خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 194
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه70 نمایش پست ها
      سلام من صفر نیستم ولی خوبم نخوندم
      دوست دارم توی این طرحتون بابرنامه خودم شرکت کنم
      سلام خیلیم عالی
      انشالله بترکونید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurii99 نمایش پست ها
      خیلی ممنون ولی دوست عزیز فکر نمیکنید حتی با روزی ۱۸ ساعت هم نمیشه خوند؟؟واقعا وقت کم میارن ببینید من مسخره نمیکنم واقع بینانه دارم میگم ولی اخه کل فیزیک سوم واقعا نمیشه وقت کم میاد حداقل میگفتی فیزیک پیش ۲
      خواهش می کنم
      30 روز بیشتر نمونده و هدف مطالعه فیزیک پایه است، از فیزیک پایه ، فیزیک سوم دشوار تر از فیزیک دوم (دهم) بود، لذا اول کار دشوار تر انجام بشه بعدا کار ساده تر یعنی اول فیزیک پایه سوم بعدا فیزیک دوم .
      در مورد سختی کار هم باید به زمان کم اشاره کنیم، در زمان کم تنها راه موفق شدن انجام دادن کارای سخت تره ، عادی پیش روی کردن نیازی به زدن تاپیک نداشت به نظرم

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها
      سلام من پایم چون واقعا عاصی شدم از این همه نخوندنا...ولی خب منطقیه 18ساعت در روز؟ شدنیه؟ برای یک روز میشه ولی برای 32روز پشت سرهم 18ساعت؟؟ یعنی روزی در بهترین حالت 5ساعت خواب!
      بله شدنیه،
      اگر 60 روز مونده بود نه شدنی نبود
      ولی حدود 28 روز سختی کشیدن به نظرم منطقی و شدنی هست،
      به اون دوستمون هم گفتم ، این تاپیک برای دوستانی هست که میخوان هر طور شده در این زمان کوتاه موفق بشن و الگوی سال های بعدی باشن، وگرنه نیازی به این تاپیک نبود.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم هستم
      واقن خیلی نیاز داشتم به همچین جایی از وقتی عهدنامرو امضا کردم مرسی استارتر
      فقط من برنامه خودمو میخونم که این مباحث رو هم توش داره
      هرشب میام گزارش کار میدم
      Lost in DayDream

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام دوستان
      از اسم تاپیک مشخصه،
      این تاپیک جهت شروع از صفر نیست! فقط دوستانی مطالعه اش کنن که منفی 33 درصد هستن و هیچ تکرار می کنم هیچ مطالعه ای برای کنکور 99 نداشتند!
      داخل این 32 روز، قراره 2 سری 14 روزه رشد عالی داشته باشید،

دوستانی که قبلا شروع نداشتند و یا شروع شون جدی نبوده یا به هر دلیلی فکر میکنن الان میتونن حداقل 30 روز برای 99 با
      قاطعیت شروع به خوندن کنن پس بسم الله،

14 روز اول:
      در طی 14 روز اول قرار هست
      زیست سوم کااااامل مطالعه بشه + تست
      ادبیات پایه سوم کامل مطالعه بشه (لغات و قرابت معنایی) ،
      + در زمان های استراحت تون 16 پست تاپیک تاریخ ادبیات به آدرسhttp://forum.konkur.in/thread73266-2.html#post1612040 کاااامل مطالعه بشه (روزی یک پست کافیه)
      زبان فارسی فقط برای علاقه مندان و به شدت سخت کوشایی که میخوان بترکونن کامل مطالعه بشه
      فیزیک 3 کامل مطالعه بشه + تست
      احتمال و تابع و حد و مشتق از ریاضی کامل مطالعه بشه + تست
      شیمی و دینی و عربی و زبان سوم کامل مطالعه بشه (اگر زبان تون قویه بجای زبان 3 حتما زبان پیش رو بخونید)
      جبرانی هم که داخل برنامه گذاشته شده تا اگر خدای نکرده درسی باقی موند جبران کنید.

فایل پیوست 92963
      فایل پی دی اف فاز اول برنامه: tajrobi14days.pdf - یو آپلود

تذکرات مهم:

1. در صورت هر گونه خود شیرینی دوستانی که به قصد مسخره کردن میان و بقیه رو آزار میدن ، برخورد می کنیم.
      2. این برنامه برای مطالعه 30 روز تا کنکوره نه 300 روز پس بچه ها طبیعتا این 30 روز باید شدید ترین فشار رو بیارید تا اجراش کنید(فقط دوستایی اجرا کنن که میتونن و میخوان)
      3. حداقل تایم مطالعاتی که باید قرار بدید روزی 16 الی 18 ساعته، 30 روز باید بخونید پس خستگی رو کنار بگذارید و فقط به فکر نتیجه گرفتن باشید.
      4. برنامه ویژه دینی رو جدای از این برنامه باید هر روز اجرا کنید تا یه نتیجه عااااالی بگیرید ، دینی سوم داخل این 14 روز هستش ، پس دینی دوم وپیش داخل برنامه ویژه دینی برای 100 زدن این درس قرار داده شده.
      5. ارائه گزارش کار هم اختیاریه، میتونید این 30 روز هر شب بیاید گزارش هم بدید همین جا، مطمئنم نتیجه میگیرید.

فوق برنامه دینی جهت 100 زدن دینی در مدت کوتاه: (شروع از فردا 28 تیرماه)

1. 28 تیر: درس 1 و 2 دینی2
      2. 29 تیر: درس 3 دینی2
      3. 30 تیر: مرور+تست درس 1 تا 3
      4. 31 تیر: درس 5 دینی 2
      5. 1 مرداد: درس 1 دینی 4
      6. 2 مرداد: درس 2 و 3 دینی4
      7. 3 مرداد: مرور+تست درس 1 و 2 دینی 4 + درس 5 دینی 2
      8. 4 مرداد: درس 6 دینی 2
      9. 5 مرداد: مرور درس 1 تا 6 دینی 2
      10. 6 مرداد: درس 7 دینی 2
      11. 7 مرداد: درس 9 دینی 2
      12. 8 مرداد: مرور + تست درس 7 و 9 دینی 2 (ترکیب برزخ و قیامت)
      13. 9 مرداد: درس 10 و 11 دینی 2
      14. 10 مرداد: درس 4 دینی 4
      15. 11 مرداد: مرور + تست درس 4 دینی 4 + درس 10 و 11 دینی 2
      16. 12 مرداد: درس 13 و 14 دینی 2 (درس 13 فقط متن کتاب مطالعه شود)
      17. 13مرداد: درس 15 و 16 دینی 2
      18. 14مرداد: مرور + تست درس 13 تا 16 دینی 2
      19. 15 و 16 و 17 مرداد: جمع بندی و مرور کامل سریع متن کتاب دینی 2 و درس 1 تا 4 دینی پیش
      20. 18 مرداد: درس 5 دینی 4
      21. 19 مرداد: درس 6 دینی 4
      22. 20 مرداد: مرور+تست درس 5 و 6 دینی 4
      23. 21 مرداد: درس 7 دینی 4
      24. 22 مرداد: درس 8 دینی 4
      25. 23 مرداد: مرور+تست درس 7 و 8 دینی 4
      26. 24 مرداد: درس 9 و 10 دینی 4
      27. 25 و 26 و 27 مرداد: مرور و جمع بندی کامل سریع متن کتاب درسی دینی 4 درس 5 تا 10

منابع دینی: میتونید از هر منبعی استفاده کنید، جزوات بنده هست که لینکشون پایین قرار گرفته، 500 تست برتر هم هست، البته کتاب های بازاری مثل آیکیو و خط ویژه هم خوبن، مهم برنامه هست مگرنه هیچ منبعی بدون برنامه نتیجه نمیده هرچقدر هم که خوب باشه.
      این تاپیک ها هم برای منابع و تست زنی شاید بدردتون بخوره.

http://forum.konkur.in/thread73269.html#post1612051

جمع بندی سریع کل آیات دین و زندگی کنکور Artur

موفق باشین بچه ها
      میشه منابع پیشنهادی خودتون رو هم بگید و نیازه برای درس ها تست از کتاب های تکمیلی هم بزنیم؟
      Dark Paradise

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnazz نمایش پست ها
      میشه منابع پیشنهادی خودتون رو هم بگید و نیازه برای درس ها تست از کتاب های تکمیلی هم بزنیم؟
      چون فرصت کوتاهه بهترین و کوتاه ترین درسنامه های بازار مثل کتاب های خط ویژه و زیپ اندیشه فائق و ... منابع مناسب مطالعاتی محسوب میشن در کنار این منابع بهترین تست ها هم تست های کنکور های 5 6 سال اخیر هستند، برای دروس اختصاصی تست های کنکور و تست های منتخب آزمون های آزمایشی و برای دروس عمومی تست های کنکور کفایت میکنه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چون فرصت کوتاهه بهترین و کوتاه ترین درسنامه های بازار مثل کتاب های خط ویژه و زیپ اندیشه فائق و ... منابع مناسب مطالعاتی محسوب میشن در کنار این منابع بهترین تست ها هم تست های کنکور های 5 6 سال اخیر هستند، برای دروس اختصاصی تست های کنکور و تست های منتخب آزمون های آزمایشی و برای دروس عمومی تست های کنکور کفایت میکنه.
      مرسی واقعا ممنونم از شما فقط من برنامه رو دیدم تایم مطالعاتی برای روز اول حدود 8 ساعت و نیم بود ولی تو تایپیک گفتید شما برای رسوندن برنامه سما باید 16 تا 18 ساعت مطالعه روزانه داشته باشید یکم گیج شدم میشه برنامه رو یک بار کامل برام توضیح بدیدو میشه تو این 14 روز اول ما پییش1 بعلاوه پایه 3 کامل بخونیم؟
      Dark Paradise

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...
      من صفر نیستم ولی از نظر تایمی متاسفانه مشکل دارم و تایم مطالعم اومده پایین...
      اگر مشکلی نیست و بقیه گزارش کار میدن منم میتونم گزارش کار بدم؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مرسی واقعا ممنونم از شما فقط من برنامه رو دیدم تایم مطالعاتی برای روز اول حدود 8 ساعت و نیم بود ولی تو تایپیک گفتید شما برای رسوندن برنامه سما باید 16 تا 18 ساعت مطالعه روزانه داشته باشید یکم گیج شدم میشه برنامه رو یک بار کامل برام توضیح بدیدو میشه تو این 14 روز اول ما پییش1 بعلاوه پایه 3 کامل بخونیم؟
      خواهش می کنم
      ببینید تایم پیش فرضی که نوشته شده یک واحد از تایم کلی هست که باید به اون درس بدید، مثلا اگر 1 واحد از تایم کلی درسی 1 ساعت و نیم باشه ، ممکنه شما 2 واحد از درس مورد نظر رو مطالعه کنید یعنی 3 ساعت، و شخص دیگه واسش همون 1 واحد یعنی 1 و نیم ساعت کافی باشه، برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنند قطعا این واحد ها برای مطالعه و تست زدن هر درس بیشتر میشه و برای دوستی که به دید جمع بندی و مرور به این برنامه نگاه میکنه خب تعداد هر واحد کمتر ،
      به نظر من کسی که تازه شروع کرده قطعا از هر درس حدود 2 واحد تایم برمیداره در این صورت بین 16 تا 18 ساعت زمان برای اجرای کامل برنامه نیاز داره که باید خودش این تایم رو مدیریت کنه تا برنامه فاز اول کامل اجرا بشه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خواهش می کنم
      ببینید تایم پیش فرضی که نوشته شده یک واحد از تایم کلی هست که باید به اون درس بدید، مثلا اگر 1 واحد از تایم کلی درسی 1 ساعت و نیم باشه ، ممکنه شما 2 واحد از درس مورد نظر رو مطالعه کنید یعنی 3 ساعت، و شخص دیگه واسش همون 1 واحد یعنی 1 و نیم ساعت کافی باشه، برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنند قطعا این واحد ها برای مطالعه و تست زدن هر درس بیشتر میشه و برای دوستی که به دید جمع بندی و مرور به این برنامه نگاه میکنه خب تعداد هر واحد کمتر ،
      به نظر من کسی که تازه شروع کرده قطعا از هر درس حدود 2 واحد تایم برمیداره در این صورت بین 16 تا 18 ساعت زمان برای اجرای کامل برنامه نیاز داره که باید خودش این تایم رو مدیریت کنه تا برنامه فاز اول کامل اجرا بشه.
      درسته الان متوجه شدم بعد یه سوال دیگه الان این 14 روز اول برای پایه3 هست بعد برنامه ای شما برای پایه 2 و پیش1 و پیش 2 ندارید؟ اونا چی میشن؟
      Dark Paradise

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      سلام...
      من صفر نیستم ولی از نظر تایمی متاسفانه مشکل دارم و تایم مطالعم اومده پایین...
      اگر مشکلی نیست و بقیه گزارش کار میدن منم میتونم گزارش کار بدم؟
      سلام
      اگر شرکت کنید خیلی عالی میشه ، هم انگیزه ای میشه برای بقیه دوستان و هم خودتون انشالله تایم مطالعه رو بهبود بدید (شروع از صفر فقط برای کسی نیست که صفره ، خیلی از بچه ها این روز ها خسته شدن و نیازه که یه شروع خوب برای ادامه دادن مسیرشون داشته باشند)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      درسته الان متوجه شدم بعد یه سوال دیگه الان این 14 روز اول برای پایه3 هست بعد برنامه ای شما برای پایه 2 و پیش1 و پیش 2 ندارید؟ اونا چی میشن؟
      قاعدتا 14 روز بعدی پایه دومه،
      من احتمال میدم شما به حکم جمع بندی به این برنامه نگاه کردین ، چون برنامه یکم فراتر از جمع بندیه لذا پیش دانشگاهی رو شامل نمیشه، ولی شما خودتون میتونید برنامه رو باز هم فشرده تر کنید و پیش 1 و 2 رو هم قرار بدید داخل ، قاعدتا برای شخصی که مطالعه کافی نداشته خیلی سخته که در عرض 32 روز پایه و پیش رو تموم کنه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

قاعدتا 14 روز بعدی پایه دومه،
      من احتمال میدم شما به حکم جمع بندی به این برنامه نگاه کردین ، چون برنامه یکم فراتر از جمع بندیه لذا پیش دانشگاهی رو شامل نمیشه، ولی شما خودتون میتونید برنامه رو باز هم فشرده تر کنید و پیش 1 و 2 رو هم قرار بدید داخل ، قاعدتا برای شخصی که مطالعه کافی نداشته خیلی سخته که در عرض 32 روز پایه و پیش رو تموم کنه.
      راستش من پایم متوسطه و صفر صفر نیستم برعکس پایه عمومی ها بسیار قوی و زیست و شیمی خوبی دارمم فقط 2 ماهه به دلایل مختلف نخوندم و بیشتر نگرانی من برای ریاضی و فیزیک هست اگر بشه منو راهنمایی کنید برای رسیدن به درصد بین 50 تا 75 توی این دو تا درس چه مباحثی رو بخونم و از چ منابعب بقیه درس ها رو میتونم تو 30 روز برسونم ممنون میشم واقعا اگر کمکم کنید
      Dark Paradise

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      راستش من پایم متوسطه و صفر صفر نیستم برعکس پایه عمومی ها بسیار قوی و زیست و شیمی خوبی دارمم فقط 2 ماهه به دلایل مختلف نخوندم و بیشتر نگرانی من برای ریاضی و فیزیک هست اگر بشه منو راهنمایی کنید برای رسیدن به درصد بین 50 تا 75 توی این دو تا درس چه مباحثی رو بخونم و از چ منابعب بقیه درس ها رو میتونم تو 30 روز برسونم ممنون میشم واقعا اگر کمکم کنید
      با ریاضی همین برنامه جلو بیاید + مبحث آمار رو هم خودتون خارج از برنامه بخونید.
      برای فیزیک هم علاوه بر پیشروی با این برنامه این تاپیک رو هم ببینید:
      http://forum.konkur.in/thread73009-4.html#post1611899
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقای mahdi artur خواستم بخاطر تاپیکای خوبی که زدید برای بچه هایی که الان قطعا بیشتر استرسشون بی برنامگی هست تشکر کنم
      قطعا قلب بزرگی دارید و صدالبته مثل شما افراد دیگه ای هم دیدم توی انجمن که به بچه ها کمک میکنن واقعا کار بزرگی میکنید و قطعا انرژی مثبت این کار به خودتون برمیگرده

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)