خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      مهندسی ها اکثرا میخوان برن چون شرایط کاری اینجا افتضاح است و کار گیر صدتا یکی نمیاد طرف مجبوره بره...... واسه همینه هرچی مهندسه از دم همه اقدام کردن چون الاماشالله چیزی که زیاده منهدس بیکاره
      ولی پزشکی که اینجا سالی خداتومن کاسبی میکنه و هر روز واسش شب عیده دلش درد میکنه بره تو غربت خب همینجا میمونه پولش رو پارو میکنه
      بعدشم یجوری آزمون معادل سازی میگی یکی ندونه فکر میکنه وای چخبره
      امتحان هاروارد که نمیخوای بدی
      کلا70 تا سوال میدنت پخمه تر از خودت هم که رو زمین نباشه 50% رو که میزنی.....با همین قبولی
      شما اول برو بفهم دنیا چه خبره بعد بیا منو نصیحت کن
      پزشکی معلوم نیست وضعیتش در ۱۰ یا ۱۵ سال آینده چجوری باشه. یک وقت دیدی یه مسئولی چهار پنج سال بعد اومد تصویب کرد به جای پنج هزار تا پزشکی میخوایم پنجاه هزار تا بگیریم از این بعد!! دقیقاً مثل کاری که با مهندسی کردن.‌

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهندسی ها اکثرا میخوان برن چون شرایط کاری اینجا افتضاح است و کار گیر صدتا یکی نمیاد طرف مجبوره بره...... واسه همینه هرچی مهندسه از دم همه اقدام کردن چون الاماشالله چیزی که زیاده منهدس بیکاره
      ولی پزشکی که اینجا سالی خداتومن کاسبی میکنه و هر روز واسش شب عیده دلش درد میکنه بره تو غربت خب همینجا میمونه پولش رو پارو میکنه
      بعدشم یجوری آزمون معادل سازی میگی یکی ندونه فکر میکنه وای چخبره
      امتحان هاروارد که نمیخوای بدی
      کلا70 تا سوال میدنت پخمه تر از خودت هم که رو زمین نباشه 50% رو که میزنی.....با همین قبولی
      شما اول برو بفهم دنیا چه خبره بعد بیا منو نصیحت کن

ببین من کلا باهات دعوایی ندارم خب؟؟ همه رو میشه شست گذاشت کنار تاپیک هم مودبانه نوشتم و مودبانه مشورت خواستم.....من نصیحتت نکردم چیزی که هست رو گفتم نمیدونم چند سالته ولی قطعا بی تجربه ای
      شما برو یسر ببین usmle چیه اول بعد بیا اینجا برای من از آزمونهای معادلسازی بگو...ضمن اینکه حتی اگرم قبول شی تخصص های تاپ نمیتونی چون اونا مال خودشونه مگر موارد خاص اکثرا میرن سمت داخلی میتونی سرچ کنی اینارو.....درضمن پزشکی که شما میبینی مال سی سال پیشه طرف پیر اون کاره نه کسی که تازه فارغ التحصیل شده خداد تومن دربیاره اینم باز میتونی بری بپرسی چارتا دورو اطرافتو نبین وضعیت دندون قطعا بهتره

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      ببین من کلا باهات دعوایی ندارم خب؟؟ همه رو میشه شست گذاشت کنار تاپیک هم مودبانه نوشتم و مودبانه مشورت خواستم.....من نصیحتت نکردم چیزی که هست رو گفتم نمیدونم چند سالته ولی قطعا بی تجربه ایشما برو یسر ببین usmle چیه اول بعد بیا اینجا برای من از آزمونهای معادلسازی بگو...ضمن اینکه حتی اگرم قبول شی تخصص های تاپ نمیتونی چون اونا مال خودشونه مگر موارد خاص اکثرا میرن سمت داخلی میتونی سرچ کنی اینارو.....درضمن پزشکی که شما میبینی مال سی سال پیشه طرف پیر اون کاره نه کسی که تازه فارغ التحصیل شده خداد تومن دربیاره اینم باز میتونی بری بپرسی چارتا دورو اطرافتو نبین وضعیت دندون قطعا بهتره
      اکثر متخصص های کشورهای خارجی مثل کانادا بالای ۲۰۰ هزار دلار در سال درآمد دارن یعنی سالی ۶ میلیارد تومن .جراحی ها حتی ۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار دلار هم درآمد دارن . الان اکثر متخصصهای ارتوپدی و جراحی و زیبایی داخل ایران سالی ۱ میلیارد هم درآمد ندارن. به جز چندتا از معروفاشون.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      اکثر متخصص های کشورهای خارجی مثل کانادا بالای ۲۰۰ هزار دلار در سال درآمد دارن یعنی سالی ۶ میلیارد تومن .جراحی ها حتی ۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار دلار هم درآمد دارن . الان اکثر متخصصهای ارتوپدی و جراحی و زیبایی داخل ایران سالی ۱ میلیارد هم درآمد ندارن. به جز چندتا از معروفاشون.

تو ایران من سراغ دارم جراح زیبایی ماهیانه 6 میلیارد در میاره اونایی که تو مافیا هستن تو پزشکی ایران درامدشون ماهیانه میلیاردی اما خودشون رو راه میدن بچه ها و فامیلشون نه هرکس شما باید برای طبابت تو بیمارستان خصوص سهام بخری اون سهام رو نمیفروشن الان پس باید قراردادی کار کنی خیلیا اینارو نمیدونن امتیاز مطب زدن تو شهرای بزرگ یچیز عجیب غریبه وضعیت پزشکی در کل خرابه خیلیا نمیدونن فقط پزشکای معروف رو میبینن اما دندون خوبه فعلا....

در ضمن منکر درامد نیستم به هیچ وجه تو آمریکا جراح ارتوپد و بیهوشی تا 600 هزار دلار در سال درامد داره اما ایرانیا به اونجاها نمیرسن معمولا مگر تو خود اونجا پزشکی رو استارت شده باشن از اول نه برای تخصص.....ضریب درامدی باید بگیریم به نظرم تو ایران پزشکی میانگین درامدش 15 الی 20 تومن ماهیانه و دندون رو 50 میچرخه اما دکترای مهندسی کامپیوتر شریف رو 6 اینا میچرخه این نسبت درامد رو شما تو امریکا پیدا نمیکنی اونی که مهارت بالا تو کامپیوتر داره در امریکا درامدش تا 200 هزارتا در سال میره به راحتی تو توییتر میتونین سرچ کنین یا لینکدین حتی ولی تو ایران ازین خبرا نیست که نیست

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تو ایران من سراغ دارم جراح زیبایی ماهیانه 6 میلیارد در میاره اونایی که تو مافیا هستن تو پزشکی ایران درامدشون ماهیانه میلیاردی اما خودشون رو راه میدن بچه ها و فامیلشون نه هرکس شما باید برای طبابت تو بیمارستان خصوص سهام بخری اون سهام رو نمیفروشن الان پس باید قراردادی کار کنی خیلیا اینارو نمیدونن امتیاز مطب زدن تو شهرای بزرگ یچیز عجیب غریبه وضعیت پزشکی در کل خرابه خیلیا نمیدونن فقط پزشکای معروف رو میبینن اما دندون خوبه فعلا....

در ضمن منکر درامد نیستم به هیچ وجه تو آمریکا جراح ارتوپد و بیهوشی تا 600 هزار دلار در سال درامد داره اما ایرانیا به اونجاها نمیرسن معمولا مگر تو خود اونجا پزشکی رو استارت شده باشن از اول نه برای تخصص.....ضریب درامدی باید بگیریم به نظرم تو ایران پزشکی میانگین درامدش 15 الی 20 تومن ماهیانه و دندون رو 50 میچرخه اما دکترای مهندسی کامپیوتر شریف رو 6 اینا میچرخه این نسبت درامد رو شما تو امریکا پیدا نمیکنی اونی که مهارت بالا تو کامپیوتر داره در امریکا درامدش تا 200 هزارتا در سال میره به راحتی تو توییتر میتونین سرچ کنین یا لینکدین حتی ولی تو ایران ازین خبرا نیست که نیست
      باز حالا کامپیوتر (فقط گرایش نرم افزار) و برنامه نویسی میشه همون ۶ ، ۷ تومن رو دربیاری ، مهندسای عمران و شیمی چی بگن؟البته اونایی رو میگم که سرمایه و پارتی ندارن. هرکی میره عمران یا شیمی شریف و تهران به احتمال زیاد مجبور به مهاجرت میشه.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      باز حالا کامپیوتر (فقط گرایش نرم افزار) و برنامه نویسی میشه همون ۶ ، ۷ تومن رو دربیاری ، مهندسای عمران و شیمی چی بگن؟البته اونایی رو میگم که سرمایه و پارتی ندارن. هرکی میره عمران یا شیمی شریف و تهران به احتمال زیاد مجبور به مهاجرت میشه.
      مهندسی عمران پارتی داشته باشی خوبه ولی در کل ایران فقط خدمات درمانی جوابه....اما به نظر من ورق برمیگرده در چند سال آینده، کشور رو مهندسی میسازه نه پزشکی این یه واقعیته اما بهش هیچ بهایی نمیدن همین الان وضع پزشکی مساعد نیست مثل قبل بلایی که سر دندون هم خواهد اومد به مرور الان تو خارج ماشین لرنینگ و دیپ لرنینگ و بیوانفورماتیک چه بازاری داره و چه دنیایی ساخته همین بیوانفورماتیک اگر نبود واکسن هم به این سرعت نبود و کرونا سریع تشخیص داده نمیشد اما تو ایران اصلا طرف نمیدونه اینا چی هست فکر میکنن واکسن رو پزشکا میسازن اینا فقط یه مهر بگیرن برن تو اتاق بشینن فقطم بخاطر پول مریض بدبخت رو بدبخت تر کنن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ببین من کلا باهات دعوایی ندارم خب؟؟ همه رو میشه شست گذاشت کنار تاپیک هم مودبانه نوشتم و مودبانه مشورت خواستم.....من نصیحتت نکردم چیزی که هست رو گفتم نمیدونم چند سالته ولی قطعا بی تجربه ای
      شما برو یسر ببین usmle چیه اول بعد بیا اینجا برای من از آزمونهای معادلسازی بگو...ضمن اینکه حتی اگرم قبول شی تخصص های تاپ نمیتونی چون اونا مال خودشونه مگر موارد خاص اکثرا میرن سمت داخلی میتونی سرچ کنی اینارو.....درضمن پزشکی که شما میبینی مال سی سال پیشه طرف پیر اون کاره نه کسی که تازه فارغ التحصیل شده خداد تومن دربیاره اینم باز میتونی بری بپرسی چارتا دورو اطرافتو نبین وضعیت دندون قطعا بهتره
      دیر گفتی دیگه من باهات دعوا دارم
      ببین دوست عزیز همین که فکر کردی تجربه به سن و ساله اشتباهه اولته ما هم انداره خودمون تجربه داریم
      اولا که آزمون معادل سازی رو خودت اوردی تو بحثت من حرفی ازش نزدم
      و اون صحبتی هم که کردم در راستای قطر کردم چون حرفم هم قطر بوده
      چیزی که مسلمه هر جایی شرایط خاص خودشو داره قطر المان کاندا یا هرجای دیگه
      دوما که اصلا کسی حرفی درمورد تخصص نزده اینجا بحث ما تحصیل و کار بوده
      تخصص خودش یه مقوله جدایی با کلی حرف
      سوما که پول سازی پزشک ربطی به سن و سال اون پزشک نداره
      من تهران نیستم ولی بیا دستت بگیرم ببرم پزشک تو شیراز نشونت میدوم تو 3 روز جلو چشام بالای 250 کار کرده (اونم سال 98) این تازه شیرازشه مسلما تهران هنوز ممکنه بیشتر باشه ناگفته نماند اینا افراد خاصی هستند و شکی توش نیست ولی ربطی به سن نداره بهرحال
      پسر عموی خودم 1 سال نشد تموم کرد مستقیم رفت تهران کلی دراورد
      فکر نکن هرکی پیرتره و قدیمی تره اون کاسب تره
      پزشک پولدار پزشکیه که رو برندینگش کار کنه و این ربطی ب سنش نداره
      و کلی حرف دیگه که حوصلم نمیشه بنویسم
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیر گفتی دیگه من باهات دعوا دارم
      ببین دوست عزیز همین که فکر کردی تجربه به سن و ساله اشتباهه اولته ما هم انداره خودمون تجربه داریم
      اولا که آزمون معادل سازی رو خودت اوردی تو بحثت من حرفی ازش نزدم
      و اون صحبتی هم که کردم در راستای قطر کردم چون حرفم هم قطر بوده
      چیزی که مسلمه هر جایی شرایط خاص خودشو داره قطر المان کاندا یا هرجای دیگه
      دوما که اصلا کسی حرفی درمورد تخصص نزده اینجا بحث ما تحصیل و کار بوده
      تخصص خودش یه مقوله جدایی با کلی حرف
      سوما که پول سازی پزشک ربطی به سن و سال اون پزشک نداره
      من تهران نیستم ولی بیا دستت بگیرم ببرم پزشک تو شیراز نشونت میدوم تو 3 روز جلو چشام بالای 250 کار کرده (اونم سال 98) این تازه شیرازشه مسلما تهران هنوز ممکنه بیشتر باشه ناگفته نماند اینا افراد خاصی هستند و شکی توش نیست ولی ربطی به سن نداره بهرحال
      پسر عموی خودم 1 سال نشد تموم کرد مستقیم رفت تهران کلی دراورد
      فکر نکن هرکی پیرتره و قدیمی تره اون کاسب تره
      پزشک پولدار پزشکیه که رو برندینگش کار کنه و این ربطی ب سنش نداره
      و کلی حرف دیگه که حوصلم نمیشه بنویسم
      اهان این شد با کلیت حرفت موافقم اما تو قرن الان واسه پول سمت پزشکی رفتن خریته محض مگر پارتی داشته باشی پدرت پزشک باشه فامیلات و ازین حرفا میتونین توییتر سر بزنین و ترند شدن هشتگ ناله های پزشکا رو ببینید شاید 10 درصد وضعشون عالی باشه الان با یه بشگن زدن میشه ماهانه 10 تومن دراورد فقط باید مغزت کار کنه و جربزه داشته باشی درامدای بیشتر حالا بحثش جداست در کل خبری نیست مگر جزو مافیا بشی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اهان این شد با کلیت حرفت موافقم اما تو قرن الان واسه پول سمت پزشکی رفتن خریته محض مگر پارتی داشته باشی پدرت پزشک باشه فامیلات و ازین حرفا میتونین توییتر سر بزنین و ترند شدن هشتگ ناله های پزشکا رو ببینید شاید 10 درصد وضعشون عالی باشه الان با یه بشگن زدن میشه ماهانه 10 تومن دراورد فقط باید مغزت کار کنه و جربزه داشته باشی درامدای بیشتر حالا بحثش جداست در کل خبری نیست مگر جزو مافیا بشی
      خیلی بیشتر از 10 درصدشون وضعشون توپه
      ولی ضعیف ترین هاش هم از متوسط جامعه شرایط به مراتب بهتری دارن
      ناگفته نمونه اکثر پزشکا از اسم و رسمشون و هم چنین موقعیت اجتماعی خوب جهت بقیه کاراشون استفاده میکنن
      الان اکثرا معامله ملک و زمین و طلا و ساخت و ساز و خیلی کارای دیگه میکنن
      دوست خودم طلا فروشی داره یکی از دندون پزشک های شهر ماهانه پیشش گردش میلیاردی داره

چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی بیشتر از 10 درصدشون وضعشون توپه
      ولی ضعیف ترین هاش هم از متوسط جامعه شرایط به مراتب بهتری دارن
      ناگفته نمونه اکثر پزشکا از اسم و رسمشون و هم چنین موقعیت اجتماعی خوب جهت بقیه کاراشون استفاده میکنن
      الان اکثرا معامله ملک و زمین و طلا و ساخت و ساز و خیلی کارای دیگه میکنن
      دوست خودم طلا فروشی داره یکی از دندون پزشک های شهر ماهانه پیشش گردش میلیاردی داره

الان شما دقیقا تو کدوم شهری؟؟ تو همین تهرانش من نمیدونم چرا اینارو نمیبینم اصلا مگر موارد خاصی

درضمن خب ایران که بهشت شغلهای خدمات درمانی حرف من تو تاپیک یچیز دیگه بوده درکل

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)