خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کمک فوری برای انتخاب رشته (همه راهنمایی کنید)

سلام دوستان
      من یکی از دوستام رتبش شده 2000 منطقه 2 و میخواد انتخاب رشته کنه و میخواست تو اولویت هاش دانشگاه شهید رجایی هم بزنه ، توی انتخاب رشته دانشگاه رجایی رو گذاشت بعد از مواد علم و صنعت و مهندسی دریا شریف و امیرکبیر و گفتش که اگه این رشته ها رو قبول شه دیگه رجایی نره ، اما با یکی از دانشجوهای رجایی صحبت کرده بود گفته بودن که باید اولویت اول رجایی رو بزنی وگرنه احتمال قبولیت خیلی پایین میاد . سوالام اینه
      1- اول اینکه اگه اولویت اول رجایی بزنه و مصاحبه رجایی رو قبول شه باید حتما بره رجایی یا میتونه رشته های اولویت بعدی رو هم بره ؟
      2- الان اگه دریا شریف و امیرکبیر رو بذاره قبل رجایی و این دوتا رشته رو نیاره ، شانس رجایی پایین میاد ؟
      خلاصه یه راهنمایی کاملی کنید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یکی از دوستام رتبش شده 2000 منطقه 2 و میخواد انتخاب رشته کنه و میخواست تو اولویت هاش دانشگاه شهید رجایی هم بزنه ، توی انتخاب رشته دانشگاه رجایی رو گذاشت بعد از مواد علم و صنعت و مهندسی دریا شریف و امیرکبیر و گفتش که اگه این رشته ها رو قبول شه دیگه رجایی نره ، اما با یکی از دانشجوهای رجایی صحبت کرده بود گفته بودن که باید اولویت اول رجایی رو بزنی وگرنه احتمال قبولیت خیلی پایین میاد . سوالام اینه
      1- اول اینکه اگه اولویت اول رجایی بزنه و مصاحبه رجایی رو قبول شه باید حتما بره رجایی یا میتونه رشته های اولویت بعدی رو هم بره ؟
      2- الان اگه دریا شریف و امیرکبیر رو بذاره قبل رجایی و این دوتا رشته رو نیاره ، شانس رجایی پایین میاد ؟
      خلاصه یه راهنمایی کاملی کنید

تا جایی که میدونم واسه سوال اول اگه مصاحبه رجایی رو قبول بشه ورتبه اش هم به رجایی بخوره خوب قبول میشه دیگه سازمان سنجش یکی یکی دونه دونه رشته ارو نگاه میکنه میتونی بری یانه دشمن که نیست!اگه ر جایی به فرض مصاحبه اوکی بود ولی رتبه اش نخورد میره سراغ رشته بعدی حالا هرچی میخواد باشه
      2- فک نکنم ربطی داشته باشه مثلا طرف استدلالش چی بود اینو میگفت؟ چرا شانس بیاد پایین؟اینو ازش بپرس و گرنه فک نکنم ربطی داشته باشع

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیگه کسی چیزی نمیدونه؟ @Shah1n

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مهلت انتخاب رشته تا فرداست خواهشمندم هرچی میدونید بگید.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      دیگه کسی چیزی نمیدونه؟ @Shah1n
      جواب سوال اولت اينه كه خير نميتونه اولويت هاي بعديشو بره مجبوره همون رجايي بره

همون جوري كه خودش زده بزنه به هرحال به ترتيب بررسي ميشه و شانس قبولي رجاييش هم آنچنان بالا نيست در حالت كلي
      اينكه شانس قبوليش پايين مياد درسته ولي آنچنان نيست

ما داشتيم كسايي كه قبل رجايي شريف و اميركبير زدن ولي بازم قبول شدن
      ولي ايشون چون همين الانشم شانسش كمه ممكنه شانسش با پايينتر زدن كمتر بشه همين
      LEFT
      4/19/2021

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه یک کد رشته رو انتخاب چندم بزنیم توی شانس قبولی تاثیر داره؟!! من الان انتخابهایی که شانس قبولی دارم رو گذاشتم انتخاب 130 به بعد..این تاثیر داره که مثلا قبول نشم چون آخر زدم؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      اینکه یک کد رشته رو انتخاب چندم بزنیم توی شانس قبولی تاثیر داره؟!! من الان انتخابهایی که شانس قبولی دارم رو گذاشتم انتخاب 130 به بعد..این تاثیر داره که مثلا قبول نشم چون آخر زدم؟
      خير تاثيري نداره مگر اينكه رشته هاي نيمه متمركز (داراي مصاحبه) باشه
      در اون صورت هم روي نمره مصاحبه تاثير ميزاره اما آنچنان زياد نيست در مقابل باقي موراد اما خب اگه دونفر شرايطشون يكسان باشه براي رشته هاي داراي مصاحبه اوني قبول ميشه كه اولويت بالاتر زده باشه
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)