خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 58 از 164 نخستنخست ... 4857585968158 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 856 به 870 از 2459
    1. Top | #856
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      امروز ۳ ساعت :/

2. Top | #857
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام همگی خسته نباشید : )
      9 ساعت | 160 تست
      شب خوش

3. Top | #858
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گزارش دهم

با سلام

6/5 ساعت+82 تست

خسته نباشید
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

4. Top | #859
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام گزارشکار 30 شهریور 1400
      3ساعت ریاضی مبحث تابع 50 تست 38 درست 10 غلط
      4ساعت زیست یازدهم فصل 1 و 50تست 40 درست 5غلط
      2ساعت زبان مبحث گرامر دهم و لغات 50 تست 10 غلط
      3ساعت شیمی دوازدهم فصل 1 و40 تست 13غلط
      شبتون اروم

5. Top | #860
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      8 ساعت
      224 تست
      درباره برنامه ریزی دوهفته ایی قلمچی که پرسیده بودید
      پنجشنبه و چهارشنبه هفته دوم (سه شنبه هم اگه زود تموم کردید) برای مروره ‌‌‌‌‌‌(سه شنبه و چهارشنبه آزمون مشابه پارسال و یک آزمون دیگه مثل ماز یا گاج)
      10 روز میمونه
      من به شخصه همه عمومی ها رو هر روز تو برنامه دارم و فقط برای تخصصی برنامه میریزم (مثلا این هفته قراره 3 ساعت زبان بخونم روزی نیم ساعت میخونم بجای اینکه دو روز یک ساعت و نیم بخونم
      هر روز خوندن باعث میشه بهتر به تسلط برسید)
      روزی هم 3 تا تخصصی میخونم یعنی 10 روز . هر روز 3 تا تخصصی میشه 30 پارت زمانی
      برای تخصصی هم اگه روی پایه مسلط هستید میتونید از موج آزمون و سه سطحی استفاده کنید و سریعتر تموم کنید
      درس های جدید هم تستا رو زوج و فرد کنید
      مثلا این آزمون حرکت شناسی 240 تا تست داره ما 120 تای زوج رو انتخاب میکنیم و به 4 تا پارت 30 تستی تقسیم میکنیم یعنی 4 تا پارت از 30 پارت و تست های مهم رو علامت دار میکنیم . برای بقیه تخصصی ها هم به همین شکل
      مثلا 25 پارت زمانی ما پر شد و 5 پارت خالی داریم الان این 5 پارت رو به تست های علامت دار اختصاص میدیم و سه شنبه و چهارشنبه دو تا آزمون از موسسات مختلف میدیم (اگه زمان کم باشه بهتره یه آزمون بدیم و تست های علامت دار رو بیشتر بزنیم )و تحلیل میکنیم و پنجشنبه هم مرور نکات و خلاصه ها و رفع اشکال
      امیدوارم خوب توضیح داده باشم @Sattar__m@
      .
      ویرایش توسط mat04 : 31 شهریور 1400 در ساعت 00:38

6. Top | #861
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      ۵:۰۸
      ۱۴تست
      خدا اصن تو زندگی من هستی؟اصن منو میبینی؟اگه نیستی بگو که برم خودمو راحت کنم د آخه لعنتی من تو این جهنم جز تو کی رو دارم.به اونی گه خودت میدونی خیلی حسودیم میشه همسن منه مث من شکست خورده ولی مث پرنسسا زندگی میکنه و درس میخونه شاید بگی نههه تو باطن زندگی اونو نمیدونی خودت میدونی که میدونم باطن زندگیشم چجوریه.د آخه من فرقم با اون چیه چرا باید از وقتی که دنیا اومدم تو *** زار زندگی میکنم چقدر دیگه گریه کنم کافیت میشه؟این خانواده اس به من دادی؟مث کوزت کاراشونو میکنم گفتن برو دانشگاه گفتم چشم.آقای مثلا پدر با ننه گرامی دعوا کرده نمیتونه جواب اونو بده سر من خالی میکنه میگه نه درس نخون چرا درس میخونی برو کار کن کارای خونه رم بلد نیست درست انجام بده .ای کاش شکست عشقی میخوردم و لااقل خانواده ی خوبی داشتم.ای کاش ازدواج میکردم حداقل حداقل...
      خدا لااقل بگو دارم تاوان کدوم گناهمو میدم منی که از اول زندگیم جز زجر چیزی نصیبم نشده نکنه زندگی قبلی داشتم که دارم تاوان گناهان اونو میدم؟خدا بسه به خدا من جز تو کسی رو ندارم لا اقل تو بهم نگاه کن.

بچه ها ببخشید که نوشتم اگه اینارو نمی نوشتم یه بلایی سر خودم میاوردم ببخشید ببخشید خیلی ببخشید.
      لطفا قوی بمون،گریه نکن و تلاش کن هیچ چیو نبینی و نشنوی،باشه؟"
      میدونم چقد سخته ولی بی تفاوت باش و ادامه بده،دانشگاه میتونه بهترین ناجی تو باشه،پس لطفا کم نیار و به دستش بیار.
      یه بغل محکم واسه تو:*

7. Top | #862
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      8 ساعت
      224 تست
      پنجشنبه و چهارشنبه هفته دوم (سه شنبه هم اگه زود تموم کردید) برای مروره ‌‌‌‌‌‌(سه شنبه و چهارشنبه آزمون مشابه پارسال و یک آزمون دیگه مثل ماز یا گاج)
      10 روز میمونه
      من به شخصه همه عمومی ها رو هر روز تو برنامه دارم و فقط برای تخصصی برنامه میریزم (مثلا این هفته قراره 3 ساعت زبان بخونم روزی نیم ساعت میخونم بجای اینکه دو روز یک ساعت و نیم بخونم
      برای تخصصی هم اگه روی پایه مسلط هستید میتونید از موج آزمون و سه سطحی استفاده کنید و سریعتر تموم کنید
      مثلا این آزمون حرکت شناسی 240 تا تست داره ما 120 تای زوج رو انتخاب میکنیم و به 4 تا پارت 30 تستی تقسیم میکنیم یعنی 4 تا پارت از 30 پارت و تست های مهم رو علامت دار میکنیم . برای بقیه تخصصی ها هم به همین شکل
      مثلا 25 پارت زمانی ما پر شد و 5 پارت خالی داریم الان این 5 پارت رو به تست های علامت دار اختصاص میدیم و سه شنبه و چهارشنبه دو تا آزمون از موسسات مختلف میدیم (اگه زمان کم باشه بهتره یه آزمون بدیم و تست های علامت دار رو بیشتر بزنیم )و تحلیل میکنیم و پنجشنبه هم مرور نکات و خلاصه ها و رفع اشکال
      بسیار عالی
      از نحوه مطالعتون در طول روز بگید از چه ساعتی استارت میزنید؟
      نحوه پخش کردن درسا؟
      بعد از ظهر ها استراحت می کنید؟
      بازم ممنونم از شما
      یا الله/توکل بر خودت

8. Top | #863
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      ۷:۳۰ ساعت
      ۱۱۰ تست
      شب خوش
      یا الله/توکل بر خودت

9. Top | #864
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      8 ساعت
      224 تست
      10 روز میمونه
      من آزمون اصلی کانون هست
      به نظر شما تک آزمون زیست ماز رو شرکت کنم یا آزمون کامل ماز یا آزمون گاج ؟! آدم میرسه این آزمون های ثانویه رو شرکت کنه و برسه آزمون ها رو تحلیل هم بکنه؟
      یا الله/توکل بر خودت

10. Top | #865
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامم
      امروز فقط استراحت کردم
      اما اصلا نچسبید بهم انگار سخت به هیجان میام
      بیرون رفتن،بودن با ادما.. این شادی و ذوق های چند ساعته دیگه انگار تکونم نمیده
      چند ساله کل وجودم دنبال یه حس شادی و رضایته ای که بمونه اثرش تا مدت ها برام
      بسازه منو،ترمیم کنه منو از اسیب هایی که خودمو و ادما بهم زدن..
      شب همگی بخیرر

11. Top | #866
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      من آزمون اصلی کانون هست
      به نظر شما تک آزمون زیست ماز رو شرکت کنم یا آزمون کامل ماز یا آزمون گاج ؟! آدم میرسه این آزمون های ثانویه رو شرکت کنه و برسه آزمون ها رو تحلیل هم بکنه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      بسیار عالی
      از نحوه مطالعتون در طول روز بگید از چه ساعتی استارت میزنید؟
      نحوه پخش کردن درسا؟
      بعد از ظهر ها استراحت می کنید؟
      بازم ممنونم از شما
      سلام
      از 8 شروع میکردم (الان 7 ساعت برگشته)
      اینکه با کدوم درس شروع کنم بستگی داره حس خوندن کدوم درس باشه مثلا یه روز حس فیزیک خوندن دارم با فیزیک شروع میکنم
      سعی میکنم تا 1 بعد از ظهر دوتا تخصصی و دوتا عمومی بخونم
      از 1 تا 2 (یا 2 و نیم) وقت نماز و نهار و استراحت
      بعدش ادامه عمومی و مسائل شیمی حدود 3 و نیم میشه تا اینجا خوب میخونم و مفید
      دوباره حدود نیم ساعت استراحت و آخرین درس اختصاصی + (اگه وقت شد موج آزمون یه درس تخصصی که تو برنامه نبوده)
      این بخش آخر خیلی مفید نیست و بازدهی کمی دارم
      در مورد آزمون
      قلمچی 2 ، 3 روز قبل آزمون اصلی آزمون مشابه پارسال داره که چهارشنبه میتونی بزنی
      ماز و گاج هم من پارسالشون رو دانلود میکنم میزنم
      بنظرم شما هم پارسال رو دانلود کنید بزنید چون شاید وقت نشه کامل بزنید و هزینه الکی باشه
      راستی اگه فقط وقت زدن یه آزمون داشتی اولویت رو بده به ماز ( که سلیقه های متنوع رو ببینی) و مشابه پارسال قلمچی شاید باعث درصد کاذب هم بشه
      آزمون زیست هم نظری ندارم (رشته ریاضیم )
      .

12. Top | #867
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.km نمایش پست ها
      لطفا قوی بمون،گریه نکن و تلاش کن هیچ چیو نبینی و نشنوی،باشه؟"
      میدونم چقد سخته ولی بی تفاوت باش و ادامه بده،دانشگاه میتونه بهترین ناجی تو باشه،پس لطفا کم نیار و به دستش بیار.
      یه بغل محکم واسه تو:*
      مرسی عزیز دلم
      مرسی که اینقده مهربونی
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

13. Top | #868
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      مرسی عزیز دلم
      مرسی که اینقده مهربونی
      خواهش میکنم این چه حرفیه،کاری نکردم که♡
      کاش میتونستم و شرایطشو داشتم که بیشتر بهت کمک کنم:*
      بهترینا رو برات میخوام و ممنون که به عنوان یه دختر کوتاه نیومدی و ادامه دادی.عزیزِ من♡

14. Top | #869
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پارت یک ۴:۰۵

15. Top | #870
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پارت دو ۴ ساعت

صفحه 58 از 164 نخستنخست ... 4857585968158 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)