خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال پیش دانشگاهیم رو سال ۹۵ گرفتم و اون موقع درسی به نام سلامت و بهداشت و علوم اجتماعی نهایی نبود!الان تکلیف من برای کنکور ۱۴۰۲ چیه؟باید این درس هارو امتحان بدم؟

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      دوستان یه سوال پیش دانشگاهیم رو سال ۹۵ گرفتم و اون موقع درسی به نام سلامت و بهداشت و علوم اجتماعی نهایی نبود!الان تکلیف من برای کنکور ۱۴۰۲ چیه؟باید این درس هارو امتحان بدم؟
      هنوز آیین نامه ای نیومده دقیق باس چیکار کرد ولی احتمال زیاد وقتی سوم رو با دوازدهم تطبیق بدن نه این درس ها نمیخواد امتحان بدین

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.Joker نمایش پست ها
      آره فکر کنم فنی های نظام قدیم هم مشمول سوابق تحصیلی نمیشن . اما فنی های نظام جدید یه تاثیر معدل کمی دارن (مطمئن نیستم دقیق)
      دانشگاه بقیه الله برای دکتری پیوسته (پزشکی و دارو) فکر کنم معدل ۱۸ میخواست ، فرهنگیان معدل ۱۴ میخواد.
      سلام
      من مدتی انجمن نبودم
      میشه یه توضیحی بدید که الان چطور شده برای فنی حرفه ای های نظام قدیم درصد کنکور از ۴۰ درصد حساب میشه؟
      فنی های نظام قدیم باید چی کار کنن دیپلم مجدد رشته مورد نظر رو بگیرن؟
      برای کنکور ۴۰۳ فقط سال دوازدهم هست؟

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      سلام
      من مدتی انجمن نبودم
      میشه یه توضیحی بدید که الان چطور شده برای فنی حرفه ای های نظام قدیم درصد کنکور از ۴۰ درصد حساب میشه؟
      فنی های نظام قدیم باید چی کار کنن دیپلم مجدد رشته مورد نظر رو بگیرن؟
      برای کنکور ۴۰۳ فقط سال دوازدهم هست؟
      طبق این شیوه نامه آموزش و پرورش و جدول شماره 2 صفحه 6 شما جزو ستون سایر محسوب می شید (زیرنویس همین صفحه رو ببینید):
      نحوه ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره | مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش (medu.gov.ir)

بنابراین باید همه دروس دوازدهم رو امتحان بدید و ایجاد سابقه کنید. باز بهتره شیوه نامه رو یه نگاهی بکنید شاید برای شرایط شما چیز دیگه ای هم داشته باشه.

فرم ثبت نامش هم نمون برگ شماره 4 صفحه 22 هست که باید به همراه یک سری مدارک دیگه ببرید مدارس بزرگسال. البته من فرض کردم کنکور تجربی می خواید بدید. برای کنکور رشته های دیگه جدول و نمون برگ فرق داره که بالای هر کدوم نوشته شده.

برای کنکور 1403 فقط سال دوازدهم هست ولی تأثیرش 50 درصد میشه.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)