خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

دوستان نظام قدیم، تجویزتون واسه زیست شناسی بنده چیه؟

سلام دوستان.
      این منم
      http://forum.konkur.in/thread71970-2.html#post1579629
      از اون روز شروع کردم به خوندن و طی این مدت شیمی دو دور ریاضی سه دور فیزیک یه دور دینی یک دور عربی و ادبیات هنوز نخوندم(واسه عربی نگران نیستم) و زیست سه دور خوندم.
      اما زیست سه دور...
      حقیقتا با توجه به تایمم اون موقع تصمیم گرفتم برم جزوه های عمارلو رو بخونم. پسرداییم کلاس هاشو میرفت و جزوه هاشو داشت.
      حقیقتا زیست رو خیلی بهتر متوجه میشم باهاش. و خب سه دور از روی اونا خوندم. هرچی ادم زیست بخونه میفهمه بلانسبت چقدر خر تشریف داره تو زیست و هنوز کلی نکته هست بلد نیست!
      تو زدن تست های کنکور اکثر مباحث و فصول هیچ مشکلی نداشتم با جزوه عمارلو
      و خب فقط جزوه عمارلو خوندم نه کتاب ن هیچی دیگه و تست های کنکورو زدم.
      با هرکی حرف زدم میگه باید کتابو بخونی ولی کتاب من مثه قلب مومن سفید و پاکه. رشتم ریاضی بوده-_- الان چیکار کنم به نظرتون؟
      برم کتاب بخونم تو این 80 روز باقی مونده؟ من میخام این زیست لنتی رو بالای 80 بزنم. 80 روز هر روز یه درصد. شدنی نیست؟ هرکاری بشه میکنم در موردش. لطفا راهنماییم کنین.
      موج آزمون هم دارم. دو سه تا آزمون اولشو زدم بالای 65 درصد زدم. ولی کمههههههه -_- همایش اشکان هاشمی که تو موج ازمون بود رو ببینم؟ اصن برنامه مرور زیستم چجوری باشه؟ و کلی سوال دیگه که ممنون میشم منت گذارید و راهنمایی کنید اینجانب را. مچکرم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      این منم
      http://forum.konkur.in/thread71970-2.html#post1579629
      از اون روز شروع کردم به خوندن و طی این مدت شیمی دو دور ریاضی سه دور فیزیک یه دور دینی یک دور عربی و ادبیات هنوز نخوندم(واسه عربی نگران نیستم) و زیست سه دور خوندم.
      اما زیست سه دور...
      حقیقتا با توجه به تایمم اون موقع تصمیم گرفتم برم جزوه های عمارلو رو بخونم. پسرداییم کلاس هاشو میرفت و جزوه هاشو داشت.
      حقیقتا زیست رو خیلی بهتر متوجه میشم باهاش. و خب سه دور از روی اونا خوندم. هرچی ادم زیست بخونه میفهمه بلانسبت چقدر خر تشریف داره تو زیست و هنوز کلی نکته هست بلد نیست!
      تو زدن تست های کنکور اکثر مباحث و فصول هیچ مشکلی نداشتم با جزوه عمارلو
      و خب فقط جزوه عمارلو خوندم نه کتاب ن هیچی دیگه و تست های کنکورو زدم.
      با هرکی حرف زدم میگه باید کتابو بخونی ولی کتاب من مثه قلب مومن سفید و پاکه. رشتم ریاضی بوده-_- الان چیکار کنم به نظرتون؟
      برم کتاب بخونم تو این 80 روز باقی مونده؟ من میخام این زیست لنتی رو بالای 80 بزنم. 80 روز هر روز یه درصد. شدنی نیست؟ هرکاری بشه میکنم در موردش. لطفا راهنماییم کنین.
      موج آزمون هم دارم. دو سه تا آزمون اولشو زدم بالای 65 درصد زدم. ولی کمههههههه -_- همایش اشکان هاشمی که تو موج ازمون بود رو ببینم؟ اصن برنامه مرور زیستم چجوری باشه؟ و کلی سوال دیگه که ممنون میشم منت گذارید و راهنمایی کنید اینجانب را. مچکرم
      درود بر شما
      والا به نظر من جزوه برای اینکه اگه‌یک جایه کتاب متوجه نشدین از روی اون بخونین و درک کنید اون قسمتو
      حتما حتما باید کتاب خونده بشه جوری که بهش نگاه بکنین حالتون به هم بخوره(در این حد)
      از نظر من میتونید برای جمع بندی از ۲۰ ازمون کلک معلم استفاده بکنید
      به نظر من بهترین مجموعه تست هایی که دیدم ماله این کتاب بود(ولی خب سطحش بالاتر از کنکوره به نظر من)‌+پاسخنامه عالی هر جا هم مشکل پیدا کردید برنامه ریزی میکنید برای اون درس و رفع اشکال میکنید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      متن کتاب درسی +ازمون ماز + با 40 ازمون کلک +(سطح بالاتر هستی 20 ازمون کلک)
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما واسه داروسازی زمین هم میخونی؟
      کاش به نظام قدیما اجازه میدادن زمین نظام جدید
      رو بخونیم راحت داروسازی میاوردیم

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      ببین من بین مصاحبه ی رتبه های زیر هزار همین انجمن دیدم خیلیا عمارلو میخوندن البته گفتن کتاب همایش عمارلو نمیدونم جزوه هاشم به کاملی اون کتاب هست یا نه!
      و اونا گفتن فقط همونو میخونن یعنی فکر کنم خودش کتابو پوشش بده
      بنظرم خیلی خوبه موج الگو رو بالای 65 زدی
      پیشنهاد من واسه بالا بردن زیستت زدن تست بیشتره از هر فصل! پیشنهادم آزمون دادن نیست واقعا چون اگه بخای موج زیست رو برنی 21 ازمون و سه تاشو زدی 18 روز کافیه واسش
      میتونی تا 45 روز دیگه با توجه به اینکه صفر نیستی و زیستو خوندی و تست زدی یه منبع دیگه بخونی
      مثلا کتاب های پایه به پایه ی الگو از اشکان هاشمی یا آیکیو جامع
      ببین کدومش بیشتر بدردت میخوره
      و من ترجیحم آیکیو هست که یکم با تستای چالشی رو به رو بشی
      تستای کتاب عمارلو هم دست کم نگیر تستاش خوب و مطابق با کنکوره.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

6. Top | #6
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و اگه نگران پیدا نشدن کتاب هستی
      تو برنامه دیوار کتاب دست دوم میفروشن
      تو شهرای مختلف سرچ کن کتاب های مورد نظرتو حتما پیدا میکنی حتی با نصف قیمت
      راستی اگه هدفت دارو هست قطعا و حتما روی زمین سرمایه گذاری کن
      من به عینه دیدم کسایی که رتبه زیر گروه یکش که واسه پزشکی و دندونه 2900 بوده(واسه منطقه 3 این رتبه نه پزشکی میاره نه دندون) و با 50 زدن زمینش رتبه اش شده 1200!) و طرف دارو روزانه قبول شده! البته شما رشته ریاضی بودی و زمین نداشتین میدونم سخته کمی براتون
      بازم هرچی خودتون صلاح میدونین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirali.Khayat نمایش پست ها
      درود بر شما
      والا به نظر من جزوه برای اینکه اگه‌یک جایه کتاب متوجه نشدین از روی اون بخونین و درک کنید اون قسمتو
      حتما حتما باید کتاب خونده بشه جوری که بهش نگاه بکنین حالتون به هم بخوره(در این حد)
      از نظر من میتونید برای جمع بندی از ۲۰ ازمون کلک معلم استفاده بکنید
      به نظر من بهترین مجموعه تست هایی که دیدم ماله این کتاب بود(ولی خب سطحش بالاتر از کنکوره به نظر من)‌+پاسخنامه عالی هر جا هم مشکل پیدا کردید برنامه ریزی میکنید برای اون درس و رفع اشکال میکنید
      خیلی ممنونم که جواب دادین. الان من برم فقط متن کتابو بخونم؟ بدون هیچ نکته ای؟ اخه کتابم سفیده سفیده. کتاب یکی از دوستان هست البته نکته نوشته. اونو بخونم؟
      20 آزمون کلک مال نظام قدیمه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      متن کتاب درسی +ازمون ماز + با 40 ازمون کلک +(سطح بالاتر هستی 20 ازمون کلک)
      متن کتاب درسی بدون هیچ منبع دیگه؟ یکم گیجم الان سر متن کتاب درسی. عمارلو همون متن کتابو تقریبا کامل اورده -_-

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash9 نمایش پست ها
      شما واسه داروسازی زمین هم میخونی؟
      کاش به نظام قدیما اجازه میدادن زمین نظام جدید
      رو بخونیم راحت داروسازی میاوردیم
      والا هنوز نخوندم -_-

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      ببین من بین مصاحبه ی رتبه های زیر هزار همین انجمن دیدم خیلیا عمارلو میخوندن البته گفتن کتاب همایش عمارلو نمیدونم جزوه هاشم به کاملی اون کتاب هست یا نه!
      و اونا گفتن فقط همونو میخونن یعنی فکر کنم خودش کتابو پوشش بده
      بنظرم خیلی خوبه موج الگو رو بالای 65 زدی
      پیشنهاد من واسه بالا بردن زیستت زدن تست بیشتره از هر فصل! پیشنهادم آزمون دادن نیست واقعا چون اگه بخای موج زیست رو برنی 21 ازمون و سه تاشو زدی 18 روز کافیه واسش
      میتونی تا 45 روز دیگه با توجه به اینکه صفر نیستی و زیستو خوندی و تست زدی یه منبع دیگه بخونی
      مثلا کتاب های پایه به پایه ی الگو از اشکان هاشمی یا آیکیو جامع
      ببین کدومش بیشتر بدردت میخوره
      و من ترجیحم آیکیو هست که یکم با تستای چالشی رو به رو بشی
      تستای کتاب عمارلو هم دست کم نگیر تستاش خوب و مطابق با کنکوره.
      سلام مرسی که جواب دادین. هم ایکیو رو دارم هم الگو رو. برم پس سمت ایکیو؟ این 20 آزمون کلک معلم که بچه ها میگنم چالشیه گویا ن؟
      و من هنوز زمین نخوندم. ریاضی بودم و هیچ ایده ای از زمین ندارم. گفتم بذارم ماه اخر بخونم

11. Top | #11
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی که جواب دادین. هم ایکیو رو دارم هم الگو رو. برم پس سمت ایکیو؟ این 20 آزمون کلک معلم که بچه ها میگنم چالشیه گویا ن؟
      و من هنوز زمین نخوندم. ریاضی بودم و هیچ ایده ای از زمین ندارم. گفتم بذارم ماه اخر بخونم
      عه شما پسری؟
      فکر کردم دختری
      اره ببین الگو تستاش خوبه هم سخت داره هم اسون هم متوسط ولی سوال ترکیبیاش کمه
      کتاب آیکیو یکم سنگینه تره ولی بنظرم بیشتر شمارو واسه کنکور آماده میکنه. ولی بدون اگه اشتباه زیاد میزنی یا خیلی نگاتو بلد نیستی تو آیکیو دلیل نمیشه سطح علمیت پایین باشه کنکور مثل آیکیو نیست و ایکیو یه جاهایی حاشیه رفته یه جاهاییم غلط داره خیلی خودت رو درگیر نکاتش نکن اگه دیدی یه جاهایی ضد و نقیضه با دانسته هات.
      اون کلک معلم هم حقیقتش من تا الان اسمشو نشنیده بودم
      ینی تو صحبت نفرات برتر همین انجمن هم ندیده بودم اسمشو حتی
      بنظرم همون موج ازمون الگو کفایت میکنه
      اگه دیدی آیکیو و موج رو تموم کردی و دوست داری ازمون بیشتر بزنی آزمون های ماز رو گیر بیار بزن. تو تلگرام میتونی پی دی افش رو پیدا کنی. ازمون ماز رو همون کسایی ک ایکیو رو طراحی کردن این ازمون رو ساختن
      اگه ازمون مازم نتونستی پیدا کنی ازمون های جامع قلمچی سال های قبل رو از خودت ازمون بگیر اگه دیدی وقتشو نداری فقط قسمت زیستش رو ازمون بگیر

12. Top | #12
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در مورد زمین شناسی هم بخوام راهنماییت کنم
      فصل 5 و 6 و 7 و 8 سال سوم دبیرستان
      که شامل فصل های کانی و سنگ رسوبی و ماگما و سنگ دگرگون هستن
      حدود 30 و خورده ای درصد ازش میاد تو کنکور
      زمینم که تو کنکور سوالاتش خیلی سخت نیست میتونی بزنی ولی اگه دیدی وقت نداری وقت درسای دیگت مثل زیست و اینارو روی زمین نذار!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      متن کتاب درسی بدون هیچ منبع دیگه؟ یکم گیجم الان سر متن کتاب درسی. عمارلو همون متن کتابو تقریبا کامل اورده -_-
      خب متنی که در طول سال یه سری نکات دورش نوشتی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      خب متنی که در طول سال یه سری نکات دورش نوشتی
      تاپیک بنده خدا رو نخوندی تجویز کردی براش؟؟ بابا داره میگه تابحال دست به کتاب نزده

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      تاپیک بنده خدا رو نخوندی تجویز کردی براش؟؟ بابا داره میگه تابحال دست به کتاب نزده
      وا
      تست هم نزده ؟
      نکات حاصل از تست ها :/
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن