا اگه یه جلسه براش 20 تست در نظر بگیریم اون فقط 4تا رو حل میکنه و بقیه رو میذاره اول بچه ها حل کنن بعدا خودش حل میکنه اگه دقت کنی میبینی مثل همینه که ما از کتاب اول تست بزنیم بعدا بریم پاسخ تشریحی رو چک کنیم همین کار خاص دیگه ای رخ نمیده استاد بابایی تقریبا همینه اما ایشون توضیح بیشتری میدن یعنی بازم ما هم بیشتر سوالات رو باید حل کنیم بنظرم همون حل از کتابه بازم حالا انتخاب با خودته

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa J نمایش پست ها
      سلام نگاه اقای یحیوی و بابایی خیلی سری درس میدن و میرن جلو خصوصا اقای یحیوی راستش رو بخایی من چند جلسه از اقای یحیوی دیدم کتاب تست ایشون خیلی سبز هست و تکالیف اونجا رو به دانش اموزان میدن و درزم انچنان فرقی نمیکنه که تو کلاسش ثبت نام کنی یا نه چون اون قرار نیست مثل اقایاریان حیدری بیاد کلی استراتژی یادت بده و کلی ایده جدید فقط تشریحی حل میکنه درزم اکثر سوالات تو کلاس هم به عهده بچه هاست فرضا اگه یه جلسه براش 20 تست در نظر بگیریم اون فقط 4تا رو حل میکنه و بقیه رو میذاره اول بچه ها حل کنن بعدا خودش حل میکنه اگه دقت کنی میبینی مثل همینه که ما از کتاب اول تست بزنیم بعدا بریم پاسخ تشریحی رو چک کنیم همین کار خاص دیگه ای رخ نمیده استاد بابایی تقریبا همینه اما ایشون توضیح بیشتری میدن یعنی بازم ما هم بیشتر سوالات رو باید حل کنیم بنظرم همون حل از کتابه بازم حالا انتخاب با خودته
      اینکه تستو اول خودش حل نمیکنه و میذاره خودت روش فکر کنی و بعد حل کنه میشه یه چیز بد ؟؟؟!!!
      تشریحی رو از کجا در آوردی ؟! فیزیکه هاا ریاضی نیست ک بری تایع رو عدد بذاری .لطفا درست راهنمایی کنید !

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koromozom8 نمایش پست ها
      سلام عزیزم من خودم تازه یه چندوقتیه ثبت نام کردم
      من خودم بعد از اینکه کلاس تموم شد همون شب مرور میکنم،فرداش تکلیفاشو حل میکنم و بعد دیگه تست زنی شروع میشه
      بعد چون قبل کلاس ازمون داره مجبوری بخونی و همین باعث مرور میشه
      حالا من نمیدونم کارم درسته یا نه
      ولی بنظرم هر وقت میخوای جزوشو بخونی از اول دوره کن تا دیگه تو حافظت بمونه
      مبحث استوکیومتری رو باید تا حالا با آقای بابایی کار کرده باشین،درسته؟
      میخواستم بپرسم حدودا چقد از تایم یه جلسه رو به مفهوم و توضیح مبحث اختصاص میدن و چقدر رو به تست زنی؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      اینکه تستو اول خودش حل نمیکنه و میذاره خودت روش فکر کنی و بعد حل کنه میشه یه چیز بد ؟؟؟!!!
      تشریحی رو از کجا در آوردی ؟! فیزیکه هاا ریاضی نیست ک بری تایع رو عدد بذاری .لطفا درست راهنمایی کنید !
      نه درست متوجه نظر من نشدید من از تدریس آقای یحیوی انتقاد نکردم ایشون رتبه دو رقمی کنکور هست و عضو بنیاد ملی نخبگان هست و خیلی تو کارش وارد هست اما منظور من این هست که خوندن کتاب های تست فیزیک مثل میکرو طلایی یا خیلی سبز و زدن تست های اونها و چک کردن و بررسی پاسخ تشریحی سوالات و درک کردنشون همون کار تو کلاس هست بنابراین نیازی آن چنان نیازی به شرکت کردن تو کلاس نیست درزم آقای محمدرضا فیزیک رو میشه کمی تکنیکی و مفهومی رفت آقای کاویانی استاد حرف اخر این کار رو کردن هر درس تکنیک خاص خودش رو داره فقط اقای یحیوی این روش تدریسش هست که بنظرشون درسته اما اکثر بچه ها که ثبت نام میکنن انتظار چیز دیگه ای رو دارن فقط خاستم بهشون تذکر بدم که به روش خیلی ساده ای تدریس میکنن خودشون با تلاش میتونن از پس این کار بربیان

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میون بحثتون درضمن درسته

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.km نمایش پست ها
      مبحث استوکیومتری رو باید تا حالا با آقای بابایی کار کرده باشین،درسته؟
      میخواستم بپرسم حدودا چقد از تایم یه جلسه رو به مفهوم و توضیح مبحث اختصاص میدن و چقدر رو به تست زنی؟
      ببین خب تو مبحثای مختلف فرق داره مثلا تو همین استوکیومتری نهایت ده دقیقه توضیح میده بعدش دیگه با حل تست و تمرین قشنگ میفهمی
      ولی مثلا تو اسید و باز اول کامل مبحثو درس میده بعد میره سراغ تست
      و اینم بگم همین تستاییم که حل میشه جنبه اموزشی داره دیگه و خیلی مفیده

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه درست متوجه نظر من نشدید من از تدریس آقای یحیوی انتقاد نکردم ایشون رتبه دو رقمی کنکور هست و عضو بنیاد ملی نخبگان هست و خیلی تو کارش وارد هست اما منظور من این هست که خوندن کتاب های تست فیزیک مثل میکرو طلایی یا خیلی سبز و زدن تست های اونها و چک کردن و بررسی پاسخ تشریحی سوالات و درک کردنشون همون کار تو کلاس هست بنابراین نیازی آن چنان نیازی به شرکت کردن تو کلاس نیست درزم آقای محمدرضا فیزیک رو میشه کمی تکنیکی و مفهومی رفت آقای کاویانی استاد حرف اخر این کار رو کردن هر درس تکنیک خاص خودش رو داره فقط اقای یحیوی این روش تدریسش هست که بنظرشون درسته اما اکثر بچه ها که ثبت نام میکنن انتظار چیز دیگه ای رو دارن فقط خاستم بهشون تذکر بدم که به روش خیلی ساده ای تدریس میکنن خودشون با تلاش میتونن از پس این کار بربیان
      حرف اخر؟سم خالصه
      خب کسی که کلاس ایشون شرکت میکنه باید قبلش یه جلسه از تدریسشو ببینه بعد انتخابش کنه
      دیگه اون کسی که انتظار چیز دیگه ای رو داشته و ناراضیه مقصر خودشه:/

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یادش بخیر 5 سال پیش دی وی دی یحویی گرفتم از ونوس فیزیک 1 خیلی اشغال بود : ))) نمیدونم چجوری دوست محمد مهربان بود !
      محمد مهربان هنوزم هست یا رفت از ایران ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از ادبیات نوشتاریت مثل " اقایان حیدری" در خوشبینانه ترین حالت معلومه که سال اولی هستی!

خب خیلی بی انصافیه فردی مثل رضا بابایی رو بزاری کفه ترازویی که سمت دیگش اقای اریان حیدریه!!

استراتژی عزیزم؟ من نمیدونم چقدر از جلساتش رو دیدی و خواهی دید . ولی این استراتژی ها رو بنویس داخل یه کاغذ . بعد اینکه تموم شد یه چرخ بزن داخل نت !
      آلا و اموزش های قلمچی برو . وقت کردی هم به کتب ریاضی نظام قدیمم نگاهی بنداز .

همون استراتژی ها رو میبینی !!!

برای کسایی که نای درس و مشق ندارن اره ، بابایی سمه ! چرا ؟
      چون اون فهم رو میکوبه پس سر تو که بفهمی . حقم داره تا نفهمی شیمی نمیتونی بزنی اقاجان.

ولی امثال حیدری با چنتا بلبل زبونی و خوش زبونی حرف میزنن . و چیزی که از ایشون دیدم این بودش که در بحث تابع برای کنکور 1400 اومد یه بحثی رو جزئی باز کرد ! و همین طوری گفت:

اقا هر ساله میاد این بحث ما چشم پوشی میکنیم . باز سال بعدش میاد ، اخه چقدر مهمه این بحث . و...... که گفت خودمون براش اسم پیدا کردیم و....

که همون تابع براکتی دندان اره ای بود!!!!! خب عزیزم شما که سال اولتونه نمیدونید و گول اینا رو میخورید . جلسه براکت ریاضی ثابتی آلا رو باز کن سال 98 ضبط شده!!! اونم میگه اینارو .
      بعد حیدری 1400 گفته فقط فقط با یه اسم مسخره که متمایز بشه ، تابع چمن در باد !!

خود دانی ولی پارسال هم بود مثل شما ها که هیجانی رفتار میکنین ، پیارسالم بود که یکیش خودم بودم!!!
      تهش سوالات 1400 عه که شیلنگ تختس کارت سر جلسه!
      اصولی یاد بگیرین . چیزی هم که میگه من اصولی یاد میدم . اصول اینه ، نه واقعا نیست !!!!

نظرات شخصی است
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 17 شهریور 1400 در ساعت 14:13

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

از ادبیات نوشتاریت مثل " اقایان حیدری" در خوشبینانه ترین حالت معلومه که سال اولی هستی!

خب خیلی بی انصافیه فردی مثل رضا بابایی رو بزاری کفه ترازویی که سمت دیگش اقای اریان حیدریه!!

استراتژی عزیزم؟ من نمیدونم چقدر از جلساتش رو دیدی و خواهی دید . ولی این استراتژی ها رو بنویس داخل یه کاغذ . بعد اینکه تموم شد یه چرخ بزن داخل نت !
      آلا و اموزش های قلمچی برو . وقت کردی هم به کتب ریاضی نظام قدیمم نگاهی بنداز .

همون استراتژی ها رو میبینی !!!

برای کسایی که نای درس و مشق ندارن اره ، بابایی سمه ! چرا ؟
      چون اون فهم رو میکوبه پس سر تو که بفهمی . حقم داره تا نفهمی شیمی نمیتونی بزنی اقاجان.

ولی امثال حیدری با چنتا بلبل زبونی و خوش زبونی حرف میزنن . و چیزی که از ایشون دیدم این بودش که در بحث تابع برای کنکور 1400 اومد یه بحثی رو جزئی باز کرد ! و همین طوری گفت:

اقا هر ساله میاد این بحث ما چشم پوشی میکنیم . باز سال بعدش میاد ، اخه چقدر مهمه این بحث . و...... که گفت خودمون براش اسم پیدا کردیم و....

که همون تابع براکتی دندان اره ای بود!!!!! خب عزیزم شما که سال اولتونه نمیدونید و گول اینا رو میخورید . جلسه براکت ریاضی ثابتی آلا رو باز کن سال 98 ضبط شده!!! اونم میگه اینارو .
      بعد حیدری 1400 گفته فقط فقط با یه اسم مسخره که متمایز بشه ، تابع چمن در باد !!

خود دانی ولی پارسال هم بود مثل شما ها که هیجانی رفتار میکنین ، پیارسالم بود که یکیش خودم بودم!!!
      تهش سوالات 1400 عه که شیلنگ تختس کارت سر جلسه!
      اصولی یاد بگیرین . چیزی هم که میگه من اصولی یاد میدم . اصول اینه ، نه واقعا نیست !!!!

نظرات شخصی است
      با نظراتت راجب شیمی کاملا موافقم (اصن شیمی دیگ تخصصته دیک مگه میشه مخالف کرد : )))
      راجب ریاضی و آریان حیدری ولی تا حدودی موافقم
      حیدری کسیه ک خیلی جو میده ....با شیرین زبونی آدمو نرم میکنه
      ولی!
      ریاضی امسالو خواهشا گردن اون ننداز ک با هر روشی درسو یاد میگرفتی امسال آفتابه نیاز بودی : ))
      من خودم سی درصد زدم ریاضی رو امسال ک شاید اگه با دبیر دیگ ای هم میرفتم هم میزدم ولی این حرف خیلی غلطه ک من کم زدم بخاطر اینکه آریان حیدری میدیدم
      ولی اینو قبول دارم ک تایم فیلماش یکم زیاد طول کشید و بعضی موقع ها خیلییی جو میداد و کلاساش تایم غیر مفیدش زیاده
      ولی روشایی ک درس میده خیلیی خوبن (اینم بگم ک بنظر من روش خاصی هم نداره (بجز مثلثات) فقط همون مطالب ساده رو به یه روش دیگ درس میده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با نظراتت راجب شیمی کاملا موافقم (اصن شیمی دیگ تخصصته دیک مگه میشه مخالف کرد : )))
      ولی!
      ریاضی امسالو خواهشا گردن اون ننداز ک با هر روشی درسو یاد میگرفتی امسال آفتابه نیاز بودی : ))
      من خودم سی درصد زدم ریاضی رو امسال ک شاید اگه با دبیر دیگ ای هم میرفتم هم میزدم ولی این حرف خیلی غلطه ک من کم زدم بخاطر اینکه آریان حیدری میدیدم
      ولی اینو قبول دارم ک تایم فیلماش یکم زیاد طول کشید و بعضی موقع ها خیلییی جو میداد و کلاساش تایم غیر مفیدش زیاده
      ولی روشایی ک درس میده خیلیی خوبن (اینم بگم ک بنظر من روش خاصی هم نداره (بجز مثلثات) فقط همون مطالب ساده رو به یه روش دیگ درس میده
      سلام.میبخشید نقل گرفتم هرچند شاید کمی زاویه بگیره از موشوع تاپیک..اما اینکه شما کلاس آقای حیدری رفتین میخواستم ازتون سوال بپرسم.من جلسات فرست کلاس ایشون و بعضی اساتید دیگه رو دیدم.در مورد اینکه سال 1400 با هرکسی کلاس میگرفتی نتیجه همان است که بود،باهاتون موافقم...من زیاد با مفاهیم مشکل ندارم،راستش من مدلم اینه که خیلی با رمز و اسم و این چیزا درس رو یاد میگیرم ( دینی رو هم باید با داستان یاد بگیرم)، خیلی راحت میفهمیدم خیلی تجربه خوبی بود واسم،ولی اینکه میگن اگه سوال رو بپیجونن نمیتونی باهاش بزنی.میخواستم بدونم نظر شما چیه؟ بیشتر برای خیال راحتی میخوام کلاس برم؛اگرچه تاحالا درس ریاضی فیزیک زیاد وقت نذاشتم و اصلا ازشون تستی نزدم که بدونم تنهایی هم میتونم یا نه؟ آقای قضاتی درس فیزیک رو هم میشناسین؟ایشونم خیلی ساده درس میداد( از نظر من؛ یعنی برای کسیکه صفر هست فک نکنم زیاد بدردبخوره) توصیه به شرکت تو کلاس آقای قضاتی می کنین؟از اطرافیان کسی تجربه شو داشته؟
      آخه میدونید توی هر پیجی برید اسایتد نمونه قبولی که گذاشتن شاگردهاشونم که نمیگن خوب نیست..اینه که اصلا در اصل کلاس رفتن یا نرفتن دودل هستم...ممنونم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      سلام.میبخشید نقل گرفتم هرچند شاید کمی زاویه بگیره از موشوع تاپیک..اما اینکه شما کلاس آقای حیدری رفتین میخواستم ازتون سوال بپرسم.من جلسات فرست کلاس ایشون و بعضی اساتید دیگه رو دیدم.در مورد اینکه سال 1400 با هرکسی کلاس میگرفتی نتیجه همان است که بود،باهاتون موافقم...من زیاد با مفاهیم مشکل ندارم،راستش من مدلم اینه که خیلی با رمز و اسم و این چیزا درس رو یاد میگیرم ( دینی رو هم باید با داستان یاد بگیرم)، خیلی راحت میفهمیدم خیلی تجربه خوبی بود واسم،ولی اینکه میگن اگه سوال رو بپیجونن نمیتونی باهاش بزنی.میخواستم بدونم نظر شما چیه؟ بیشتر برای خیال راحتی میخوام کلاس برم؛اگرچه تاحالا درس ریاضی فیزیک زیاد وقت نذاشتم و اصلا ازشون تستی نزدم که بدونم تنهایی هم میتونم یا نه؟ آقای قضاتی درس فیزیک رو هم میشناسین؟ایشونم خیلی ساده درس میداد( از نظر من؛ یعنی برای کسیکه صفر هست فک نکنم زیاد بدردبخوره) توصیه به شرکت تو کلاس آقای قضاتی می کنین؟از اطرافیان کسی تجربه شو داشته؟
      آخه میدونید توی هر پیجی برید اسایتد نمونه قبولی که گذاشتن شاگردهاشونم که نمیگن خوب نیست..اینه که اصلا در اصل کلاس رفتن یا نرفتن دودل هستم...ممنونم
      سلام راجب قضاتی نظری ندارم و پیشنهادشم نمیکنم (زیادم نمیشناسمش)
      "ولی اینکه میگن اگه سوال رو بپیجونن نمیتونی باهاش بزنی" میدونی چرا این حرفو میزنن ؟؟
      چون ریاضی درس سختیه ...حالت کلیش اینه ک طرف میاد یه سوال سخت حل میکنه بعد نمیتونه حل کنه میگه روش طرف ایراد داره ....درصورتی که اون سوالو با روش عادیم نمیتونسته حل کنه : )))

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی!
      امسال رتبت چند شد؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)