خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تحلیل اساتید ومنبع سوالات کنکور1400

aa-1-.jpg
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      aa-2-.jpg

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      aa-3-.jpg

aa-4-.jpg

aa-5-.jpg

aa-6-.jpg

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      aa-7-.jpg

aa-8-.jpg

aa-9-.jpg

aa-10-.jpg

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      تابع زوج و فرد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! یادش بخیر چقدر با این زوج فرد بودن و هم زوج هم فرد بودند مارا نمودند تو نظام قدیم
      یدونه تابع میداد میگفت چطوری است این تابع
      زوج / فرد / هم زوج هم فرد/ نه زوج نه فرد

برنامه خودم برای ریاضی خوندن دیفرانسیل نظام قدیم خودمه ( خیلی سبز + آیکیو و خوشخوان) چون دیگه هر تستی بدن فلجش میکنی لت و پارش میکنی /

تو سایت آلا یه دبیری هست اسمش محسن شهریان هستش صفر تا صد دیفرانسیل رو تدریس کرده اگه خواستید ببینیدش مخصوصا فصل صفر رو
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 14 تیر 1400 در ساعت 09:54

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      تابع زوج و فرد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! یادش بخیر چقدر با این زوج فرد بودن و هم زوج ه فرد بودند مارا نمودند تو نظام قدیم
      طراح بدجور تو خاطرات نظام قدیم و نوستالژیش گیر کرده نمی خواد بیاد بیرون 4 تا کتاب نظام جدید بگیره بخونه سوال بده اصلا اینا تو کتاب درسی نظام جدید حتی اسمش نیومده افرادی که امسال چه با استاد اریان حیدری(گرچه میدونم باهاش مشکل داری ولی بعضی مباحث واقعا خوب درس میده) چه با استاد ملاک پور چه هر دبیر دیگه ای رفتن تقریبا نتیجه خوبی از ریاضی نمی گیرن چون سوالاتش بد بود نه روش کار این افراد.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      مثلا اریان حیدری خیلی ناراحته که امسال سوالارو سخت دادن برا ۱۴۰۱ دیگه هیچکی کلاساش نمیره همه خدارو شکر با ریاضی قهر کردن
      i`m taxic

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      طراح بدجور تو خاطرات نظام قدیم و نوستالژیش گیر کرده نمی خواد بیاد بیرون 4 تا کتاب نظام جدید بگیره بخونه سوال بده اصلا اینا تو کتاب درسی نظام جدید حتی اسمش نیومده افرادی که امسال چه با استاد اریان حیدری(گرچه میدونم باهاش مشکل داری ولی بعضی مباحث واقعا خوب درس میده) چه با استاد ملاک پور چه هر دبیر دیگه ای رفتن تقریبا نتیجه خوبی از ریاضی نمی گیرن چون سوالاتش بد بود نه روش کار این افراد.
      ولی اون استوریهایی که گذاشته آریان برای رشته یاضی بودش فکر کنم نه تجربی
      تجربی تابع زوج فرد بدن رسما یعنی انگار بمب اتم زدن نابودشون کردند/ البته برای ریاضی و حسابان هم ندارن نظام جدید ها نباید برای ریاضی هم بدن

سوالای حسابان و گسسته و هندسه هم توی 99 هم توی 1400 نظام قدیمی بودن / توی 9 حسابانش آسون بود صدای مولفین در نیومد/ 99 گسسته و هندسه اش وحشتناک بود و نظام قدیمی صدای همه در اومد
      ویرایش توسط _Joseph_ : 14 تیر 1400 در ساعت 10:02

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

10. Top | #10
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تابع زوج و فرد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! یادش بخیر چقدر با این زوج فرد بودن و هم زوج هم فرد بودند مارا نمودند تو نظام قدیم
      یدونه تابع میداد میگفت چطوری است این تابع
      زوج / فرد / هم زوج هم فرد/ نه زوج نه فرد

برنامه خودم برای ریاضی خوندن دیفرانسیل نظام قدیم خودمه ( خیلی سبز + آیکیو و خوشخوان) چون دیگه هر تستی بدن فلجش میکنی لت و پارش میکنی /

تو سایت آلا یه دبیری هست اسمش محسن شهریان هستش صفر تا صد دیفرانسیل رو تدریس کرده اگه خواستید ببینیدش مخصوصا فصل صفر رو
      دیفرانسیل نظام قدیم همه مباحث ریاضی تجربی رو داره؟حسابانم در کنارش باید خونده بشه؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      دیفرانسیل نظام قدیم همه مباحث ریاضی تجربی رو داره؟حسابانم در کنارش باید خونده بشه؟
      دیفرانسیل یدونه فصل صفر داره که مباحث پایه رو یادآوری میکنه / بعدش دنباله ها شروع میشه و حد دنباله که حذف شده این مبحث رو باید پیش نیاز دنیاله حسابان رو بلد بلد باشین و حد مجموع دنباله ها و هر چیزی که در پایه خوندید رو براش باید بلد باشید.
      بعدش حد و پیوستگی و مجانب شروع میشه که کتاب درسی ادامه حد حسابان رو آورده ولی توی فیلم ها و کتابها صفر تا صد حد-پیوستگی-مجانب نوشته شده/ بعدش مشتق شروع میشه و صفر تا صد مشتق گفته میشه و کاربرد مشتق بسیار حجیم تری رو میخونیم ما که خیلی تو قسمتهای پایه به درد میخوره / بعدشم که انتگرال هستش که حذف شده ولی خیلی تو فیزیک کاربرد داره که البته بهتره نخونید
      من پیشنهاد میکنم فقط از فیلم های محسن شهریان استفاده کنید اگر خواستید یکم پیشرفته تر ریاضی یاد بگیرید سمت کتاب دیفرانسیل اصلا نروید چون کلا اثبات هستش یعنی ما تو نظام قدیم کاری نداشتیم حد فلان چیز چی میشه میگفتن اثبات کنید حدش فلان چیز میشه و .. مشتق هم همینطور / کلا عمر ما تو اثباتهایی که دو برگه جا میگرفت گذشت
      هم تو گسسته هم تو هندسه هم تو دیفرانسیل نظام قدیم اثبات و اثبات و باز هم اثبات/ تمام قضایا رو اثبات میکردیم باید
      محسن شهریان تو فیلم هاش تدریسش سنگشن و مفهومیه + تمام تستهای دیفرانسیل نشر الگوی نظام قدیم رو تو کلاس حل میکنه { این کتاب یکی از بهترین کتب دیفرانسیل بود و البته سنگین} بیشتر به خاطر این تستهای خوبش هستش که میگم ببینید مخصوصا فصل صفرش رو یکم ذهنتون باز بشه تو حل تست / مشکل اینه که من تو نظام جدید هیچ تدریس مفهومی رو نمیبینم واقعا همه شون تکنیک میگن تو نظام قدیم تکنیک بود ولی کاربردش روی همون مباحث پیش پا افتاده بود / نظام جدید مباحث رو اینقدر حذف کردن موند فقط مباحث پیش پا افتاده برای همین تکنیک زیاد میگن و دانش اموز اصلا نمیدونه فرمول از کجا اومد به کجا رفت و .... و میمونه
      ویرایش توسط _Joseph_ : 14 تیر 1400 در ساعت 10:49

12. Top | #12
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیفرانسیل یدونه فصل صفر داره که مباحث پایه رو یادآوری میکنه / بعدش دنباله ها شروع میشه و حد دنباله که حذف شده این مبحث رو باید پیش نیاز دنیاله حسابان رو بلد بلد باشین و حد مجموع دنباله ها و هر چیزی که در پایه خوندید رو براش باید بلد باشید.
      بعدش حد و پیوستگی و مجانب شروع میشه که کتاب درسی ادامه حد حسابان رو آورده ولی توی فیلم ها و کتابها صفر تا صد حد-پیوستگی-مجانب نوشته شده/ بعدش مشتق شروع میشه و صفر تا صد مشتق گفته میشه و کاربرد مشتق بسیار حجیم تری رو میخونیم ما که خیلی تو قسمتهای پایه به درد میخوره / بعدشم که انتگرال هستش که حذف شده ولی خیلی تو فیزیک کاربرد داره که البته بهتره نخونید
      من پیشنهاد میکنم فقط از فیلم های محسن شهریان استفاده کنید اگر خواستید یکم پیشرفته تر ریاضی یاد بگیرید سمت کتاب دیفرانسیل اصلا نروید چون کلا اثبات هستش یعنی ما تو نظام قدیم کاری نداشتیم حد فلان چیز چی میشه میگفتن اثبات کنید حدش فلان چیز میشه و .. مشتق هم همینطور / کلا عمر ما تو اثباتهایی که دو برگه جا میگرفت گذشت
      هم تو گسسته هم تو هندسه هم تو دیفرانسیل نظام قدیم اثبات و اثبات و باز هم اثبات/ تمام قضایا رو اثبات میکردیم باید
      محسن شهریان تو فیلم هاش تدریسش سنگشن و مفهومیه + تمام تستهای دیفرانسیل نشر الگوی نظام قدیم رو تو کلاس حل میکنه { این کتاب یکی از بهترین کتب دیفرانسیل بود و البته سنگین}
      من رشته دبیرستانی تجربی بودمنتها پایه ریاضی نسبتا خوبی دارم
      الان موندم بعد اتمام خیلی سبز برای منبع تکمیلی سراغ چه منبعی برم؟بااین وضع کنکور دور منابع تجربی رو برای ریاضی رو خط کشیدم!!
      کتابهای رشته ریاضی نظام جدید چطوره؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا حرفم نمیاد واقعا خیلی راحت امید و آینده ما رو بازی گرفتن . البته میدونم کنکور سخت برای همه سخته ولی تاثیر روانی این مدل سوال ها سر جلسه غیر قابل انکاره. به قول استاد بابایی کاش فقط سواد رو میسنجیدن اونم با سوال های استاندارد. سوال سخت هست وقت گیر هست شمارشی هست ی جا رو اشتباه کنی کل سوال سوخته بعد میای تو گزینه ها میبینی گفته
      ۱) ۲
      ۲)۱
      ۳)۴
      ۴)۳
      ))) کاش میشد طراح های کنکور رو پیدا کرد کاریش که نمیتونم بکنم حداقل فازش رو میفهمم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان موندم بعد اتمام خیلی سبز برای منبع تکمیلی سراغ چه منبعی برم؟بااین وضع کنکور دور منابع تجربی رو برای ریاضی رو خط کشیدم!!
      از کجا معلوم سال بعد ریاضی همین سطح باشه؟
      قطعاقطعا سال بعد نوبت فیزیکه
      خدابخیر کنه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما برای تست تکمیلی همون تستهای منبع نظام قدیم خودت رو که برای تجربی هستش بخون برای ریاضی کفایت میکنه شدید /چون تو نظام قدیم حسابان و دیفرانسیل رشته ریاضی با تجربی فرق چندانی نمیکرد و بیشتر تفاوت در گسسته و هندیسه بود

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)