خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_pnx نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من فارغ التحصیل نظام جدید هستم (اولین کنکور » سال 98) و قصد شرکت در 1400 دارم
      برگه معافیت من تا خرداد 1400 هست. میخواستم بدونم الان باید چکار کنم ؟ چه دانشگاهی ثبت نام کنم ؟ آزاد یا پیام نور ؟ با توجه به اینکه امسال احتمالا غیر حضوری هست ، لازمه مرخصی بگیرم یا نه ؟
      ممنون میشم توضیح جامعی بدید
      سلام.شما باید برین دانشگاه پیام نور که مشکلی برای شرکت مجدد تو کنکور نداشته باشین و بعد از قبولی انصراف بدین پیام نور خوبیش اینه راحتین و اصلا سر کلاسام نرین گیر نمیدن حتی امتحانام نرین مشکلی پیش نمیاد کلا فقط پول شهریه رو بدین حله

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      سلام.شما باید برین دانشگاه پیام نور که مشکلی برای شرکت مجدد تو کنکور نداشته باشین و بعد از قبولی انصراف بدین پیام نور خوبیش اینه راحتین و اصلا سر کلاسام نرین گیر نمیدن حتی امتحانام نرین مشکلی پیش نمیاد کلا فقط پول شهریه رو بدین حله
      یعنی اگر دانشگاه آزاد برم مشکلی پیش میاد برای کنکور مجدد ؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی اگر دانشگاه آزاد برم مشکلی پیش میاد برای کنکور مجدد ؟؟
      مشکلی پیش نمیاد ولی دانشگاه آزاد از نظر رفتن به کلاس و اینا سختگیرن باید کلاسارو برین ولی پیام نور راحته

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب من که امسال دومین کنکورم بود اگه دفترچه پست کنم برم پیام نور برای سال بعد پشت بمونم مشکلی پیش نمیاد؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reg3xp نمایش پست ها
      خب من که امسال دومین کنکورم بود اگه دفترچه پست کنم برم پیام نور برای سال بعد پشت بمونم مشکلی پیش نمیاد؟
      چرا دفترچه میخواین پست کنین؟نتایج اومد پیام نور انتخاب کنین و بعد برین دانشگاه فک کنم شما بخاطر سربازی میگین دفترچه پست کنم مگه نظام وظیفه زمان نداده؟ اگه نداده پست کنین مشکلی پیش نمیاد حتی سربازی هم برین بعد اعلام نتایج انتخاب رشته ایست میخوره خدمتتون میاین پیام نور درس میخونین ومیتونین کنکور مجدد شرکت کنین
      ویرایش توسط dr.eliot : 30 مرداد 1399 در ساعت 18:16

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا دفترچه میخواین پست کنین؟نتایج اومد پیام نور انتخاب کنین و بعد برین دانشگاه فک کنم شما بخاطر سربازی میگین دفترچه پست کنم مگه نظام وظیفه زمان نداده؟ اگه نداده پست کنین مشکلی پیش نمیاد حتی سربازی هم برین بعد اعلام نتایج انتخاب رشته ایست میخوره خدمتتون میاین پیام نور درس میخونین ومیتونین کنکور مجدد شرکت کنین
      سازمان سنجش آموزش کشور

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پس باید دفترچه پست کنین ایرادی نداره پست کنین مشکلی پیش نمیاد

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکلی پیش نمیاد ولی دانشگاه آزاد از نظر رفتن به کلاس و اینا سختگیرن باید کلاسارو برین ولی پیام نور راحته
      آها ممنون
      بعد تا چه زمانی مهلت ثبت نام هست ؟ ‌اینکه جریان پست دفترچه که پایینتر گفتن چیه ؟ من اطلاعات زیادی در این زمینه. ندارم !

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آها ممنون
      بعد تا چه زمانی مهلت ثبت نام هست ؟ ‌اینکه جریان پست دفترچه که پایینتر گفتن چیه ؟ من اطلاعات زیادی در این زمینه. ندارم !
      طبق اون چیزی که الان من دیدم سنجش گفته اونایی که دومین کنکورشون بود باید دفترچه پست کنن.برای اینکه غیبت نخورن بازم این مورد رو میتونین از پلیس بعلاوه ده پیگیری کنین.ثبت نام دانشگاه پیام نورم بعد اعلام نتایج انتخاب رشتس که دانشگاهی که اوردین معمولا تو سایتش اطلاعیه برای ورودی جدید برای ثبت نام میزنه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چند روز پیش پلیس بعلاوه ده رفتم و یه برگه داد گفت تا خرداد 1400 معافی و بعد اعزام میشی
      البته اینم گفت که میتونم ترم بهمن ثبت نام کنم ولی خب میترسم یهو اعزام بشم /:
      بعد اینکه گفتید ثبت نام پیام نور بعد اعلام نتایج هست ، من که قصد شرکت تو کنکور فردا رو ندارم تکلیفم چی میشه ؟ (و اینکه برای آزاد هم نیاز به پست دفترچه هست ؟)

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من فارغ التحصیل نظام جدید هستم (اولین کنکور » سال 98) و قصد شرکت در 1400 دارم
      برگه معافیت من تا خرداد 1400 هست. میخواستم بدونم الان باید چکار کنم ؟ چه دانشگاهی ثبت نام کنم ؟ آزاد یا پیام نور ؟ با توجه به اینکه امسال احتمالا غیر حضوری هست ، لازمه مرخصی بگیرم یا نه ؟
      ممنون میشم توضیح جامعی بدید
      up

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up
      کسی نبود راهنمایی کنه ������

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چند روز پیش پلیس بعلاوه ده رفتم و یه برگه داد گفت تا خرداد 1400 معافی و بعد اعزام میشی
      البته اینم گفت که میتونم ترم بهمن ثبت نام کنم ولی خب میترسم یهو اعزام بشم /:
      بعد اینکه گفتید ثبت نام پیام نور بعد اعلام نتایج هست ، من که قصد شرکت تو کنکور فردا رو ندارم تکلیفم چی میشه ؟ (و اینکه برای آزاد هم نیاز به پست دفترچه هست ؟)
      شما اگه میخوای فکرت راحت باشه بهمن پیام نور ثبت نام کن
      بعد که قبول شدی انصراف بده برو دانشگاهت

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اگه میخوای فکرت راحت باشه بهمن پیام نور ثبت نام کن
      بعد که قبول شدی انصراف بده برو دانشگاهت
      من دوباره امروز رفتم پلیس بعلاوه ده اینبار بهم گفتن بخشنامه جدید اومده و باید بیای واکسن بزنی و عکس بگیری و ... و حتما هم باید مهر دانشگاه ثبت نام کنم !!
      الان خیلی گیج شدم از یه طرف مجوز ادامه تحصیل من تا خرداد 1400 هست از یه طرف میگن حتما باید کارای بالا رو انجام بدم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دوباره امروز رفتم پلیس بعلاوه ده اینبار بهم گفتن بخشنامه جدید اومده و باید بیای واکسن بزنی و عکس بگیری و ... و حتما هم باید مهر دانشگاه ثبت نام کنم !!
      الان خیلی گیج شدم از یه طرف مجوز ادامه تحصیل من تا خرداد 1400 هست از یه طرف میگن حتما باید کارای بالا رو انجام بدم
      پلیس بعلاوه ده زیاد حرفاش قابل اعتماد نیس!بهتره بری حوزه نظام وظیفه شهرتون اونجا هر چی بگن صددرصد درسته

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)