خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 78 از 78
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      میشه دیگه گفتم که عزیز
      منتهی تایم دی وی دی بیشتر از چیزی که هست طول میکشه، اونم زیست که شوخی نیست، مثلا شاکری میاد یه نکته سریع میگه تو نفهمیدی چی گفته نمیتونی بزنه بره جلو که ... باید بزنی عقب ببینی چی گفتن یه نگاهی به کتاب کنی یه سری به دفترت بزنی نکته ها رو یادداشت کنی ،
      دشمنی ندارم حاجی ،
      به والله حرفم اینه زیاده روی داری میکنی ، زیاده روی هم خودش سمه، تو دی وی دی رو کامل ببین بعدشم تست های کنکور رو متناسب باهاش بزن برو جلو، تایم مطالعه تو که دست من نیست نمیدونم چند صفحه رو چند ساعت میخونی، آخه خوندن که ملاک نیست حاجی، یکی 20 صفحه رو 2 روز میخونه ولی کامل میفهمه چی به چیه یه نفر همون 20 صفحه کار 3 ساعتشه ،

حذف هم خواستی کنی یه بار گفتم ، مثلا بیا گیاهی شاکری شعبانی رو داخل پک 60 شون نبین و حذف کن یا سری قسمتای 12 هم رو هم حذف کن
      همه چی بستگی به خودت داره،
      فردا دی وی دی رو پلی کن، 3 ساعتشو ببین ، بعد نگا به ساعتت کن ببین چقدرش رفته همه چی معلوم میشه.
      سلام وقت بخیر
      میتونم بپرسم رتبه و تراز شما چند بود که پزشکی دانشگاه آزاد قبول شدین ؟

2. Top | #77
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من یه بار۱۵ساعت خوندم بعدش تایه هفته فلج شدم نتونسم یه ساعتم بخونم.الان ت*م نمیکنم از۱۳بیشتر بخونم اونوقت تو میخای۱۶ساعت بخونی؟نمیشه داداش.از ساعتای کم شروع کن تا۱۲ساعت برو.از۱۲بیشتر بشه ضرره

3. Top | #78
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jacks نمایش پست ها
      سلام من صفر صفرم
      اگه از الان تا کنکور بشینم 950 ساعت درس بخونم یعنی هر روز 16.5 ساعت به چه رتبه ای میتونم برسم؟
      تو اختصاصی ها هم نمیخوام ریاضی و فیزیک بخونم
      میخونما ولی ریاضی رو برای 10 درصد میخونم و فیزیک رو برای 30 درصد زدن
      با این شرایط بقیه درسا رو میتونم به چه درصدایی برسونم؟
      میخوام این درصدا رو بزنم تو این زمان میشه؟ هر کدوم چند ساعت میخواد؟
      ادبیات 36
      عربی 60
      دینی 68
      زبان 52
      فیزیک 27
      ریاضی 10
      زیست و شیمی 50
      انقد از این "از الان میشه" و "الان دیر نیست " و اینا دیدم حالم داره به هم میخوره.
      تو یه جمله:نه نمیشه!!!!
      کسی که به خاطر این چیزا میاد انجمن و از اینا مینویسه قطعا نمیتونه.کسی که تا الآن نخونده بعد از اینم نمیخونه.البته یه سریا هستن که تو 3 ماه تونستن ولی اونا هیچوقت تو انجمن ول نبودن.
      اگه دوست دارید از این چرتوپرتا بنویسید حداقل کسی رو تگ نکنید.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن