خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امروز خودم زبان تخصصی ۹۹ رو تو تایم آزمونی حل کردم و متاسفانه ۴۰.۵ زدم. می خوام درصدمو ارتقا بدم.

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بخش مکالمشو کلا نتونستم بزنم.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم تصمیم دارم زبان رو خیلی جدی کار کنم
      از دیروز هم شروع کردم
      بعد کنکور با فاصله ی چند روز ۵۰۴ رو شروع کردم ۳-۴ درسشو خوندم گذاشتم کنار
      بنظرم دو جلد شهاب اناری رو باید بهتر کار میکردم و هنوز رو کتابای معمولی خودم تسلط چندانی ندارم
      شما با توجه به رتبت قطعا زبانت هم از من بهتره
      اگر کامل اون دوتارو اوکی هستی ۵۰۴ رو شروع کن خیلی کتاب کاملیه برای هر آزمونی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      امروز خودم زبان تخصصی ۹۹ رو تو تایم آزمونی حل کردم و متاسفانه ۴۰.۵ زدم. می خوام درصدمو ارتقا بدم.
      زبان تخصصی امسال که سخت بود واقعا.
      ولی خب میخوای به چه درصدی برسی؟
      کتابایی که صفحه قبل پیشنهاد شد همه خوبه ولی مثلا کتاب بتی آزار خیلی کامله و بیشتر به عنوان رفرنس ازش استفاده میکنن ولی کاملا میتونه کاربرد آموزشی هم داشته باشه.
      حرفم بیشتر اینه بعید میدونم بتونی همزمان به درسای دانشگاه به نحو احسن برسی هم به این.
      اون بخش language structure بیشتر با خوندن ریدینگ زیاد قوی میشه. بحث مکالمه ها کمتر، و باید کتابای آموزش زبان مثل top notch یا touchstone بخونی که این قسمتو کار میکنن.
      افرادی که توی کنکور زبان رتبه های خیلی خوب میگیرن، حداقل 2-3 ساله بطور مداوم درگیر انگلیسی هستن. با رتبه 11 و 64 منطقه 2 از نردیک ارتباط داشتم میدونم چجوری بوده.
      کار نشد نداره میشه تو همین یه سالم به این حد رسید ولی قطعا باید وقت زیادی براش بذاری. ولی در کنار درس های دانشگاه؟ نمیدونم واقعا شاید توانایی شو داشته باشی.
      بنظرم اینکه بشینی کتاب های وکب مخصوص پزشکی رو بخونی، درکنارش خیلی سبک کتاب گرامر بتی آزار رو کار کنی و هر کتاب وکب جنرال که دلت میخواد، هم بازده خوبی خواهد داشت حالا بازم تصمیم گیرنده نهایی خودتی.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      سلام بچه های گل. اگه ممکنه چند تا منبع مناسب ینی کم حجم باشه و بشه سریع و راحت خوندش برای کنکور زبان بگید. Language structure و Language function هم توشون خیلی ضعیفم ...
      سلام.من امسال زبان تخصصی ۶۸ درصد زدم؛کتاب هایی که داشتم هم اینا بودن:
      دو جلدی تخصصی مبتکران
      زبان تخصصی کانون
      Idioms and phrasal verbs intermediate
      Oxford word skills advanced
      504
      Vocab in use high intermediate
      چون شما شاید زبانت در حد متوسط باشه کتاب هارو از سطح intermediate شروع کن
      واسه بخش language function هم همین کتاب ها شاید کافی باشه،سعی کن فیلم هم زیاد ببینی

موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن