خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

راهنمایی برای کنکور 1400

سلام دوستان شبتون بخیر
      من یه راهنمایی میخواستم
      راستش من دانشجوام میخوام سال دیگه کنکور شرکت کنم اما منابع کنکور 99 در دسترسم هست. میشه از همونا استفاده کنم یا حتما باید برای 1400 رو استفاده کرد؟
      ممنون هر کی میدونه و از تغییرات باخبره راهنمایی کنه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود بر تو

نه کتابا تغییر کرده
      میتونی کتاب پایه بخری
      تو زمستون هم کتابای جامع برای 1400 میاد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarvvv1378 نمایش پست ها
      سلام دوستان شبتون بخیر
      من یه راهنمایی میخواستم
      راستش من دانشجوام میخوام سال دیگه کنکور شرکت کنم اما منابع کنکور 99 در دسترسم هست. میشه از همونا استفاده کنم یا حتما باید برای 1400 رو استفاده کرد؟
      من خودم 99 ام و تمام کتابام به جز زیست ( چون تغییر زیادی میکنه هرسال ) مال 98 بوده . فک نکنم چیز زیادی از دست بدی . جز اینکه بعضی تستا حذف میشن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarvvv1378 نمایش پست ها
      سلام دوستان شبتون بخیر
      من یه راهنمایی میخواستم
      سلام . دینی و زیست باید چاپ جدید باشه . ادبیات یازدهم هم تغییرش زیاده و باید جدید باشه . بقیشون اوکیه .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبلا میگفتن که میتونیم از کتابی 99 برای 1400 استفاده کنیم ، الان باز نمیشه ؟؟؟
      بابا مگه کتاب نباس به ترتیب دهم 97 و یازدهم 98 و دوازدهم 99 استفاده کنیم ؟؟ خو دهم 97 نسبت به دهم 96 که تغییر نکرده یا یازدهم 97 نسبت به یازدهم 98 و همینطور برای دوازدهم ، الان یکی نیست مارو روشن کنه ؟؟

بعد ی سوال دیگه من الان خواستم برم سفارش بدم ، بعضی انتشارت میگه فلان کتاب موجود نی مثلا زیست الگو دیازدهم برا 1400 ، این کسی میدونه داستانش چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      من خودم 99 ام و تمام کتابام به جز زیست ( چون تغییر زیادی میکنه هرسال ) مال 98 بوده . فک نکنم چیز زیادی از دست بدی . جز اینکه بعضی تستا حذف میشن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      قبلا میگفتن که میتونیم از کتابی 99 برای 1400 استفاده کنیم ، الان باز نمیشه ؟؟؟
      بابا مگه کتاب نباس به ترتیب دهم 97 و یازدهم 98 و دوازدهم 99 استفاده کنیم ؟؟ خو دهم 97 نسبت به دهم 96 که تغییر نکرده یا یازدهم 97 نسبت به یازدهم 98 و همینطور برای دوازدهم ، الان یکی نیست مارو روشن کنه ؟؟

بعد ی سوال دیگه من الان خواستم برم سفارش بدم ، بعضی انتشارت میگه فلان کتاب موجود نی مثلا زیست الگو دیازدهم برا 1400 ، این کسی میدونه داستانش چیه؟

من که درست حسابی نفهمیدم منظورتو . اما تا جایی که میدونم چیز زیادی از دست نمیدی اگه کتابای سال قبلو بگیری . یعنی مثلا کتابای 99 و برای 1400 استفاده کنی . اما اینکه کتاب موجود نیست بخاطر کروناس . انتشاراتی ها زیاد دل به کار نمیدن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میگم کتابای کنکور 99 برای 1400 قابل استفاده هست یا خیر؟؟ اخه بچه ها توی تاپیک های مختلف میگفتن که تغییرات کتب کنکوری 99 اونقد فاحش نیست که نشه برا 1400 استفاده نکرد. یعنی میگفتن زیست دهم کتاب درسی چاپ 97 که قراره برای کنکور 1400 ازش سوال طرح بشه نسبت به زیست کتاب درسی چاپ 96 که کنکور 99 قابل استفاده هست زیاد این دو کتاب نسبت به هم تغییرات نداشتن، و همچین کتابای دیگه..

و اینکه الان کسی کتابای دوازدهم برای کنکور 1400 بخواد پیشخوانی کنه توی تابستون باید تا مهرماه صب کنه تا کتابا چاپ بشه یا میتونه از کتابای کمک درسی دوازدهم کنکور 99 هم استفاده کنه ؟؟؟ یعنی کتابای درسی دوازدهم 98 نسبت به کتابای درسی دوازدهم که ا99 چاپ شده تغییراتی داشتن یاه نه؟
      من که درست حسابی نفهمیدم منظورتو . اما تا جایی که میدونم چیز زیادی از دست نمیدی اگه کتابای سال قبلو بگیری . یعنی مثلا کتابای 99 و برای 1400 استفاده کنی . اما اینکه کتاب موجود نیست بخاطر کروناس . انتشاراتی ها زیاد دل به کار نمیدن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      توصیه نمیکنم که منابع کمک درسی جدید رو تهیه کنی ولی به جاش حتما کتابهای درسی چاپ جدید رو بگیر اون درسهایی که تغییر داشتن رو مطالعه کن از رو کتاب
      تغییرات خیلی کمه و اساسی نیست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببیند کتابا فرق کردن کم و زیاد مثلا فصل اول زیست یازدهم برا کنکور ۹۹ با چاپ جدیدش برا ۱۴۰۰ فرق کرده، تو زیستم که ترکیبی زیا میاد پس کوچکترین تغییری بزرگترین تغییر محسوب میشه
      یا تو دینی که چنتا ایه و مطلب در حد چتد پاراگراف حذف شده(دینی یازدام برا ۹۹ نسبت به دینی یازدهم برا ۱۴۰۰) و همینطور فارسی یک درس برا کنکور ۱۴۰۰ حذف شده و ترتیب چتد درسم عوض شده مثلا درس ۸ فارسی یازدهم برا کنکور ۹۹ شده درس ۲ کتاب برا ۱۴۰۰، غالب تغییرات یازدهم همیناست (بقیه پایه هار و چک نکردم)

کتاب درسی های جدید هم چام شده تو یه کانالی دیدم گذاشته چاپ جدید رو، کتابایی که امسال میاد برا دوزادهم (چاپ ۹۹) تا کنکور ۱۴۰۲ یا ۱۴۰۱ تغییر نمیکنه(تو مقدمه کتاب نوشته بود)

در مورد انتشاراتم اونروز با پشتیبانی مهر و ماه که صحبت مبکردم گفتن اواسط مرداد چاپ های جدید منتشر میشن

نظر خودم: اگه مبتونبد که چاپ های جدید رو تهیه کنید (چه از لحاظ مالی چه زمانی) وگرنه همون چاپ های قدیم رو استفاده کنید و تغییراتشو از کانال هایی کهpdf کتاب میزارن استفاده کنید(هر چند حقوق مولف پایمال میشه)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میگم کتابای کنکور 99 برای 1400 قابل استفاده هست یا خیر؟؟ اخه بچه ها توی تاپیک های مختلف میگفتن که تغییرات کتب کنکوری 99 اونقد فاحش نیست که نشه برا 1400 استفاده نکرد. یعنی میگفتن زیست دهم کتاب درسی چاپ 97 که قراره برای کنکور 1400 ازش سوال طرح بشه نسبت به زیست کتاب درسی چاپ 96 که کنکور 99 قابل استفاده هست زیاد این دو کتاب نسبت به هم تغییرات نداشتن، و همچین کتابای دیگه..

و اینکه الان کسی کتابای دوازدهم برای کنکور 1400 بخواد پیشخوانی کنه توی تابستون باید تا مهرماه صب کنه تا کتابا چاپ بشه یا میتونه از کتابای کمک درسی دوازدهم کنکور 99 هم استفاده کنه ؟؟؟ یعنی کتابای درسی دوازدهم 98 نسبت به کتابای درسی دوازدهم که ا99 چاپ شده تغییراتی داشتن یاه نه؟
      آها الان گرفتم . خب ببین من خودم تجربشو داشتم و چون کتابای 99 گرون بودن رفتم 98 گرفتم به جز زیست ( که کار خوبی کردم و پیشنهاد میدم سر چند تومن پول ****** ندین زیستو . خیلی مهمه ) اما اونیکی دروس رو اینجوری میتونم بگم بهتون . طبق چیزی که من دیدم چیزی به کتابا اضافه نمیشه و ازشون کم میشه ( به جز یه مورد کوچیک تو شیمی امسال که اونم تو فیزیک توضیح داده شده ) . اما مشکل اینجوری کتاب خریدن اینه که مثلن تو فیزیک میبینی از اینه محدب 50 تا تست هست و نمیدونی باید بزنی یا نزنی . پیشنهاد میدم پی دی اف 1400 هارو هم داشته باشین که مطابقت بدین ببینین چیا حذف شدن . من سر این قضیه اذیت میشدم که تک و توک چیزای اضافه میخوندم . اما خب خیلی راحت میشد اگه پی دی اف 99 هارو داشتم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آها الان گرفتم . خب ببین من خودم تجربشو داشتم و چون کتابای 99 گرون بودن رفتم 98 گرفتم به جز زیست ( که کار خوبی کردم و پیشنهاد میدم سر چند تومن پول ****** ندین زیستو . خیلی مهمه ) اما اونیکی دروس رو اینجوری میتونم بگم بهتون . طبق چیزی که من دیدم چیزی به کتابا اضافه نمیشه و ازشون کم میشه ( به جز یه مورد کوچیک تو شیمی امسال که اونم تو فیزیک توضیح داده شده ) . اما مشکل اینجوری کتاب خریدن اینه که مثلن تو فیزیک میبینی از اینه محدب 50 تا تست هست و نمیدونی باید بزنی یا نزنی . پیشنهاد میدم پی دی اف 1400 هارو هم داشته باشین که مطابقت بدین ببینین چیا حذف شدن . من سر این قضیه اذیت میشدم که تک و توک چیزای اضافه میخوندم . اما خب خیلی راحت میشد اگه پی دی اف 99 هارو داشتم
      با این تفاسیر کتب کمک درسی کنکور 99 برای کنکور 1400 میتونه استاده بشه ؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

با این تفاسیر کتب کمک درسی کنکور 99 برای کنکور 1400 میتونه استاده بشه ؟؟
      اگه سطح مالی طرف خوبه . بره 1400 بخره . اگه سطح مالیش خوب نیس . بهتره که 99 هارو داشته باشه ولی زیستش جدید باشه . البته پی دی اف کمک درسیای 1400 هم داشته باشه که اگه دید یه مبحث بنظرش اضافس اونو چک کنه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      بله

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)