خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 225
    1. Top | #91
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز:
      بنده الان از وقتی دوباره شروع کردم نمیدونم چی شده هی میخام شیمی بخونم ولی زود زده میشم،با 4 نوع کتاب تست(میکرو،میکروطلایی،نشرا گو،خیلی سبز)را خریدم(و خریده بودم)استفاده کردم و نمیدونم چرا دیگه حس و حال این درس کم شده.لطفا مرا راهنمایی کنید تا چکار کنم؟
      پ ن:سطح شیمیم هم خوبه!
      فقط با شیمی همین حس رو داری یا نه با تمام اختصاصی ها ؟!

2. Top | #92
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      فقط با شیمی همین حس رو داری یا نه با تمام اختصاصی ها ؟!
      فقط با شیمی.

3. Top | #93
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط با شیمی.
      سوال بعد این که قبل از کم شدن حست روزی چند ساعت شیمی می خوندی ؟!

4. Top | #94
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میانگین 1 الی 1.5 ساعت و اینکه پشت کنکوری ام و ضعفی ندارم ولی حسی هم ندارم.

5. Top | #95
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میانگین 1 الی 1.5 ساعت و اینکه پشت کنکوری ام و ضعفی ندارم ولی حسی هم ندارم.
      اگه شیمیت خوبه که هر یه روز درمیون فعلا مسئله نخون و فقط حفظیات شیمی بخون تا دوباره داغ بشی بعد که رو روال اومدی هم مسئله هم حفظیات اونم روزانه ! ضمنا برنامه ریزی کن که یک الی دو کتاب بخونی نه تو مدت کم چهار کتاب شیمی رو !!!!

6. Top | #96
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنونم فقط یک سوال دیگه ابنکه از کدوم بخش شروع کنم و با کدوم کتاب تست و ابنکه خلاصه نویسی کنم یا حاشیه نویسی در کتاب تست؟

7. Top | #97
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنونم فقط یک سوال دیگه ابنکه از کدوم بخش شروع کنم و با کدوم کتاب تست و ابنکه خلاصه نویسی کنم یا حاشیه نویسی در کتاب تست؟
      تو شیمی خلاصه نویسی نکن خییییلی وقت گیره فقط حاشیه نویسی کن. برای ریاضی و فیزیک خلاصه نویسی علی الخصوص تو هفته های منتهی به کنکور خیلی بهت کمک می کنه دوست من ! خودم تو دو هفته آخر چند بار خلاصه فیزیک و ریاضی رو مرور می کردم !!!

8. Top | #98
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام همونجور که آقا عرفان گفتن خلاصه نویسی برای شیمی وقت تلف کردنه.
      به هر حال خواستم این نکته رو متذکر بشم که حاشیه نویسی به معنی خلاصه نویسی نیست.
      شما وقتی نکته ای چیزی توی کتاب تست یا یه فرمول خاص یا نکته ای توی تست میبینی، اونو توی کتاب درسی یادداشت کن تا برای خودت داشته باشی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #99
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      سلام همونجور که آقا عرفان گفتن خلاصه نویسی برای شیمی وقت تلف کردنه.
      به هر حال خواستم این نکته رو متذکر بشم که حاشیه نویسی به معنی خلاصه نویسی نیست.
      شما وقتی نکته ای چیزی توی کتاب تست یا یه فرمول خاص یا نکته ای توی تست میبینی، اونو توی کتاب درسی یادداشت کن تا برای خودت داشته باشی
      خب دوست من دو تا سوال دیگه هم دارم:
      1-حاشیه نویسی در کتاب تست هم میتونم انجام دهم(چون کتاب شیمیم کثیف شده و کتاب شیمی جدید شهر ما نداره بگیرم)
      2-از کدام کتاب تست تست بزنم(هر چی شد الا خیلی سبز(حتی آیکیو مورد نداره ولی خیلی سبز نه!)(موج آزمون هم حتی المکان نه!)
      3-از کدام بخش (نه فصل!)شروع کنم؟
      ویرایش توسط mohammad1381 : 30 مهر 1399 در ساعت 20:11

10. Top | #100
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خب دوست من دو تا سوال دیگه هم دارم:
      1-حاشیه نویسی در کتاب تست هم میتونم انجام دهم(چون کتاب شیمیم کثیف شده و کتاب شیمی جدید شهر ما نداره بگیرم)
      2-از کدام کتاب تست تست بزنم(هر چی شد الا خیلی سبز(حتی آیکیو مورد نداره ولی خیلی سبز نه!)(موج آزمون هم حتی المکان نه!)
      3-از کدام بخش (نه فصل!)شروع کنم؟
      1- کتاب تست چون صفحاتش زیاده توصیه نمیکنم باعث سردرگمی میشه بهتره نکاتو توی یه دفتر بنویسین(خودم برای دهم یازدهم همین کارو کردم)

2- والا من اطلاع دقیقی از شرایطتتون ندارم اگه سطح شیمیتون متوسط به بالاست میتونین شیمی میکروطلایی کار کنین اگه هم نه که میتونین از شیمی تک جلدی بهمن بازرگانی دهم و یازدهم در کنار میکرو دوازدهم کار کنین

3- پیشنهاد من اینه طبق برنامه قلمچی برین جلو یعنی دوازدهم با یکی از پایه ها مثلا دهم.

سوال دیگه ای بود در خدمتم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #101
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممون از هر دو دوست عزیز

12. Top | #102
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      همه ساله با فرارسیدن بودجه شیمی پایه به موازنه این سوال از خارج شیمی رشته ریاضی 93 رو میشود . گاها با تغییر و گاها خودش:

screenshot-2020-10-28-142724.png
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها چرا اون جاهایی که تعداد پیوندای کووالانسی رو میخواد پیوند دو گانه رو بعضی جاها دوتا پیوند حساب کرده بعضی جاها یه دونه..الان کدوم درسته؟

14. Top | #104
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _invincible_ نمایش پست ها
      بچه ها چرا اون جاهایی که تعداد پیوندای کووالانسی رو میخواد پیوند دو گانه رو بعضی جاها دوتا پیوند حساب کرده بعضی جاها یه دونه..الان کدوم درسته؟
      اگه فقط گفت چند پیوند دارد، باید 2 گانه رو 2 تا پیوند و سه گانه رو سه تا پیوند حساب کنی. به غیر از این غلطه.
      ولی اگه گفت چند جفت پیوند. 2 گانه رو یکی حساب کن.

15. Top | #105
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BenKenobi نمایش پست ها
      اگه فقط گفت چند پیوند دارد، باید 2 گانه رو 2 تا پیوند و سه گانه رو سه تا پیوند حساب کنی. به غیر از این غلطه.
      ولی اگه گفت چند جفت پیوند. 2 گانه رو یکی حساب کن.
      درسته، تو مبتکران همینو گرفته ولی قبلن یه تستی زدم که پیوند دوگانه رو یه پیوند فرض کرده بود

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن