خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaryammaryaM نمایش پست ها
      نمی دونم بخدا . گیج شدم .ولی فکر نکنم چون شما از امکانات دولتی استفاده نکردین . و بالطبع هزینه محرومیت رو هم دادین اینکه یکسال از روزانه محروم میشیم خودش هزینه زیادیه .
      ................................................
      من نیز گیج شدم
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      دوست عزیز. شما دو بار روزانه قبول شدی و برای همیشه محروم شدی. باور نداری. دفترچه ثبت نام کنکور رو دانلود و مطالعه فرمایید
      اطلاعات غلطتون رو لطفا در معرض. عموم نگذارید .من برای بار سوم روزانه قبول شدم .اون مصوبه خیلی وقته از بین رفته .

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      اطلاعات غلطتون رو لطفا در معرض. عموم نگذارید .من برای بار سوم روزانه قبول شدم .اون مصوبه خیلی وقته از بین رفته .
      من چیکار کنم الان ؟ یه کارشناسی روزانه دارم امسالم که نرفتم . الان اوکی می تونم پس 1401روزانه شرکت کنم ؟

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من چیکار کنم الان ؟ یه کارشناسی روزانه دارم امسالم که نرفتم . الان اوکی می تونم پس 1401روزانه شرکت کنم ؟
      بله مشکلی ندارید ( درصورتی که مشکل خدمت ندارید ) .نرفتن امسالتون با انصراف از دانشگاه برابر نیست .ثبت نام نکردن رشته‌ای که قبول شدید ، به معنی انصراف از ثبت نامه ، نه انصراف از دانشگاه .

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله مشکلی ندارید ( درصورتی که مشکل خدمت ندارید ) .نرفتن امسالتون با انصراف از دانشگاه برابر نیست .ثبت نام نکردن رشته‌ای که قبول شدید ، به معنی انصراف از ثبت نامه ، نه انصراف از دانشگاه .
      نه خانم هستم . قسمت دوم رو متوجه نشدم یعنی باید کاری انجام بدم؟ . ببینید من رفتم پیام نور ثبت نام کردم با سوابق . بعد اینکه یه اطلاعیه خوندم که هر کدوم رو ثبت نام کنین یعنی از قبولی دیگه تون انصراف دادین . بخاطر این موضوع من فکر کردم اون قبولی روزانه ام سیستماتیک حذف میشه و یعنی انصراف

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، یه سوالی از پسرایی که کنکور دومشونه داشتم. برای معافیت تحصیلی فقط داشتن برگه ای که بعد از 18 سالگی از پلیس +10 گرفتیم و توش نوشته که تا فلان زمان برای فراغت از تحصیل مهلت دارین کافیه ؟؟؟ الان برای کنکور دوم مشکلی پیش نمی یاد و لازم نیست کار دیگه ای انجام بدیم ؟؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darya.aram نمایش پست ها
      ................................................م ن نیز گیج شدم
      سلام دوست عزیز من از مشاوره هیوا پرسیدم و طبق شرایطی که من داشتم گفتن یه شانس دیگه دارم . و می تونم 1401 روزانه انتخاب کنم . پس در نتیجه شرط اینه شماتحصیل کنین کاملا اگه انصراف بدین یا ثبت نام نکنین مثل من امتیازتون سوخت نمیشه . همینطور که یه دوستی ام اینجا گفتن سه بار روزانه قبول شدن .

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrAminiRad نمایش پست ها
      سلام، یه سوالی از پسرایی که کنکور دومشونه داشتم. برای معافیت تحصیلی فقط داشتن برگه ای که بعد از 18 سالگی از پلیس +10 گرفتیم و توش نوشته که تا فلان زمان برای فراغت از تحصیل مهلت دارین کافیه ؟؟؟ الان برای کنکور دوم مشکلی پیش نمی یاد و لازم نیست کار دیگه ای انجام بدیم ؟؟
      کسی نیست جواب بده؟؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نه خانم هستم . قسمت دوم رو متوجه نشدم یعنی باید کاری انجام بدم؟ . ببینید من رفتم پیام نور ثبت نام کردم با سوابق . بعد اینکه یه اطلاعیه خوندم که هر کدوم رو ثبت نام کنین یعنی از قبولی دیگه تون انصراف دادین . بخاطر این موضوع من فکر کردم اون قبولی روزانه ام سیستماتیک حذف میشه و یعنی انصراف
      مشکلی برای تحصیل مجددتون توی هیچ دانشگاه روزانه و مقطعی ، وجود تداره .

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکلی برای تحصیل مجددتون توی هیچ دانشگاه روزانه و مقطعی ، وجود تداره .
      ممنون دوست عزیز. یکم ..... یه مشاوره معروف اینستاگرامی منو دچار شک کرد و گفت نمی تونین . اما اینجا شما گفتین می تونم و از مشاوره هیوا هم پرسیدم گفتن می تونی .پس یعنی شرط اینه تحصیل کنی و از امکانات استفاده کنی نه صرفا قبولی . ممنونم لطف کردین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن