خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسایی که توی شیمی ضعیف بودن و بعدش قوی شدن میشه بگید چکار کردین که خودتونو بالا کشیدین؟

من امروز 4روزه شروع کردم مطالعه رو و نصف فصل اول دهم رو خوندم درکم از تستا حدود20درصده

چطور میتونم به 50-60تو کنکور برسم
      میشه راهنمایی کنید
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima.te نمایش پست ها
      بچه ها کسایی که توی شیمی ضعیف بودن و بعدش قوی شدن میشه بگید چکار کردین که خودتونو بالا کشیدین؟

من امروز 4روزه شروع کردم مطالعه رو و نصف فصل اول دهم رو خوندم درکم از تستا حدود20درصده

چطور میتونم به 50-60تو کنکور برسم
      میشه راهنمایی کنید
      من تجربه خودمو میگم من بعد سالها دوباره شروع به درس کردم ضواقعا به معنای واقعی کلمه صفر بودم یعنی اینکه نمیدونستم حتی تو هر فصل چه مبحثایی هست یا این مبحث ها چی هستن اصلا برای کسایی که مثل خودمن پیشنهاد میکنم اگر صفر صفرن کلاس برن ولی نه کلاسایی که طول میدن کلاسایی که امسال اومده و اسمشون تا دیه بنظرم بهتره اما در کنار کلاس توی همین شیمی مثال میزنم

حتما حتما چیزی رو حذف نکنن مثلا تو همه سایتا نوشته بود فصل ۲ یازدهم سخته من با اینکه بار اول خوندم خوب یادش گرفتم خیلی بهتر از فصل یک یازدهم که همه میگفتن معقول تره میخوام بگم بسته به ذهن افراده برای بعضیا یه چیزی سخته که برای شما ممکنه آسون یاشهدوم اینکه از لقمه های کوچیک شروع کنن اگر بجای یکماه موندن رو فصل یک دهم برید توی ۱۰ روز بخونید و بعد برید فصل دو و سه و بعد یکماه دوباره بیاد فصل یک میبینید براتون حیلی راحت تر هستش حداقل برای من که بود
      سوم سعی کنید با تست یاد بگیرید نه با حفظ کتاب کتابو بخونید دائما ولی بیشتر تست بزنید تا نکانی که نمیدونید رو پیدا کنید و بره تو حافظتون
      چهارم دنبال منابع سخت نرید وقتی که میخواین رو دوتا سوال سخت بزارین باهاش میتونین ۵ تا ۱۰ تا تست آسون و متوسط بزنید ولی این تستها باعث قوی تر شدنتون میشن اما دو تا تست سخت هیچ فایده ای نداره برای کسایی که میخوان به رشته های تاپ برسن ولی خود دانشگاهش براشون مهم نیست مطمئن باشید بجز دویست نفر اول دو منطقه شدن بنظرم با زدن کتاب های رنج متوسط میشه رتبه سه رقمی هم آورد
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لازم دیدم اپ بشه
      تجربه داشتین شماهم بنویسین
      🕊

داشتم‌میگفتم‌این‌ڪوفیان چہ‌ڪردن
      "با‌حسین‌‌(؏)‌"!!!
      یاد‌خودم‌افتادم‌...
      "‌گناهانم"‌چہ‌‌کردن‌باق ݕ‌ مهدی(؏)😔💔
      و دراخر....
      .
      .
      "من کان لله،کان الله له"
      هرڪی با خدا باشہ خدا با اوست...🙂🌿

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #80
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ولی من دانشگاهم رفتم و عربیم همچنان تو دیواره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فیزیک
      در این حد که تو راهنمایی فرق نیرو و انرژی رو نمیدونستم :/
      معلم خوب هم تاثیر داره...البته معلمای ما مشکلی نداشتن بندگان خدا...منتهی خیلی به عمق مفاهیم اعتقاد نداشتن، اینطور بود تفکرشون که به جواب مسئله برسی کافیه...
      نمیدونم دقیقا چیکار کردم درست شد :/ یادمه دو فصل از ذهبی دیدم بعد با خودم گفتم دیوونه این چقد راحته :/ بعد دیگه نشستم خوندم فکر کردم... الگو ها و روابط بین کمیت ها رو درک کردم...آزمایش های ذهنی مختلف تو فکرم اجرا میکردم... خیلیییی سرچ انگلیسی زدم و دیدم خیلی از سوالام اصلا سال ها پیش تو اینترنت پرسیده شده بحث شده و به جواب رسیده... مثلا یارو سال 2003 میلادی سوال منو تو یه انجمن پرسیده و همینطور پیشرفت کردم کم کم...

7. Top | #82
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام من خب تو فیزیک واقعا مشکل داشتم دی زدم ۲۰ درصد کنکور حدود ۴۷ اینا احتمالا میزنم البته جا داشت بیشتر ولی خب تایم اجازه نمی‌داد. ولی با همه اینا برای من پیشرفت خوبی محسوب میشد.
      من بخش مهمی از این رو زدن آزمون های جامع و تحلیل میدونم ویدیو های تحلیل آقای فرزام عابدینی رو می‌دیدم و خیلی کمکم کرد برگردم عقب آزمون تالیفی هاشون که تاکید کردن رو هم حل میکردم بعد اینکه فهم مطلب از تست و حلشون بهتر از خوندن چگونگی حل کردنشون از کتاب ها هست و فعال تر یاد می‌گرفتم و می‌فهمیدم یعنی من برای فصل دو شاید کلا ۲۰ ۳۰ تا تست از آزمون ها حل کردم ولی همچنان بهم کمک کرد واقعا چون از تست حل کردن و فعال بودن توی آزمون یاد گرفتم آها چیکار کنم تو این تست ها و دستم اومد و تحلیل آزمون هر کسی هم ببینین و روش هاشون رو بهتر میشین سریع تر میشین و کلی پیشرفت میکنین حتما

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دهم زیستم خیلی بد بود حتی امتحانای مدرسه هم خوب نمی‌دادم یازدهم کلی تلاش کردم کلی زیست خوندم وازمون زدم بازم فقط ۲۰ درصد میزدم تهش ۵۰ درصد اما الان که دوازدهمی بعدکلی استمرارتومطالعه زیست وانواع ازمون وتست درصدمو به بالای۷۰ رسوندم

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)