خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 224
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید بچه ها یه سری میگن این حرفارو نزنید چرا میزنید اتفاقا باید زد چرا نزد چرا منی ک تونستم مسر درست رو تشخیص بدم به بقیه کمک نکنم؟ همین دوستمون اقا نمیا حرف رو تموم کرد گف اعتبار ادم ب شغلش نیست به پولشه الان مهندس بودن شریف درس خوندن بده؟نه چرا پس کسی دیگه ادم حسابشون نمیده چون توش پول نیست نیست نیست پزشکیم حتی جراحش بخاطر پول درامد 400 500 میلیونیش اعتبار داره اگر بهش ده میلیون بدن کسی 20سال وقت میزاره ؟ نه یادش بخیر یه بار تو یه جمعی بودیم اغلب متخصص های برتر تهران یهو یه اقایی اومد 50ساله این شخص ثروت چند هزار میلیاردی داشت همه اون متخصص ها چنان حاجی حاجی میکردن بخاطر چی چون ثروت مند بود...
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #152
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ok همه فهمیدیم هرکی بره پزشکی بدبخته و هرکی بره دنبال دندونپزشکی و پول خوشبخته

اصلن دردانشگاه های پزشکی بزنید به جهنم خوش آمدید.......همه ی پزشکا رو هم جمع کنید بفرستید دنبال بورس و غیره تا از جهنم وارد بهشت بشن

کاملن درسته....پول پول پول ..... همه چیزهم میاره...... از پرستیژ گرفته تا خم وراست شدن بقیه

بچه ها چرا درس میخونید....پاشید برید دنبال پول و عمرتون رو تلف نکنید !!!

مملکت فقط به یه عده نیاز داره که جیبشون رو تا خرخره پر کنن........عجیب نیست چرا وضعیت این کشور هرروز داره ازهرلحاظ عالی میشه !!!!

3. Top | #153
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lhm نمایش پست ها

باور کن کار درستی کردی پزشکی فقط علوم پایش رو اعصابه که اگه خرخون باشی اونم راحت میگذره از لحظه ای که فیزیوپات شروع کنی بیشتر از قبل از انتخابت مطمین میشی
      درمورد درامد هم یه فوفق گوارش تو سن ۵۰ سالگیش میتونه روزانه بالای ۲۰۰ میلیون درامد داشته باشه یه متخصص قلب ۴۵ ساله میتونه ۳-۴ تا خونه توبهترین قسمت شهرش داشته باشه و اگه ۱۰ماهم کار نکنه نترسه پولش کم بیاد!!!!
      پزشکی برعکس تصورت نیاز به یه علاقه فضایی نداره نیاز به پشتکار و اراده داره که تو پزشکی عمومی گیر نکنی اگه وارد این رشته میشی باید تا اخرین حدش بری
      بقولی اگه تلاش نکنی درخشان بشی فراموش میشی
      این درآمد کذایی که درمورد فوق تخصص گوارش گفتید با 20 روز کار در ماه میشه حدود 1.95 میلیون دلار در سال ! تخصص ها و فوق های تاپ آمریکا مثل نوروسرجری هم به شکل متوسط 350 هزار دلار در سال درآمد دارند . نه 1.95 میلیون دلار ! لطفا توهم پزشکی نزنید . اگر بحث علاقه یا ... مطرح نباشه قطعا دندون از پزشکی بهتره .
      ارادت زیاد .

4. Top | #154
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با اینکه رشتم تجربی نیست ولی به این بحثای درامد رشته های تجربی علاقمندم ما ریاضیا که هیچی، نه تاپیک درامد مهندسا داریم نه اصلا حقیقتا به درامد زیاد گیر میدیم، سرنوشت خودمونو قبول کردیم

5. Top | #155
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیزی که میگید بخاطر پول میخوای بری پزشکی،فکر نمیکنی راه های بهتری برای درآمد است نسبت به پزشکی ،تو میخوای 14 سال پشت هم درس بخونی تا پولدار شی؟
      و تو دوست عزیز که بخاطر پرستیژ به پزشکی می روید. من یک سوال دارم:آیا پرستیژ دکتری که از صبح تا شب تویه مطبه بیشتره،یا فرماندار،آیا اون کسی که شیفت شب وایمیسه موقعتش بهتره،یا اون هیت علمی که 3 روز در هفته کار می کنه و ماهی 18 الی 19تومان میگیره.
      توروخدا منطقی فکر کنید،من نمیگم پزشکی بده و بسیار رشته خوبیه همین که آدم های سرزمینت رو درمان می کنی کلی ارزش داره،ولی نه بخاطر موقعیت و پول بلکه باید با عشق و علاقه رفت توی این رشته!
      در کل امیدوارم هر کی به مراد دلش برسه

6. Top | #156
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ببینید بچه ها یه سری میگن این حرفارو نزنید چرا میزنید اتفاقا باید زد چرا نزد چرا منی ک تونستم مسر درست رو تشخیص بدم به بقیه کمک نکنم؟ همین دوستمون اقا نمیا حرف رو تموم کرد گف اعتبار ادم ب شغلش نیست به پولشه الان مهندس بودن شریف درس خوندن بده؟نه چرا پس کسی دیگه ادم حسابشون نمیده چون توش پول نیست نیست نیست پزشکیم حتی جراحش بخاطر پول درامد 400 500 میلیونیش اعتبار داره اگر بهش ده میلیون بدن کسی 20سال وقت میزاره ؟ نه یادش بخیر یه بار تو یه جمعی بودیم اغلب متخصص های برتر تهران یهو یه اقایی اومد 50ساله این شخص ثروت چند هزار میلیاردی داشت همه اون متخصص ها چنان حاجی حاجی میکردن بخاطر چی چون ثروت مند بود...
      فکر نمیکنم بورس و سرمایه‌گذاری شغل باشه!
      منکر این موضوع نمیشم که خیلی از افراد بخاطر پول وارد رشته ای مثل پزشکی میشن ، اینا کلا راه رو اشتباه اومدن. ولی این موضوع به اون معنی نیست که شغل های کاذبی مثل بورس و دلالی و ... که شاید حتی بشه درآمد خیلی زیادی هم ازشون کسب کرد سطح ، ارزششون و نیازشون در جامعه حتی نزدیک شغلی مثل طبابت باشه.
      «شغل، مجموعه‌ای از وظایف (Duties)، فعالیت‌ها (Tasks) و مسئولیت‌ها (Responsibilities) و سایر المان‌هایی است می‌تواند یک فعالیت مولد را در محیط شکل دهد و می‌تواند به یک فرد مشخص، تخصیص داده شود.»
      کلیشه ای نمیخوام صحبت کنم ولی حتما قرار نیست درآمد میلیاردی داشته باشی تا آدم موفقی باشی. و اصلا مهم نیست که بقیه بهت بگن موفق هستی یا نه. مهم اینه که خود آدم احساس موفقیت بکنه. و این کاملا کافیه. حداقل برای من.
      راجب بورس هم طوری صحبت میکنید که انگار بورس ایران وال استریته! من افراد زیادی رو میشناسم که در بورس فعالیت میکنن و همشون برخلاف حرف شما اتفاق نظر دارن. و در آخر باید بگم عمیقاً بابت این تفکراتتون متاسفم. شاید تقصیر خودتون نیست و جامعه داره همه ما رو به این سمت سوق میده و ارزش هامون رو عوض میکنه ، نمیدونم. و خواهشا این رو هم در نظر بگیرید که اینجا انجمن کنکوره نه بورس. با احترام

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=amir.13;1655752]فکر نمیکنم بورس و سرمایه‌گذاری شغل باشه!
      منکر این موضوع نمیشم که خیلی از افراد بخاطر پول وارد رشته ای مثل پزشکی میشن ، اینا کلا راه رو اشتباه اومدن. ولی این موضوع به اون معنی نیست که شغل های کاذبی مثل بورس و دلالی و ... که شاید حتی بشه درآمد خیلی زیادی هم ازشون کسب کرد سطح ، ارزششون و نیازشون در جامعه حتی نزدیک شغلی مثل طبابت باشه.
      «شغل، مجموعه‌ای از وظایف (Duties)، فعالیت‌ها (Tasks) و مسئولیت‌ها (Responsibilities) و سایر المان‌هایی است می‌تواند یک فعالیت مولد را در محیط شکل دهد و می‌تواند به یک فرد مشخص، تخصیص داده شود.»
      کلیشه ای نمیخوام صحبت کنم ولی حتما قرار نیست درآمد میلیاردی داشته باشی تا آدم موفقی باشی. و اصلا مهم نیست که بقیه بهت بگن موفق هستی یا نه. مهم اینه که خود آدم احساس موفقیت بکنه. و این کاملا کافیه. حداقل برای من.
      راجب بورس هم طوری صحبت میکنید که انگار بورس ایران وال استریته! من افراد زیادی رو میشناسم که در بورس فعالیت میکنن و همشون برخلاف حرف شما اتفاق نظر دارن. و در آخر باید بگم عمیقاً بابت این تفکراتتون متاسفم. شاید تقصیر خودتون نیست و جامعه داره همه ما رو به این سمت سوق میده و ارزش هامون رو عوض میکنه ، نمیدونم. و خواهشا این رو هم در نظر بگیرید که اینجا انجمن کنکوره نه بورس. با احترام[/QUOTE
      بله این شغل نیست شغل یعنی دهنت سرویس بشه پول دربیاری اتفاقا حلال ترین پول تو بورسه نکنه شرافت شغلی ک مریض بدبخهت رو بخاطر هیچی ده بار میفرسه پیش دوستش ک ازمایشگاه داره یا دارخونه داره خوبه؟توروخدا چرت نباف بزار دستت برسه جیبت پشت 4تا ماشین بشینی میفهمی پول یعنی همه چیز..میدونی چیه امثال تو 4تا فیلم تو یوتوب میبینن شغل طیفی فلانه بهمانه یعنی وارن بافت ک سومین ثروت مند دنیاس بورس واسش شغل نشده بعدشم عزیزم یکم بخونی پیامامو میفهمی من در داوجونز فارکس و بورس تهران فعالم ...اره تو برو 20سال بخون شاید حالا ب درامد 1ساعت ی تریدر حرفه ایی رسیدی جون ب جونتون کنن خرکاری و جود ایرانیاس 80درصد مردم امریکا تو بورسن بعد تو و ی سری بقول استاد شجریان بی سواد هیچی ندون میگی بورس شغل نیست نه شغل نیست ک تو 23سالگی درامد 4تا پزشک داری همه پولارو اونا درمیارن
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 04 آبان 1399 در ساعت 17:19

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      دوست عزیزی که میگید بخاطر پول میخوای بری پزشکی،فکر نمیکنی راه های بهتری برای درآمد است نسبت به پزشکی ،تو میخوای 14 سال پشت هم درس بخونی تا پولدار شی؟
      و تو دوست عزیز که بخاطر پرستیژ به پزشکی می روید. من یک سوال دارم:آیا پرستیژ دکتری که از صبح تا شب تویه مطبه بیشتره،یا فرماندار،آیا اون کسی که شیفت شب وایمیسه موقعتش بهتره،یا اون هیت علمی که 3 روز در هفته کار می کنه و ماهی 18 الی 19تومان میگیره.
      توروخدا منطقی فکر کنید،من نمیگم پزشکی بده و بسیار رشته خوبیه همین که آدم های سرزمینت رو درمان می کنی کلی ارزش داره،ولی نه بخاطر موقعیت و پول بلکه باید با عشق و علاقه رفت توی این رشته!
      در کل امیدوارم هر کی به مراد دلش برسه
      پرستیژ کسی ک بیشترین پول داره از همه بیشتره طرف زن میگیره زنش ب برادر شوهرش ک ثروت داره بیشتر احترام میزاره بعد میگن پول همه چیز نیست
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

اصلن دردانشگاه های پزشکی بزنید به جهنم خوش آمدید.......همه ی پزشکا رو هم جمع کنید بفرستید دنبال بورس و غیره تا از جهنم وارد بهشت بشن

کاملن درسته....پول پول پول ..... همه چیزهم میاره...... از پرستیژ گرفته تا خم وراست شدن بقیه

مملکت فقط به یه عده نیاز داره که جیبشون رو تا خرخره پر کنن........عجیب نیست چرا وضعیت این کشور هرروز داره ازهرلحاظ عالی میشه !!!!
      خانوم شما ک الان دانشجو قراره بشی از خودت جز ی رتبه چی داری//؟ میخوای 10سال واسی ماهی 10 15بهت بدن منطقی جواب بده
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

دقیقا
      وقتی هدفت از زندگی فقط و فقط و فقط پول بشه
      و جهان بینیت صرفا راحتی بشه
      باید انتظار همین چیزا رو هم داشته باشی
      زیرو جان خودتو با این جماعت اذیت نکن فقط رد شو
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

11. Top | #161
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      فکر نمیکنم بورس و سرمایه‌گذاری شغل باشه!
      راجب بورس هم طوری صحبت میکنید که انگار بورس ایران وال استریته! من افراد زیادی رو میشناسم که در بورس فعالیت میکنن و همشون برخلاف حرف شما اتفاق نظر دارن. و در آخر باید بگم عمیقاً بابت این تفکراتتون متاسفم. شاید تقصیر خودتون نیست و جامعه داره همه ما رو به این سمت سوق میده و ارزش هامون رو عوض میکنه ، نمیدونم. و خواهشا این رو هم در نظر بگیرید که اینجا انجمن کنکوره نه بورس. با احترام
      بله این شغل نیست شغل یعنی دهنت سرویس بشه پول دربیاری اتفاقا حلال ترین پول تو بورسه نکنه شرافت شغلی ک مریض بدبخهت رو بخاطر هیچی ده بار میفرسه پیش دوستش ک ازمایشگاه داره یا دارخونه داره خوبه؟توروخدا چرت نباف بزار دستت برسه جیبت پشت 4تا ماشین بشینی میفهمی پول یعنی همه چیز..میدونی چیه امثال تو 4تا فیلم تو یوتوب میبینن شغل طیفی فلانه بهمانه یعنی وارن بافت ک سومین ثروت مند دنیاس بورس واسش شغل نشده بعدشم عزیزم یکم بخونی پیامامو میفهمی من در داوجونز فارکس و بورس تهران فعالم ...اره تو برو 20سال بخون شاید حالا ب درامد 1ساعت ی تریدر حرفه ایی رسیدی جون ب جونتون کنن خرکاری و جود ایرانیاس 80درصد مردم امریکا تو بورسن بعد تو بی سواد هیچی ندون میگی بورس شغل نیست نه شغل نیست ک تو 23سالگی درامد 4تا پزشک داری
      نه بورس شغل نیست اینکه 12شب تا 6صبج شیفت واسی دست بکونی تو دهن ملت خوبه یا با 4تا پرستار لاس بزنی خدا وکیلی دیگه ب من نگو تو از 97 عضو انجمنی فاز کنکوری من از 94..اره بورس شغل نیست شغل اینه 11سال واسه ی مدرک دکترای عمومی بجنگی اخرش ببینی با ماهی 100میلیونم نمیتونی خونه بخری

ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 04 آبان 1399 در ساعت 17:20

12. Top | #162
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      دقیقا
      وقتی هدفت از زندگی فقط و فقط و فقط پول بشه
      و جهان بینیت صرفا راحتی بشه
      باید انتظار همین چیزا رو هم داشته باشی
      زیرو جان خودتو با این جماعت اذیت نکن فقط رد شو
      خب من ی سوال دارم شما بیا تعهد بده پزشک شدی درامدت 90درصدشو باید بدی ب من چون هدفتون جهان بینی جهان شمولی هستش پول میخوای چیکار
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #163
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله این شغل نیست شغل یعنی دهنت سرویس بشه پول دربیاری اتفاقا حلال ترین پول تو بورسه نکنه شرافت شغلی ک مریض بدبخهت رو بخاطر هیچی ده بار میفرسه پیش دوستش ک ازمایشگاه داره یا دارخونه داره خوبه؟توروخدا چرت نباف بزار دستت برسه جیبت پشت 4تا ماشین بشینی میفهمی پول یعنی همه چیز..میدونی چیه امثال تو 4تا فیلم تو یوتوب میبینن شغل طیفی فلانه بهمانه یعنی وارن بافت ک سومین ثروت مند دنیاس بورس واسش شغل نشده بعدشم عزیزم یکم بخونی پیامامو میفهمی من در داوجونز فارکس و بورس تهران فعالم ...اره تو برو 20سال بخون شاید حالا ب درامد 1ساعت ی تریدر حرفه ایی رسیدی جون ب جونتون کنن خرکاری و جود ایرانیاس 80درصد مردم امریکا تو بورسن بعد تو بی سواد هیچی ندون میگی بورس شغل نیست نه شغل نیست ک تو 23سالگی درامد 4تا پزشک داری
      نه بورس شغل نیست اینکه 12شب تا 6صبج شیفت واسی دست بکونی تو دهن ملت خوبه یا با 4تا پرستار لاس بزنی خدا وکیلی دیگه ب من نگو تو از 97 عضو انجمنی فاز کنکوری من از 94..اره بورس شغل نیست شغل اینه 11سال واسه ی مدرک دکترای عمومی بجنگی اخرش ببینی با ماهی 100میلیونم نمیتونی خونه بخری

میدونی رفیق شما از نظر من یه آدمی هستی با یسری افکار به شدت سمی و بحث کردن باهات به جایی نمیرسه. همشم تقصیر خودت نیست. تقصیر جامعه بیمارمونه.
      فقط به عنوان بزرگتر ۲-۳ تا توصیه بهت میکنم
      یک ، قبل از قضاوت کردن یکمی راجب طرفت بدون
      دو ، توی همه اقشار جامعه آدم خوب و بد هست. چه دکتر چه رفتگر. پس همه رو به نفع خودت به یه‌ چشم نبین
      سه ، وقتی خدای نکرده خودت یا خانوادت بیماری‌ پیدا کردین که مخصوصاً نیاز به معاینه دهان داشت ، به جای رفتن پیش این دکترای بیشرف ، تشریف ببرید بورس تهران
      و من الله توفیق! به سلامت

14. Top | #164
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خانوم شما ک الان دانشجو قراره بشی از خودت جز ی رتبه چی داری//؟ میخوای 10سال واسی ماهی 10 15بهت بدن منطقی جواب بده
      من خانم نیستم

خیلی چیزای ارزشمندی توی دوران کنکور بدست آوردم که کم ارزش ترینش همون رتبه ای هست که میبینی

بله...برای من همون درامد کافیه

اینجور بحث ها ادامه دادنش بی فایده هست........هرکسی دیدگاه خودش رو داره و محترم هم هست ولی نباید نظر رو به بقیه تحمیل کنیم

15. Top | #165
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب من ی سوال دارم شما بیا تعهد بده پزشک شدی درامدت 90درصدشو باید بدی ب من چون هدفتون جهان بینی جهان شمولی هستش پول میخوای چیکار
      ببخشید شما یه تاپیکی داشتین فکر کنم اسمش حرف دلم بعد سه سال بود تاپیک قشنگی بود چند وقت پیش هم آپ شد میشه کاملش کنین؟

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن