خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کورس مطالعه نظام جدید(انسانی)

درود

دوستان کورس مطالعاتی گذاشتیم

هر شب نظام جدیدهای انطانی بیان اعلام کنن چن ساعت خوندن^^
      موفق باشید
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.
      ویرایش توسط Mahdiye.T : 17 فروردین 1399 در ساعت 19:18

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه عجب مام تاپیک این مدی شدیم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من نیز هم انسانی هستم .ترازم 8000 کانونه هدفم رتبه یک کشوری انشالله

امروز 8 ساعت . جمع بندی فنون + تست های ترجمه و مفهوم درس پنج عربی+ جغرافی 1 3 درس

البته الان 4 صبحه اینو میفرستم یحتمل تا 9 صبح جامعه 3 و دینی 3 هم قراره بخونم .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیروز 1 ساعت زبان 1رو خوندم
      2.5 ساعت هم اقتصاد
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عالیه...گزارش بدید مایل بودید باهم برررسی کنیم البته اگه مایل باشید و خودخواه نباشید
      احسنت به استارتر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها
      عالیه...گزارش بدید مایل بودید باهم برررسی کنیم البته اگه مایل باشید و خودخواه نباشید
      احسنت به استارتر
      چون وقتی با ساعت می خوندم خیلی استرس می گرفتم که نکنه تا اون ساعت تموم نکنم دیگه ساعت نمی گیرم تا هر وقت که دزرس رو یاد بگیرم می خونمش منظور شما رو نفهمیدم ولی میام میگم که درسا رو خوندم یا نه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام علیکم خب منم امروز 4 ساعت 4 درس اول درس جامعه دهم رو خوندم انشالله به امید روز های بهتر

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      م​ن فقط منطق خوندم سات نگرفتم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiye.T نمایش پست ها

چون وقتی با ساعت می خوندم خیلی استرس می گرفتم که نکنه تا اون ساعت تموم نکنم دیگه ساعت نمی گیرم تا هر وقت که دزرس رو یاد بگیرم می خونمش منظور شما رو نفهمیدم ولی میام میگم که درسا رو خوندم یا نه
      پایه باشین....گزارش مطالعه بدید مشکلاتتونو بگید بررسی میکنم باهم حلش میکنیم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

پایه باشین....گزارش مطالعه بدید مشکلاتتونو بگید بررسی میکنم باهم حلش میکنیم
      آها باشه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیروز حالم خراب بود یه ذره انگیلیسی خوندم فقط

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها قرار شد تو تل گروه تبادل بزنم اونجا هم ساعت مطالعه رو بگیم و هم رفع اشکال کنیم هرکس می خواد تو گروه باشه فقط آیدیش رو بده مزاحمت واسه اعضای گروه ایجاد نمی کنید فقط تبادل و رفع اشکال می کنیم فقطم انسانیا هستند

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شماره من لطفا add کنید فقط چون تا فردا به تل دسترسی ندارم نمیتونم بیام 09305160370

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط general knobi نمایش پست ها
      شماره من لطفا add کنید فقط چون تا فردا به تل دسترسی ندارم نمیتونم بیام 09305160370
      ​خصوصی براتون لینک رو فرستادم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بقیه هم خواستن بگن براشون لینکا رو بفرستم کلی مطالب خوب گذاشتم
      ویرایش توسط Mahdiye.T : 21 فروردین 1399 در ساعت 19:17

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن