خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 64
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این وزیر آموزش پرورش جدیده (باغگلی) یه مصاحبه ای داشته آدم وقتی میشنوه دود از سرش بلند میشه . به نظرم واسه ۱۴۰۲ نه تنها این مصوبه به طور تمام و کمال اجرا میشه بلکه حتی ممکنه دو سه تا بند دیگه هم بهش اضافه بشه! و اعتراض ها هم به جایی نمیرسه.

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این تازه به دوران رسیده چی موعظه کرده؟

3. Top | #48
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بیخیال بابا خودتونو درگیر نکنید
      این اتفاقم حتی اگه بیفته (ک احتمالش کمه )
      تاثیری تو کنکور ۴۰۱نداره
      هرساله ی مشکل جدید پیش میاد
      یادمه میگفتن ۹۸قراره بدبختی بشه چون اخرین کنکور نظام قدیمه چی شدددددددد؟؟؟؟
      ذهن خودتون و دیگرانو درگیر نکنین با این حرفا درستونو بخونید و مسیر درستو برین
      اگه قرار بر این باشه ک کنکور سخته برا همه سخت میشه

4. Top | #49
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط گالتیه نمایش پست ها
      قبولی توی 1401 هزار پله از سال های قبل سخت تره . هر بابایی رو میبینی میگه این آخرین کنکور بدون شرط معدله و بچه ها تمام زورشون رو دارن میزارن . فامیل ما n سالشه اومده میگه چون آخرین کنکور بدون شرط معدله میخوام بخونم شاید پزشکی قبول شدم :////// خلاصه من که خیلی از امسال ناامیدم و برای 1402 هم نمیتونم بمونم . یعنی به طرز ناباورانه ای دارم از همین مرداد ناامید میشم ...
      چاره ای جز تلاش نداریم . شد شد ، نشد هم با آرزمون بای بای میکنیم ...
      چیکار به جمعیت داری ؟ هشت تا درس هست که تا ده ماه اینده باید بخونی و مرور کنی و تستاشون بزنی و ازمون بدی واسه چیزی که روش کنترل نداری حرص نخور مطمئن باش سال دیگه هم مثل امساله و کسی که به بهانه های مختلف نخونه پشیمون میشه ... این مصوبه هم احتمال زیاد لغو میشه
      ویرایش توسط mohammad1397 : 22 مرداد 1400 در ساعت 15:30

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      این وزیر آموزش پرورش جدیده (باغگلی) یه مصاحبه ای داشته آدم وقتی میشنوه دود از سرش بلند میشه . به نظرم واسه ۱۴۰۲ نه تنها این مصوبه به طور تمام و کمال اجرا میشه بلکه حتی ممکنه دو سه تا بند دیگه هم بهش اضافه بشه! و اعتراض ها هم به جایی نمیرسه.
      نطر وزیر اموزش و پرورش چندان مهم نیست.مهم نظر وزیر علومه.چون کنکور پلی برای رفتن از اموزش و پرورش به تحصیلات عالی و دانشگاه محسوب میشه.کما اینکه سازمان سنجش هم امسال تلویحا گفت اهداف وزارت علوم رو دنبال میکنه نه اموزش و پرورش رو.وگرنه همین وزیر فعلی اموزش و پرورش حاجی میرزایی هم موافق مصوبه بود.ولی تصمیم گیران اصلی وزیر علوم و روسای دانشگاه ها هستن که عضو شورای انقلاب فرهنگی محسوب میشن.باید دید نطر دکتر زلفی گل وزیر علوم احتمالی چیه؟

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا خلاصه کنم واستون ، هر اتفاقی بخواد بیوفته به نفع ما ها که کنکوری های ۹۷ و ۹۸ ایناییم نیست ... ما همینجوریش زندگیمون به گاج و مبتکران رفت بشینیم بخونیم بعدشم بریم پی زندگیمون ... خواستیم پزشکی قبول بشیم که زندگیمون خوب بشه ، زندگیمون رو صرف قبولی توی پزشکی کردیم ...

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ابلاغ شبهه برانگیز طرح شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره کنکور در روزهای پایانی دولت دوازدهم

https://www.icana.ir/Fa/News/481171/%D8%A7%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%BA-%D8%B4%D8%A8%D9%87%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85

دولت جدید سریعاً این مصوبه را ابطال کند

اونهای که میخوان پیگیری کنند و یه حرکتی بزنند و از طریق تلگرام و اینستا و... در پست های موجود که کم هم نیست فعالیت داشته باشند و الکی ناله نکنند و با بی خیالی و دلخوش کردن به بقیه علاوه بر مفت خوری هیچ کاری درست نمیشه .
      ویرایش توسط MYDR : 24 مرداد 1400 در ساعت 01:53

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه راهی هست برای فرار از سربازی و خوندن برای ۱۴۰۱ حتما امتحان کن واقعا معلوم نیس ۱۴۰۲ چی بشه سنجش چند ساله داره اثبات میکنه ذره ای براش مهم نیس کار غیر عقلانی بکنه یا به یه جمع کثیری ضربه بزنه تنها چیزی که مهمه اینه که همسو با مافیای کنکور باشه
      اگه راهی هم نیست که کاری از دستت بر نمیاد صبر کن ببین ۱۴۰۲ چی میشه
      میشه بگید چرا با لیسانس پرستاری میخواید بخونید برای پزشکی؟ واسم خ مهمه

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      اگه راهی هست برای فرار از سربازی و خوندن برای ۱۴۰۱ حتما امتحان کن واقعا معلوم نیس ۱۴۰۲ چی بشه سنجش چند ساله داره اثبات میکنه ذره ای براش مهم نیس کار غیر عقلانی بکنه یا به یه جمع کثیری ضربه بزنه تنها چیزی که مهمه اینه که همسو با مافیای کنکور باشه
      اگه راهی هم نیست که کاری از دستت بر نمیاد صبر کن ببین ۱۴۰۲ چی میشه
      میشه بگید چرا با لیسانس پرستاری میخواید بخونید برای پزشکی؟ واسم خ مهمه
      سلام، والا راهی واسه پیچوندن نیست متاسفانه، شرکت مجدد من تو کنکور یجورایی اثبات خودم به خودمه وگرنه تا آخر عمرم هی باید بگم کاش کاش کاش...
      پرستاری رشته بدی نیست ولی خب چیزی برای از دست دادن ندارم میخوام واسه هدف اصلیم برسم نشد هم همین پرستاری رو دارم

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s_hosein_p نمایش پست ها
      سلام، والا راهی واسه پیچوندن نیست متاسفانه، شرکت مجدد من تو کنکور یجورایی اثبات خودم به خودمه وگرنه تا آخر عمرم هی باید بگم کاش کاش کاش...
      پرستاری رشته بدی نیست ولی خب چیزی برای از دست دادن ندارم میخوام واسه هدف اصلیم برسم نشد هم همین پرستاری رو دارم
      ۴ سال دیگه مطمئنا توی وضعیت شما خواهم بود
      مرسی واقعا دلم میخواد موفق باشین

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      ۴ سال دیگه مطمئنا توی وضعیت شما خواهم بود
      مرسی واقعا دلم میخواد موفق باشین
      امیدوارم از اولش به هدفت برسی

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام الان یعنی فقط امتحانات نهایی دوازدهم موثر هس دیگه درسته؟

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس یعنی مطمین امتحانای ترم اول و مستمر نیس دیگه فقط نهایی؟ بعدش گمون کنم از سال دیگه اگه قراربه اجرای این طرح باشه نهایی برای هر سه پایه خواهد بود

14. Top | #59
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یا حق نمایش پست ها
      پس یعنی مطمین امتحانای ترم اول و مستمر نیس دیگه فقط نهایی؟ بعدش گمون کنم از سال دیگه اگه قراربه اجرای این طرح باشه نهایی برای هر سه پایه خواهد بود
      نمیتونن واسه سه پایه امتحان نهایی برگزار کنند
      آموزش و پرورش پول دوسال پیش مصحح هاشو هنوز نداده ، معلم ها اشتیاق کمتری نسبت به قبل واسه تصحیح امتحان نهایی دارن
      به نظرم آموزش و پرورش و سنجش همین گاوی که زاییدن رو به زور میتونن بزرگ کنند ، به زور همون امتحانات نهایی دوازدهم رو تأثیر میدن ، اونم شاید از سال 1403 یا 1404 یا هیچ وقت
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

15. Top | #60
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کلا این طرحو جدی نگیرید،لغو میشه،هیچکس جرات نکرده آیین نامه بنویسه

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)