خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      بدون سهمیه اس؟ممطقه چنده؟
      سهمیه نداره وفکر کنم منطقه 2یا 3باشه. چون من منطقه ی 1هستم تعداد داوطلبای مجاز32 هزار نفره نه 52 هزار.اگر اشتباه نکنم خیلی وقت پیش تو کانال آقای هاشمی مولف نشر الگو زیست دیدم.

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان نزدیک ۲ هفته از ایجاد این تاپیک میگذره
      هفته اول میانگین ۸ ساعت و این هفته هم تا الان میانگین ۱۰ ساعت خوندم اما متاسفانه این ۳ ساعت زیستی که هرروز دارم میخونم از اون موقع تا الان ۵۰ تا تست از فصل ۳ دهم فقط تونستم بزنم یعنی حس میکنم کیفیت مطالعه زیستم ۱۰ درصد و حتی کمتره مورد دوم اینکه این زیست خوندنه الان داره لطمه میزنه به درسای رشته ریاضیم . ببینید من باید یه رتبه ی خوبی تو کنکور ریاضی (حداقل ۷۰۰ یا ۸۰۰ منطقه ۲) بیارم چون اولین کنکورم ۹۹ بوده و متأسفانه فامیل و آشنا و حتی پدرومادر انتظار دقیقاً همین رتبه رو ازم دارن!! به نظرتون اگه زیست خوندن رو stop کنم و بعد از ۱۱ تیر تخصصی تر شروعش کنم واسه ۱۴۰۱ میتونم رتبه زیر ۱۰۰۰ منطقه ۲ توی تجربی بیارم؟

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      دوستان نزدیک ۲ هفته از ایجاد این تاپیک میگذره
      هفته اول میانگین ۸ ساعت و این هفته هم تا الان میانگین ۱۰ ساعت خوندم اما متاسفانه این ۳ ساعت زیستی که هرروز دارم میخونم از اون موقع تا الان ۵۰ تا تست از فصل ۳ دهم فقط تونستم بزنم یعنی حس میکنم کیفیت مطالعه زیستم ۱۰ درصد و حتی کمتره مورد دوم اینکه این زیست خوندنه الان داره لطمه میزنه به درسای رشته ریاضیم . ببینید من باید یه رتبه ی خوبی تو کنکور ریاضی (حداقل ۷۰۰ یا ۸۰۰ منطقه ۲) بیارم چون اولین کنکورم ۹۹ بوده و متأسفانه فامیل و آشنا و حتی پدرومادر انتظار دقیقاً همین رتبه رو ازم دارن!! به نظرتون اگه زیست خوندن رو stop کنم و بعد از ۱۱ تیر تخصصی تر شروعش کنم واسه ۱۴۰۱ میتونم رتبه زیر ۱۰۰۰ منطقه ۲ توی تجربی بیارم؟
      شما از کدوم کتاب تست میزنید؟

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      شما از کدوم کتاب تست میزنید؟
      هم خیلی سبز رو دارم هم میکرو ، میکرو که خیلی سنگین بود مطالبش تستهاش هم سخت (میکرو تک پایه ای رو میگم) ولش کردم خیلی سبز رو هم خوندم میفهمیدمش اما فهمیدنش زمان زیادی ازم میگرفت و بسیار کند هم تستهاشو حل میکردم.

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هم خیلی سبز رو دارم هم میکرو ، میکرو که خیلی سنگین بود مطالبش تستهاش هم سخت (میکرو تک پایه ای رو میگم) ولش کردم خیلی سبز رو هم خوندم میفهمیدمش اما فهمیدنش زمان زیادی ازم میگرفت و بسیار کند هم تستهاشو حل میکردم.
      خیلی سبز جامع؟!

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی سبز جامع؟!
      تک پایه ای

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تک پایه ای
      ببینید،مشکل شما عادیه،باید یه خورده تجربه در زیست خوندن(تحلیل شکل و چگونگی فهمیدن متن و ...)رو بفهمید،بهتون توصیه میکنم حتما یکی دوتا فصل(خصوصا داخل دهم فصلای 2 و 4 و 7که برای یه تغییر نظامی معمولا سخت به حساب میاد)رو کلاس آقای موقاری که رایگان داخل سایت آلا هست،استفاده کنید
      درسته،حدودا یکی دوماه زمان زیادی از شما میگیره ولی ناخودآگاه یاد میگیرید چطوری زیست رو سریع بخونید و دیگر نیاز به درسنامه(که خیلی وقتگیر)هستش نداشته باشید.

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببینید،مشکل شما عادیه،باید یه خورده تجربه در زیست خوندن(تحلیل شکل و چگونگی فهمیدن متن و ...)رو بفهمید،بهتون توصیه میکنم حتما یکی دوتا فصل(خصوصا داخل دهم فصلای 2 و 4 و 7که برای یه تغییر نظامی معمولا سخت به حساب میاد)رو کلاس آقای موقاری که رایگان داخل سایت آلا هست،استفاده کنید
      درسته،حدودا یکی دوماه زمان زیادی از شما میگیره ولی ناخودآگاه یاد میگیرید چطوری زیست رو سریع بخونید و دیگر نیاز به درسنامه(که خیلی وقتگیر)هستش نداشته باشید.
      حالا یه سوال : اگه زیست رو تا بعد از کنکور ۱۴۰۰ خوندنش رو stop کنم و تمام سرمایه رو بذارم واسه ریاضی ۱۴۰۰ ، زیست رو از ۱۲ تیر هم شروع کنم میرسم برسونمش تا درصد ۷۰ یا ۸۰ واسه ۱۴۰۱؟؟

9. Top | #39
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به قول یکی از دوستان تنها دستاوردی که موکول کردن کنکور به سال بعد داره از دست دادن کل تایم همین کنکوره
      حالا یه سوال : اگه زیست رو تا بعد از کنکور ۱۴۰۰ خوندنش رو stop کنم و تمام سرمایه رو بذارم واسه ریاضی ۱۴۰۰ ، زیست رو از ۱۲ تیر هم شروع کنم میرسم برسونمش تا درصد ۷۰ یا ۸۰ واسه ۱۴۰۱؟؟
      ...

10. Top | #40
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ساده تر بخوام بگم اگه رفتی توی رویا که آره الان ریاضی میخونم سال بعد فقط تست میزنم پایه قوی میکنم فقط داری 7ماه مونده به کنکور امسالتو خراب میکنی
      ...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگ قصدت تجربیه چراامسال حسابان و دیفرانسیل و .. بخونی!
      همین الان شروع کن برای تجربی زیستم با کلاسای آرامفر پیش ببر بقیشم خودت بخون چرا سال دیگه؟
      تو اگ از همین الانم خوب بخونی به هدفت میرسی
      فقط با یه مشاوری مشورت کن برات برنامه بریزه از نتیجه ی بدم نترس بزار ترازت ۴۰۰۰م کمتر بشه اصلن مهم تلاشه این ترازا برات کاری نمیکنن
      مهم کنکورته

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نهههههه بخون حتما اینکارو با عمومی ها هم نکن چه برسه به زیست(همین کنکور امسالو دریاب از الان ب سال دیگ فکر نکن)
      توقع بقیه هم مهم نیس تو برا هدفت تلاش کن

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست من حالا میدونم نظرم برت مهم نیست ولی حتما همین امسال کنکور تجربی رو دریاب!
      خدارو رو چه دیدی،شاید برای 1401 گفتند معدل 30 درصد یا شایدم بالاتر تاثیر مستقیم!(میدونی با اون معدلی که آوردید قبولیتون چقدر سخت میشه)

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خطاب به همه دوستان ببینید من کنکوری ریاضی ۹۹ بودم که پایه درسیم ضعیف بود و حتی کنکور ۹۹ هم از ترس نتیجه شرکت نکردم من امسال قلم چی هم ریاضی نوشتم و مدیر گروه قلم چی هم قبول نکرد رشته آزمونم رو تغییر بده ۲ میلیون هم پول دادم!! اگه بخوام ۱۴۰۰ هم تجربی بدم رتبه م اگه بخواد بشه ۱۵ هزار اگه ریاضی بدم چون رشته خودم هم ریاضی بوده میشه ۱۵۰۰ خب معلومه رتبه ۱۵۰۰ باعث ایجاد انگیزه میشه و هی سرکوفت دیگران رو نمیشنوم اما میخوام بدونم زیست رو از صفر شروع کنم از تاریخ ۱۲ تیر میرسم برسونمش به درصد ۷۰ یا ۸۰؟؟

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست من حالا میدونم نظرم برت مهم نیست ولی حتما همین امسال کنکور تجربی رو دریاب!
      خدارو رو چه دیدی،شاید برای 1401 گفتند معدل 30 درصد یا شایدم بالاتر تاثیر مستقیم!(میدونی با اون معدلی که آوردید قبولیتون چقدر سخت میشه)
      خب میرم ترمیم معدل شرکت میکنم!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)