خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چندین بار توی چندتا تاپیک توضیح دادم ولی بازم میگم

ادبیات اگر خیلی وسواسی هستی فقط یه لغت و املای جدید بگیر...از دستور زبان هم ساختمان واژه حذف شده نخون

عربی و زبان بدون تغییرات و با خیال راحت از منابع قبلی استفاده کن

دینی یه مقداری تغییرات داشته مخصوصا دوازدهم ولی واقعا شاید فقط 5 درصدش تاثیرگذاره...یا منبع جدید بگیر یا از سایت الگو تغییرات کتاب زیپ دینی رو بگیر از روی اون میتونی هر کتابی داری خودت تغییراتو اعمال کنی

ریاضی بدون تغییراته ( حواست باشه اگه منبع چاپ 97 داری به تعریف نقاط بحرانی و نقاط ابتدا و انتها توجه کنی )

فیزیک تغییرات در حد 1 درصد !! اونم بیشترش حذفیاته ... با خیال راحت از منابع قدیمی استفاده کن

زیست هم مثل دینی یه مقداری تغییرات داشته که بازم 2 راه داری یا منبع جدید بگیری یا تغییرات رو از کانال استاد رضا امیر نگاه کنی و خودت اعمال کنی

شیمی هم نسبت به 98 واقعا تغییرات نداشته و با خیال جمع استفاده کن

غیر اینم دیگه زیاد پیگیر نباش چون خودم تهشو در اوردم و واسه خودم منابع گرفتم میدونم اوضاع چطوره
      موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      زبان،عربی،ریاضی،فیزیک،شیم ی و آرایه و قرابت ادبیات چاپهای سال قبل اوکیه!

زیست،دینی،لغت و املای ادبیات+زبان فارسی رو باید آپدیت کنی
      میشه راهنمایی کنید برا کتاب کمکی و تست باید چاپ جدید بگیرم یا میتونم از چاپ قبلیا استفاده کنم؟
      من تازه تغییر نظام دادم میخوام کتابارو دست دوم بگیرم که کمتر هزینه کنم
      میشه بگید دقیقا چه درسایی از چاپ پارسال یا سال قبلش باشه مشکلی نیست؟و کدومارو چاپ جدید بگیرم؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

در مورد بقیه دروس مثل شیمی اطلاعات نداری؟
      دینی تغییرات صرفا حذفی بوده یا اضافه هایی که شده نیاز به بروز رسانی منبع رو حتمی میکنه؟
      اضافه داشته مثلا در درس 1 دهم ایه ای اضافه شده د ر مورد اون یکی سوالتم من رشتم انسانیه و خبر ندارم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      میشه راهنمایی کنید برا کتاب کمکی و تست باید چاپ جدید بگیرم یا میتونم از چاپ قبلیا استفاده کنم؟
      میشه بگید دقیقا چه درسایی از چاپ پارسال یا سال قبلش باشه مشکلی نیست؟و کدومارو چاپ جدید بگیرم؟
      اون درسایی که گفتم اوکیه نیازی نیس منبع جدید بخری و از چاپهای سال قبل میتونی استفاده کنی ولی اونایی رو که گفتم آپدیت کن بهتره آپدیت کنی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اپ diff pdf رو نصب کن رو کامپیوتر pdf کتاب 99 و 1400 رو بهش بده برات مقایسه میکنه. اون سایت افشار رو هم که گذاشتن نسبتا دقیقه.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      سلام رفقا
      زیاد تو جریان اتفاقات و تغییراتی که کتاب های درسی و به طبع اون کمک درسی ها نسبت به پارسال(همه چاپ پارسال و برای کنکور99) هستن نیستم
      بخاطر همین اگه اطلاع دارید لطف کنید توضیح بدین که کدوم منابع کمک درسی بنا به تغییراتی ک از پارسال اعمال شده باید عوض یا مجدد خریداری بشن
      اگه هم که کامل اطلاع دارید از درصد تغییر هر درس(با جاهایی که تغییر کرده) صحبت کنید و اضافه کنین ک این درصد نیاز به تغییر منبع داره یا نه میشه با تغییرات جزئی دستی حلش کرد
      سلام
      منابع زیر رو بدون هیچ شک و شبهه می توانید استفاده بنمایید چرا که تغییرات در آن ها پشم بوده است....
      عربی : چاپ کنکور 98 و 99
      دستور زبان ، آرایه، قرابت معنایی : چاپ کنکور 98 و 99
      املا و لغت : فقط چاپ کنکور 99 نشر الگو رو میشه استفاده کرد اگر اینو ندارید باید منبع جدید تهیه کنید
      زبان : اصلا تو این یکی شک نکنید هر چاپ نظام جدیدی که دارین حلال است
      فیزیک : چاپ کنکور 98 و 99
      شیمی : چاپ کنکور 99 قابل استفاده است در صورتی که تغییرات کتاب شیمی رو در خود کتاب درسی اعمال کرده باشید ( مثلا ساختار نقطه - خط شده پیوند-خط اینو تو آزمون ها دیدید سکته نکنید)
      ریاضی : به جز فصل مشتق همه سال ها قابل استفاده است در مورد مشتق هم باید به تعریف کتاب در مورد نقاط بحرانی دقت کنید
      زیست : نکته مهم و تاثیر گذارش اینه که هر سه نوع نورون می توانند غلاف میلین داشته باشن همین دیگه بقیه اش سوسول بازیه پس می تونید از منابع کنکور 99 هم استفاده کنید
      دینی : پیشنهادم اینه که یه کتاب درسنامه 1400 بخرید برای تست همون منبع 99 کفایت میکنه

هر چند اینا رو قبلا نوشته بودم توی تاپیک زیر ولی خوب دوستان یکم تنبل شدن

http://forum.konkur.in/thread73666.html#post1627734
      ویرایش توسط sina12 : 23 آبان 1399 در ساعت 13:02

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina12 نمایش پست ها
      سلام
      منابع زیر رو بدون هیچ شک و شبهه می توانید استفاده بنمایید چرا که تغییرات در آن ها پشم بوده است....
      عربی : چاپ کنکور 98 و 99
      دستور زبان ، آرایه، قرابت معنایی : چاپ کنکور 98 و 99
      املا و لغت : فقط چاپ کنکور 99 نشر الگو رو میشه استفاده کرد اگر اینو ندارید باید منبع جدید تهیه کنید
      زبان : اصلا تو این یکی شک نکنید هر چاپ نظام جدیدی که دارین حلال است
      فیزیک : چاپ کنکور 98 و 99
      شیمی : چاپ کنکور 99 قابل استفاده است در صورتی که تغییرات کتاب شیمی رو در خود کتاب درسی اعمال کرده باشید ( مثلا ساختار نقطه - خط شده پیوند-خط اینو تو آزمون ها دیدید سکته نکنید)
      ریاضی : به جز فصل مشتق همه سال ها قابل استفاده است در مورد مشتق هم باید به تعریف کتاب در مورد نقاط بحرانی دقت کنید
      زیست : نکته مهم و تاثیر گذارش اینه که هر سه نوع نورون می توانند غلاف میلین داشته باشن همین دیگه بقیه اش سوسول بازیه پس می تونید از منابع کنکور 99 هم استفاده کنید
      دینی : پیشنهادم اینه که یه کتاب درسنامه 1400 بخرید برای تست همون منبع 99 کفایت میکنه

هر چند اینا رو قبلا نوشته بودم توی تاپیک زیر ولی خوب دوستان یکم تنبل شدن

http://forum.konkur.in/thread73666.html#post1627734
      بسیار بسیار ممنون از توضیحتون

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام رفقا
      زیاد تو جریان اتفاقات و تغییراتی که کتاب های درسی و به طبع اون کمک درسی ها نسبت به پارسال(همه چاپ پارسال و برای کنکور99) هستن نیستم
      بخاطر همین اگه اطلاع دارید لطف کنید توضیح بدین که کدوم منابع کمک درسی بنا به تغییراتی ک از پارسال اعمال شده باید عوض یا مجدد خریداری بشن
      اگه هم که کامل اطلاع دارید از درصد تغییر هر درس(با جاهایی که تغییر کرده) صحبت کنید و اضافه کنین ک این درصد نیاز به تغییر منبع داره یا نه میشه با تغییرات جزئی دستی حلش کرد
      سلام خدمت شما

بنده رو تگ کرده بودید، عرض کنم به نظرم زیست منبع به روز تهیه کنید راحت تر هستید هرچند که تغییرات در حدود 10 تا 15 درصد هست و می تونید خودتون ظرف یکی دو روز تغییرات رو اعمال کنید. منتها من به بچه های خودم توصیه کردم منبع جدید بگیرن که وقت شون هدر نره و دل چرکین نباشن.
      برای دین و فارسی هم واقعا نیاز آنچنانی نیست. خود کتاب درسی جدید رو داشته باشید باهاش پیش برید، یه 2 3 ماه مونده به کنکور از کتاب های جمع بندی استفاده کنید. براتون به صرفه تر هست. باز هم به نظر من ضرورتی نداره.

این دیدگاه رو هم داشته باشید که من به دانش آموزان خودم جزوه های به روز شده اساتیدمون رو می دم و از این جهت خیلی نگران این تغییرات نیستم.

پیروز و سربلند باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام رفقا

به جای زحمت هم به ما و هم به خود شما که تاپیک باز کردی بهتر نبود یه سرچ میزدی . از ممبرای انجمن تاپیکی زده بود که نقطه به نقطه کتاب 3 سال چاپ رو کمپیر کرده بود .

محتوای انجمن اکثرا تکراری! از الان بخونم میشه ؟ تغیررات چی بوده ؟ نشر الگو خوبه ؟ مداد قرمز بیک یا لیان ؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام رفقا
      دینی(مخصوصا دوازدهم) و زیست (مخصوصا یازدهم) حتما باید عوض شن
      فارسی هم کتاب لغت جدید بگیرین و اگه دوست داشتین قرابت جدید
      حفظیات شیمی فک کنم
      بقیه کتابها قابل استفادن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)