خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی آیکیو یا موج آزمون نشرالگو

سوالات شیمی ایکیو سخت تره یا موج؟ من نمونه موج رو دیدم سوالای سطح متوسط و اون سوالای درست نادرست اولش که خیلی آسون بودن. سوالای سطح دشوارش رو کسی دیده؟ سطحش چجوره؟ تا چه حد رو مطالب ریز میشه؟ من پارسال نکته و تست شیمی بابایی هم ثبت نام کردم. موج ازمون سوالاش در اون حد هست؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط usfi نمایش پست ها
      سوالات شیمی ایکیو سخت تره یا موج؟ من نمونه موج رو دیدم سوالای سطح متوسط و اون سوالای درست نادرست اولش که خیلی آسون بودن. سوالای سطح دشوارش رو کسی دیده؟ سطحش چجوره؟ تا چه حد رو مطالب ریز میشه؟ من پارسال نکته و تست شیمی بابایی هم ثبت نام کردم. موج ازمون سوالاش در اون حد هست؟
      شیمی آی کیو آشغالترین کتاب بازار و شیمی موج استانداردترین کتاب هست
      نمیدونم چه فکری کردی اینا رو مقایسه کردی ولی اگه جدای از استاندارد بودن، دنبال تست سخت هستی، فصل آزمون خیلی سبز و آزمون پلاس مهر و ماه رو پیشنهاد میکنم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      موج سطحش مناسبه
      سوالات درست نادرست که اصلا جز تستا حساب نمیشن و برای مرور فصل هستن
      سوالای سطح متوسطم بستگی داره اتفاقا اونقدر هم اگه کتابو داشته باشید میبینید آسون نیستن(رو حفظی ها و مفاهیم بیشتر از مسائل مانور داده)
      اما اگر مربوط به مثلا آزمون اول هر فصل باشه طبیعتا چون مبحث آسون تره سوالات هم سخت به نظر نمیان

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      شیمی آی کیو آشغالترین کتاب بازار و شیمی موج استانداردترین کتاب هست
      نمیدونم چه فکری کردی اینا رو مقایسه کردی ولی اگه جدای از استاندارد بودن، دنبال تست سخت هستی، فصل آزمون خیلی سبز و آزمون پلاس مهر و ماه رو پیشنهاد میکنم
      آیکیو پلاس کریمی و الفتی آشغال بود
      آیکیو شیمی الفتی و قربانیان که تازه داده بیرون نمونه شو دیدم خیلی شبیه سبک آی کیو شیمی نظام قدیم و خفن بود سوالا
      پارسال یه بحثی سر این آی کیو پلاس بود که من فکر میکردم همون آی کیو باشه ولی اینطور نبود و خیلیا ناراضی بودن امسال مث این که درستش کردن و خوب شده (حالا بازم ببینید نمونه ها رو چون شما بهتر سر در میارین از شیمی خودتون ولی سوال خوب زیاد داشت نمونه اش)
      لینکش:
      https://www.gajmarket.com/%DA%A9%D8%...%88%D8%B1-1400
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      آی کیو جدید که مولفش الفتی هستش تنها کتابیه که با توجه به کنکور 99 ویرایش شده و در دو جلد درسنامه و تست ارائه شده که خریداراش میگن خوبه ولی آتی کیو پلاس قبلی رو هیشکی ازش خوشش نیومد

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

کتاب موج آزمون سوالای درست ونادرست اول هربخش با تستای کتاب زمین تا آسمون فرق دارن....اون درست ونادرست ها فقط برای مرور یسری نکات کتاب درسی هست نه برای سنجش یا امادگی کنکور
      توی تست هاش برای هرسطحی سوال هست ولی تا اونجایی که یادمه سوالاش اغلب سطح متوسط و سخت بودن

ویرایش توسط Zero_Horizon : 30 مهر 1399 در ساعت 19:35

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن