خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 69
    1. Top | #46
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله من هم چون بسیاااااااااااررررررررررر ر بسیاررررررررررر برام لوازم التحریر مهمه و مورد علاقمه حتمن خودکارررررر باید چیز خوبی باشه
      Mahoor و claro ساخت هند هستن
      من خوشم اومده
      همه خودکارایی هم گفتن امتحان کردم
      بله متاسفانه یونیبال گرون و بسیاااارر کمیاب شده
      کیفیت پنتر 0.7پایین اومد و کیان و بیک و پنتر همنوک پهن دارن و من نمیتونم استفاده کنم
      امیدوارم راضی باشید
      25 : 32 : 13 : 00

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام به شخصه خودکار کیان با نوک 0.7 رو پیشنهاد میکنم تا به حال هم 20 تا بیشتر ازش رو تا قطره اخر تموم کردم از جاهای مختلفی هم گرفتم هیچ مشکلی مثل قطعی و این حرفا نداشت.برای شما پیش اومده تعجب کردم!
      دلنوشته ها heliom.blog.ir

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش لیان 0.7 سیاه بخر بد بود بیا من پول پک 50 تاییشو میدم تو گاج مارکتم قدیما بود
      البته من برام اصلا مهم نیست خودکار اما این چون یه جور خودنویس توری هست و به دلم نشسته

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      داداش لیان 0.7 سیاه بخر بد بود بیا من پول پک 50 تاییشو میدم تو گاج مارکتم قدیما بود
      البته من برام اصلا مهم نیست خودکار اما این چون یه جور خودنویس توری هست و به دلم نشسته
      سلام اتفاقا با راهنمایی بقیه دوستان هم این خودکار لیان از انتخاب های من برای تست بوود ولی متاسفانه پیدا نکردم. گفتم کمی محصولات تولید داخل هم نایاب شدند.

تشکر از توجه شما
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابای من اتفاقی چندوقت پیش برام یه خودکار ابی خرید از برند ایرانی الوند 0/7میلیمتر
      راضیم ازش روونه جوهرم پخش نمیکنه قطع و وصل هم نمیشه.فک کنم قیمتشم1800بود

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کیان تقریبا تنها محصول ایرانی ایه که همیشه ازش راضی بودم. نزدیک 4ساله مصرف میکنم دائم و هیچوقتم گیر نکرده، هم خوش دسته هم خوش رنگ هم روون و هم خوش قیمت و حمایت از 4تا هم وطن. به خیلیام پیشنهاد کردم اونام راضی بودن
      .Human, Developer, Innovator

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Panter Semi Gel
      0/7

8. Top | #53
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      Panter Semi Gel
      0/7
      عالی , ارزون , خوش دست

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من کیان داشتم ودارم مشکل تیکه نوشتن رو نداره
      البته یادمه یه بار مدرسه بهمون کیان داد با نوک 1 میل اون تیکه مینوشت ولی خودم همیشه 7 دهم میل میگیرم اوکیه
      چک کنین شاید خودکار کیانتون نوکش 7 دهم نیست که باهاش مشکلی دارین

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مارک lexi ه میادمه میگفتن خوبه ولی من چون با ظاهر درش حال نمیکردم و نمیکنم استفاده نکردم خیلی

نمیدونم یتونین گیر بیارین یا نه ولی من یه مدت مادرم خودکار MY-TECH هفت دهم داشت عالی بود
      من رفتم بخرم این مارک قحطیش اومد پیدا نمیشد (حال تا هفته قبل از تصمیم من همه دوستام از این خودکار خریده بودن آ )
      تنها بدیش که یکی از دبیرانمون گفتن این بود که این خودکار بدنه نازکی داره و هفت دهم هست ادم بدخط میشه موقع نوشتن (که البته من این مشکلو اصلا باهاش حس نکردم، شاید اون دبیرمون خیلی حساس بودن - چون بشدت ادم مرتبی بودن یاشون )

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zansia نمایش پست ها
      من کیان داشتم ودارم مشکل تیکه نوشتن رو نداره
      البته یادمه یه بار مدرسه بهمون کیان داد با نوک 1 میل اون تیکه مینوشت ولی خودم همیشه 7 دهم میل میگیرم اوکیه
      چک کنین شاید خودکار کیانتون نوکش 7 دهم نیست که باهاش مشکلی دارین
      کیان هفت دهم دیگه جمع شده نیستش اصلا احساس میکنم شرکتایه ایرانی نگاه میکنن ببینن کدوم جنسشون فروش میره خوبه کیفیتش خطه تولیدشو قطع کنن لعنتی این خودکار خیلی خوب بود داشت حسابی مشتری جمع میکرد که دیگه نیست
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

کیان هفت دهم دیگه جمع شده نیستش اصلا احساس میکنم شرکتایه ایرانی نگاه میکنن ببینن کدوم جنسشون فروش میره خوبه کیفیتش خطه تولیدشو قطع کنن لعنتی این خودکار خیلی خوب بود داشت حسابی مشتری جمع میکرد که دیگه نیست
      جدا؟ من دوستم هفته پیش خرید
      شاید از خریدای قبلی مغازه دار مونده
      برم یه بسته بخرم تا خرید قبلیاشون تموم نشده

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی وقته خودکار کیان خراب شده. جوهر پس میده.
      بیشتر خودکارهای بازار جوهرش ژل یا سمیژل شده که ارزون بشه ولی متاسفانه هم رنگ پس میده به پشت برگه، هم باعث میشه نتونی روش با ماژیک بوکمارک بکشی.
      به نظر من فعلا خودکار خوب متاسفانه قیمتش خیلی گرون شده. اینها به نظرم بهتر از بقیه ان: تست گود ، فابرکاسل تریفلو ، پن سان گلوبال. ۲ سال پیش بین ۴ تا ۶ تومن بودن ولی الان گرون شدن.

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها برای شمام جدیدا کیان هفت دهما یهو کمرنگ میشه خیلی حیف بود چند سال قبل واقعا کیفیتش بالا بود ولی الان خیلی بد شده

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن