خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

Question چرا موندین پشت کنکور؟

سلام بچه ها. امیدوارم حالتون خوب باشه

خب عدم موفقیت به دلایل زیادی بستگی داره و یکی از دلایل موفقیت، شناخت دلایل عدم موفقیت و دوری از اوناست!

از تمام بچه های پشت کنکوری و کسایی که تجربه پشت کنکور موندن رو دارن، میخوام که تجربیاتشونو در اختیار مایی که تازه میخوایم کنکور بدیم بذارن! از دلایل عمومی و معمولی که میتونستن سال اول باعث قبولیتون بشن، تا شرایط و موقعیت های خاص!

اگه بر میگشتین، چه منابعی رو دوباره سمتشون نمیرفتین؟

نقش کدوم کار توی موفقیتتون توی سالهای بعد رو پررنگ تر میبینین؟

پیشاپیش از همتون ممنونم و اینم بدونین که تجربیات شما، خیلی خیلی برای ما مهم و کاربردیه
      ویرایش توسط NormaL : 06 مهر 1399 در ساعت 10:51

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​فقط میتونم بگم قدر الانتو بدون . تا روز اخر اصلا به پشت کنکور موندن فکر نکن . قدر مدرسه رفتن و با معلما بودن و بدون . الان انگیزه شما سال اولیا چند برابره یه پشت کنکوره . شور و شوق شما در برابر یه پشت کنکوری وصف ناشدنیه . شما بیشتر قدر زمان و میدونین . حتی از امتحانای مدرسه هم برا خودتون فرصت بسازین . خلاصه قدر امسالتونو بدونین کنکور اولیا .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      همه ی تلاش ت رو بکن همون سال اول قبول شی
      مگه نه فقط تحقیر میشی فقططط
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظرم مشکلی ن دارن
      البته غیر از خودم چون پارسال میخواستم مهندسی بخونم نیووردم موندم مسال ولی نظرم کلا برگشت گفتم میخونم برای فرهنگیان که اونم مجاز نشدم.البته رتبه ام بهتر شد.پشت کنکور بودن بیخوده حتی اگر پارسال برخلاف علاقه ام میرفتم علوم پایه بهترم بود
      ویرایش توسط sibzamini : 05 مهر 1399 در ساعت 21:27

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گوشی!گوشی!گوشی!
      به نظرم بندازیش دور بهتر باشه
      الان شاید بگی تو که خودت موندی پشت چرا ننداختی باید بگم که عرضم به خدمتتون دارم دنبال مشاور و روش های درست مطالعه و خلاصه رفع ایراداتم میگردم ایشالا اینا که رفع شدن منم میندازم دور برا خودمو
      از همین الان بشین اشکالاتتو در بیار
      تست میزنی تستای سختو پشت گوش ننداز بشین همون موقع روشون کار کن و یادشون بگیر
      برنامه اصولی داشته باش
      پیوستگیت رو حفظ کن
      مرور زیاد یادت نره
      هرچی آدم انرژی منفی و هرچی دوست بیخود داری بریز دور
      شاید فکر کنی اینا کلیشه ان اما تجربه من و هزاران پشت کنکوری دیگه همیناست
      روحیه ات رو حفظ کن به شدت
      فکر نکن زمان کم داری(بزرگترین اشتباهی که پارسال و بخاطرش تا روز خود کنکور داشتم درجا میزدم همین بود) اما فکرم نکن زمانت زیاده و میتونی برا خودت ول بچرخی!
      نه جانم از این خبرا نیست
      اما اونقدری وقت هست که بشه یه رشته تاپ تو یه دانشگاه تیپ ۱ قبول شد
      هر کی میگه نمیشه الکی گفته...میشه خوبشم میشه فقط تلاش میخواد
      تلاش+روش اصولی مطالعه+حفظ انگیزه+دوری از حواشی+توکل به خدا+انرژی مثبت=موفقیت حتمی توی کنکور
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      استراحتتتت محض
      از سال اول کنکورم تصمیم داشتم پشت بمونم چون مدرسه معمولی میخوندم با معلمای آشغال ( توهین نمیکنم معلمی که حتی یه دونه از سوالای کنکور خودش نمیتونه حل کنه اینطوری توصیف میشه) قلمچی میرفتم ولی انقدر درسارو تو مدرسه کند تدریس میکردن که به هیچ کدوم از آزمونا نمی رسیدم و نخونده هام انباشته شد . خستگی کلاسایی که میرفتم تا عقب موندگی های توی مدرسه رو جبران کنم طاقت فرسا بود وقتی به مرز جنون رسیدم یهو خنثی شدم به خودم گفتم بمونه سال بعد من که کل سالم به عقب موندگی گذشت قرار نیست خودم مریض کنم و اینطوری شد که پشت موندم . شاید اگه اراده داشتم از فرصت زیاد پشت موندن خوب استفاده کنم سال دوم میرفتم ولی خب منی که بیش از اندازه سال اول توی آشفتگی و اضطراب بودم بهم سال دوم خوش گذشت چون کلی استراحت کردم و روانم آروم شد(پشیمونم نیستم)
      امسالم رتبه ام خوب شد ولی نه اونی که میخواستم پس خواستم نظام جدیدم امتحان کنم . اگه مدرسه خوبی میخونین قدرش بدونین و هرگز به پشت موندن فکر نکنین چون دیوونگی محضه . به امید موفقیت همه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بابت سال اولش خیلی پشیمونم وگرنه الان بقول این بنده خداهه با عششششششششق میموندم پشت کنکور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تغییر رشته داده بودم زیستم ضعیف بود ( خیلی ضعیف )
      ی برادر نوزاد داشتم که‌ معمولا کاراشو میکردم از شیر خشک و پوشک بگیر تا ....
      مامانم خیلی حالش اوکی نبود بعد زایمان یکم بهم ریخته بود دارو مصرف میکرد و زیاد میخوابید به طبع کارای خونه هم بود که انجام میدادم
      ساعت مطالعم از ۷-۸ ساعت تجاوز نمیکرد وقت نمیشد بیشتر بخونم همینم پیوسته میخوندم معمولا
      کتابم نمیشد زیاد بخرم پدرم اون سال تازه بیکار شده بود و مخارجمون زیاد بود
      بعد من دیگه مدرسه نرفتم همش خونه بودم وقت نمیشد برم مدرسه فیزیک و ریاضی سال اخر رو خودم میخوندم یکم اذیت شدم
      خلاصه کنکور دادمو رتبم خوب نشد مجبور شدم بمونم برای سال بعد

سال بعد مامانم حالش بهتر بود و داداشمم بزرگتر شده بود ی سری از دوستام انتخاب رشته کردن کتاباشونو بهم دادن که بخونم کتابای بهتر و بیشتری داشتم و بهتر میخوندم از بهمن به بعدم قلمچی دادم دیدم نتایج خوبی میگیرم به خودم امیدوار شدم و تا خود کنکور میخوندم تا روز قبل کنکور میخوندم یادمه وقتی از سر جلسه اومدم بیرون احساس رضایت داشتم چون میدونستم‌ دیگه تلاشمو کردم به رتبه و نتیجه فکر نمیکردم

از حواشی دور باشین از موبایل کم استفاده کنین فیلم و سریال زیاد نگا نکنین
      دوست های مختلف داشته باشین ولی حساب شده بیرون برین
      روحیتونو نبازین
      منابع خوب انتخاب کنین و روش های مطالعتونو درست کنین خوب بخونین
      مطمئنا نتیجه دلخواه رو میگیرین
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      وقتتون زیاد نیست.وقتتون زیاد نیست.وقتتون زیاد نیست.تو میتونی.تومیتونی.تومیتونی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استرس_ تست کم زدن

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      1.وارد روابط عاطفی نشید و سعی کنید هیچگونه ارتباطی با جنس مخالف نداشته باشید
      2.تا روز کنکور به فکر پشت کنکور موندن اصلا ابدا نیوفتید
      3.بهترین سال برای قبول شدن سال اوله به خصوص برای شما که کلاساتون مجازیه و وقت آزاد زیاد دارید
      4.از حواشی کنکور دوووور شید اصلا توجه نکنید.
      5.انگیزه و شور اشتیاقی که تو سال اول هس تو هیچ سال دیگه ای نیس
      6.همراه با آزمون پیش برید اگه پایه رو قبلا کار کردبد برید قلم چی و اگه کار نکردید با گزینه دو پیش برید
      7.طریقه آزمون دادن رو یاد بگیرید و این فقط از طریق آزمون دادن میتونید یاد بگیرید
      فعلا چیزدیگه ای یادم نمیاد اگه یادم اومد میگم
      ولی تک تک این مواردی که گفتم مهمن اگه بهشون عمل کنی صد در صد قبولی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه غم انگیزه برام که تو این تاپیک حرف برا گفتن دارم:
      1میشه تا وقتی نتیجه کنکورت نیومده برا خودت نبری و ندوزی؟؟؟؟ نگی من کجا فلان رتبه کجا؟؟؟ پس ببین اولی روی خودت و روحیه ات کار کن اگر روحیه ضعیفی داری که با کوچک ترین تلنگری از هم میپاشه یا خودتو تغییر بده( میدونم سخته ادمیزاد مخالف تغییره چون انرژی بره)یا اگه نمیتونی بیخیال مسیر کنکور شو.اگر به سطحی از توان روحی که منظورمه رسیده باشی از تراز دو تا ازمون پشت سر هم، چند تا تست غلط،حرفای منفی بقیه و اما و اگر هایی که به ذهنت میان نمیترسی بلکه اونا رو علامت هشداری میبینی که خودتو بیشتر محک بزنی
      2تو سال کنکورت دوست و رفیق رو ول کن خیلی ناراحتم میکنه ولی حقیقت داره.برای دوستات هرچقدم باهم صمیمی باشین رتبه کنکورش بیشتر از تو و دلت ارزش داره(منطقی هم هس)پس قبل اینکه ازشون دلخور بشی پیش دستی کن و بذارشون کنار خیلی شیک و مجلسی(مطمئنم 90درصد میگن نه دوست من اینطور نیس...اصراری ندارم)
      3یه منبع که خریدی وسواس نگیر و تا دو دور نزدیش نرو سراغ چیز دیگه البته که تست های غلط رو بیشتر از دوبار هم باید کار کنی
      4اگه مبحث خاصی هس ک ازش میترسی همین اول کاری قورباغه ات رو قورت بده و شروعش کن و الا اخرش میگی حذفش کنم خلاص شم
      5اگه ازمون میدی لطفا لطفا لطفا تحلیلشو جدی بگیر
      یه بنده خدایی میگف شنبه بعد ازمون رو کلا اختصاص بده به تحلیل و علت یابی تست های غلط خودتو گول نزن دیگه تا از اون مبحث بازم تست نزنی که همون اش و همون کاسه اس
      6خواهشا جوگیر نشین اهسته و پیوسته بخونین(خودم سال اول 15 ساعت خوندم دوماه بعدش رو خوابیدم )
      7مدرسه ای که توشی درسته تو موفقیتت تاثیر داره ولی همه چی نیست خودتم اینو میدونی...اگه سمپادی هستی به خودت غره مشو! اگه مدرسه دولتی هستی هم ناله و شکایت نکن کلی کتاب خوب هس تو بازار که خوندن دقیق همینا برات کافیه
      8هیچوقت فک نکن سال دیگه ای برای موفقیت وجود داره جوری درس بخون انگار امسال آخرین کنکورته...گاهی اوقات باید خودتو سرزنش کنی باید بذاری وجدانت تورو به خودت بیاره نه که صداشو درجا قطع کنی
      9حاشیه ینی یه سم خاموش...جوری اروم از جو کنکور میکشدت بیرون که سر جلسه میفهمی چه بلایی سرت اومده
      10تفریح یادت نره خودتو خفه نکن با درس چون این راهش نیس بخدا حتی یه چیزی مثل گوشی هم زیاد کار بکنه داغ میکنه باید بهش استراحت بدی انسان ک جای خود دارد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      متاسفانه سال کنکورم عاشق شدم، شاید باورتون نشه عاشق یکی از معلمام! و بازم شاید باورتون نشه که ایشون خانم بودند
      من اونسال دچار حاشیه ی زیادی شدم. بعد مدتی معلمم با رفتارهاش من و انداخت به جون یه دختره که رقیب عشقیم بود
      و با توجه به اون حرص من و در میاورد و با توجه به من حرص اونو.

الان که فکر میکنم برام خیییییییییببلی مسخرس.واقعا برای احساسات غیر عادی خودم تاسف میخورم....
      اما من از شما می پرسم، من بچه بودم ، من نفهم بودم اما یه خانم ۵۰ ساله یعنی اینقدر شعور نداشت که سال کنکور من خیلی مهمه و اینقدر اذیتم نکنخ؟؟؟؟!!!

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      متاسفانه سال کنکورم عاشق شدم، شاید باورتون نشه عاشق یکی از معلمام! و بازم شاید باورتون نشه که ایشون خانم بودند
      من اونسال دچار حاشیه ی زیادی شدم. بعد مدتی معلمم با رفتارهاش من و انداخت به جون یه دختره که رقیب عشقیم بود
      و با توجه به اون حرص من و در میاورد و با توجه به من حرص اونو.

الان که فکر میکنم برام خیییییییییببلی مسخرس.واقعا برای احساسات غیر عادی خودم تاسف میخورم....
      اما من از شما می پرسم، من بچه بودم ، من نفهم بودم اما یه خانم ۵۰ ساله یعنی اینقدر شعور نداشت که سال کنکور من خیلی مهمه و اینقدر اذیتم نکنخ؟؟؟؟!!!
      عزیزم چرا توقع داری همه شعور داشته باشن؟؟؟!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      عزیزم چرا توقع داری همه شعور داشته باشن؟؟؟!!
      بگذریم عزیییزم. اما در مدارس عادی که درس نقش کمرنگ تری داره ، خیییلی فضا افتضاح شده. یه چیزایی میببنی و میشنوی استغفرالله . جاش نیست بگم. فقط اونی که سمپاد و غیر انتفاعیای برتر میره تو جو درس قرار میگیره.
      خاک تو سرااا یه مشاور درست حسابی هم تو مدارس وجود نداره. بعد این همه روانشناس بیکار و خونه نشین وجود داره. نمیدونم چرا از به ناظم بازنشسته میان به عنوان مشاور استفاده میکنند

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن