خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      شل بگیرید بابا قرار نیست که رتبه تک رقمی بشید عکستونو چک کنن نه جلو در حوااسشون به این نکات تو عکس کنکور میشن نه سایت ایرادی میگیره ولی خوب حجاب ضایعس حجم اندازه عکسم که پینت هست باور کنید عکس باباتونم اپلود کنید کسی نمیفهمه
      پارسال ک ما رفتیم سر جلسه اصن چک نکردن همینجوری گفتن برین داخل.فقط ساعتا رو نگا میکردن :/

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zigzag نمایش پست ها
      چرا سنجش لینک ثبت نامو نذاشته؟؟؟؟؟
      از ساعت 19 امروز ثبت نام شروع خواهد شد ( شواهد حاکی از آن است که امروز افت اینترنت داریم ! پس ثبت نام اصلی از فردا میشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      دوستان من سالهاست کنکور میدم اما پارسال غیبت کردم حالا اون گزینه در کنکور پارسال شرکت کرده ام رو چی بزنم؟
      مشکلی نداره بزنین و نگرانش نباشین که یه وقت براتون بیاد محروم ! محرومیت زمانی هستش که کنکور بدی » انتخاب رشته کنی » سراسری ثبت نام بشی» نری !!!!!!! اقای افشار هم تو کانالشون این رو گفتن که نگران این مورد نباشین و بزنین که پارسال کنکور شرکت کردم ( ولی واقعا سنجش وات خاک؟ این رو چرا میخوادش؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      ممد دادا ما که 99 به اف یو سی کا رفتیم هم باز باید دوباره اونهمه اطلاعات وارد کنیم و عکس جدید بگیریم ؟ نمیشه اطلاعات قبلیو برگردوند؟ تو سایتشون ذخیره نمیشه؟
      من یدونه عکس پیدا کردم از پی دی اف کارت ورود به جلسه سال قبلم اونو میخوام بفرستم ! داش تو هم بفرست بره فوقش میگی که بعد ثبت نام به بلوغ رسیدم قیافم کلا عوض شد

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      دست تون درد نکنهیک سوال در باره سوابق تحصیلی داشتمکسی که امسال ، سال دوازدهم هست باید الان نسبت به کد سوابق اقدام کنه؟یا تیر ماه باید اقدام کنه؟ از اطلاعیه سنجش این رو خوب متوجه نشدماگر کسی میدونه خوشحال میشم کمک کنه
      به مدیریت مدرستون پیام بدین یه کد هستش که اون رو وارد میکنید به سایتی که گفتن و کد سوابق تحصیلی رو دریافت میکنید ! + اگر کارنامه خرداد یازدهم رو گم کردین هم زنگ بزنین مدرسه بخواین ازشون ( شاید بگن دست ما نیس ولی سیستم ثبت شده و دارن تنبلی میکنن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh,m نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنون از تاپیکتون
      فقط اگه میشه به منم کمک کنین

من میخوام برا فرهنگیان ازمون تربیت بدنی ام شرکت کنم کسی میدونه چطوریه؟ همونجا موقع ثبت نام گزینه هست بزنیم یا چی؟
      در این مورد هنگام ثبت نام در سنجش ابتداً که میخواین کد 12 رقمی تهیه کنید ( همون که پول میدی یه کد میده بهت) فرهنگیان رو هم انتخاب کنید و کدش رو هم یاداشت کنید ! موقع ثبت نام هم فرم فرهنگیان رو پرکنید!

تربیت بدنی دوتا ازمون داره
      1- ازمون کنکورتون که تراز مناسب رو برای فرهنگیان بیاره و در اعلام علاقه مندی ثبت نام کنید (نفرت دارم از این همه کار که سنجش به عهده ما میزاره)
      2- ازمون عملی که فک کنم حداکثر بعد یک هفته از کنکور برگزار میشه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      شل بگیرید بابا قرار نیست که رتبه تک رقمی بشید عکستونو چک کنن نه جلو در حوااسشون به این نکات تو عکس کنکور میشن نه سایت ایرادی میگیره ولی خوب حجاب ضایعس حجم اندازه عکسم که پینت هست باور کنید عکس باباتونم اپلود کنید کسی نمیفهمه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Moein نمایش پست ها

پارسال ک ما رفتیم سر جلسه اصن چک نکردن همینجوری گفتن برین داخل.فقط ساعتا رو نگا میکردن :/

پارسال موقع صف که بریم داخل حوزه ( ما تو دبیرستان بودیم) بگو بخند راه انداخته بودم و یه گرد آدم جمع بودیم داشتیم غش میکردیم! بعدا اومدن گفتن بیاین برین امتحانتون رو بدید همه رفتن واس من گیر داده بود طرف که ببینم عکستو فلان بهمان حتی تا پشت اون ورق خوداضهاری هم نگا کرد ! نمیدونم قیافم تا این حد داغونه یا اینا به خاطر اختشاش در نظم ازمون عالی کشور بامن اینطوری میکردن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام بی معطلی میپردازیم به این بخش که از ریسکی ترین بخش های ثبت نام کنکوره !

این موارد رو برسی میکنیم:

1- شرایط عکس
      2- موارد غیر قابل قبول سازمان
      3- اموزش ویرایش عکس جهت (کم حجم کردن- حذف کادر-تنظیم ارتفاع) در برنامه Paint ، به خاطر در دسترس نبود فتوشاپ در خیلیا و شلوغ بودن پلاگین ها دیگه نخواستم بیارمش در این تاپیک ! ( نگین بلد نی
      )

1- شرایط عکس:
      طبق شرایط و التزام نوع عکس از جانب سازمان سنجش در سال 99 که همه ساله بدون تغییر تکرار میشود به ادامه بحث میپردازیم:

1- عکس با حجاب اسلامی باشد ، ترجیحا بانوان با مقنعه و ارایش نباشند (نچرال بندازین)
      2- عکس با بکگراند سفید ( پشت سفید) باشد
      3- ازوسایلی که باعث پوشاندن صورت میشود مثل عینک ، روسری و مقنعه ای که گردی صورت رو بپشونه پرهیز بجویید !
      4- عکس درکل از نوع پرسنلی ، تمام رخ باشد
      5-عکس نباید اسیب فیزیکی داشته باشد یعنی جای مهر ، منگنه و... نباشد
      6- مشخصات عکس در ارتفاع 400 پیکسل *طول 300 پیکسل باشد ، حداکثر حجم عکس 300 کیلوبایت است
      7- عکس مال خودتون باشه

8- عکس سیاه سفید نباشه
      9- فرمت عکس jpj باشه ، یعنی فرمت رایج عکس ، ( از png بودن پرهیز شود)

پارازیت 1»
      چگونه عکس رو اسکن کنیم ؟ 1- مراجعه به کافی نت ، گیم نت ، یا جایی که اسکنر باشه ( حتی اداره پدر مادر هم میشه) 2- نصب برنامه cam scaner در گوشی ، گذاشتن عکس روی کاغذ سفید و نور با زاویه از چراغ ، فلش گوشی خاموش و تیک شات !!! کروپ و تعیین نوع اسکن

2- موارد غلط اسکن با توضیح:
      فایل پیوست 96096
      تمام رخ نیست!
      فایل پیوست 96097
      بایستی 90 درجه برگردانده شود ( توجه بعد اپلود عکس حواستون به این موضوع باشه)
      فایل پیوست 96098
      مشکل فیزیکی دارد! ( تاخوردگی)
      فایل پیوست 96099
      استفاده از عینک ممنوع است
      فایل پیوست 96100
      سیاه سفید است
      فایل پیوست 96101
      تمام رخ نیس تقریبا ( حواستون باشه واقعا گیر میدن به اینا)
      فایل پیوست 96102
      خواهرم حجابت
      فایل پیوست 96103
      بک گراند باید سفید باشد و تمام رخ نیست
      فایل پیوست 96104
      بکگراند بدون حاشیه و سفید رنگ لازمه

مثال صحیح:

فایل پیوست 96105

3- آموزش اعمال تغیرات برای مناسب بودن عکستوجه در نظر گرفتم که صفر صفرین یعنی )

خب برنامه paint را باز میکنیم:
      فایل پیوست 96106
      از منوی استارت میتونید سرچ کنید

عکستون رو بندازین (درگ) کنید تو برنامه یا اینکه از منو بازش کنید.
      فایل پیوست 96107
      عکس ما مثلا دوتا مشکل داره
      1- سایزش خوب نیس
      2- حاشیه داره

رفع مشکل حاشیه
      فایل پیوست 96109
      رفع مشکل اندازه:
      فایل پیوست 96110
      توجه : ابتدا مثل گیف بالا به گزینه پیکسل برید و اندازه هاتون رو بدین ( یاداوری اندازه ها ارتفاع 400 و طول 300 خواهد بود)

رفع مشکل چپکی بودن عکس:
      فایل پیوست 96111

خروجی گرفتن از عکسمون:
      فایل پیوست 96113

امیدوارم که به خوبی و خوشی بتونین انجامش بدین با مراحل بعدی ثبت نام در تاپیک های بعدی همراه ممد ار باشین!
      یادم رفت بگم » کپی رایت نوپرابلم ، فقط نثار روح پزشکان و پرستاران این مملکت که پرپر شدن سر کرونا یه صلوات بفرستین! تشکر

میشه از عکس کنکور ۹۷م استفاده کنم؟ بخاطر کرونا نمیخوام برم باز عکس بگیرم شرط تاریخ عکس نداره؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zaniar3444 نمایش پست ها
      میشه از عکس کنکور ۹۷م استفاده کنم؟ بخاطر کرونا نمیخوام برم باز عکس بگیرم شرط تاریخ عکس نداره؟
      اره بابا

سنجش گفته مال سال جاری باشه ولی من خودم مال 3 سال پیش رو میخوام بزنم که پارسال هم اونو داده بودم!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این دفترچه راهنماش هس ، تو اون درمورد همه ی کنکورا توضیح داده ؟! هنر و زبان و اینا .. کلی گنگم الان
      البته دفترچه رو هم من نتونستم پیداش کنم همش برا پارسال پیارساله .. !

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harley نمایش پست ها
      عکس من واسه ششم ابتداییعاون موقع واسه آزمون انداخته بودم.
      همین اوکیه دیگه نه؟!؟!زیاد هم تغییر نکردم همون آدمیم که قبلاً بودم(بگین آره همین قبوله)
      منم مال ششممه اتفاقا الان قیافم بچه تر میزنه....چون من از ششم به بعد هم قدم کوتاه تر میشد هم قیافم بچه تر هم صدام نازک ترهیچ مشکلی نیس خیالت راحت..فقط از این مقنعه سفید مدرسه ای ها نباشه

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zaniar3444 نمایش پست ها
      برادر من عکس شیشممه....عکس دوران شیرخوارگی هم بزاری مهم نی

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shr.sh نمایش پست ها
      این دفترچه راهنماش هس ، تو اون درمورد همه ی کنکورا توضیح داده ؟! هنر و زبان و اینا .. کلی گنگم الان
      البته دفترچه رو هم من نتونستم پیداش کنم همش برا پارسال پیارساله .. !
      چرا انقد سختش میکنین...من سال اول کلی ذوق و شوق داشتم الان اصلا...به نظرم هر چی کمتر بها بدی رتبه بهتر میگیری(قانون چهارم نیوتون)

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      رف ساعت 8

ساعت 8 هم اقای خدایی بیست و سی میبینه بعدش هم صرف شام بعدش هم لالا ! ثبت نام میمونه برا فردا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      دیدی چی شد؟
      واسه اولین بار تو عمرم واسه عکس 3 در 4 آرایش کردم
      خدایا غلط کردم
      20 تومن پول 6 تا عکس سه در چهار دادم نکنه گیر بدن
      اصن اگه بخاد گیر بده چطوری گیر میده؟

اون که دستش بم نمیرسه
      اگه گیر دادن سر جلسه منظوره که گواهینامه و کارت ملیو شناسنامه و شناسنامه پدر و مادر میبرم تا تایید کنن خودمم
      خوب حساب کرده.. شهرستان 6 تا 35... 12تا 45
      تازه واس تابستون الان نمیدونم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها یسوال دارم
      اگه سریال پیام نور بگیرم یعنی اگه دولتی قبول نشم لااقل پیام نور قبول میشم
      اصلا یه توضیح بدید هیچی نمیدونم سریال پیام نور و دانشگاه غیرانتفاعی هم بگیرم؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1065 نمایش پست ها

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      چرا انقد سختش میکنین...من سال اول کلی ذوق و شوق داشتم الان اصلا...به نظرم هر چی کمتر بها بدی رتبه بهتر میگیری(قانون چهارم نیوتون)
      دیگ یکم اطلاعات عمومی خب نیازه
      سال اولیِ و این هیجاناتش

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ...
      ویرایش توسط nokia : 16 بهمن 1399 در ساعت 19:13

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن