خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 67
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مهم مهم : رتبه های 4500تا 7000

سلام دوستان رتبه من به رغم همه زحمت هایی که کشیذم تو این بازه افتاده و اون چیزی که میخواستم نشد الان نمیدونم چکار کنم
      مشاورم بشدت تلاش میکنه بمونم چون باتوجه به پیشرفت چند هزارتایی با رتبه پارسالم میگه حیفه میتونی زیر هزارش کنی !خانوادم میگن خودت میدونی ولی بزن برو از دانشجو تغذیه پرستاری مهندسی هوشبری و هرکس بوده پرسیدم همه میگن برو بعداز پایان لیسانس دوباره بیا کنکور بده الان بخوام تغذیه و کاردرمانی و شنوایی و گفتار درمانی بزنم چون شهر خودم نداره دوباره تو این کرونا حیرون میشم و مستلزم هزینه هنگفته
      ازطرفی من الان میدونم کجاهارو اشتباه کردم و کارای غلطم چی بودن جو خونمون هم امسال کنکوریه بدلیل داداش کوچیکم باخودم میگم تا من درسا یادمه و تنورم که گرمه فضا هم دارم بچسبونم نون رو ولی چون نظام قدیمم بخوام دوباره جدید بدم میترسم دوسال وقت بخوام یا بتونم به اون حد خوب برسم خودم بشدت میترسم (لقب سردار ازمون و پیشکسوت گرفنمم )ولی نمیتونم دل بکنم
      شما بودین چکار میکردین؟؟؟ میشه راهنماییم کنین
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      سلام دوستان رتبه من به رغم همه زحمت هایی که کشیذم تو این بازه افتاده و اون چیزی که میخواستم نشد الان نمیدونم چکار کنم
      مشاورم بشدت تلاش میکنه بمونم چون باتوجه به پیشرفت چند هزارتایی با رتبه پارسالم میگه حیفه میتونی زیر هزارش کنی !خانوادم میگن خودت میدونی ولی بزن برو از دانشجو تغذیه پرستاری مهندسی هوشبری و هرکس بوده پرسیدم همه میگن برو بعداز پایان لیسانس دوباره بیا کنکور بده الان بخوام تغذیه و کاردرمانی و شنوایی و گفتار درمانی بزنم چون شهر خودم نداره دوباره تو این کرونا حیرون میشم و مستلزم هزینه هنگفته
      ازطرفی من الان میدونم کجاهارو اشتباه کردم و کارای غلطم چی بودن جو خونمون هم امسال کنکوریه بدلیل داداش کوچیکم باخودم میگم تا من درسا یادمه و تنورم که گرمه فضا هم دارم بچسبونم نون رو ولی چون نظام قدیمم بخوام دوباره جدید بدم میترسم دوسال وقت بخوام یا بتونم به اون حد خوب برسم خودم بشدت میترسم (لقب سردار ازمون و پیشکسوت گرفنمم )ولی نمیتونم دل بکنم
      شما بودین چکار میکردین؟؟؟ میشه راهنماییم کنین
      ممنون
      خب اول بشین با خودت دو دو تا چهارتا کن ببین علاقت به چیه چرا میخوای بری چرا میخوای بمونی برای چه معیاری چه هدفی دوس داری 4 سالو تلف کنی؟
      من یروز نشستم ذهنمو برا یمدت خالی کردم به هیچی فکر نکردم و فقط به ندای قلبم گوش کردم
      گفتم قلبم تو حرف بزن
      قلبم گفت ببین امیرحسین تو در واقع به سه بخش اصلیش تشخیص بیماری دارو دادن و درمان علاقه داری و خیلی رشته ها برات اینو تامین نمیکنن
      مثلا پرستاریو در نطر بگیر به فرایند بعد از درمان میپردازه یعنی مراقبت و تکمیل درمان و دخالتی تو تشخیص نداره
      ولی علاقم به تشخیص از کجا اومده بود؟
      من عاشق شرلوک هلمز و هرکول پوارو ام و کل کتابا و فیلماشونو حفظم
      تشخیص برا من حکم کشف کردنو داره یه حس درونی خوشحال کننده که از چیزایی که نمیبینی یهو یه تشخیصی پیدا میکنی که کسی نمیتونه حس خوبیه
      من معیارام در وهله اول این حس تشخیص بود
      معیار دومم بخش تحقیق بود که کارای زیادی کردم المپیاد رفتم تو نوشتن مقاله کمک کردم کادر اجرایی دانشگاه بودم و ...
      معیار سومم استقلال بود
      معیار چهارم پوله و رفاه نسبی
      معیار پنجم وقت ازاد که این رشته برام داره چون 24/48 عه کارم و بیست روز ماهو بیکارم
      معیار ششم امداد و کمک تو وقت اضافه ام میدونی من میخوام اگه وقتی داشتم این وقتمو در اختیار کسایی بذارم که حس خوب ناشی از کمکو بگیرم
      و قلبم گفت همه اینا رو گفتم فقط فوریت اینا رو داره

تو هم بشین با قلبت خلوت کن تا رشتتو پیدا کنی
      رشتتو قلبت تعیین میکنه نه آدما

معیاراتو بنویس تا بهت بگم چیکار کنی
      در ضمن با توجه به تلاشایی که ازت دیدم میتونی سال بعد به پزشکی مشهدم فکر کنی اگه با روش درستش بخونی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

خب اول بشین با خودت دو دو تا چهارتا کن ببین علاقت به چیه چرا میخوای بری چرا میخوای بمونی برای چه معیاری چه هدفی دوس داری 4 سالو تلف کنی؟
      من یروز نشستم ذهنمو برا یمدت خالی کردم به هیچی فکر نکردم و فقط به ندای قلبم گوش کردم
      گفتم قلبم تو حرف بزن
      قلبم گفت ببین امیرحسین تو در واقع به سه بخش اصلیش تشخیص بیماری دارو دادن و درمان علاقه داری و خیلی رشته ها برات اینو تامین نمیکنن
      مثلا پرستاریو در نطر بگیر به فرایند بعد از درمان میپردازه یعنی مراقبت و تکمیل درمان و دخالتی تو تشخیص نداره
      تشخیص برا من حکم کشف کردنو داره یه حس درونی خوشحال کننده که از چیزایی که نمیبینی یهو یه تشخیصی پیدا میکنی که کسی نمیتونه حس خوبیه
      معیار دومم بخش تحقیق بود که کارای زیادی کردم المپیاد رفتم تو نوشتن مقاله کمک کردم کادر اجرایی دانشگاه بودم و ...
      معیار سومم استقلال بود
      معیار پنجم وقت ازاد که این رشته برام داره چون 24/48 عه کارم و بیست روز ماهو بیکارم
      معیار ششم امداد و کمک تو وقت اضافه ام میدونی من میخوام اگه وقتی داشتم این وقتمو در اختیار کسایی بذارم که حس خوب ناشی از کمکو بگیرم

در ضمن با توجه به تلاشایی که ازت دیدم میتونی سال بعد به پزشکی مشهدم فکر کنی اگه با روش درستش بخونی
      من اگه برمم یه رشته دیگه قطعا هرروز اون 4 سالو به این فکر میکنم که دوباره بخونم از طرفی میترسمم تو این 4 سال کلا مسیر زندگیم عوض شه بیفتم تو راه های خلاف
      ازاونطرف میگم نکنه دارم احساسی نصمیم میگیرم

داشتم با خودم فکر میکنم ازت راهنمایی بگیرم بالاخره روش درس خون منو دیدی و اشنایی باهام داری الان که خودت اومدی دیگه پس میگیرم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید من خیلی وقت نیس که عضو شدم یه سوالی داشتم.
      اینجا خیلیا هستن که از دس خوندن یه نفر دیگه با خبرن
      میشه به من بگید چجوری؟؟یعنی ساعت مطالعه همدیگرو میدونن یا...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      یه ماه اخر در کنار مشاور خودم ایشونم لطف کردن مشاوره بهم دادن
      البته درمورد بقیه تاپیک گزارش کارم داریم که میتونی بین بقیه تاپیکا ببینیش
      یه عده هم رقیب درسی دارن
      نظرتم بگو بعدش برو

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب یه عده شون که در قالب مشاور و شاگردن
      مثل همین من و مورد بالا که نمیشه گفت مشاوره ولی یمدت تو برنامه ریزی هاشون کمکشون کردم و سر همون اطلاع دارم ازشون
      یه سری ها هم بخاطر تاپیک ساعات مطالعاتی که هست از هم باخبرن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      من اگه برمم یه رشته دیگه قطعا هرروز اون 4 سالو به این فکر میکنم که دوباره بخونم از طرفی میترسمم تو این 4 سال کلا مسیر زندگیم عوض شه بیفتم تو راه های خلاف
      ازاونطرف میگم نکنه دارم احساسی نصمیم میگیرم

داشتم با خودم فکر میکنم ازت راهنمایی بگیرم بالاخره روش درس خون منو دیدی و اشنایی باهام داری الان که خودت اومدی دیگه پس میگیرم
      حتما خوشحال میشم بازم حرف بزنیم هرموقع پیام بدی قدمت رو چشم

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان میشه کمک کنین نظراتتونو بدین و مشاوره بدید
      سر دوراهی سختی قرار گرفتم به تک تکتون نیاز دارم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میتونی هزینه پرستاری مازاد بپردازی؟
      اگه میتونی برو مازاد یا پردیس تا بتونی در کنارش برای کنکور سال بعد هم بخونی
      و اگه نمیتونی بپردازی بمون پشت کنکور اگه واقعا جو خونتون کنکوریه و الکی رویا پردازی نکردی
      من سال ۹۸میتونسم برم پیراپزشکی ولی انتخاب رشته نکردم گفتم یه سال دیگه میخونم
      امسال رتبم واقعا خیلی بد شد خانوادم بهم گفتن پارسال باید میرفتی و حرف مارو گوش نکردی..ولی من مطمئن مطمئنم که اگه پارسال میرفتم دانشگاه همیشه تو حسرت این میموندم و خودمو سرزنش میکردم که چرا یه سال دیگه شانسمو امتحان نکردم.
      امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      1- منم امسال پرستاری مازاد دانشگاه تهران میزنم، کنارش برای کنکور میخونم.
      ۲- تو هم میتونی یکی از رشته های مازاد،پردیس،شبانه رو بزنی و چون دانشگاه مجازیه و وقت کمی ازت میگیره و توامتحانای ترم میشه تقلب کرد، کنارش برای کنکور بخونی، این شکلی استرست سرجلسه کنکور بعدی کمتره. چون میدونی دانشجویی. نهایت سال بعد رتبت عالی شد از رشته ی امسالت انصراف میدی.
      ۳- فعلا در تهیه ی منابع جدید عجله نکن، شروع به مطالعه مباحث مشترک بکن.احتمال داره که سال بعد قدیم باشه، اگر هم نبود چون مشترک خوندی ضرر نکردی.
      ۴- من از فردا استارت کنکور ۱۴۰۰ میزنم، پایه ای بسم الله.

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میتونی هزینه پرستاری مازاد بپردازی؟
      اگه میتونی برو مازاد یا پردیس تا بتونی در کنارش برای کنکور سال بعد هم بخونی
      و اگه نمیتونی بپردازی بمون پشت کنکور اگه واقعا جو خونتون کنکوریه و الکی رویا پردازی نکردی
      من سال ۹۸میتونسم برم پیراپزشکی ولی انتخاب رشته نکردم گفتم یه سال دیگه میخونم
      امسال رتبم واقعا خیلی بد شد خانوادم بهم گفتن پارسال باید میرفتی و حرف مارو گوش نکردی..ولی من مطمئن مطمئنم که اگه پارسال میرفتم دانشگاه همیشه تو حسرت این میموندم و خودمو سرزنش میکردم که چرا یه سال دیگه شانسمو امتحان نکردم.
      امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
      بحث هزینشم که بزاریم کنار من ملی قبول میشم و لی اصلا علاقه ندارم پردیس و ازاد فیزیو میارم ولی این گزینه هارو پیش پام ندارم
      یا برم دولتی ادامه بدم تا تهش و حتی نصفه راه انصراف بدم و هیچی به هیچی یا بازم بمونم پشت کنکور و این دفعه بترکونم
      بابت راهنماییت سپاس

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      1- منم امسال پرستاری مازاد دانشگاه تهران میزنم، کنارش برای کنکور میخونم.
      ۲- تو هم میتونی یکی از رشته های مازاد،پردیس،شبانه رو بزنی و چون دانشگاه مجازیه و وقت کمی ازت میگیره و توامتحانای ترم میشه تقلب کرد، کنارش برای کنکور بخونی، این شکلی استرست سرجلسه کنکور بعدی کمتره. چون میدونی دانشجویی. نهایت سال بعد رتبت عالی شد از رشته ی امسالت انصراف میدی.
      ۳- فعلا در تهیه ی منابع جدید عجله نکن، شروع به مطالعه مباحث مشترک بکن.احتمال داره که سال بعد قدیم باشه، اگر هم نبود چون مشترک خوندی ضرر نکردی.
      ۴- من از فردا استارت کنکور ۱۴۰۰ میزنم، پایه ای بسم الله.
      من گزینهه شبانه و پردیس و ازاد ندارم یعنی اصلا نمیزان وقتی تغذیه و گفتار میارم چرا برم پرستاری

نظام قدیمم امسال قطعا نیست و نظام جدید بنظرت میتونیم از پسش بربیاییم؟؟؟اخه من میدونم تلاشم بیشتر خواهد شد ولی نمی دونم قراره کنکور چطور باشه و جامعه به کجا بره
      پشت کنکور بودن برای بار چندم سخت نیست ؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

گفتم قلبم تو حرف بزن
      معیار سومم استقلال بود

وای دمت گرم امیرجان خیلی چیزایی ک مشاور قرتیا نمیگن گفتی آقای مهندس @Paxton هم بهش اشاره کردن تست شخصیت شناسی بگیریم ازخودمون بعدش ببینیم علاقمون چیه
      الکی احساسی تصمیم نگیریم

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم دیدم کسی که میگف میرم دانشگاه همزمان برای کنکور می خونم کاشان تغذیه قبول شد بعد میدونی چی شد ؟ از رشتش خوشش اومد و بیخیال کنکور شد

من این کارو که بری دانشگاه پرستاری و .... بخونی و همزمان بخونی برای کنکور تست بزنی رو اصلا پیشنهاد نمیدم نکن این کارو
      یا بشین ببین با توجه به رتبت چه رشته ای میخوای و انتخاب رشته کن یک کارشناسی خوب دانشگاه سراسری انتخاب کن شاید خواستی اپلای کنی بعدا
      یا بمون ‌پشت کنکور و تلاشتو بکن (در این حالت خیالتم راحته تلاشتو کردی دیگه یا میشه یا نمیشه)
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      وای دمت گرم امیرجان خیلی چیزایی ک مشاور قرتیا نمیگن گفتی آقای مهندس @Paxton هم بهش اشاره کردن تست شخصیت شناسی بگیریم ازخودمون بعدش ببینیم علاقمون چیه
      الکی احساسی تصمیم نگیریم
      خواهش میکنم
      واقعیته چون قشنگ لمس کردم اگه علاقه نداشته باشی و وارد یه رشته بشی خیلی عذاب میکشی
      نمومنش چندتا مقاله معتبر که درصد افسردگی دانشجویان علوم پزشکی رو بررسی کرده که نمیخوام بگم همه از زندگی بیفتن
      و منونم از مهندس عزیز که این نکته رو گفتن نکته ای که بقول تو خیلیا نمیگن و دردشون فقط کندن پوله تا یه لیست الکی 150 تایی رو پر کنن و اینده دانش اموزم هیچی الله اعلم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)