خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور مجدد بعد از 11 سال(لطفا راهنمایی کنید)

سلام به همه دوستان عزیز؛
      راستش من میخوام امسال بعد از 11 سال تو کنکور تجربی نظام جدید شرکت کنم؛ از بچه هایی که تجربه دارن خواهشمندم راهنمایی کنن از چه منابعی استفاده کنم که هم خوب باشه هم جامع،چون جایی مشغول به کارم و عملا 8 ساعت از روزم رو درگیرم نمیرسم منابع حجیم و سنگین رو بخونم،ممنون میشم برای هر درس منابع جامع و خوب که امتحانش رو پس داده بهم معرفی کنید برای رتبه خوب زیر 2000 منطقه سه.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1400 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان عزیز؛
      راستش من میخوام امسال بعد از 11 سال تو کنکور تجربی نظام جدید شرکت کنم؛ از بچه هایی که تجربه دارن خواهشمندم راهنمایی کنن از چه منابعی استفاده کنم که هم خوب باشه هم جامع،چون جایی مشغول به کارم و عملا 8 ساعت از روزم رو درگیرم نمیرسم منابع حجیم و سنگین رو بخونم،ممنون میشم برای هر درس منابع جامع و خوب که امتحانش رو پس داده بهم معرفی کنید برای رتبه خوب زیر 2000 منطقه سه.
      دیپلم چه سالی هستید شما

و توی این یازده سال توی حوزه درس اینا بودین؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیپلم 87؛یه لیسانس پیام نور گرفتم ولی دیگه تو کنکور شرکت نکردم که بگم درگیر درس بودم.عملا درسا رو یادم رفته!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان عزیز؛
      برو کلاس ثبت نام کن برای دروس اختصاصی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیپلم 87؛یه لیسانس پیام نور گرفتم ولی دیگه تو کنکور شرکت نکردم که بگم درگیر درس بودم.عملا درسا رو یادم رفته!
      شما برنامه دو ساله بریز برا کنکور

اینجا الان میان کلی حرف خوب و قشنگ میزنن،که اونا در حد همون حرف هست.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان عزیز؛

8 ساعت در روز سرکار باشید با توجه به خستگیش پس چجوری میخواید برسید به کتاب زدن؟؟
      با توجه به اینکه 11 سال هم دور بودید !!! نهایتش شاهکار کنید بالای 4 ساعت که نمیتونید بخونید ! اونم بنظر من حداقل کلاس انلاین ببینید درسا براتون آموزشش سریعتر بشه
      وگرنه بخواید خودتون بخونید خیلی طول میکشه
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی به طور متوسط با 6 7 ساعت در روز نمیشه تو یکسال رسید؟اینقدر سطح کنکور بالارفته؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون دو روز آخر هفته رو تعطیلم میتونم میانگین روزی 6_ ساعت بخونم،نمیدونم کافیه یا کمه؛برای کلاس انلاین دبیر خاصی مورد نظرتونه؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با هشت ساعت کار روزانه نمیشه رتبه زیر 2000 آورد
      من چندساله وضعم اینه.
      برنامه 2 3 ساله بریز. یا اینکه کار رو بذار کنار.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی به طور متوسط با 6 7 ساعت در روز نمیشه تو یکسال رسید؟اینقدر سطح کنکور بالارفته؟
      داداش سطح کنکور نسبت به دهه هشتاد به طرز وحشتناکی رفته بالا.
      جمعیت داوطلبای تحربی رشد زیادی کرده و ۱۴۰۰ احتمالا اوج جمعیت کنکور تجربی باشه.
      تقربیا همه هم که میان در اولویت اول برای دارو دندان و پزشکی
      برای موفقیت تو ۱۴۰۰ ، با یک پایه درسی متوسط به نظرم حداقل روزانه باید ۸ ساعت مفید درس خوند.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شما سال 88 کنکور دادین ،
      الان سال 99 یم ، قطعا سطح کنکور ، سطح رقبا ، سطح سوالات و ... عوض شده
      پیشنهاد می کنم کار خودتون رو ادامه بدین ، در کنارش روزی 5 ساعت مطالعه برای کنکور 1401 شایدم 1402
      ساعت مطالعه پایین یا بالا زیاد ملاک نیست ، همین که شما مدت طولانی از درس فاصله داشتین خودش نیاز داره اول یه مدت به وادی درس و کنکور و ... ورود کنید ، حتما در این دو سه سال سنجش رو هم هر سال بنویسید و ماهی 1 آزمون شرکت کنید تا با روند برگزاری آزمون ها آشنایی پیدا کنید.

رتبه 52 کنکور 97 روزی 6 ساعت و نیم مطالعه مستمر داشت ولی ایشون سال سوم دبیرستان یک دور تمام دروس رو تمام کرده بودن و من یادمه که ایشون سال سوم حتی زمین سال چهارم رو هم تموم کرده بود و این 6 ساعت و نیم وقف مرور و تست زنی بیشترشون میشد،
      شما با این وضعیت عملا انتظار بیش از حد واهی از خودتون برای سال آینده بوجود میارید و عملا بعد از چند ماه مطالعه بعد از نتیجه نگرفتن پیوند میخورید با اون ده ها هزار داوطلبی که با شرایط شما وارد رقابت کنکور شدن ولی نتیجه نگرفتن و همون ماه های اول کار رو رها کردن
      موفق باشید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان عزیز؛
      دوست عزیز این فروم پر از پشت کنکوریای چندین و چند ساله ای هست که تو یه دور باطل افتادن و تمام سالای پشت کنکور موندنشون عین هم شده اول تیر هر سال همشون پزشکی دانشگاه تهرانن بعد تا آخر تابستون اینجا دنبال منابع میگردن از مهر پزشکی البرزن بعد از چند تا آزمون قلم چی کم کم میان پزشکی آزاد تا قبل از عیدم به این نتیجه میرسن آزمونا باعث عقب افتادنشون میشه پس آزمونم میذارن کنار حالا این وسط یه عده مشاور و اسکلایی مثل سرور پورم هستن که تا یه روز مونده به کنکور میگن تو میتونی 1 شبه کنکور قبول شی آخرای کنکورم که دنبال تعویق میوفتن بعدم میرن کنکور بیسکوویت میخورن و میان بیرون از جلسه و زمین و زمان و مقصر میکنن و میرن واسه سال بعد دقیقا همین تاپیکا و همین پستا و همین راه ولی از من به تو نصیحت زیر 2 هزار برای کسی که پایه قوی داره تو 1 سال شدنیه ولی برای کسی که باید هر 3 تا پایه رو از اول کار کنه امکان نداره برسه حداقل 2 سال باید وقت بذاره سال اول پایه سال دوم دوره پایه و یادگیری دوازدهم اونم نه با روزی 3 ساعت درس خوندن پس به نظر من شما حتی به هوای 1 ساله قبول شدن نباید کارتم از دست بدی بلکه باید 2 سال بخونی همزمان کارم بکنی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1400 نمایش پست ها
      دوست عزیز این فروم پر از پشت کنکوریای چندین و چند ساله ای هست که تو یه دور باطل افتادن و تمام سالای پشت کنکور موندنشون عین هم شده اول تیر هر سال همشون پزشکی دانشگاه تهرانن بعد تا آخر تابستون اینجا دنبال منابع میگردن از مهر پزشکی البرزن بعد از چند تا آزمون قلم چی کم کم میان پزشکی آزاد تا قبل از عیدم به این نتیجه میرسن آزمونا باعث عقب افتادنشون میشه پس آزمونم میذارن کنار حالا این وسط یه عده مشاور و اسکلایی مثل سرور پورم هستن که تا یه روز مونده به کنکور میگن تو میتونی 1 شبه کنکور قبول شی آخرای کنکورم که دنبال تعویق میوفتن بعدم میرن کنکور بیسکوویت میخورن و میان بیرون از جلسه و زمین و زمان و مقصر میکنن و میرن واسه سال بعد دقیقا همین تاپیکا و همین پستا و همین راه ولی از من به تو نصیحت زیر 2 هزار برای کسی که پایه قوی داره تو 1 سال شدنیه ولی برای کسی که باید هر 3 تا پایه رو از اول کار کنه امکان نداره برسه حداقل 2 سال باید وقت بذاره سال اول پایه سال دوم دوره پایه و یادگیری دوازدهم اونم نه با روزی 3 ساعت درس خوندن پس به نظر من شما حتی به هوای 1 ساله قبول شدن نباید کارتم از دست بدی بلکه باید 2 سال بخونی همزمان کارم بکنی
      حرفای ایشون کاملا درستهبه عنوان کسی که هم کار کردم و درس خوندم و هم مسائل فراوان خانوادگی و روحی روانی داشتم و درس خوندم بهتون میگم این پروسه حداقل 2سال زمان میبره و شما باید پیوستگی تون رو حفظ کنید کسی که پشت کنکور میمونه و مثلا شیمی رو میزنه 60~70 اونیه که سال قبلش حداقل 30 زده و شاید نتونه مسائل اسید و باز حل کنه ولی تمامی یون ها و جدول تناوبی و مباحث پایه شیمی رو فوله نه اونی که تازه یاد میگیره قائده هوند چیههر سال کنکور ثبت نام کنید ولی انتظار نداشته باشید سال اول قبول بشیدایشالا موفق میشین

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه بزرگی میکنید که روی کنکور ایران سرمایه گذاری میکنید.ارزششو از دست داده.میشه راه های بهتری پیدا کنید

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم با دوستان موافقم ۱سال کمه
      بعد شما اگه بخوای برا کنکور ۱۴۰۰ بخونی هم تازه کمتر از ۱سال مونده
      البته اگه مثل همیشه تیر برگزار شه
      اینکه
      بنظرمن دو تا درس مهم یعنی زیست و شیمی اگه کلاس برید به نفعتونه
      چون۱۱ سال دوری از درس خیلی زیاده
      کتابام نسبت به ۱۱سال پیش تغییر کرده
      یکم سخت میشه ارتباط گرفت
      ریاضی فیزیکم فکر میکنم بتونین بدون کلاس یه کاری براش بکنین
      فیلمای الا هم هس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)