خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بچه ها اصلا هیچ احتمالی نداره که نظام قدیم تمدید شه؟؟؟!!!
      من نظام قدیم میخوام

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      من نظام قدیم میخوام
      کمپینش توی تلگرام فعاله هنوز و خیلیم امیدوارانه دارن ادامه میدن اگه میخوای پشت بمونی فعلا مباحث مشترکو بخون تا ببینم چی پیش میاد

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون، امسال الحمدلله عربی و 2 7 زدم. عربی شنیدم قواعدش کمتر از نظام قدیمه، درسته؟
      شما مباحث مشترک و میدونی چیا هستند ، همه درسا رو میخوام بدونم؟
      خیلی عالیه درصدتون امیدوار باشین برای 100 انشالله
      بله.کلا نظام جدید یه جورایی زیرمجموعه و چکیده نظام قدیمه و در همه دروس سبک تر شده من الآن که دارم میخونم قشنک کمتر شدن مطالب رو حس میکنم مخصوصا در ادبیات
      برای مباحث مشترک میتونید از لینک زیر استفاده کنید

مباحث مشتر بین دو نظام

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      من نظام قدیم میخوام
      ببینید منم خیلی میخواستم نظام قدیم باشه برای سال بعد ولی دیگه نیست واقعا و توصیه میکنم از این حاشیه بیایید بیرون
      نظام جدید حجم مطالب اش خیلی کمتر و آسونتره
      تنها مشکل فقط قیمت منابع هست که اونم واقعا خیلی سخته من خودم واقعا قرض گرفتم یکی از آشنایان و به جز مادرم هم هیشکی نمیدونه تغییر نظام دادم و کتاب خریدم
      اگه مشکل مالی ندارین هیچ غمی نداشته باشین با خیال راحت نظام جدید شرکت کنید

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خیلی عالیه درصدتون امیدوار باشین برای 100 انشالله
      بله.کلا نظام جدید یه جورایی زیرمجموعه و چکیده نظام قدیمه و در همه دروس سبک تر شده من الآن که دارم میخونم قشنک کمتر شدن مطالب رو حس میکنم مخصوصا در ادبیات
      برای مباحث مشترک میتونید از لینک زیر استفاده کنید

مباحث مشتر بین دو نظام
      خداخیرت بده، ممنونم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببینید منم خیلی میخواستم نظام قدیم باشه برای سال بعد ولی دیگه نیست واقعا و توصیه میکنم از این حاشیه بیایید بیرون
      تنها مشکل فقط قیمت منابع هست که اونم واقعا خیلی سخته من خودم واقعا قرض گرفتم یکی از آشنایان و به جز مادرم هم هیشکی نمیدونه تغییر نظام دادم و کتاب خریدم
      منم نگران همون منابع هستم که گرونه. البته من زیاد ولخرج نیستم. هفتگیامو جمع کردم الان یه ذره پس انداز دارم. البته احتمالا به سمت خرید منابع دست دوم برم.
      خوب کاری کردید که به کسی نگفتید. این شکلی خودتون آرامش دارید . تو این دوره زمونه یه لیوان آب هم بخوری برات حرف درمیارن
      موفق باشید انشالله

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم نگران همون منابع هستم که گرونه. البته من زیاد ولخرج نیستم. هفتگیامو جمع کردم الان یه ذره پس انداز دارم. البته احتمالا به سمت خرید منابع دست دوم برم.
      خوب کاری کردید که به کسی نگفتید. این شکلی خودتون آرامش دارید . تو این دوره زمونه یه لیوان آب هم بخوری برات حرف درمیارن
      موفق باشید انشالله
      من دیگران اصلا برام مهم نیستن که حرف دربیارن برام یا درنیارن
      دوستم داشته باشن یا نداشته باشن ازم متنفر باشن یا نباشن دوست من هیچ وقت این رو فراموش نکن که ما تکلیف دیگران رو نمیتونیم مشخص کنیم هیچوقت و هیچوقت نمیتونی تکلیف دیگران رو مشخص کنی حتی تا آخر عمر مثل اون ماجرای ملانصرالدین و پسرش میشه که میگه یه روز ملا نصرالدین با پسرش داشتند میرفتن ملا سوار خر بود و پسرش پیاده یه عده که کنار راه نشسته بودند گفتند اونجا رو ببین خودش سوار خر شده پسره داره پیاده میره چه سنگدل ملا گفت پسرم بیا تو سوار شو من پیاده برم یکمی رفتن جلوتر یه عده دیگه گفتن اونجا رو ببین چقدر پسر بی ادب و قدرنشناسیه خودش سوار خر شده پدر پیرش پیاده داره میره اه اه ملا گفت پسرم بزار هر دو تا مون سوار بشیم هردوتاشون سوار شدن باز یکمی که رفتن جلوتر یه عده دیگه گفتن این دو تا رو ببین چقدر سنگدل ان دوتایی سوار اون خر بیچاره شدن الآغ این دو تا هستن نه اونا ملا گفت پسرم بیا اصلا هر دو تا پساده بریم خر هم خودش پیاده بیاد راحت بشیم از حرف این مردم اینکار رو کردن و رفتن یکم جلوتر یه عده دیگه بودن گفتن بین دو احمق رو ببین خر دارن ولی دارن پیاده میرن
      پس ما نمیتونیم تکلیف دیگران رو مشخص کنیم ما فقط و فقط میتوانیم تکلیف خودمون رو روشن کنیم و لاغیر پس نکلیف خودت رو مشخص کن ببخشید که طولانی شد

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      خداخیرت بده، ممنونم
      بانو جان،میشه بفرمایید چرا میخوای وارد باتلاق پشت کنکوری بشی؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      رفیق جان،این همه پشت کنکور موندن ،مثل موندن توی باتلاقی می مونه که امیدی به بیرون رفتن داری ولی وضعیت بدتر میشه!
      مگه چقدر عمر میکنی که امسال هم بخوای پشت کنکور بمونی؟مگه رتبت چند شده رفیق

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikman نمایش پست ها
      رفیق جان،این همه پشت کنکور موندن ،مثل موندن توی باتلاقی می مونه که امیدی به بیرون رفتن داری ولی وضعیت بدتر میشه!
      مگه چقدر عمر میکنی که امسال هم بخوای پشت کنکور بمونی؟مگه رتبت چند شده رفیق
      اعتقادی به باتلاق ندارم هر پند تو باتلاق هم باشی باید تلاش کنی و اگه نا امید بشی حتما غرق خواهی شد در مورد عمر هم هیچکس نمیدونه تا کی زنده ام ولی تا جایی که زنده ام اونجوری که میخوام زندگی میکنم و من انتخابم این بود که اینبار هم پشت بمونم همانطور که انتخاب شما پشت کنکور نماندن بود و من هم به انتخابتون احترام میزارم انتخاب من هم پشت کنکور ماندن بود فکر نمیکنم اینقدر پیچیده باشد در مورد این هم که میگن از همسن و سالات عقب میافتی من یه سوالی دارم میشه ازتون بپرسم خط پایان کجاست؟؟و کی به خط پایان زسیده و من عقب موندم؟ آیا بیل گیتس رسیده؟؟ وارن بافت چطور ؟ جف بزوس چطور؟ اگر رسیدن پس چرا دارن باز حتی بیشتر از قبل تلاش میکنن و امیدوارن؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اعتقادی به باتلاق ندارم هر پند تو باتلاق هم باشی باید تلاش کنی و اگه نا امید بشی حتما غرق خواهی شد در مورد عمر هم هیچکس نمیدونه تا کی زنده ام ولی تا جایی که زنده ام اونجوری که میخوام زندگی میکنم و من انتخابم این بود که اینبار هم پشت بمونم همانطور که انتخاب شما پشت کنکور نماندن بود و من هم به انتخابتون احترام میزارم انتخاب من هم پشت کنکور ماندن بود فکر نمیکنم اینقدر پیچیده باشد در مورد این هم که میگن از همسن و سالات عقب میافتی من یه سوالی دارم میشه ازتون بپرسم خط پایان کجاست؟؟و کی به خط پایان زسیده و من عقب موندم؟ آیا بیل گیتس رسیده؟؟ وارن بافت چطور ؟ جف بزوس چطور؟ اگر رسیدن پس چرا دارن باز حتی بیشتر از قبل تلاش میکنن و امیدوارن؟
      شما ول کن عزیزم بعضیا فقط عادت کردن تو هر چی این واون دخالت کنن شما تلاشتو بکن موفق میشی به حرف هیچکسی هم گوش نکن هیچ وقت هم عمرتو هدر نمیدی چون داری عمرتو برای اهداف وخواسته هات میزاری و بهشون میرسی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikman نمایش پست ها
      بانو جان،میشه بفرمایید چرا میخوای وارد باتلاق پشت کنکوری بشی؟
      ببین تا حالا دیدی یه دختر پسر سالها پای هم وایستادن، چون عاشقند.
      من توانایی حسرت کشیدن و ندارم.نمیتونم تو اوج جوونی آرزوهام و بکشم درصورتی که هنوز توانایی جنگیدن برای هدفم و دارم.
      نمیخوام یه مرده ی متحرک شم
      میخوام داستان زندگیم و باافتخار به بچه هام بگم ، بگم که مادرشون هیچ ووقت کم نیورد
      شاید خیلیا به خاطر اسم پزشکی میرن دنبالش
      اما پزشکی همونیه که جنگیدن براش حالمو خوب میکنه حتی اگه نرسم. پزشکی همونیه که وقتی بهش فکر میکنم اشک شوق تو چشام جمع میشه.
      نمیخوام موقع مرگم اهدافی که باید بهشون می رسیدم اما به خاطر کم آوردن نرسیدم ،جلو چشام رژه برن!

علی برکت الله

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      شما ول کن عزیزم بعضیا فقط عادت کردن تو هر چی این واون دخالت کنن شما تلاشتو بکن موفق میشی به حرف هیچکسی هم گوش نکن هیچ وقت هم عمرتو هدر نمیدی چون داری عمرتو برای اهداف وخواسته هات میزاری و بهشون میرسی
      بزار بگن اینا منبع انرژی و انگیزه من هستن
      همشونو دوس دارم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      ببین تا حالا دیدی یه دختر پسر سالها پای هم وایستادن، چون عاشقند.
      من توانایی حسرت کشیدن و ندارم.نمیتونم تو اوج جوونی آرزوهام و بکشم درصورتی که هنوز توانایی جنگیدن برای هدفم و دارم.
      نمیخوام یه مرده ی متحرک شم
      میخوام داستان زندگیم و باافتخار به بچه هام بگم ، بگم که مادرشون هیچ ووقت کم نیورد
      شاید خیلیا به خاطر اسم پزشکی میرن دنبالش
      اما پزشکی همونیه که جنگیدن براش حالمو خوب میکنه حتی اگه نرسم. پزشکی همونیه که وقتی بهش فکر میکنم اشک شوق تو چشام جمع میشه.
      نمیخوام موقع مرگم اهدافی که باید بهشون می رسیدم اما به خاطر کم آوردن نرسیدم ،جلو چشام رژه برن!

علی برکت الله
      به قول یه عزیزی،علی برکت الله
      هر چقدر دوست دارید بموندی،هر چقدر پول دارید خرج موسسات و انتشاراتی ها کنید،
      نوش جونتونگوش بشه به تنتون
      شب خوش عشقا

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن