خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

جمع بندی زیست شناسی

سلام،
      برای دروس دیگه منابع ،راهکار و استراتژیم و... ر. برای ادامه راه مشخص کردم و الانم مقداری پیش بردم ولی برای زیست هنوز تصمیم خاصی نگرفتم و راستش نمیدونم چیکار کنم اینا راه هایی هستش که به ذهن خودم رسید و بقیه هم گفتند (که از بینشون ممنون میشم راهنمایی کنید مخصوصا رتبه های برتر و کنکوری های با تجربه تر):
      1. کتاب درسی مرور شود و با همین برنامه کانون جلو برم
      2. کتاب درسی مرور شود و با یه کتاب جمع بندی و ازمون مثل موج ازمون یا فصل ازمون
      3. کتاب درسی با دوپینگ ماز
      4......(کسی راه کار دیگه ای داره؟)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      الان که سایت مازو دیدم دوپینگ از 25 اردیبهشت شروع میشه و فکر کنم از گزینه ها بره کنار چون من الان مشکلم تا اون موقع هست حالا شاید خرداد اونم شرکت کردم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه موج ازمون داری اقای هاشمی یه برنامه تدارک دیده شاید به دردت بخوره ( اینستا یا کانال ایشون هستش)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام،
      برای دروس دیگه منابع ،راهکار و استراتژیم و... ر. برای ادامه راه مشخص کردم و الانم مقداری پیش بردم ولی برای زیست هنوز تصمیم خاصی نگرفتم و راستش نمیدونم چیکار کنم اینا راه هایی هستش که به ذهن خودم رسید و بقیه هم گفتند (که از بینشون ممنون میشم راهنمایی کنید مخصوصا رتبه های برتر و کنکوری های با تجربه تر):
      1. کتاب درسی مرور شود و با همین برنامه کانون جلو برم
      2. کتاب درسی مرور شود و با یه کتاب جمع بندی و ازمون مثل موج ازمون یا فصل ازمون
      3. کتاب درسی با دوپینگ ماز
      4......(کسی راه کار دیگه ای داره؟)
      کتاب درسی که حتما باید باشه... یه کتاب مثل موج یا فصل + یک ازمون دلخواه مثل ماز یا سنجش یا ...این ترکیب خوبی میتونه باشه سنگین تر از این نمیدونم عملی بشه یا نه ولی کمتر از اینم کم کاریه...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط بهت میگم اگه میخوای سراغ کتاب جمع بندی بری آزمونی انتخاب کن نه درسنامه ای من پیشنهادم فصل آزمونه در کنارش سوالای زیست سالیانه ماز و قلمچی رو هم بزنی عالی میشه . دوپینگم اگه خواستی شرکت کنی یه مرور با برنامه خوبه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من زیستازو شروع کردم دارم کار میکنم
      دیگ نیازیم به مرور از کتابو ...ندارم چون پاسخ تشریحی هر آزمونش ۶۰صفحس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نصف وقتتو بزار برا آزمون زدن. حداقل روزی 50 تا تست از ازمونا بزن. ماز قلم زیستاز خوبن.

دوستان بنظرتون این دو دهفته مونده به عید رو تستا نشان‌دار ایکیو بزنم خوبس یا آزمون کلا؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن