خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه های گل انسانی بیان

سلام به هم رشته ای های عزیز کیف حالک خوبین خوشین سلامتین البته سختی های این عصر قرنطینه به کنار خب بریم سراغ اصل مطلب ازتون خواهش میکنم اگه یشه یک گزارش کار از خودتون بدید و ضمنا بگین که الان دروس رو در چه مرحله ای هستین تا اگه بشه از تجربیاتون بهره ببرم منتظرما یا علی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up یعنی ما تو این انجمن رشته انسانی نداریم عجیبا غریبا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من انسانی ام منطق و جامعه دهم رو هم تموم کردم بقیه رو هم نخوندم صفر صفرم
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب می تونم بپرسم هدفتون چیه و در ضمن با چه برنامه ای پیش میرین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامه فعلا ندارم ولی امروز می خوام برنامه ریزی کنم هدفمم تربیت معلم
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقد خوب انشالله موفق باشی ولی یک چیزی خیلی ناراحت کنندس بقیه تاپیک ها که درمورد رشته های ریاضی تجربی هس همشون شلوغه اما انسانی همیشه مظلوم واقع شده و تاپیکشم سوت و کور وخلوته این بی محلی به رشته انسانی در ایران در تاریخ ثبت خواهد شد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط general knobi نمایش پست ها
      چقد خوب انشالله موفق باشی ولی یک چیزی خیلی ناراحت کنندس بقیه تاپیک ها که درمورد رشته های ریاضی تجربی هس همشون شلوغه اما انسانی همیشه مظلوم واقع شده و تاپیکشم سوت و کور وخلوته این بی محلی به رشته انسانی در ایران در تاریخ ثبت خواهد شد
      اینجا همه تجربین و پزشکی میخوان مگه اینکه خلافش ثابت بشه

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شهید بهشتی از قلم انداختی
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اینجا همه تجربین و پزشکی میخوان مگه اینکه خلافش ثابت بشه
      ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامم رو ریختم از امروز هم دارم اجراش می کنم تو هم موفق باشی. یه پیشنهاد هر شب بیام اینجا تو این تایپیک گزارش بدیم چقدر خوندیم اینجوری این تایپیک هم شلوغ میشه تو هم اگه گزارش ندی من سعی می کنم بیام گزارش دقیق بدم.
      http://forum.konkur.in/thread72326.html#post1586542 اگه می خوای اینجا اعلام کن
      ویرایش توسط Mahdiye.T : 17 فروردین 1399 در ساعت 17:32

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام باشه از فردا همین کارو بکنیم فقط با این محوریت که میزان رضایتمندی خودمون رو هم به درصد درج کنیم تا پیشرفت نسبت به بلند مدت مشخص یشه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام باشه از فردا همین کارو بکنیم فقط با این محوریت که میزان رضایتمندی خودمون رو هم به درصد درج کنیم تا پیشرفت نسبت به بلند مدت مشخص یشه
      باشه تو تایپیکی که تگت کردم بگیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن