خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 224
    1. Top | #196
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      فرمايش شما كاملا متينه اون دوست گرامي كل پزشكي مدرن رو زير سوال برد(خيلي هم عجيب بود ياد زمين تختگرايان افتادم ) و من نظرم رو گفتم .نه منكر مشكلات سيستم درمان و وضعيت علمي و باليني كشورم نه منكر افراد ناتوان و بي سواد كه تو همه مشاغل هستن . كل جامعه علمي كنار هم و مكمل هميم و اينم گفتم پزشكي سنتي به صورت اكادميك و با افراد توانا و باسواد مكمل پزشكي مدرنه .در مورد نكته اخر قطعا داروسازان و دانشمندان ديگه نقش انكار ناپذيري دارن و بدون اونا ساير كادر درمان كاري ازشون برنمياد داروي با كيفيت لازمه تجهيزات با كيفيت كه تيمي از مهندسان عزيز با همكاري دوستان بين رشته اي ميسازن هم لازمه و بدون اونا كاري از پيش نميره .در واقع پزشك ها و پرستارها و ساير كادر درمان مثل نيروهاي ارتش هستن كه بدون سلاح و تجهيزات كاري ازشون بر نمياد و بدون اونام سلاح و تجهيزاتم بدرد نميخوره و بي استفاده ميشه.
      تشبیهی که کردین بسیار زیبا بود.
      راجب پزشکای سنتی متاسفانه اینقدر از جانبشون حرفای ضد و نقیض و ادعاهای عجیب و غیرعلمی شنیدم که ذهنیتم نسبت بهشون خیلی منفی شده. امیدوارم اونایی که بطور آکادمیک در این رشته تحصیل کردن همچین خصیصه هایی رو نداشته باشن

2. Top | #197
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان جواب من بنده خدارم بدید. برای مهاجرت دندان یا پزشکی؟

3. Top | #198
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      تا جاییکه ما شنیدیم هردوتاش پول بسیار میخواد بورسیه و این چیزام ک درکار نیست

4. Top | #199
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من اینو از یه رزیدنت رادیو پرسیدم
      گفت که مهاجرت برای جفتشون سخته
      ولی توی دندون چونکه حجم درسا کمتره تو راحت تر میتونی بیوفتی دنبال کاراش
      یه چیز دیگه
      به خاطر نوع آزمون پذیرش گرفتن خارج نحوه مطالعه کامل فرق میکنه
      که باز هم با توجه به حجم درس ها شما رحت تر میتونی توی دندون مطالعه کنی...
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

5. Top | #200
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا مهاجرت فقط پرستاري
      ولي درباره پزشكي و دندان هر دو رشته اصلا برا مهاجرت مناسب نيستن و پروسه سختي دارن خصوصا امريكا بايد كلي ازمون بدن و هزينه زيادي ميبره چون رشته هاي حساسي هست .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

6. Top | #201
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچکدوم برای مهاجرت مناسب نیست شاید داروسازی یکم بهتر باشه اما تاجایی که شنیدم بورسیه تحصیلی و فاند بسیار سخته واسه این سه رشته ، به نظرم واسه مهاجرت فقط دانشگاه مهاجرپرور صنعتی شریف ایران! حالا هر رشته ایش که شد حتی فیزیک محض!پ.ن: تو سه رشته تاپ تجربی چیزی به اسم اپلای فک نکنم وجود داشته باشه! واگه بخواید پزشکی بخونید باید از اول برید اونجا و با دلار الان واسه تحصیل پزشکی تقریباً ۱۰ میلیارد تومن باید پیاده بشید هر چند تو رشته های دانشگاه صنعتی شریف امکان فول فاند وجود داره و اگه فول فاند باشی با هزینه ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومن که شامل بلیط و مترجم و خورده خرج ها میشه مهاجرت کنی!
      ویرایش توسط Amir_H80 : 05 آبان 1399 در ساعت 21:57

7. Top | #202
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      هیچکدوم برای مهاجرت مناسب نیست شاید داروسازی یکم بهتر باشه اما تاجایی که شنیدم بورسیه تحصیلی و فاند بسیار سخته واسه این سه رشته ، به نظرم واسه مهاجرت فقط دانشگاه مهاجرپرور صنعتی شریف ایران! حالا هر رشته ایش که شد حتی فیزیک محض!
      رشتم تجربیه چهاربار کنکور دادم حالا چطور برم کنکور ریاضی بدم یا پرستاری بخونم پرستاری رو همون سال اول هم میاوردم

8. Top | #203
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان من دلم خواست وارد بورس بشم
      کارشناس های بورس بفرمائید از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟

9. Top | #204
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      دوستان من دلم خواست وارد بورس بشم
      کارشناس های بورس بفرمائید از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟
      کدوم بورس؟!

10. Top | #205
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشتم تجربیه چهاربار کنکور دادم حالا چطور برم کنکور ریاضی بدم یا پرستاری بخونم پرستاری رو همون سال اول هم میاوردم
      يعني شما تنها هدفتون مهاجرته براتون فرقي نداره مهندسي و پزشكي و ...
      اگه اينطوره بهترين رشته ها پيراپزشكي هاست و پرستاري از همش بهتره .شريف يه زماني فرودگاه بود الان مثل قديم نيست الان از ايران خيلي كم تر ميگيرن بيشتر ار شرق اسيا جذب ميكنن برا فاند و... اما بازم شريف تو مهندسي و علوم پايه بهترين گزينه هست اما كار هر كسي هم نيست شريف
      درس خوندن گاو نر ميخواهد و مرد كهن
      ولي به نظرم اگه رتبتون اوكي هست حيفه پزشكي يا دارو يا دندان نخونين .با اين رشته ها چند سال كار كنين ميتونين از راه هاي ديگه مثل سرمايه گذاري و .. مهاجرت كنين. فيزيوتراپي هم رشته خوبي هست برا مهاجرت سختيش بين سه رشته و پرستاري هست و اينكه تو اروپا و امريكا دكتراي حرفه اي هست
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

11. Top | #206
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      کدوم بورس؟!
      نمیدونم برای سرمایه گذاری مطمئن
      برای شروع وبالا بردن اطلاعات چه چیزی معرفی میکنید؟؟؟؟

12. Top | #207
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      نمیدونم برای سرمایه گذاری مطمئن
      برای شروع وبالا بردن اطلاعات چه چیزی معرفی میکنید؟؟؟؟
      خواهر من منظورم بورسه ایرانه یا خارج؟

13. Top | #208
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خواهر من منظورم بورسه ایرانه یا خارج؟
      ایران برادر

14. Top | #209
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با اینکه دیگه از توش بیرون اومدم ولی خب چون امروز تایم درسم تموم شده بهتون توضیح میدم
      بورس ایران اگه میخواهی بروید باید تا 13 این ماه صبر کنید اگر ترامپ برنده شد کلا بورس ایران رو بیخیال شید ولی اگه رقیبش برنده شد تا یک دو ماه میتونی از این بورس خوب سود کنید خواهر ولی در کل نظر من رو میخواین بورس ایران کم کم 6 ماه زمان یادگیری و یه سری تجربیات اولیه بدست می آورید و درآمید و درآمدش هم تومانه و سودی تا 6 ماه آینده فکر نکنم بکنید مگر اینکه استعداد داشته باشین.

15. Top | #210
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با اینکه دیگه از توش بیرون اومدم ولی خب چون امروز تایم درسم تموم شده بهتون توضیح میدم
      بورس ایران اگه میخواهی بروید باید تا 13 این ماه صبر کنید اگر ترامپ برنده شد کلا بورس ایران رو بیخیال شید ولی اگه رقیبش برنده شد تا یک دو ماه میتونی از این بورس خوب سود کنید خواهر ولی در کل نظر من رو میخواین بورس ایران کم کم 6 ماه زمان یادگیری و یه سری تجربیات اولیه بدست می آورید و درآمید و درآمدش هم تومانه و سودی تا 6 ماه آینده فکر نکنم بکنید مگر اینکه استعداد داشته باشین.
      تو کار بورس و سرمایه گذاری های کلانی عایا؟؟؟؟؟؟اگه اره بگو من خعلییییییییییییییییییی سوال دارم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4131415 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن