خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان یک سوال در مورد شیمی دارم

سلام
      شیمی کنکور تقریبا چند تا سوال حفظی داره؟؟اگه کامل مطالب حفظی شیمی رو بخونم تقریبا چند درصد میشه زد؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اابته بگم چرا این سوال رو پرسیدم چون چند سالی هست سوال های حفظی خیلی کم شده الان داخل یک تاپیک بودم میگفتن تقریبا ۴۰ درصد ولی طبق کنکورهای چند سال اخیر من فکر میکنم نهایت ۲۵ تا ۳۰ درصد

3. Top | #3
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اصلا به این جور چیزا نمیشه جواب داد، کنکور ۹۸ برای نظام قدیم حفظیات کمتر داشت نسبت به سال های قبل و اینکه حیف نیست یه سری محاسباتی ها که راحت هستند مثل سوالاتی که فقط به استوکیومتری یا انرژی و...را کنار گذاشت؟ شما حتی اگر حفظیات هم فول باشید بازم به مشکل میخورین چون سوالات ترکیبی زیاد طرح میشن که باید کنار حفظیات محاسبات هم بلد بود...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurii99 نمایش پست ها
      سلام
      شیمی کنکور تقریبا چند تا سوال حفظی داره؟؟اگه کامل مطالب حفظی شیمی رو بخونم تقریبا چند درصد میشه زد؟؟
      بستگی داره منظورت از حفظی چی باشه،اگر منظورت سوالای غیر مسعله هست حدود 50 درصد سوالات رو شامل میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      حدود ۴۰ تا ۵۰ ، البته اگ مفهومی و حفظی باهم منظورته ، مثلا سوال ساختار لوویس !
      بعدشم اگ هدفت ۳ تای تاپ خصوصا داروسازیه فرضا اگ کامل و بی غلط به همه سوالات غیر مسئله جواب بدی بازم کفایت نمیکنه .
      مسائل ترمودینامیک ، سینتیک و تعادل خیلی آسونن ، کلا حذف نکن.

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور۹۸ نظام‌جدید چندتا محاسباتی داشت شیمیش؟همون مسئله
      ...

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام
      سوالات مساله‌ای شیمی کنکور کمی تقریبا نصف سوالات رو تشکیل میدن ولی سوالات غیر مساله ای اکثرا حفظی نیستن و بیشتر روی مفهوم تکیه دارن. حتی اکثر واکنش ها هم لازم نیست حفظ باشید چه برسه به نکات دیگه. از ۳۵ تا سوال شیمی کنکور، کمتر از ۱۰ تاشون نیاز به این دارن که نکته‌ای رو "حفظ" باشید، برای جواب دادن به اکثر سوالا باید "درک" خوبی داشته باشید از نکات.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله منظورم غیر مسئله ای ها هست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      برای کار صنعتی، دنبال موادی هستم که با یه فرایند در یک محیط کاملا در

بسته به گاز تبدیل بشه و در اون حالت بمونه ، کسی میتونه راهنمایی کنه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شنیدم کافور اگه در محیط در بسته دمای بالا رو تجریه کنه مستقیم به گاز تبدیل میشه ، آیا بهد از سرد شدن دوباره به جامد تبدیل میشه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن