خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 35 از 47 نخستنخست ... 2534353645 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 511 به 525 از 704
    1. Top | #511
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      اینستاگرام ندارم بدبختانه.... الان من چیکار کنم بنظرتون با خودش برم جلو؟ بهش نمیومد درین حد سیاه‌نمایی جالبه جزوه پارسال و امسالش یکیه بجز دوسه تا تست
      https://www.instagram.com/arianheidarioriginal/
      لینک اینستاش
      نه خدایی بیش از یکی دوتا فرق داره من دارم میبینم دوتاشونو ولی ماهیت کلی بله یکیه
      مگه عجله ای دارد؟؟متاسفانه وقت که هست

2. Top | #512
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      فلاح توی نکته و تست هاش همه چیزو از صفر(یعنی از فعل ماضی)شروع میکنه میاد بالا
      برای نظام قدیم ها هم اگر موضوعی اضافه تر باشه توی کانالش فیلماشو میذاره
      سلام شما کانال فلاح رو دارین؟

3. Top | #513
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      https://www.instagram.com/arianheidarioriginal/
      لینک اینستاش
      نه خدایی بیش از یکی دوتا فرق داره من دارم میبینم دوتاشونو ولی ماهیت کلی بله یکیه
      مگه عجله ای دارد؟؟متاسفانه وقت که هست
      ممنون منظورمن این بود که برنامه اینستاگرام ندارم اکانت ندارم میشه شما خودتون زحمتشو بکشید لطفا؟
      وعجله که ندارم میخوام ببینم تکلیف چیه اصلا وقت میشه ازمون جامع بزنیم...

4. Top | #514
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه اصلا وقت نممونه واسه مرور و جمع بندی و ازمون جامع زدن...
      خب میدونید برای مرور و جمع بندی ریاضی که مشکل خاصی نخواهیم داشت
      من مثلا میخواستم برم از کتاب آزمون پلاس یه سری تست اضافه برای تابع بزنم که مسلط تر بشم بعد گفتم خب یه سری از نکات ریز شاید یادم رفته برم یه مرور کلی بزنم و بیام.
      و مرور کل جزوه تابع (8 صفحه) حدودا بیست دقیقه طول کشید برام
      بعدش رفتم کل تستای آزمون پلاسو هم به صورت زمان دار حل کردم و توی هیچکدوم به مشکل خاصی نخوردم
      یا مثلا معادله درجه دو و سهمی.
      دوباره قبل از حل تستای آزمون پلاس رفتم دو صفحه جزوه رو ده دقیقه ای مرور کردم بعد رفتم کلی تست اضافه زدم باز

یعنی الان واقعا تنها درسی که میتونم بگم خیالم از بابتش کاملا راحته همین حسابانه

چون دوباره حد و مشتق و اینا هم همه قراره دو صفحه ای باشند و این برای مرور عالیه

ولی خب برای آزمون جامع دقیقا نمیدونم. خب بچه های طول سال خودش الان میتونن برن هرچقدر دلشون میخواد آزمون جامع بزنن ولی ماها هنوز تکلیفمون خیلی مشخص نیست

احتمالا خودشون بهتر میدونن و یه سری پلن هم برای آزمون جامع تو ذهنشون دارن ولی فعلا بهتره روی خود کلاس تمرکز کنیم.

از این به بعد هم روند کلاس یکم سریع تر میشه چون جزوات سبک تر هستن و از این به بعد هر مبحثو میتونه یه جلسه ای تموم کنه.

برای اینکه خیلی طولانی نشه هم احتمالا میان یه سری جلسات اضافه بزارن. مثلا کارگاه هندسه این هفته شروع میشه و به صورت موازی با نکته و تست جلو میره.

5. Top | #515
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون منظورمن این بود که برنامه اینستاگرام ندارم اکانت ندارم میشه شما خودتون زحمتشو بکشید لطفا؟
      وعجله که ندارم میخوام ببینم تکلیف چیه اصلا وقت میشه ازمون جامع بزنیم...
      آها منم اینستا ندارم
      از کی داری میخونی؟؟
      اگه خیلی وقته و اوضاع قابل قبولی داری خودتو درگیر این نکته و تستا نکن و اون رو به عنوان زاپاس داشته باش و آزمون جامع زدن خودت رو به خاطر کلاسا به تعویق ننداز

6. Top | #516
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      سلام شما کانال فلاح رو دارین؟
      meisamfallahkonkour

7. Top | #517
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای هندسه گسسته علایی نسب بهتره یا جلالی؟

8. Top | #518
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      خب میدونید برای مرور و جمع بندی ریاضی که مشکل خاصی نخواهیم داشت
      من مثلا میخواستم برم از کتاب آزمون پلاس یه سری تست اضافه برای تابع بزنم که مسلط تر بشم بعد گفتم خب یه سری از نکات ریز شاید یادم رفته برم یه مرور کلی بزنم و بیام.
      و مرور کل جزوه تابع (8 صفحه) حدودا بیست دقیقه طول کشید برام
      بعدش رفتم کل تستای آزمون پلاسو هم به صورت زمان دار حل کردم و توی هیچکدوم به مشکل خاصی نخوردم
      یا مثلا معادله درجه دو و سهمی.
      دوباره قبل از حل تستای آزمون پلاس رفتم دو صفحه جزوه رو ده دقیقه ای مرور کردم بعد رفتم کلی تست اضافه زدم باز

یعنی الان واقعا تنها درسی که میتونم بگم خیالم از بابتش کاملا راحته همین حسابانه

چون دوباره حد و مشتق و اینا هم همه قراره دو صفحه ای باشند و این برای مرور عالیه

ولی خب برای آزمون جامع دقیقا نمیدونم. خب بچه های طول سال خودش الان میتونن برن هرچقدر دلشون میخواد آزمون جامع بزنن ولی ماها هنوز تکلیفمون خیلی مشخص نیست

احتمالا خودشون بهتر میدونن و یه سری پلن هم برای آزمون جامع تو ذهنشون دارن ولی فعلا بهتره روی خود کلاس تمرکز کنیم.

از این به بعد هم روند کلاس یکم سریع تر میشه چون جزوات سبک تر هستن و از این به بعد هر مبحثو میتونه یه جلسه ای تموم کنه.

برای اینکه خیلی طولانی نشه هم احتمالا میان یه سری جلسات اضافه بزارن. مثلا کارگاه هندسه این هفته شروع میشه و به صورت موازی با نکته و تست جلو میره.
      آریان حیدری حسابان هم به خوبی ریاضی تجربی میگه ؟ یا خیلی مسلط نیست

9. Top | #519
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.yousefi1382 نمایش پست ها
      آریان حیدری حسابان هم به خوبی ریاضی تجربی میگه ؟ یا خیلی مسلط نیست
      خب توی نظام قدیم که حیدری اصلا دی وی دی های آموزش دیفرانسیل و حسابان داشت تو انتشارات پرواز
      الان هنوز اون مباحث اختصاصی رشته ریاضی رو تدریس نکرده (مثلا مجانب ها و مشتق مثلثاتی و . . .) ولی از اونجایی که حسابان نظام جدید خیلی شبیه ریاضی تجربی نظام قدیم شده خب از این نظر مشکل خاصی نیست. درواقع قسمتای خیلی مهم و اصلی حسابان که تو کاربرد مشتق بود که دیگه حذف شدن عملا.
      حتی کلاس جامعش که روش لیبل ریاضی تجربی خورده بود رو بعضی از رفیقای من (رشته ریاضی) میرفتن و بازم آزمون آزمایشی هاشون رو درصد خیلی بالا میزدن. من جامع نبودم ولی.
      خودش گفت فعلا مشترکارو تموم میکنه بعد مباحث اختصاصی رو میاد تدریس میکنه. اون مباحث هم چون تا همین پارسال تو کلاساش برای نظام قدیمای تجربی هم میگفت پس هنوز روشون مسلطه و چیزای خاصی نیستن. یه محاسبه مجموع جملات تو دنباله بود و یه مشتق مثلثاتی و دوتا مجانب. اون مباحث سخت کاربرد مشتق هم که کلا حذف شدن پس مهم نیست.

10. Top | #520
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      خب توی نظام قدیم که حیدری اصلا دی وی دی های آموزش دیفرانسیل و حسابان داشت تو انتشارات پرواز
      الان هنوز اون مباحث اختصاصی رشته ریاضی رو تدریس نکرده (مثلا مجانب ها و مشتق مثلثاتی و . . .) ولی از اونجایی که حسابان نظام جدید خیلی شبیه ریاضی تجربی نظام قدیم شده خب از این نظر مشکل خاصی نیست. درواقع قسمتای خیلی مهم و اصلی حسابان که تو کاربرد مشتق بود که دیگه حذف شدن عملا.
      حتی کلاس جامعش که روش لیبل ریاضی تجربی خورده بود رو بعضی از رفیقای من (رشته ریاضی) میرفتن و بازم آزمون آزمایشی هاشون رو درصد خیلی بالا میزدن. من جامع نبودم ولی.
      خودش گفت فعلا مشترکارو تموم میکنه بعد مباحث اختصاصی رو میاد تدریس میکنه. اون مباحث هم چون تا همین پارسال تو کلاساش برای نظام قدیمای تجربی هم میگفت پس هنوز روشون مسلطه و چیزای خاصی نیستن. یه محاسبه مجموع جملات تو دنباله بود و یه مشتق مثلثاتی و دوتا مجانب. اون مباحث سخت کاربرد مشتق هم که کلا حذف شدن پس مهم نیست.
      مرسی از راهنمایی کامل و مفیدت برا ی هندسه و گسسته دبیر خوب میشناسی؟

11. Top | #521
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم کلاس جامع بهرام جلالی بودم امسال.
      هندسه و گسسته دوازدهمش واقعا معرکه بود. اصلا رودست نداشت.
      من از بعد از ماشین زمان (آذر) ثبت نام کردم. مهر و آبان وقتی قلم چی میرفتم گسسته و هندسه دوازدهم رو حدودا 20-30 درصد میزدم به زور.
      بعد از اینکه رفتم کلاس و آفلاینارو دوباره مرور کردم درصدم رفت رو بالای 80. یعنی من که نظریه اعداد کابوسم بود الان زیر 80 90 امکان نداره بزنمش.
      خلاصه هندسه گسسته دوازدهمش واقعا معرکه ست ثبت نام کنی قطعا پیشرفت خواهی کرد.

ولی هندسه پایه و آمار و احتمال . . .
      متاسفانه این دو مبحث رو خیلی خوب کار نکرد چون دوازدهم رو خیلی کش داد بعد از اینور برای پایه تایم کم آورد به همین خاطر هندسه پایه و آمار و احتمال رو خیلی سرسری گفت و تموم کرد.

ولی اگه من میتونستم به عقب برگردم, قطعا هندسه پایه مهندس علایی نسب از تام لند رو هم ثبت نام میکردم. واقعا توی هندسه پایه تکه.

اگه برای گسسته نخواستی بری کلاس, حتما کتاب آی کیو پلاس جامع گسسته و آمار و احتمال گاج رو تهیه کن.
      درسنامه های معرکه ای داره. توی درسنامه اش یه سری مینی تست های دو گزینه ای داره که عملا میاد متن کتاب و درسنامه و فرمول هارو هم باز مرور میکنه واست. تستاش هم معمولا در سطح متوسط هستند ولی برای کنکور و آزمون ها کافین.
      بعدش هم اگر خواستی میتونی بری یه منبع دوم بخری برای تست سخت تر (مثل میکرو نقره ای جامع یا خوشخوان)

و در آخر اگه نمیخوای کلاس بری و هزینه کنی, صادق ثابتی از آلا هم واقعا عالیه. یه سری دوره های صفر تا صد رایگان برای گسسته هندسه داره که توشون همه چیزو پوشش داده و عالیه.

12. Top | #522
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تام لند گسسته و هندسه رو در دو تایم جدا با دقت و وقت کافی و بطور موازی جلو میبره
      اما کلاسینو هر دو رو در قالب یک کلاس جلو میبره و وقت و دقت کافی برای همه مباحث نداره
      شدیدا علائی نسب رو پیشنهاد میکنم (هر چند جلالی هم بد نیست)

13. Top | #523
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها عربی بهترین استاد کیه؟!من فکر میکردم واعظی باشه میشه بهم با دلیل بگین چرا واعظی نه؟پس بهترین کیه و چرا؟برای ریاضی ملاک پور چطوره؟اگر رفتین کلاس آموزشی یا نکته و تست این اساتید حتما نظرتون رو دقیق بگید
      ویرایش توسط Lalalan : 17 خرداد 1399 در ساعت 15:26

14. Top | #524
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اینستاگرام ندارم بدبختانه.... الان من چیکار کنم بنظرتون با خودش برم جلو؟ بهش نمیومد درین حد سیاه‌نمایی جالبه جزوه پارسال و امسالش یکیه بجز دوسه تا تست
      من هم امسال هم پارسال شاگردش بودم اما امسال تو هدف کلاس نکته و تستش رو ثبت نام کردم
      میدونی روشش همینه واقعیتش تا 2 هفته قبل کنکور داره درس میده و اون دو هفته آخرم یه همایشی میزاره و تامام مستقیم سر جلسه
      کلاس تا 13-14 جلسه طول میکشه اینو همه استادا تو نکته و تست ها میگن تا 8 جلسه ولی واقعیتش این جوری نیست .....ینی من استادایی که دیدم این شکلی نبودن
      تنها راهنمایی که بخوام بهت بکنم اینه که مباحثی مثل آمار و احتمال و آنالیز و دنباله ها و( مقاطعم که اگه نظام جدیدی حذفه ) ... رو خودت بخونی یا از کلاس طول سالش ببینی .... که وقت کنی آزمون جامع بزنی ....
      هندسه رو الان نخون بزار خودش درس بده
      این مباحث روو تقریبا دم کنکور میگه که اگه تو الان موازی با کلاسا اینا رو بخونی ازاول مرداد دیگه یه جورایی ریاضیت کامل میشه بشین جامع بزن ولی کلاس های نکته و تستم ببین و ولش نکن
      هفته های آخر کلاسا رو خییییییلی فشرده میزاره معمولا و شاید نرسی به خاطر همین آمار و اینا رو جدا بخون یا از کلاس طول سالش ببین

15. Top | #525
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lalalan نمایش پست ها
      بچه ها عربی بهترین استاد کیه؟!من فکر میکردم واعظی باشه میشه بهم با دلیل بگین چرا واعظی نه؟پس بهترین کیه و چرا؟برای ریاضی ملاک پور چطوره؟
      بهترین استاد استادی هست که تو باهاش راحت یاد می گیری...مثلا برای من فلاح بهترین استاد هست.
      ملاک پور هم خوبه

صفحه 35 از 47 نخستنخست ... 2534353645 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)