خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      به نظرتون کسی که قرابت نخونه کلا قرابت نزنه و درکی نداشته باشه میتونه ارایه بزنه؟
      کسی که حتی همه کتب بازار رو برای آرایه بخونه احتمالش خیلی کمه بتونه هر 4 تست ارایه رو جواب بده تو که میخوای قرابت نخونی 0 سوال میزنی از ارایه (البته تک ارایه راحت بیاد میزنی )
      آرایه سخت ترین مبحث ادبیاته
      قرابت راحت ترینشه
      اگه قرابت مشکل داری کتاب هامون سبطی رو بردار از اول بخون
      ویرایش توسط _Joseph_ : 30 دی 1399 در ساعت 17:43

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کسی که حتی همه کتب بازار رو برای آرایه بخونه احتمالش خیلی کمه بتونه هر 4 تست ارایه رو جواب بده تو که میخوای قرابت نخونی 0 سوال میزنی از ارایه (البته تک ارایه راحت بیاد میزنی )
      آرایه سخت ترین مبحث ادبیاته
      قرابت راحت ترینشه
      اگه قرابت مشکل داری کتاب هامون سبطی رو بردار از اول بخون
      هامون سبطی باو تا صفحه سی خوندم انداختم تو کمد اصلا حال نمیده بیخیال

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

به هیچ وجه سراغ الگو نرید هفت خوان خیلی سبز بهترن

برعکس من الگو رو بهتر از هفت خوان میدونم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      برعکس من الگو رو بهتر از هفت خوان میدونم

الگو پاسخنامه ش اصلا خوب نیست توی قرابتش تست رو میزنی با چند دیقه فکر کردن میگی جواب گزینه 3 هستش میری پاسخ رو ببینی
      نوشته : جواب این تست گزینه 1 میباشد
      بر میگردی روی تست هر چقدر فکر میکنی نمیتونی ارتباط رو پیدا کنی دیوونه میشی از دست مولفش خوب بیا توضیح بده چرا جواب 1 قبوله و چرا 3 رد هستش
      خودشم تو توجیه این رفتارش تو مقدمه نوشته پاسخ هاش تشریحی به این دلیل اینطوری نوشته شدن که شما قدرت تفکر کردن رو یاد بگیرید
      توی ارایه تست رو میزنی میری میبینی نوشته با کمی ارفاق گزینه 2 و 3 هر دودرست هستند

املا و لغتش خوبه و قابل قبول

تاریخ ادبیات الگو بی نظیره واقعا قبول

ولی قرابت و ارایه و دستور زبانش به گرد پای هفت خوان خیلی سبز هم نمیرسه بخصوص قرابت و ارایه ش
      حتی املا و لغت هفت خوان به نظرم بهتر از الگو هستش چون لغات رو تو جمله اورده و بهتر میشه به یاد سپردشون

ویرایش توسط _Joseph_ : 30 دی 1399 در ساعت 18:57

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

الگو پاسخنامه ش اصلا خوب نیست توی قرابتش تست رو میزنی با چند دیقه فکر کردن میگی جواب گزینه 3 هستش میری پاسخ رو ببینی
      بر میگردی روی تست هر چقدر فکر میکنی نمیتونی ارتباط رو پیدا کنی دیوونه میشی از دست مولفش خوب بیا توضیح بده چرا جواب 1 قبوله و چرا 3 رد هستش
      خودشم تو توجیه این رفتارش تو مقدمه نوشته پاسخ هاش تشریحی به این دلیل اینطوری نوشته شدن که شما قدرت تفکر کردن رو یاد بگیرید
      توی ارایه تست رو میزنی میری میبینی نوشته با کمی ارفاق گزینه 2 و 3 هر دودرست هستند

ولی قرابت و ارایه و دستور زبانش به گرد پای هفت خوان خیلی سبز هم نمیرسه بخصوص قرابت و ارایه ش
      حتی املا و لغت هفت خوان به نظرم بهتر از الگو هستش چون لغات رو تو جمله اورده و بهتر میشه به یاد سپردشون

سلام ببین اتفاقا ویراستای جدیدش هر گزینه مفهومش رو گفته و باید آدم به مفهوم عادت کنه نه به معنای تخت الفظی.من جفتشون رو دارم. اتفاقا خود عبدالمحمدی گفته تو معرفی کتابش تو سایتش که از قصد نیومده همه رو تشریح کنه که ذهن تنبل نشه.ولی تو ویراست های آخر ۹۹ درصد گزینه ها رو مفهومش رو گفته.ضمنا شما کافیه لغات و کنایه های کتاب درسی رو بلد باشی میبینی اصن نبااااید همه گزینه ها معنی و تفسیر المفسرات بشه چون اصن هدف تست قرابت همینه... که با ادبیات کهن خو گرفته باشه داوطلب...
      من کلاسای عبدالمحمدی رو خوب نمیدونم ولی کتاباش جامع و مانعه.نه کم نه زیاد‌.کیفیت تست مهمه که خب همه واقفن الگو ها کمی بهترن.بازم هرکی بسته به برنامه ش،ولی من لغات کنایات عبارات عربی کتاب درسی رو یاد گرفتم دیدم واقعا وقت تلف کردنه خوندن تشریح و تفسیر فراوان. اصن لذتش به اینه نقطه نظر بیت رو بگیری در حد سه کلمه نه بیشتر

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عبدالمحمدی سمتش نرید اصلا

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قرابت الگو از قصد اینجوری نوشته شده تو قرابت مهم ترین چیز بالا رفتن درک ادبیه اگه شما یه تست قرابت بزنی بعد بیای تمام بیت ها کلمه به کلمه معنی شده باشه کاری نکردی که ولی الگو تو پاسخنامه کامل توضیح نداده و بیشتر مفهومش رو گفته تا شما برگردی دوباره رو تست همین رفتو برگشت های دومینو وار باعث بالا رفتن درک ادبی میشه
      در مورد ارایه هم درسته یه ذره پاسخنامش مشکل داره ولی تقسیم بندی که کتاب ارایه الگو داره باعث میشه این عیبشو نادیده گرفت مخصوصا قسمت تکنیک هاش که تو کمتر کتابی دیدم
      ولی در کل تمام کتاب های بازار 80 درصد شبیه هم هستند و با هرکدوم میشه نتیجه گرفت و موضوع سر خوب ، خوب تره که اینم کاملا سلیقه ایه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قرابت الگو از قصد اینجوری نوشته شده تو قرابت مهم ترین چیز بالا رفتن درک ادبیه اگه شما یه تست قرابت بزنی بعد بیای تمام بیت ها کلمه به کلمه معنی شده باشه کاری نکردی که ولی الگو تو پاسخنامه کامل توضیح نداده و بیشتر مفهومش رو گفته تا شما برگردی دوباره رو تست همین رفتو برگشت های دومینو وار باعث بالا رفتن درک ادبی میشه
      در مورد ارایه هم درسته یه ذره پاسخنامش مشکل داره ولی تقسیم بندی که کتاب ارایه الگو داره باعث میشه این عیبشو نادیده گرفت مخصوصا قسمت تکنیک هاش که تو کمتر کتابی دیدم
      ولی در کل تمام کتاب های بازار 80 درصد شبیه هم هستند و با هرکدوم میشه نتیجه گرفت و موضوع سر خوب ، خوب تره که اینم کاملا سلیقه ایه
      اینکه از عمد ننوشتیم تا درک ادبی بالا بره و این حرف ها فقط توجیه کم کاریشون هست
      بدون دونستن معنی چطور میخوای متوجه مفهوم بیت بشی؟
      صرفا نوشتن مفهوم بدون گفتن معنی و دلیلش خصوصا تو بیت های پیچیده هیچ فرقی با پاسخ نامه کلیدی نداره
      ویرایش توسط reza2018 : 30 دی 1399 در ساعت 22:20

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اینکه از عمد ننوشتیم تا درک ادبی بالا بره و این حرف ها فقط توجیه کم کاریشون هست
      بدون دونستن معنی چطور میخوای متوجه مفهوم بیت بشی؟
      صرفا نوشتن مفهوم بدون گفتن معنی و دلیلش خصوصا تو بیت های پیچیده هیچ فرقی با پاسخ نامه کلیدی نداره
      امتحان نهایی نیست که بخوایم تک تک معنی کلمات رو بلد باشیم در حدی که مفهوم بیت جا بیوفته کافیه سه سال دبیرستان اومدیم تک تک معنی بیت های کتاب درسی رو حفظ کردیم به کجا رسیدیم ایا قرابتمون خوب شد بعدشم اگه قرار باشه هر تستی رو که میزنیم معنیش رو یاد بگیریم خیلی وقت میبره هم کاربیهوده ایه این کار فقط برای امتحان نهاییه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      امتحان نهایی نیست که بخوایم تک تک معنی کلمات رو بلد باشیم در حدی که مفهوم بیت جا بیوفته کافیه سه سال دبیرستان اومدیم تک تک معنی بیت های کتاب درسی رو حفظ کردیم به کجا رسیدیم ایا قرابتمون خوب شد بعدشم اگه قرار باشه هر تستی رو که میزنیم معنیش رو یاد بگیریم خیلی وقت میبره هم کاربیهوده ایه این کار فقط برای امتحان نهاییه

ببین اینکه مفهوم و گزینه ها رو بررسی نکرده باعث میشه مفهوم رو حتی بر عکس و اشتباه دریافت کنی و کژفهمی اتفاق بیافته
      همانطور که رتبه 8 تجربی هم تو مصاحبه شون اشاره کردن(ایشون گفتن هر وقت این کتاب رو زدم درصدام پایین اومد و دچار کژفهمی شدم) و خودم هم فهمیدم این کتاب برای من مناسب نیست
      پارسال هم دوستم کل کتابای الگو و کلاسای تاملند عبدلی رفت 18 درصد ادبیات زد و الان بهع شدت تبدیل شده به منتقد و کوبشگر کتابا و کلاسای عبدلمحمدی
      خلاصه یکم مواظب باشید در این مورد

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=josef76;1689887]
      ببین اینکه مفهوم و گزینه ها رو بررسی نکرده باعث میشه مفهوم رو حتی بر عکس و اشتباه دریافت کنی و کژفهمی اتفاق بیافته
      همانطور که رتبه 8 تجربی هم تو مصاحبه شون اشاره کردن(ایشون گفتن هر وقت این کتاب رو زدم درصدام پایین اومد و دچار کژفهمی شدم) و خودم هم فهمیدم این کتاب برای من مناسب نیست
      پارسال هم دوستم کل کتابای الگو و کلاسای تاملند عبدلی رفت 18 درصد ادبیات زد و الان بهع شدت تبدیل شده به منتقد و کوبشگر کتابا و کلاسای عبدلمحمدی
      [/QUOTE
      من راستیتش از این کتاب استفاده میکنم دچار کژفهمی نشدم واز درصدام هم راضیم گفتم که انتخاب کتاب کاملا سلیقه ای است هرکی باید ببینه با کدوم نتیجه میگیره واینکه صرفا رو حرف یه رتبه برتر حساب نکنید خیلیا هم بودن با همین کتاب نتایج عالیی گرفتن

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1689891]

[/QUOTE
      من راستیتش از این کتاب استفاده میکنم دچار کژفهمی نشدم واز درصدام هم راضیم گفتم که انتخاب کتاب کاملا سلیقه ای است هرکی باید ببینه با کدوم نتیجه میگیره واینکه صرفا رو حرف یه رتبه برتر حساب نکنید خیلیا هم بودن با همین کتاب نتایج عالیی گرفتن
      صد درصد اینطوره
      و سلیقه و چفت شدن با کتاب مهمه
      ولی الگو بدون تحقیق خریدن و فقط از رو اسم که خیلی ها میخرن(مثل من که گفتم الگو کتاباش معروفه بریم بخریم) خیلی اشتباهه و باید کتاب رو قبل خرید کامل بررسی کرئ و خرید
      و اینجا هم قصد جنگ بر سر کتاب نیست که حرف من درسته یا حرف شما و .... فقط تجربیاتمون رو به اشتراک میزاریم تا کسی که پس فردا میخواد تحقیق کنه انتخاب بهترین داشته باشیه
      همین

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=josef76;1689919][QUOTE=Ali Darkness;1689891]

صد درصد اینطوره
      و سلیقه و چفت شدن با کتاب مهمه
      ولی الگو بدون تحقیق خریدن و فقط از رو اسم که خیلی ها میخرن(مثل من که گفتم الگو کتاباش معروفه بریم بخریم) خیلی اشتباهه و باید کتاب رو قبل خرید کامل بررسی کرئ و خرید
      و اینجا هم قصد جنگ بر سر کتاب نیست که حرف من درسته یا حرف شما و .... فقط تجربیاتمون رو به اشتراک میزاریم تا کسی که پس فردا میخواد تحقیق کنه انتخاب بهترین داشته باشیه
      همین
      [/QUOTE
      کاملا درسته

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلاس آنلاین شاهین زاد
      کتاب ها هم هفت خوان خیلی سبز بگیر _من خودم کاش الگو نمیگرفتم خیلی سبز میگرفتم ولی بازم به استفاده کردنت بستگی داره
      بنظرم اگه یه مدت شبی 15 تا قراب 15 تا آریاه و 20 دقیقه دستور کار کنی تو دراز مدت جواب خیلی خوبی میگیری (اینو از یخچالیان یاد گرفتم )
      ولی کلا بنظرم چون یازدهمی قرابته سبطی رو بگیر و کار کن باور کن خیلی خوبه من خودم جواب گرفتم ازش ! کلاس آنلاینم نرو خدایی باور کن هیچ معلمی نمیتونه درک ادبیتو بالا ببره باید خودت کار کنی
      معلم تهش میتونه دستورو تمیز بهت یاد بده ... کلا به عقیده من تو دروس عمومی فقط عربی کلاس میخواد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن