خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SiiiiiiNA نمایش پست ها
      سلام
      برنامه ی خودتون انگاری فقط جوری نوشته شده تا سریع تر هر پایه جمع بشه و اصلا به یادگیری و تثبیت مطالب توی برنامه ریزی تون توجه نشده
      یه بدی ای برنامه هایی که خودمون واسه خودمون مینویسیم داره و اونم اینه که تقریبا بیشتر مواقع متوجه نقاط ضعف خودمون نمیشیم چون آزمون نمیدیم
      در نتیجه ممکنه به شناخت صحیحی از وضعیت تحصیلی خودمون نرسیم و متوجه نشیم که کجاها رو ایراد داریم و واسش برنامه ریزی کنیم
      ایراد دومشم اینه که هیچ فشار خارجی رومون نیست که برناممونو انجام بدیم و اگه یه روز نخونیم به خودمون میگیم که اشکال نداره و جبران میکنم و این اتفاق ممکنه چندین بار بیفته و روزای زیادی از دست بدیم
      پیشنهاد میکنم طبق برنامه یه آزمون جلو برین و بودجه بندی اونو کار کنین و سر دوهفته آزمون بدین
      اون عقب افتادگی هاتونم زمانی که آزمون مروری شد جمع کنین و یا میتونین ساعت مطالعه رو افزایش بدین و توی همون بازه هر آزمون یه مقداری از مطالبی که عقبین رو هم مطالعه کنین تا نهایت به آزمون برسونین خودتونو
      مطمئن باشین اگه از فردا شروع کنین راحت میتونین برسین به برنامه
      موفق باشین
      خیلی ممنون

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      میدونین من خودمو میشناسم خیلی استرس میگیرم اگه عقب بمونم یعنی ممکنه واسه جمع بندی برسم ها ولی الان هی فکرم درگیر چیزاییه که خونده نشده بنظر شما الان آزمون گزینه دو خوب نیستش ‌؟ چون میتونم بهش برسم مباحثش مشترکه با چیزایی که تا الان خوندم
      من فقط گفتم اگه مشکل قلمچیه میتونین برسونین ولی اگه کار از ابان اذر بگذره شاید نشه رسوند . منم همینطوریم دقیقا ولی بالاخره باید تمرین کنین کنترلش کنین چون با توجه به شنیده ها از با تجربه ها این استرس عقب موندن از ازمون و دیر اضافه شدن خیلی کمتر از چیزیه که نزدیکای کنکور رخ میده

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      من فقط گفتم اگه مشکل قلمچیه میتونین برسونین ولی اگه کار از ابان اذر بگذره شاید نشه رسوند . منم همینطوریم دقیقا ولی بالاخره باید تمرین کنین کنترلش کنین چون با توجه به شنیده ها از با تجربه ها این استرس عقب موندن از ازمون و دیر اضافه شدن خیلی کمتر از چیزیه که نزدیکای کنکور رخ میده
      ممنونم ولی فکر کنم طبق گزینه دو برم بهتر باشه چون اتفاقی یه سری مباحث مشترک با آزمون اولش تو برنامه خودم بودش خوندم میتونم برسونم 9 روز مونده باید یه سری مطالب دوازدهم رو اضافه کنم تخصصی هارو کامل میتونم برسونم عمومی ها هم ایشالا میرسونم نشد اشکال نداره. بازم ممنون انشالا موفقیتتون رو تو سایت بشنوم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      ممنون فقط یه چیزی اینکه شما الان اگر بخوام بین برنامه پایه به پایه خودم عمل کنم یا برنامه گزینه دو کدوم رو پیشنهاد میدید
      من برنامه شما رو ندیدم
      ولی
      به طور کلی برنامه ای خوبه که :
      1) مرور رو رعایت کرده باشه
      2) جا برای جبران داشته باشه
      3) هر درس رو به سبکی که باید جلو برده باشه ،
      مثلا پایه به پایه جلو بردن در ریاضی کار به شدت اشتباهیه، شما باید فصل به فصل و مبحث به مبحث از دهم تا دوازدهمِ یک مطلب رو جا بندازید ، یا برای عربی و ادبیات بهتره هم درس به درس مطالعه بشه یکسری مباحث (مثل لغت و تاریخ و قرابت) و هم مبحث محور یکسری مباحث خاص دیگه مثل دستور و آرایه و درک مطلب و تحلیل صرفی و ... رو جلو ببرید. برای فیزیک بهتره پیش نیاز فصل کار و انرژی که حرکت و دینامیک دوازدهم هست رعایت بشه و اگر بدون تسلط نسبی بروی حرکت و دینامیک وارد کار و انرژی دهم بشید به مشکل میخورید. برای شیمی هم بهتره مسائل جدا کار ویژه انجام بشه (مثلا مسائل رو کامل درسنامه بخونید و تا هفته قبل از کنکور هر روز 10 مسئله کار کنید)
      4) جمع بندی مباحث قبلی با تست پوششی رو رعایت کرده باشه (این قضیه در برنامه آزمون ها فقط یکی دو بار رعایت شده برای همین میگم خوب نیستن)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

من برنامه شما رو ندیدم
      ولی
      به طور کلی برنامه ای خوبه که :
      1) مرور رو رعایت کرده باشه
      2) جا برای جبران داشته باشه
      3) هر درس رو به سبکی که باید جلو برده باشه ،
      مثلا پایه به پایه جلو بردن در ریاضی کار به شدت اشتباهیه، شما باید فصل به فصل و مبحث به مبحث از دهم تا دوازدهمِ یک مطلب رو جا بندازید ، یا برای عربی و ادبیات بهتره هم درس به درس مطالعه بشه یکسری مباحث (مثل لغت و تاریخ و قرابت) و هم مبحث محور یکسری مباحث خاص دیگه مثل دستور و آرایه و درک مطلب و تحلیل صرفی و ... رو جلو ببرید. برای فیزیک بهتره پیش نیاز فصل کار و انرژی که حرکت و دینامیک دوازدهم هست رعایت بشه و اگر بدون تسلط نسبی بروی حرکت و دینامیک وارد کار و انرژی دهم بشید به مشکل میخورید. برای شیمی هم بهتره مسائل جدا کار ویژه انجام بشه (مثلا مسائل رو کامل درسنامه بخونید و تا هفته قبل از کنکور هر روز 10 مسئله کار کنید)
      4) جمع بندی مباحث قبلی با تست پوششی رو رعایت کرده باشه (این قضیه در برنامه آزمون ها فقط یکی دو بار رعایت شده برای همین میگم خوب نیستن)
      خیلی ممنونم لطف کردید موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)