خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 114 از 114
    1. Top | #106
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کتاب رو ز نردیک ببینی عاشقش میشی واقعا دارم میگم خیلی همه چی سر جای خودشه
      دمت گرم،ایندفعه همین کارو میکنم

2. Top | #107
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      چه کتابی منظورتونه(آزمونی نباشه،چون برای بعد عید میخوام بگیرم...)
      محمد برای بعد عید اگه میخوای بگیری و سطح تکمیلی هنوز وقت هست بزار ببینیم انگار گاج میخواد امسال بری اولین بار آیکیو فیزیک جامع بده بیرون موج آزمون دوازدهم هم بهمن میاد صبر کن ولی اگه میخوای با منبع سطح بالا فیزیک رو بخونی هم درسنامه و هم تست و پاسخ خوبی داشته باشه خیلی سبز تک جلدی خوبه و همه چی رو پوشش میده ولی برای منبع آخر سه سطحی قلمچی ها و موج ازمونها و فارآزمون ها خوبن (فار رو ندیدمش)

3. Top | #108
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      محمد برای بعد عید اگه میخوای بگیری و سطح تکمیلی هنوز وقت هست بزار ببینیم انگار گاج میخواد امسال بری اولین بار آیکیو فیزیک جامع بده بیرون موج آزمون دوازدهم هم بهمن میاد صبر کن ولی اگه میخوای با منبع سطح بالا فیزیک رو بخونی هم درسنامه و هم تست و پاسخ خوبی داشته باشه خیلی سبز تک جلدی خوبه و همه چی رو پوشش میده ولی برای منبع آخر سه سطحی قلمچی ها و موج ازمونها و فارآزمون ها خوبن (فار رو ندیدمش)
      من برای فیزیک الان منتشران دارم و چون تستاش کمه و سطح متوسط،باید حتما همراهش یه منبع سطح متوسط به بالا به تست ها کم بزنم که تک جلدی بهترین ایده است(راستش برا بعد عید خودمم منتظر آیکیو هستم(هرگز حاضر نیستم موج آزمون رو بزنم،پارسال بیچارم کردش))

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ببینید دوست عزیز اولن نمیشه برای همه یه نسخه پیچید که آقا فلان کتاب عالیه برو اونو بخون تا نتیجه ی لازمو بگیری، شما نباید به بقیه کار داشته باشی که کی چی خونده و کی کدوم کتابو توصیه میکنه ، بنظر بنده شما سایتای انتشارات رو برو همه شون نمونه پی دی اف گذاشتن، اونا رو دانلود کن و مطالعه شون کن، ببین با کدوم راحتتری و کدوم در سطح خودت هستش اونو بگیر، من شاگرد داشتم با الگو 40 زده شاگردم داشتم 80 زده یکی با خیلی سبز 50 زده یکی 90....پس بیشتر از منبع به استفاده خودت از منبع بستگی داره.

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا چن بار گفتم بخدا تو همین تاپیک پست های قبلی رو نمیخونید؟
      ولی بازم میگم من 4 جلدی خیلی سبز رو دارم برا دوازدهم الگو رو هم دارم گاج رو هم برای نظام قدیم داشتم نظام جدیدش رو هم از نزدیک بررسی کردم
      خیلی سبز : درسنامه توپ توپ( از ب بسم الله نوشته تا آخر و با زبان خیلی سبزی و روان و صمیمی نکات تستی هم گفته ) به همراه تنوع تست زیاد و با کیفیت + تستهای سری z
      نشر الگو: درسنامه اش بیشتر برای مرورهست نه یادگیری از صفر(مولفش انتظار داره یه چیزا رو خودت بدونی از قبل و یا با خوندن درسنامه بتونی خودت یه نکاتی رو استخراج کنی ازش) تعداد تست های سخت بیشتر از خیلی سبز داره و در کل تستهاش ایده دارن ولی نحوه حل تستهاش خییلی بده تو مقدمه ش هم مولفش گفته چون نظام جدیدی ها مشتق و انتگرال و یه سری مباحث ریاضی رو نمیخونن برای همین حل سوالات فیزیک تحت تاثیر قرار گرفته و عوض شده ولی بهتر بود کتاب این مباحث رو تدریس میکرد و راه حا های روتین و ساده تر رو انتخاب میکرد برای حل سوالات که خیلی سبز و گاج این کار رو کردن
      گاج: یه منبع روتین فیزیک درسنامه ش خوب و مفهومی و عین همون نظام قدیمشه که تحت عنوان خلاصه نکات در کادر هایی میان پاسخ تشریحی هست آورده شده و برای کنکور کافیه (مباحث مشترک رو کپی پست نظام قدیم کردن) گرافیک کتاب فقط عوض شده یکم خوشگل تر شده نسبت به نظام قدیم تستهاش هم همون تستهای آزاد و نظام قدیم برای مباحث مشترک + یه سری تست جدید و تالیفی و برگرفته از کتاب درسی+تستهای یه قدم تا صد که فکر کنم مفهومی ترین سوال فیزیک رو در خودش جا دادن حتی از الگو هم سخت تره تستهای یه قدم تا صدش

بین این کتابها خیلی سبز رو از همشون بهتر میدونم یه منبع همه چی تمامه الگو رو میتونین به عنوان منبع اضافه تر کار کنید اگه وقت کردید گاج هم یه منبع روتین برای کنکوره و میتونه مفید واقع بشه فقط اگه دو منبع خریدید هم گاج و هم خیلی سبز رو با هم نخرید یکی از ایندو + نشر الگو
      سلام، ببخشید من واقعا فیزیکم افتضاحه.
      حالا متوجه نشدم دقیقا که اینجا گفتین فیزیک خیلی سبز چهار جلدی. یعنی اونی که پایه و دوازدهم از هم جدا هستن درسته؟ بعد جلوتر یه جا گفتین خیلی سبز جامع که آقای توانا نویسنده اش هستن.
      حالا من الان نمیدونم کدومشون رو باید خریداری کنم؟ چهار جلدیه یا تک جلدیه که آقای توانا نویسنده اش هستن. کدومشون برای من مناسبه؟
      ممنونتون میشم راهنمایی کنید.
      ویرایش توسط -Zahra- : 12 مهر 1400 در ساعت 11:35

6. Top | #111
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Zahra- نمایش پست ها
      حالا متوجه نشدم دقیقا که اینجا گفتین فیزیک خیلی سبز چهار جلدی. یعنی اونی که پایه و دوازدهم از هم جدا هستن درسته؟ بعد جلوتر یه جا گفتین خیلی سبز جامع که آقای توانا نویسنده اش هستن.
      حالا من الان نمیدونم کدومشون رو باید خریداری کنم؟ چهار جلدیه یا تک جلدیه که آقای توانا نویسنده اش هستن. کدومشون برای من مناسبه؟
      اون تک جلدی خیلی سبز سطح بالایی داره و مناسب شما نیست
      شما چهار جلدی رو بگیر

7. Top | #112
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Zahra- نمایش پست ها
      خیلی ضعیفید از کتاب های اقای شهریاری استفاده کنید که از صدتا معلم بهتره وهمه چیز پوشش داده

8. Top | #113
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      اون تک جلدی خیلی سبز سطح بالایی داره و مناسب شما نیست
      شما چهار جلدی رو بگیر
      ممنونم.

9. Top | #114
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      خیلی ضعیفید از کتاب های اقای شهریاری استفاده کنید که از صدتا معلم بهتره وهمه چیز پوشش داده
      ممنون. پرس و جو می کنم. ولی تعریف خیلی سبز رو خیلی زیاد شنیدم.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)